Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Deratizér cena

Hľadáte deratizéra na deratizáciu? V tejto kategórii máme 1 917 deratizérov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 761 profesionálov na Slovensku
87 791 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Deratizér cena

Koľko stojí deratizér? Pri deratizéroch často poskytujeme tieto služby: prevencia a likvidácia hlodavcov, eliminácia hmyzu, odstraňovanie osích hniezd. Ceny špecialistu na elimináciu škodcov sa pohybujú okolo 20-50 eur za výjazd. Najdrahšou položkou v rámci služieb deratizéra zväčša býva priemyselná dezinfekcia. Ďalšie náklady môžu predstavovať: ochranné pomôcky, dezinfekcia, respirátor, ktoré priemerne stoja 20-70 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 3 855 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: deratizér cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 761 profesionálov na Slovensku
87 791 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: DeratizérPriemerné ceny

Nižšia cena20,00 €/výjazd
Priemerná cena35,60 €/výjazd
Vyššia cena50,00 €/výjazd
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník deratizéra

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu deratizéra pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii deratizér.

Dezinsekcia100,00€ / kpl
Dezinsekcia nežiadúcieho hmyzu a iných živočíchov ako mravce, šváby, rybenky, mole, blchy, ostatné článkonožce
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Monitoring ploštíc (rodinný dom)100,00€ / kpl
Monitoring ploštíc pre rodinný dom
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Konzultácia40,00€ / kpl
Obhliadka priestorov s odbornou konzultáciou a poradenstvom
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Písomná správa 40,00€ / kpl
Písomná správa o stave objektu pre osobné potreby
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Iné produkty a službyKoľko stoja iné produkty a služby? Pri iných produktoch a službách často...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Deratizér

Dobrý deň. V garáži rodinného domu máme myš, ktorej by sme sa potrebovali čo najrýchlejšie, ideálne okamžite, zbaviť. Polozti pasce, prípadne aj vydenzifikovat priestor. Potrebujeme to co najskôr. Ďakujem.

Jozef C.
Bratislava
Deratizér

Dobry den, Trapia nas mysi z vonkajswj strany domu len na jednom mieste, nezabrali na navnadu, mame podozrenie, ze su v zatepleni. Nevieme sa k nim dostat. Jladam niekoho, kto by mi pomohol nielen s nastrahou, sale aj uvolnenim 2-3 dosiek ma terase, pod ktoru sa mohli dostat. Vdaka za pomoc

profile image
Natalia O.
Nová Dedinka
Deratizér

Potrebujeme zlikvidovať hubu, ktorá vznikla po prívalových dažďoch v pivnici a odborníka na izoláciu daného miesta. Ďakujem Laurenčíkova

Oľga L.
Dubnica nad Váhom
Deratizér

Do našej strechy rodinného každý večer zavíta kuna. Nenašli sme konktetne miesto, ako sa do štaulplatu dostane. Potrebujeme pomoc pri vyrieseni tohro problemu

Braňo G.
Liptovská Štiavnica
Deratizér

Kupila som si byt a evidovala som mravce(faraon) v kuchyni este skor nez som si ju tam vobec zriadila. byvam v bytovke na 6tom pos. z 12tich a u susedov moc mravce neevidujem, ale ak treba obeham to. Pytala som sa len par susedov. mam ich v kuchyni a ani jedovate granule a ani domceky-pasce nezaberaju. Neviem ako mam pokracovat tak hladam pomoc tu.

Eny Henrieta K.
Bratislava
Deratizér

Na povale je jeden alebo viac plchov (urcite je to plch, mam aj video), robia v noci bordel a bojim sa aby neposkodili rozvody

Jakub F.
Bratislava
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí odstránenie včiel?

Všetci vieme, aké dôležité sú včely pre planétu. Produkujú med a čo je dôležitejšie, opeľujú kvety a plodiny. To však neznamená, že chceme, aby okolo nášho domu bzučalo včelie hniezdo. Našťastie je odstránenie včiel oveľa jednoduchšie (a môže byť humánnejšie), ako by ste si mysleli. Ceny za odstránenie včiel sa môžu výrazne líšiť v závislosti od mnohých faktorov a použitých metód. Zatiaľ čo niektoré spoločnosti na ničenie škodcov zabíjajú včely vďaka odstraňovaniu úľa, mnohí odborníci na včely a včelári namiesto toho ponúkajú živé odstránenie – čo vám pomôže vyriešiť problém bez toho, aby ste museli včelám ublížiť.

  • Odstránenie živých včiel sa pohybuje medzi 30 -  900 €
  • Likvidátor včiel stojí medzi 30 a 300 €
  • Odstránenie včiel zo steny stojí medzi 300 a 1 000 €
Ďalšie faktory ovplyvňujúce náklady na odstránenie včiel zahŕňajú:
  • Veľkosť hniezda.
  • Aké druhy včiel sú prítomné.
  • Kde na vašom pozemku je úľ.
  • Či je úľ umiestnený vo vnútri alebo vonku.
  • Vaša poloha.
Koľko stojí odstránenie živého včelieho úľa?

Jediný skutočný spôsob, ako sa vysporiadať s problémom včiel, je odstrániť celý úľ. Pri odstránení živého včelieho úľa sa úľ a včely odstránia z miesta, kde by nemali byť, a jednoducho sa premiestnia na vhodnejšie miesto.

Odstránenie živého včelieho úľa môže mať niekoľko rôznych foriem:
Odstraňovanie roja:

V niektorých prípadoch sa vám môže podariť nájsť včelára, ktorý s radosťou vyzbiera roj včiel z vášho pozemku, pretože včely môže využiť na svoje podnikanie. To by mohlo byť veľmi lacné alebo dokonca zadarmo.

Špecialista na odstraňovanie včiel:

Špecialisti dokážu odstrániť včely z ťažších miest, z ktorých včelári nemusia byť schopní. V tomto prípade môžu byť vaše náklady na odstránenie včelieho hniezda kdekoľvek od 60 do 1 000 €.

Včelár alebo špecialista, ktorý vykonáva odstraňovanie živých včiel, zvyčajne urobí všetko, čo môže, aby zabránil ublíženiu včiel a zabezpečil ich prežitie. Nepoužívajú insekticídy na zabíjanie včiel, čo má ďalšiu výhodu v tom, že zabraňuje vytváraniu akéhokoľvek toxického odpadu.

Aké sú ceny za deratizátora včiel?

Alternatívou k odstraňovaniu živých včelích úľov je využiť služby deratizátora včiel, ktorý včely otrávi. Na Slovensku je legálne zabíjať včely napriek tomu, aké užitočné môžu byť.
Avšak, existujú zákony o tom, ako môžu byť včely otrávené a ako sa musí po otrave ošetrovať hniezdo. Váš deratizér bude musieť použiť aj metódy, ktoré zabránia iným včelám v prístupe k otrávenému včelstvu.
To všetko znamená, že je dôležité využívať služby dôveryhodného a skúseného odborníka. Priemerné náklady na odstránenie včiel pomocou deratizéra sú od 30 do 300 €.

Náklady na odstránenie včiel zo steny

Odstraňovanie včiel zo stien môže byť jednou z ťažších a nákladnejších prác na odstraňovanie včiel. Náklady na odstránenie včiel zo steny budú vo veľkej miere závisieť od viacerých faktorov:

Ako dlho boli včely v stene:

Čím dlhšie sú včely v stene, tým ťažšie a drahšie bude ich odstránenie.

Typ dutiny steny, v ktorej sa včely nachádzajú:

V závislosti od steny môže byť potrebné odstrániť včely zvnútra alebo zvonku budovy.

Tieto faktory ovplyvnia aj spôsob, ktorý možno použiť. Preferovanou možnosťou je zvyčajne odstrániť dostatočne veľkú časť steny, aby ste mali prístup k včelám a hniezdu. Bohužiaľ, týmto spôsobom budete musieť počítaj aj s nákladmi na opravy.

Alternatívou je použiť „pascu“, čo je veľmi ťažké a nie vždy úspešné. Ide o proces, ktorý bude trvať najmenej šesť týždňov, ale výhodou je, že vás ušetrí od demontáže steny.
Priemerné náklady na odstránenie včiel zo steny sa pohybujú medzi 300 – 700 €.

Náklady na odstránenie včiel medonosných

Dva hlavné typy včiel sú včely medonosné a čmeliaky. Odstraňovanie včiel medonosných býva drahšie ako odstraňovanie čmeliakov, pretože včely pôsobia vo väčších kolóniách. Zatiaľ čo v úli je zvyčajne 20 000 až 60 000 včiel, v kolónii čmeliakov zvyčajne nie je viac ako 400 včiel.

Typické náklady na odstránenie včiel sa pohybujú medzi 30 – 600 €, čo predstavuje vyššiu cenu na rozdiel od odstraňovania čmeliakov, ktorá sa zvyčajne pohybuje medzi 30 – 120 €.

Za zmienku tiež stojí, že čmeliaky je potrebné odstraňovať veľmi zriedkavo, pretože zvyčajne nie sú agresívne a ich hniezda nemajú tendenciu poškodzovať domy. Takže, ak potrebujete odstrániť včely, s najväčšou pravdepodobnosťou to budú včely medonosné.

Kľúčové informácie:

Včely sú nevyhnutné pre ekosystém našej planéty, takže ak je to možné, uprednostňuje sa odstraňovanie živých včelích úľov.
Včely je obzvlášť náročné odstrániť zo stien, pretože táto práca zvyčajne zahŕňa demontáž časti vašej steny.
Väčšina prác na odstraňovanie včiel sa zaoberá medonosnými včelami na rozdiel od čmeliakov."