Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Fasáda cena

Hľadáte omietkára na fasádnu omietku? V tejto kategórii máme 15 513 omietkárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Fasáda cena

Koľko stojí fasádna omietka? Pri fasádnej omietke často poskytujeme tieto služby: výpočet potrebného materiálu, úprava povrchu, nanášanie omietky. Ceny omietok na vonkajší povrch budov sa pohybujú okolo 4-5 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci fasádnych omietok zväčša býva silikónová tenkovrstvá omietka. Ďalšie náklady môžu predstavovať: špachtle, maliarske valčeky, štetce, ochranné pomôcky, ktoré priemerne stoja 5-40 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 23 855 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: fasádna omietka cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: FasádaPriemerné ceny

Nižšia cena4,00 €/m2
Priemerná cena4,55 €/m2
Vyššia cena5,00 €/m2
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník fasádnej omietky

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu fasádnej omietky pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii fasádna omietka.

Vyspravenie povrchu 1,70€ / m2
Vyspravenie povrchu neomietaných betónových alebo železobetónových monolitických a prefabrikovaných vonkajších stien s rozotrením opravy do stratena cementovou maltou pre omietky
Spolu
m2
Zadať dopyt
Penetrácia2,60€ / m2
Príprava vonkajšieho podkladu stien hĺbkovou penetráciou na nasiakavé podklady
Spolu
m2
Zadať dopyt
Omietka stien13,00€ / m2
Vonkajšia omietka stien zo suchých zmesí vápennocementová jednovrstvová s hrúbkou 10 - 25 mm
Spolu
m2
Zadať dopyt
Náter5,50€ / m2
Fasádna farba, dvojnásobná akrylátová zosilnená siloxanom Capamur Finish
Spolu
m2
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
OmietkyKoľko stoja omietky? Pri omietkach často poskytujeme tieto služby: zameranie a výpočet...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Fasáda

Dobry deň potreboval by som urobiť omietky, sieťka lepidlo, sádrokartón v jednoizbovom byte v Bratislave Nové mesto

profile image
Bran M.
Bratislavský kraj
Fasáda

Dobry den, potrebujem pomoct s prefarbenim zelenej fasady na bielu, garaz sa farbit nebude. lokalita dunajska luzna. Prosim, poslite mi cenovu ponuku.

B J.
Dunajská Lužná
Fasáda

Dobrý deň. Chcela by som prefarbenie fasády domu z bledo ružovej na bielu farbu. Dom je nízky bungalov čiže postačujúci rebrík . Jednalo by sa o 4 steny. Ďakujem s pozdravom Silvia Jankovová

Silvia J.
Kostolná pri Dunaji
Fasáda

Na cca 18 m dlhý montovaný plot potrebujeme nalepiť styrodur, + urobiť omietku, a následne natiahnuť fasadnu omietku

Peter Z.
Kalinkovo
Fasáda

Dobrý deň. Potreboval by som opraviť murovaný plot. Oškrabať existujúcu škrabanú omietku z jednej strany, z druhej strany len ošúchať farbu. Natiahnuť do sieťky a lepidlá a následne do omietky. Ďakujem.

Jozef H.
Malá Ida
Fasáda

Dobrý den, Potrebovali by sme urobiť novú omietku na vchode do domu, nad vchodom vymwnit rúru na odkvap a omietnuť murik pri vchode, tiež schoy. Dakujem pekne za ponuky Bratislava Staré mesto

Martina R.
Bratislavský kraj
Fasáda

.Mala by som záujem osekat starú omietku a natiahnuť novú vapencovu omietku. Podbit pod strechou a dat do omietky.

Miroslava S.
Podhorie
Fasáda

Dobry deň, hladám niekoho na zhotovenie fasády na záhradný domček, bez polystyrénu. Domček je skonštruovaný z OSB dosiek, na ktorých sú už 2 vrstvy adhézneho mostíka. Farba biela, rozmerý domčeka š:4m,d:3m,v:2m (mínus dvere a okno 60x100).

Jakub K.
Hamuliakovo
Fasáda

Potrebovala by som zacistit fasadu po instalacii klimatizacie - pouzili iba tmel a je to neesteticke.

Dominika F.
Bratislava
Fasáda

Hľadáme skúsených fasádní kov pre celé stredné Slovensko na izolácie s polystyrénom na drevodomy plus sieťka lepidlo omietka.

Michal K.
Zvolen
Fasáda

Cleaning of actual facade (35 meters sq., then penetration and then 2-3 paintings. ) Terrace is in quiate sunny place and it dries quicky😊

Martina S.
Bratislava
Fasáda

Dobry den, poprosim nacenit 160m2 mlieko 160m2 omietka 160m2 penetrak 20m2 sietka klebeber (toto treba spravit ako prve) Material zabezpecim.

martin s.
Karlova Ves
Fasáda

260m2 fasadnej tahanej omietky, 2 podlazny rodinny dom s balkonom v podkrovi s osadenym lesenim, odstupnovane 3 odtiene sivej po podlazi. Cim skor tym lepsie. Vopred dakujem za ponuky.

Peter B.
Kremnica
Fasáda

Potrebujem spraviť zateplenie + fasádu. rozmery stavby v popise. Poschodový dom s rovnou strechou. Ytongová stavba. zateplenie polystyrén 15cm. 13m dĺžka x 6šírka x 6,8m výška

Matus B.
Nitra
Fasáda

Vonkajšie omietky bez zateplenia, pálená tehla, nepalená tehla, Ytong (1 stena). 220 m 2 (špric, hrubá omietka, finálna štuková omietka) + 10 M2 podhľady natiahnuť omietku. Omietka sa dá natiahnuť zo stavebných kôz (máme), štítová stena z lešenia.

Ľubomíra V.
Borský Svätý Jur
Fasáda

Dom je postavený z tehly. Potrebujeme cementovy spric, vapenocementove omietku nato stierku penetrak a nakoniec farbu. Prosím o nacenenie a kontakt na obhliadku.

Nikola J.
Prešov
Fasáda

Potrebujem na múrik (oplotenie) natiahnú[ marmolit. Múrik je v lepidle a bude hĺbkovo napenetrovaný. Potrebujem to cez víkend. Ďakujem

profile image
Milan G.
Partizánske
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť
Koľko stojí omietanie a omietka?

Omietky sú často zabudnutým prvkom našich domovov, no sú životne dôležitou zložkou, ktorá ovplyvňuje všetko od vlhkosti až po dekoráciu. Ak uvažujete o omietaní miestností vo svojom dome alebo o zmene omietky na vonkajšej strane vášho pozemku, poďme sa spolu pozrieť, aké náklady na omietku môžete očakávať. 

Kalkulačka nákladov na omietku:

Najdôležitejším faktorom pre náklady na omietanie je veľkosť plochy, ktorá sa má omietnuť, či už ide o jednu stenu v malej miestnosti alebo niekoľko miestností a stropov vo veľkom dome. Štukatér zmeria prácu a zváži všetky relevantné faktory predtým, ako posúdi, koľko času bude práca trvať a koľko materiálu bude potrebného. Opätovná omietka – nanesenie novej, tenkej vrchnej omietky vhodnej aj na pridanie farby alebo tapety – bude podstatne lacnejšia ako úplná omietka, ktorá v prípade potreby zahŕňa odstránenie starej omietky, vytvorenie nového základu, ošúchanie povrchu a konečnú úpravu.

Bežné omietacie práce

Existuje množstvo jednoduchých omietacích prác, ktoré by vám skúsený štukatér mal vedieť naceniť. Jednotlivé steny, celé miestnosti a izby plus stropy sú typickými projektmi pre vnútorné omietky, zatiaľ čo mimo domu možno budete chcieť, aby bola celá vaša nehnuteľnosť vykonaná externe.

Kľúčové informácie: 
Koľko stojí omietka stropu?

Omietanie stropu je drahšie ako omietanie steny kvôli technike a náročnosti.

Koľko stojí externé vykresľovanie?

Externé vykresľovanie tiež úplne závisí od rozsahu úlohy.Ostatné náklady na omietkyAk si necháte urobiť vonkajšie omietky, budete potrebovať lešenie na ďalšie poschodia. Ak omietate a je potrebné odstrániť pôvodnú omietku, možno budete potrebovať nádobu na odpad, ktorá môže stáť niekoľko stoviek eur v závislosti od veľkosti nádoby.