Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov za férové ceny

Geologické správy
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSom veľmi spokojný s celým procesom od reakcie na potrebu opravy až po vykonanú prácu, okamžitá ponuka ceny a termínov, rýchla oprava, výborná komunikácia, skvelá cena. Ďakujem.
profile image
Matúš K.Zákazník
Prečo Wilio
33 619 profesionálov na Slovensku
93 444 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Geologické správy cena

Koľko stoja geologické správy? Pri geologických správach často poskytujeme tieto služby: posúdenie stavebného povrchu a pôdy, vypracovanie správy o obsahu pôdy, posúdenie prítomnosti spodnej vody. Ceny prieskumu obsahu pôdy stavebného pozemku sa pohybujú okolo 280-350 eur za vyhotovenie správy. Najdrahšou položkou v rámci geologických správ zväčša býva vyhodnocovanie kvality a stavu pôdy. Ďalšie náklady môžu predstavovať: konzultácie, administratívne poplatky, dodatočná kalkulácia, ktoré priemerne stoja 10-100 eur. Zadajte dopyt a získajte cenové ponuky od profesionálov. Už nemusíte hľadať: geologické správy cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
KalkulačkaCenník geologických správ

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu geologických správ pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii geologické správy.

Posúdenie stavebného povrchu a pôdy320,14€ / ks
Posúdenie stavebného povrchu a pôdy.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Vypracovanie správy o obsahu pôdy384,17€ / ks
Vypracovanie správy o obsahu pôdy.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Posúdenie prítomnosti spodnej vody256,11€ / ks
Posúdenie prítomnosti spodnej vody.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Konzultácie29,45€ / hod
Konzultácia k prítomnosti materiálov a spodnej vody v pôde. Posúdenie vhodnosti či nevhodnosti výstavby na povrchu.
Spolu
hod
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Projektovanie a plánovanieKoľko stoja projektanti a projektovanie stavieb? Pri projektantoch a projektovaní stavieb často...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Projektovanie a plánovanie

Zdravím. Hľadám projektanta/architekta, ktorý by mi vedel vypracovať projekt pre stavebné povolenie. Stavať chcem v Bratislave – Dúbravke. Pozemok je svahovitý, je v extraviláne v chatárskej oblasti. Stavať by som chcel celoročne obývateľnú chatu cca 65m2 s jedným nadzemným podlažím.

Daniel P.
Bratislavský kraj
Projektovanie a plánovanie

Máme starší rodinný dom v Trnave-Modranke, kde by sme chceli vymeniť starú strechu, a zároveň vytvoriť obytné podkrovie nad častou rod. domu. Chcel by som od Vás cenovú ponuku na výstavbu novej strechy, podlahy, zateplenia podkrovia, okien atď.. Ak by bolo možné uprednostnil by som čo najľahšie riešenie čo sa hmotnosti týka, a ak by to bolo možné aby sme nemuseli búrať existujúce stropy, pretože tam bývame, a po dobu stavby asi nebude možné bývať dočasne inde. Z vnútra podkrovia mi stačí keď dokončíte stavbu tak, že budeme mat zaizolované steny, podlahy, a sadrokartóny, povrch podláh, kúrenie si už dokončíme svojpomocne. Vedeli by ste vytvoriť dokumentáciu ku stavebnému povoleniu? Aký postup navrhujete, vedeli by sme sa stretnúť osobne, aby ste si obhliadli stavbu? V prílohe som Vám odfotil schému a rozmery domu a aktuálne foto. Moja predstava laická by bola, ak by sa podkrovie vybudovalo nad touto častou domu, samozrejme spôsob a návrh ako čo najvýhodnejšie a najlacnejšie navrhnúť to podkrovie nechávam na Vás..

Radovan B.
Trnava
Projektovanie a plánovanie

Dobrý den, chceli by sme kupit starsi RD a prerobit ho. Este pred kupou by sme vsak potrebovali konzultaciu s projektantom, ktory by sa na RD prisiel pozriet, vytvoril projekt prestavby a priblizne nacenil predtavbu.

Petra B.
Podolie
Projektovanie a plánovanie

Potrebujem urobiť projekt na starší rod. dom. Ten dom je ako keby holo stavba, nie je tam voda ani kúrenie. Komplet prerábka. Chcel by som tam 2 bytové jednotky a teda je potrebne naplánovať rozmiestnenie kúpeľni, kuchýň, obývačiek, vody, kúrenia, elektroinštalácia a iné. Ide iba o projekt, nie sú potrebné žiadne povolenia. Je to pre mňa aby som sa vedel ďalej pohnúť. Za ponuky vopred ďakujem

profile image
Ondrej B.
Lendak
Projektovanie a plánovanie

Hľadám: Projektanta Popis: Projektová dokumentácia RD pre stavebné povolenie Lokalita: Bánovce nad Bebravou Termín: December 2021 Doplňujúce informácie: materiál: tehla 300mm + zateplenie 150mm, Úžitková plocha: cca 120m2 + terasa

Michal K.
Bánovce nad Bebravou
Projektovanie a plánovanie

Dobry den, hladame skuseneho projektanta, ktory by nam poradil od A po Z, ako a kde stavat na nasom pozemku. Pozemok je v okoli Levic.

Jan N.
Levice
Projektovanie a plánovanie

Hladam firmu čo mi pomôže s projektom rozsirenia chaty na 40m2, vybavením povolení. Chata sa nachádza v záhradkarskej osade, s prístupom len elektriky.

Pavol Š.
Malacky
Projektovanie a plánovanie

Potrebujem urobit projekt na povolenie reklamnej stavby. Ide o jednoduchu lankovu konstrukciu uchytenu na betonovom plote. Kedze plocha ma viac ako 3m2 tak na jej povolenie potrebujem dolozit stavebny projekt.

Peter R.
Košický kraj
Projektovanie a plánovanie

Zháňam projektanta z okolia SB, PO na naprojektovanie RD cca. 190m2 + garáž 35m2 na rovinatom pozemku s prístupom ku všetkým inžinierskym sieťam... Osobný kontakt (konzultácia) nevyhnutný

Jakub F.
Brezovica
Projektovanie a plánovanie

Projektová dokumentácia stavby 2 x spracovaná v rozsahu § 9 vyhlášky MŽP SR č.453/2000 Z.z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia stavebného zákona.       

Vladimír Š.
Rača
Projektovanie a plánovanie

Potrebujem návrh rekonštrukcie starého rodinného domu, posúdenie technického stavu, technický návrh prestavby, cenový rozpočet.

Marian K.
Oľka
Projektovanie a plánovanie

projekt pre ohlašku architektúra, elektrika, sanita na celkovú rekonštrukciu a prístavbu rekreačnej chaty .

daniel n.
Lazy pod Makytou
Projektovanie a plánovanie

Dobry den prajem, chceme postavid budovu pre firmu. cca 600m2 zakladova plocha, bude to ocelova montovana hala. Polovica haly sklad, polovica kancelarie, open space. Parkovisko pre cca 15 aut. bez rampy pre nakladnu dopravu. Potrebujeme projekcnu cinnost pre podzemne, pozemne a nadzemne stavby. Odhad ceny celeho diela je cca 400.000 - 500.000 EUR. Lokalita BA-Vajnory Aktualne mame len nacenenu montovanu halu. Chceli by sme vediet odhadovanu cenu az po ziskanie stavebneho povolenia.

Ferdinand R.
Bratislavský kraj
Projektovanie a plánovanie

hladam orientacnu cenu / ponuku na projekt rodinneho domu. Okrajova lokalita obce Bidovce, pozemok s rozlohou 615m2, mierny svah (okolo 2 - 4%). Dom by mal byt s poschodim s uzitkovou plochou okolo 140 - 190m2. (aspon 3 spalne + hostovska/office). Dom by mal byt nizkoenergetick. Som otvoreny pouzitiu modernych materialov, napr z keramzitových alebo betonovych prefabrikátov. Sposob vykurovania - tepelne cerpadlo, podlahove kurenie, krb ako option. vyhoda - terasa, projazdova cesta s pristreskom na automobil, propadne priprava na bazen. Dakujem

MICHAL K.
Bidovce
Projektovanie a plánovanie

Peter Bol by som rad, ak by ste ma kontaktovali. Potrebujem spraviť niekoľko vizualizácii. Ďakujem

MEGA b.
Poprad
Projektovanie a plánovanie

Dobrý deň, potrebujeme projekt na rekonštrukciu RD, nachádzajúceho sa v K.ú. Veselé pri Piešťanoch. Ide o novú strechu spojenú z vytvorením obytného podkrovia. bližšie info osobne alebo cez tel.

Peter Č.
Veselé
Aktualizované dňa: Nov 15, 2023