Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Drevené vchodové dvere cena

Hľadáte stavebného stolára na drevené vchodové dvere? V tejto kategórii máme 13 313 stavebný stolárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Drevené vchodové dvere cena

Koľko stoja drevené vchodové dvere? Pri drevených vchodových dverách často poskytujeme tieto služby: zameranie, návrh riešení, výroba, montáž, servis. Ceny vstupných dverí z dreva sa pohybujú okolo 500-900 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci drevených vchodových dverí zväčša býva výroba bezpečnostných drevených dverí. Ďalšie náklady môžu predstavovať: pravidelné lakovanie, bezpečnostný zámok, ktoré priemerne stoja 20-80 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 18 179 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: drevené vchodové dvere cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: Drevené vchodové dverePriemerné ceny

Nižšia cena499,00 €/ks
Priemerná cena679,20 €/ks
Vyššia cena889,00 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník drevených vchodových dverí

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu drevených vchodových dverí pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii drevené vchodové dvere.

Drevené dvere 300,00€ / ks
Montáž bezpečnostných protipožiarnych vchodových drevených dverí. Dvere do bytu vstupné bezpečnostné plné, šírka 600-900 mm, El/EW30+K3
Spolu
ks
Zadať dopyt
Drevené dvere s kovovou výplňou620,00€ / ks
Montáž bezpečnostných protipožiarnych vchodových drevených dverí. Dvere do bytu vstupné bezpečnostné M10 plné, šírka 600-900 mm, kovová výplň (RC3+35 dB)
Spolu
ks
Zadať dopyt
Drevené dvere atypických rozmerov500,00€ / ks
Vstupné dvere do domu atypických rozmerov plné, hrúbka 68 mm, z masívneho smrekového dreva lepeného, dvojité tesnenie, hliníkový prah, závesy, trojbodový bezpečnostný zámok, zárubňa
Spolu
ks
Zadať dopyt
Dvere do bytu600,00€ / ks
Bezpečnostné dvere do bytu vstupné plné, šírka 600-900 mm, kovová výplň BT3+El45
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Montáž dveríKoľko stojí montáž dverí? Pri montáži dverí často poskytujeme tieto služby: zameranie,...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Drevené vchodové dvere

Menili sme exterierove vchodove dvere do bytu. Je potrebne ich este zaizolovat aby tam neboli fugy a vyspravit stenu okolo zarubne. Taktiez zarubnu natriet farbou.

Roman W.
Bratislavský kraj
Drevené vchodové dvere

Dobrý deň. Hľadám niekoho kto by mi vedel spraviť zárubňu a vchodové dvere do paneláku. Niekoľko firiem, ktoré som oslovil nevedia urobiť zárubňu na tak úzku stenu (cca 7cm). Dvere nemusia byť bezpečnostné, ide mi len o to aby to boli normálne (ideálne drevené) dvere, ktoré budú poriadne doliehať, tesniť priechod chladného vzduchu a zvuku z chodby. Ďakujem za ponuky vopred.

profile image
David G.
Nové Mesto
Montáž dverí

Dobrý deň, zháňam niekoho na montáž dverí (1 ks) a montáž koľajníc na závesy (1 izba). Ďakujem, Adriana.

Adriána M.
Bratislava
Montáž dverí

Dobrý deň, mal by som záujem o osadenie zárubní a dverí (spolu 13ks) v rodinnom dome. Ďakujem za cenovú ponuku Lokalita: Chorvátsky Grob (Čierna Voda)

Ján J.
Chorvátsky Grob
Montáž dverí

Mal by som záujem o montáž interiérových dverí. Rozmery sú: 2x šírka dverí: 80cm 2x šírka dverí 60cm Dvere a zárubne budú kupované v merkury-market. Potreboval by som pomoc s výberom správnych zárubní.

Andrej Z.
Bratislavský kraj
Montáž dverí

Potrebovala by som zamerat, kupit a precizne namontovat interierove dvere a obložky 7ks, z toho su jedny posuvne. Mam vybrane Porta Decor Dub Hamilton. Mam šikovneho manžela ale nemontuje to kazdy den, preto by som to chcela mat pekne kvalitne namontované.

jaroslava h.
Čermany
Montáž dverí

Dobrý deň, potrebujeme vymeniť zárubne a osadiť dvere. Jedná sa o 6ks dvier. Ďakujeme za cenovú ponuku.

Braňo S.
Bratislavský kraj
Montáž dverí

Dobry den, potrebovali by sme nainstalovat vchodove plastove dvere v Novom Meste nad Vahom. Dakujem Vam velmi pekne

Marek T.
Nové Mesto nad Váhom
Montáž dverí

Hľadám niekoho na montáž oceľovej zárubne na dvere (pivničné priestory). Je potrebné najskôr demontovať starú zárubňu.

Jana K.
Bratislava
Montáž dverí

Dobrý deň potrebovala by som nejakého skúseného majstra ktorý by nám založil oblozkovu zárubnu , teda potrebujeme založiť 4 zárubne v byte

Patrícia B.
Vranov nad Topľou
Montáž dverí

Na pobocke FORTUNA SK na Bieloruskej ulici v Bratislave mame padnute vstupne dvere, tazko sa otvaraju. Opravu potrebujeme ihned resp, velmi rychlo. Vykon musi byt na fakturu.

profile image
Karin G.
Bratislavský kraj
Montáž dverí

Potrebujem namontovať interiérové dvere 60cm a klasickú obložkovú zárubňu BA staré mesto. Stavebný otvor je mierne nižší, a preto dvere bude treba zo spodu skrátiť 3-4 cm. Iná komplikácia by nemala byť. Dvere sú nachystané u mňa na byte.

Michal R.
Bratislava
Montáž dverí

Dobrý deň, potrebovala by som budúci týždeň 26.7,27.7. osadiť zárubne a dvere v byte. Ide o 5x dvere+ zárubňa a dvakrát slepá zárubňa. Jednu slepú zárubňu bude treba pravdepodobne skrátiť a zárubňa s dverami v kúpeľni bude asi tiež trochu problematická. Inak by mali všetky ostatné otvory sedieť.

Martina H.
Bratislava
Montáž dverí

Potrebujem poradiť - užší priestor v kuchyni, vyrobiť a namontovať posuvne alebo zalamovacie dvere. Perspektívne podľa spôsobu komunikácie,realizácie a spokojnosti budem chcieť vymeniť ďalších 5 ks interiérových dveri. Okres Žarnovica

Lenka M.
Nová Baňa
Montáž dverí

Dobrý deň. Potrebovala by som zamerat, kupit a precizne namontovat interierove dvere je tu niekto kto by mi vedel pomôcť a urobiť to za lacno?

Paula N.
Nitriansky kraj
Montáž dverí

Dodanie a montáž biele zhrňovacie(lamelové) dvere, výška 193 cm, šírka 86 cm, vrátane montáže-Zbehy, cca 7 km od Nitry.Ďakujem.

Jozef Š.
Zbehy
Montáž dverí

Potrebujem vymeniť prasknutý drevený (orechová fólia) prah dverí do WC a výmenu 1 kľučky na dverách. Plus chcem vymeniť 2 pokazené kľučky na celosklenných dverách.

Alena D.
Bratislavský kraj
Montáž dverí

Hladam odbornika na vyriesenie problemu s dverami do bytu, ktore pre zle priliehanie netesnia hluk a chlad. Bratislava- Stare mesto

Anna J.
Bratislava
Montáž dverí

Dobrý deň, Potrebovali by sme: - vymeniť staré kovové interiérové prahy (spojené so zárubňou) za nové prechodové lišty - 5x (prechodové lišty zatiaľ nie sú kúpené) - skontrolovať všetky dvere a vykonať úpravy, aby lepšie tesnili (máme prievan) Ďakujeme za ponuky.

Dominik ..
Košice
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Drevené dvere ako vstup do domu: tipy na návody, bezpečnosť a nákup

Pomôžeme vám s výberom a starostlivosťou o vchodové dvere, ktoré zodpovedajú štýlu vášho domova - a aj vášmu rozpočtu. 

Vchod alebo dverový otvor je ústredným bodom fasády domu. A práve preto musia vchodové dvere vyraziť každej vašej návšteve dych. Je jednoduché pochopiť, prečo sa mnohým z nás stále páčia vchodové dvere, ktoré sú vyrobené z dreva. Nič iné nás pri srdci nezohreje viac ako krásne drevené dvere z úžasne príjemného materiálu, vďaka ktorému vám dodávateľ ponúka množstvo dizajnových možností. Oceľové alebo sklolaminátové dvere ich nikdy nenahradia. Drevené dvere je totižto možné vyrobiť na mieru prakticky v akomkoľvek tvare alebo veľkosti a môžu obsahovať akékoľvek tvarovacie profily, konfigurácie panelov, možnosti zasklenia alebo zárezov, ktoré sa vám budú páčiť. Tu sa dočítate, čo treba brať do úvahy pri kúpe nových dverí, aby ste sa vedeli rozhodnúť, či práve dvere z masívu sú pre váš domov to pravé orechové. 

Koľko ma budú stáť drevené vchodové dvere ?

Cena jednoduchých dverí z drevenej základnej dosky sa začína niekde okolo 150  € a končí niekde pri 400 €. Dvere vyrobené na mieru vás môžu stáť aj trikrát viac, a dostanete sa až niekde okolo 1 500 €. Je užitočné poznamenať, že na chyby materiálov alebo konštrukcií sa vzťahuje záruka na dva až päť rokov. Záručná doba na výrobné vady by vás mala chrániť cca 2 roky. 

Kúpa používaných vchodových dverí

Za niečo okolo 300 € si môžete kúpiť dvere z ozaj zachovalého dreva, ktoré budú predstavovať autentický vchod s jedinečným odkazom do minulosti. Buďte ale pripravený na to, že takéto starodávne potrebuje potrebujú rekonštrukciu, ktorú buď urobíte doma alebo sa spoľahnete na odborníkov. Najatie takého odborníka však môže stáť aj niečo okolo 700 €, takže si dobre rozmyslíte či vám to za to stojí. Staré dvere si vždy poriadne zmerajte tak, ako keby ste objednávali nové dvere. Pokiaľ nenájdete dvere, ktoré sa presne hodia k vášmu otvoru, urobte ich o niečo väčšie a zrežte z nich. Spravidla môžete zrezať cca 4 centimetre z hornej hrany, 8 centimetrov zo spodnej hrany a po 4 centimetre z každej strany, pokiaľ sú rezy rovnomerné