Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Garáže na kľúč cena

Hľadáte staviteľa na garáže na kľúč? V tejto kategórii máme 14 140 staviteľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 709 profesionálov na Slovensku
87 693 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Garáže na kľúč cena

Koľko stoja garáže na kľúč? Pri garážach na kľúč často poskytujeme tieto služby: návrh, zameranie, výrobu a montáž. Ceny garáže na mieru sa pohybujú okolo 2.000-3.400 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci služby garáže na kľúč zväčša býva výroba väčších garáží na mieru určených pre viac ako jedno auto. Ďalšie náklady môžu predstavovať: projektová dokumentácia, napojenie na elektroinštaláciu, ktoré priemerne stoja 100-250 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 21 252 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: garáže na kľúč cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 709 profesionálov na Slovensku
87 693 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Cena za: Garáže na kľúčPriemerné ceny

Nižšia cena2 090,00 €/ks
Priemerná cena2 633,00 €/ks
Vyššia cena3 355,00 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník garážií na kľúč

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu garážií na kľúč pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii garáže na kľúč.

Plechová garáž 24 m21600.0€ / kpl
Plechové garáže so spádom strechy dozadu. Opláštenie rohov a po bokoch pozinkovaným plechom vedeným vodorovne zabezpečí, že garážová konštrukcia spĺňa ochranu pred koróziou a dlhoročné  bezproblémové užívanie.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Drevená garáž 20 m24450.0€ / kpl
Drevená garáž so spádom strechy dozadu. Konštrukcia garáže je vyrobená zo severskej borovice alebo škandinávskeho smreku. Spĺňa ochranu pred škodcami čo zaručuje dlhoročné bezproblémové užívanie.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Betónová garáž 18 m25815.0€ / kpl
Steny betónovej garáže sú tenšie než pri murovanej garáži, čo umožňuje jej väčšie priestorové využitie. Omietka býva v štandardných farbách - biela, béžová, šedá, tehlovo červená. Garáž má zvyčajne aj systém odvetrávania.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Murovaná garáž 28 m26500.0€ / kpl
Murovaná garáž so spádom strechy dozadu. Garáž pre jedno auto, rozmer 4 x 7 m. Výstavba garáže ako celku pozostáva z múrov, krovu strechy, fasádnych prác, izolácie proti vode a klampiarskych prác.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
PrístreškyKoľko stoja prístrešky? Pri prístreškoch často poskytujeme tieto služby: zameranie, návrh a...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Garáže na kľúč

na garáži je stará zárubňa a kúpila som nové dvere a nesedí spodný pánt, treba ho na dverách posunúť vyššie a tiež dvere nemajú zámok a kľučku - to treba kúpiť a osadiť

Lubica M.
Šamorín
Garáže na kľúč

Je potrebna obhliadka na mieste. Ide o predlzenie existujucej garaze a instalacia novej rolovacej brany s brankou na osobny vstup. pred darazou uribit spevnenu plochu zo zamkovej dlazby (mam) ako pristupovu cestu.

Martin M.
Stupava
Garáže na kľúč

murovaná garáž 6x6 m, so sedlovou strechou, s elektrickou výsuvnou bránou, možnosť dodania materiálu zadávateľom, príp. služba komplet s materiálom

Katarína M.
Bratislava
Garáže na kľúč

Dobry den, hladam partiu na stavbu garaze a dielne. Garaz 6x6, dielna 3x3 Plechova strecha Lokalita Nitra

Miriama L.
Nitra
Garáže na kľúč

Pokazena garazova brana znacky Normstahl. Najskor zacala pri otvarani/zatvarani samovolne zastavovat, nasledne prestala chytat vodiaci ozubeny remen motora. Potrebna osobna obhliadka a navrh riesenia.

Marek R.
Bratislava
Garáže na kľúč

Pri cuvani do garaze došlo k miernemu vykriveniu posuvných koliesok a brána nedolieha tak, ako by mala.

Tomáš S.
Košice
Garáže na kľúč

Dobrý deň, hľadám firmu / partiu ktorá by mi postavila garáž na kľuč a položila zámkov dlažbu. Približný rozsah : Základy a zakladová doska. Murovaná garáž 6 x 6,5 m z pórobetónu. Strop skladaný z pórobetónových tvárnic alebo vyliaty zo železobetónu. Strecha s fóliovou izoláciou a extenzívnou zeleňou. Steny zateplenie polystyrénom hr. 50 mm z exteriéru, z interiéru omietka. Siete v garáži -elektrika, voda, kanalizácia. Zámkov dlažba okolo domu - s výkopom a položením potrebných vrstiev podkladu a položením finálnej dlažby . cca 95 m2. V prípade záujmu pošlem projekt pre upresnenie detailov.

profile image
Štefan M.
Senec
Garáže na kľúč

Dobry den, potrebujeme vymenit staru sekcionalnu garazovu branu za novu. Rozmer otvoru je: sirka 2360 cm, vyska 2220 cm. Uzsi prelis, dekor zlaty dub. Vdaka Daniela.

Daniela J.
Dolné Lovčice
Garáže na kľúč

Dobrý deň, prestal mi fungovať starý pohon našej jednoduchej plechovej výklopnej garážovej brány Normstahl do 9 m2. Rád by som kúpil nový (vrátane diaľkových ovládačov), ale bez toho, aby som musel meniť samotnú bránu. Samozrejme rád by som, aby ju bolo možné i naďalej otvárať aj manuálne kľúčom. Viete mi prosím pomôcť? Potrebujem poradiť s vhodným modelom aj montážou. Garáž je v podzemnom stojisku.

Peter K.
Bratislava
Garáže na kľúč

Dobrý deň, hľadám poskytovateľa na dokončenie dvojgaráže. Garáž je čiastočne postavená - vybetónovaný základ a steny z tvárnic potiahnuté cca do 3/4 finálnej výšky. Potrebné je dokončiť steny - teda asi ešte 3 max 4 rady tvárnic a urobiť pultovú strechu. Garáž bude mať sekcionálnu garážovú bránu, toto je už pokryté iným dodávateľom. Za každú ponuku vopred ďakujem.

Attila J.
Košice
Garáže na kľúč

Zdravim prosím vás o cenové ponuky len hrubej stavby,základy a obvodové múry poprípade ak máte bager tak aj výkop.dakujem

Miroslav Ď.
Východná
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí maľovanie garáže?

Dodať svojej garáži nový nádych je skvelý spôsob, ako dať svojmu domovu príležitosť vyniknúť tým správnym spôsobom. Či už ide o natieranie garážovej brány, aby sa predĺžila jej životnosť, alebo o natieranie podlahy v garáži, aby bol priestor ako taký príťažlivejší. Je ľahké vytvoriť nový vzhľad bez toho, aby ste mali veľké náklady s tým spojené. Tu sa pozrieme na typické náklady na lakovanie garáže, aby sme vám pomohli s vypočítaním rozpočtu.

Cena maľovania garáže:
  • Maliar a dekoratér za deň sa pohybuje medzi 100 a 180 €.
  • Epoxidová podlaha za m2 sa pohybuje medzi 10 a 120 €.

 Pri výpočte nákladov na lakovanie garáže musíte vziať do úvahy materiály aj prácu. Ceny maliarov a dekoratérov sa môžu značne líšiť v závislosti od vašej lokality, skúseností maliara a dekoratéra a rozsahu samotného projektu. Aby ste však mali predstavu, priemerná denná sadzba pre maliarov a dekoratérov sa pohybuje okolo 150 €.

Náklady na lakovanie garáže budú závisieť aj od veľkosti vašej garáže, od toho, aký ľahký je prístup ku garáži a od farby, ktorú si vyberiete. Okrem toho musíte pred začatím maľovania zvážiť, či vaša garáž nevyžaduje ďalšie práce.

Cena náteru podlahy v garáži

Garážové podlahy sú zvyčajne vyrobené z betónu, takže bežná farba zvyčajne nepriľne k podlahe správne. Namiesto toho budete musieť použiť rozpočet na produkty na báze epoxidu, ako je farba na betón (známa aj ako tenkovrstevná epoxidová živica) alebo epoxidová vrstva s hrubým náterom.

Farba na betón zvyčajne stojí od 2 do 5 € za štvorcový meter (bez práce). Náklady na natieranie betónovej podlahy sa však môžu zvýšiť, ak je podlaha hladká či plávajúca. V tomto prípade bude často potrebné diamantové brúsenie alebo vákuové otryskanie, aby sa na povrch ľahšie prilepila farba. Ak má vaša podlaha samonivelačný poter, môže to tiež zvýšiť náklady, pretože môže byť potrebné ho odstrániť, aby naň farba lepšie priľnula.

Okrem toho budú náklady závisieť od farby, ktorú si vyberiete. Šedá je jednou z najobľúbenejších farieb pre svoju praktickosť. Iné odtiene vám však môžu pomôcť viac sa vyjadriť. Epoxidová živica je skvelou voľbou, ak hľadáte trvanlivú podlahu odolnú voči chemikáliám, ktorá bude mať presne tú farbu, akú si prajete. Typická cena podlahy z epoxidovej živice je približne 70 € za m2.

Cena náteru garážovej brány

Ak chcete, aby vám garážovú bránu namaľoval obchodník, môžete očakávať, že zaplatíte približne 10 eur za hodinu za prácu, plus náklady na farbu. To znamená, že môžete očakávať, že zaplatíte približne 80 eur za jednu garážovú bránu, ak nie je potrebná žiadna príprava, alebo približne 160 eur s prípravou a základným náterom.

Ak chcete dodať svojej garážovej bráne perspektívu, ktorú hľadáte, oplatí sa vybrať si farbu, ktorá sa už používa na vonkajšej strane vášho pozemku. Môžete napríklad zladiť farbu vašej garážovej brány s farbou okenných rámov, odkvapov alebo vstupnej brány. Celá vaša nehnuteľnosť tak získa oveľa hladší vzhľad.

Kľúčové informácie:

Vaše celkové náklady na maľovanie v garáži budú závisieť od vašej polohy a dennej sadzby vášho maliara a dekoratéra.
Ak je podlaha vašej garáže vyrobená z betónu, budete ju musieť natrieť farbami a výrobkami na báze epoxidu.
Náklady na lakovanie garážovej brány sa budú líšiť v závislosti od toho, či je potrebná príprava a ak áno, aká.