Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Dom na kľúč cena

Dom na kľúč? Na túto kategóriu máme 17895 overených firiem a odborníkov za férové ceny. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Dom na kľúč cena

Koľko stojí dom na kľúč? Pri domoch na kľúč často poskytujeme tieto služby: výber pozemku, návrh vhodného riešenia, cenové ponuky, financovanie projektu, žiadosť o stavebné povolenie, výroba domu a realizácia projektu. Ceny montovaného domu sa pohybujú okolo 72 tis. - 108 tis. eur za dom. Najdrahšou položkou v rámci domov na kľúč zväčša býva výroba domu, stavba základov a následná montáž domu. Ďalšie náklady môžu predstavovať: dodatočné konzultácie, zapracovanie pripomienok do návrhu, použitie prémiových prvkov a materiálov, ktoré priemerne stoja 200-5000 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 17895 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: dom na kľúč cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Cena za: Dom na kľúč

Priemerné ceny

Nízka cena72860.0 €/ks
Priemerná cena94050.0 €/ks
Vysoká cena108000.0 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
ks
Zadať dopyt

Kalkulačka

Cenník domov na kľúč

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu domov na kľúč pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii dom na kľúč.

4-izbový rodinný dom190000.0€ / kpl
4-izbový rodinný dom so železobetónovými základmi a rozlohou 110 m2 V cene je zahrnuté vyrovnanie terénu, kompletná stavba objektu, vrátane rozvodov vody, odpadu a kanalizácie, elektriny, klimatizácie vrátane podlahy, okien, dverí a vybavenie kúpeľne v štandarde. Súčasťou je takisto oplotenie celého pozemku, bleskozvod a odkvapy.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
2-izbový bungalov bez pozemku70000.0€ / kpl
2-izbový bungalov bez pozemku so železobetónovými základmi, rozloha 76 m2. V cene je zahrnuté vyrovnanie terénu, kompletná stavba objektu, vrátane rozvodov vody, odpadu a kanalizácie, elektriny, klimatizácie vrátane podlahy, okien, dverí a vybavenie kúpeľne v štandarde. Súčasťou je takisto oplotenie celého pozemku, bleskozvod a odkvapy.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Montovaný dom bez pozemku120000.0€ / kpl
Montovaný dom bez pozemku s úžitkovou plochou 98 m2 - 5 izieb. V cene je zahrnuté vyrovnanie terénu, kompletná stavba objektu, vrátane rozvodov vody, odpadu a kanalizácie, elektriny, klimatizácie vrátane podlahy, okien, dverí a vybavenie kúpeľne v štandarde. Súčasťou je takisto oplotenie celého pozemku, bleskozvod a odkvapy.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Drevodom bez pozemku60000.0€ / kpl
Drevodom bez pozemku s rozlohou 92 m2. Dodávané v štandarde – vodovod, kanalizácia, plynovod, elektroinštalácia, ústredné kúrenie klasické, plynový kondenzačný kotol, solárny ohrev, interiérové dvere s kovaním a zárubne obložkové, sadrokartónové podhľady podľa účelu miestnosti, betónový poter podláh, obklady a dlažby len v sociálnych zariadeniach, vnútorné maľby stien a stropov – farba biela.
Spolu
kpl
Zadať dopyt

Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

NovostavbaKoľko stojí novostavba? Pri novostavbách často poskytujeme tieto služby: návrh, vizualizácia, konzultácie...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS