Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Drevené vchodové dvere cena

Hľadáte stavebného stolára na drevené vchodové dvere? V tejto kategórii máme 16132 stavebný stolárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

40188 profesionálov na Slovensku

71927 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Drevené vchodové dvere cena

Koľko stoja drevené vchodové dvere? Pri drevených vchodových dverách často poskytujeme tieto služby: zameranie, návrh riešení, výroba, montáž, servis. Ceny vstupných dverí z dreva sa pohybujú okolo 500-900 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci drevených vchodových dverí zväčša býva výroba bezpečnostných drevených dverí. Ďalšie náklady môžu predstavovať: pravidelné lakovanie, bezpečnostný zámok, ktoré priemerne stoja 20-80 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 16132 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: drevené vchodové dvere cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy

40188 profesionálov na Slovensku

71927 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Cena za: Drevené vchodové dvere

Priemerné ceny

Nízka cena499,00 €/ks
Priemerná cena679,20 €/ks
Vysoká cena889,00 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
Kalkulačka

Cenník drevených vchodových dverí

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu drevených vchodových dverí pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii drevené vchodové dvere.

Drevené dvere 300.0€ / ks
Montáž bezpečnostných protipožiarnych vchodových drevených dverí. Dvere do bytu vstupné bezpečnostné plné, šírka 600-900 mm, El/EW30+K3
Spolu
ks
Zadať dopyt
Drevené dvere s kovovou výplňou620.0€ / ks
Montáž bezpečnostných protipožiarnych vchodových drevených dverí. Dvere do bytu vstupné bezpečnostné M10 plné, šírka 600-900 mm, kovová výplň (RC3+35 dB)
Spolu
ks
Zadať dopyt
Drevené dvere atypických rozmerov500.0€ / ks
Vstupné dvere do domu atypických rozmerov plné, hrúbka 68 mm, z masívneho smrekového dreva lepeného, dvojité tesnenie, hliníkový prah, závesy, trojbodový bezpečnostný zámok, zárubňa
Spolu
ks
Zadať dopyt
Dvere do bytu600.0€ / ks
Bezpečnostné dvere do bytu vstupné plné, šírka 600-900 mm, kovová výplň BT3+El45
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Montáž dveríKoľko stojí montáž dverí? Pri montáži dverí často poskytujeme tieto služby: zameranie,...
Zobraziť viac

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Drevené dvere ako vstup do domu: tipy na návody, bezpečnosť a nákup

Pomôžeme vám s výberom a starostlivosťou o vchodové dvere, ktoré zodpovedajú štýlu vášho domova - a aj vášmu rozpočtu. 

Vchod alebo dverový otvor je ústredným bodom fasády domu. A práve preto musia vchodové dvere vyraziť každej vašej návšteve dych. Je jednoduché pochopiť, prečo sa mnohým z nás stále páčia vchodové dvere, ktoré sú vyrobené z dreva. Nič iné nás pri srdci nezohreje viac ako krásne drevené dvere z úžasne príjemného materiálu, vďaka ktorému vám dodávateľ ponúka množstvo dizajnových možností. Oceľové alebo sklolaminátové dvere ich nikdy nenahradia. Drevené dvere je totižto možné vyrobiť na mieru prakticky v akomkoľvek tvare alebo veľkosti a môžu obsahovať akékoľvek tvarovacie profily, konfigurácie panelov, možnosti zasklenia alebo zárezov, ktoré sa vám budú páčiť. Tu sa dočítate, čo treba brať do úvahy pri kúpe nových dverí, aby ste sa vedeli rozhodnúť, či práve dvere z masívu sú pre váš domov to pravé orechové. 

Koľko ma budú stáť drevené vchodové dvere ?

Cena jednoduchých dverí z drevenej základnej dosky sa začína niekde okolo 150  € a končí niekde pri 400 €. Dvere vyrobené na mieru vás môžu stáť aj trikrát viac, a dostanete sa až niekde okolo 1 500 €. Je užitočné poznamenať, že na chyby materiálov alebo konštrukcií sa vzťahuje záruka na dva až päť rokov. Záručná doba na výrobné vady by vás mala chrániť cca 2 roky. 

Kúpa používaných vchodových dverí

Za niečo okolo 300 € si môžete kúpiť dvere z ozaj zachovalého dreva, ktoré budú predstavovať autentický vchod s jedinečným odkazom do minulosti. Buďte ale pripravený na to, že takéto starodávne potrebuje potrebujú rekonštrukciu, ktorú buď urobíte doma alebo sa spoľahnete na odborníkov. Najatie takého odborníka však môže stáť aj niečo okolo 700 €, takže si dobre rozmyslíte či vám to za to stojí. Staré dvere si vždy poriadne zmerajte tak, ako keby ste objednávali nové dvere. Pokiaľ nenájdete dvere, ktoré sa presne hodia k vášmu otvoru, urobte ich o niečo väčšie a zrežte z nich. Spravidla môžete zrezať cca 4 centimetre z hornej hrany, 8 centimetrov zo spodnej hrany a po 4 centimetre z každej strany, pokiaľ sú rezy rovnomerné