Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Drevené ploty cena

Hľadáte staviteľa na drevené ploty? V tejto kategórii máme 16 408 staviteľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Drevené ploty cena

Koľko stoja drevené ploty? Pri drevených plotoch často poskytujeme tieto služby: zameranie miesta, návrh dreveného plota, vyhotovenie a osadenie plota. Ceny dreveného oplotenia sa pohybujú okolo 15-35 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci drevených plotov zväčša býva javorové drevo. Ďalšie náklady môžu predstavovať: vybavenie na vykopanie základov, brúska, lak na drevo, ktoré priemerne stoja 15-60 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 25 295 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: drevené ploty cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: Drevené plotyPriemerné ceny

Nižšia cena32,49 €/ks
Priemerná cena40,72 €/ks
Vyššia cena51,50 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník drevených plotov

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu drevených plotov pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii drevené ploty.

Plotový stĺpik neimpregnovaný39,00€ / ks
Osadzovanie plotových neimpregnovaných drevených stĺpikov a vzpier s priemerom 100 - 150 mm so zasypaním a zhutnením, ale bez hĺbenia jamôk
Spolu
ks
Zadať dopyt
Plotový stĺpik impregnovaný42,00€ / ks
Osadzovanie drevených plotových stĺpikov a vzpier s priemerom 100 - 150 mm so zasypaním a zhutnením, ale bez hĺbenia jamôk, impregnácia spodnej časti sĺpikov olejom alebo dechtom pred osadením
Spolu
ks
Zadať dopyt
Drevený plot lamelový28,00€ / ks
Drevený plot lamelový 180 x 180 cm prírodný impregnovaný
Spolu
ks
Zadať dopyt
Drevený plot 32,00€ / ks
Drevený plot 178 x 80 cm prírodný impregnovaný
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Ploty a brányKoľko stoja ploty a brány? Pri plotoch a bránach často poskytujeme tieto...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Drevené ploty

mal By som záujem o stavbu plota v celkovej dlžke 38 metrov s výškou cca 100 cm, betonový základový múr máme sptravený, ide ale trochu dole kopcom, kedže ide popri potoku. Výškový rozdiel medzi okrajmi je 62 cm na tých 38 metroch predstavujeme i drevené stlpiky a na nich dosky horizontálne uložené Tiež by sme mali záujem o 2 bránky s podobným uložením dosiek , dvojkrídlová brána 380 x100 cm dvojkrídlová brána 345x200 cm Ak nerobíte bránky , tak nám, prosím, správte cenovú ponuku aspoň na ten plot S pozdravom Roman Necpal Banská Bystrica

Roman N.
Banská Bystrica
Drevené ploty

Brána, rám z kovu, drevené laty, šírka 3- 3,30; výška cca140 cm, Šaštín stráže,rekreačná oblasť Gazárka. Zabetónovať stľpy a spraviť medzi nimi betónový prah

Marcel Z.
Most pri Bratislave
Drevené ploty

Vidiecky drevený plot na pozemku oddeľujúci záhradu od predného dvora, ktorý má zamedziť prebehovaniu psa do záhrady. Približne 11 metrov plota vrátane aspoň 2 metre širokej bráničky. Výška približne 150 cm.

Tomáš M.
Nižná Kamenica
Drevené ploty

Dobrý deň potrebovala by som postaviť a zmontovať drevený plot kúpený z obi. Pokladal by sa pred kovový klasicky zelený plot od susedov. Plot je dlhý 26,5m a plotové výplne výplne 1,8 m. Ďakujem Silvia Jankovová

Silvia J.
Kostolná pri Dunaji
Drevené ploty

Dobrý deň, hľadám tesára pre realizáciu dreveného oplotenia a drevených vonkajších sklad. Projektovú dokumentáciu viem poslať mailom. Miesto realizácie : Zálesie

Pavol P.
Zálesie
Drevené ploty

Potrebujem vyrobiť a postaviť kovovú bránu - 2-krídlové vráta, príp. opraviť ohradu z kolov a spojovacích dosiek. Brána 2x2m dvojkrídlová, výška 160cm vo svahu, dosky 25x200cm sú pripravené na montáž na rámovú konštrukciu brány.

Ján M.
Horná Mariková
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Pri stavbe dreveného plotu je pre mnohých cena určujúci faktor. Dobrou správou je, že drevené ploty patria na trhu pevných plotov k tým najlacnejším. Pritom ponúkajú nielen kvalitnú ochranu a životnosť, ale aj prírodný materiál. Cena dreveného plotu sa určuje za bežný meter. 

Cena dreveného plota sa za bežný meter pohybuje od 40 do 100 a viac eur.

O výslednej cene rozhodne samozrejme viacero faktorov.

Najdrahšou súčasťou dreveného plota je prirodzene materiál a práca. Materiál možno rozdeliť do dvoch kategórií. Prvým sú slovenské dreviny. Mäkké ako napríklad agát, smrek, či borovica. Patria k tomu najlacnejšiemu prevedeniu plota. Avšak je potrebné počítať s pravidelnou údržbou a nižšou životnosťou.

Dubové ploty sú masívne, drevo tvrdé, ale cena je o niečo vyššia. Ide o slovenskú drevinu, takže drevo je dostupné, obvykle naň netreba čakať a pri vhodnej starostlivosti vám vydrží plot desiatky rokov. 

Exotické dreviny – pochádzajú z Južnej Ameriky alebo Afriky. Tu je cena najvyššia. Zároveň majú  exotické nielen názvy, ale aj výzor. Ten sa snúbi z dlhou životnosťou. Ide o masívne ploty, ktoré si však zaslúžia aj kvalitné kovanie, spracovanie a tým sa prirodzene zvyšuje aj cena za prácu. Bola vy však škoda si takýto plot neozdobiť.

Doplnky k drevenému plotu sú nacenené rôzne. Môžete využiť na vrch kovanie, rôzne luxusnejšie doplnky, prípadne výrezy. Čím je náročnejšie spracovanie, tým je samozrejme aj vyššia cena plotu. na cenu má vplyv aj povrchová úprava, ktorou sa rozhodnete plot ošetriť a natrieť. Drevený plot musíte natrieť kvalitnými lakmi,  ktorých cena sa tiež líši. Tu je vhodné poradiť sa priamo so stolárom, ktorý vám odporučí vhodé základné lakovanie a nátery. 

Pri cene terba rozlišovať, či ide o stavbu nového plota, alebo napríklad len opravu jeho časti. Orpavy pri drevených polooch su jednoduchšie, je možné nahradiť len poškodené panely a preto je aj údrža dreveného plota výrazne lacnejšia, ako je to pri iných druhoch plotov. 

Cena práce za stabu aj údržbu a renováciu dreveného plota sa rôzni od regiónu aj kvality. Na Wilio si však môžete porovnať rôznych majstrov a tesárov, ktorí vám posytnú ako referencie, tak aj cenovú ponuku. Nájdte svojho majtra, tkorý vám zhotový dokonalý drevený plot za najvýhodnejšiu cenu.