Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Hydroizolácia rovnej strechy cena

Hľadáte strechára na hydroizoláciu rovnej strechy? V tejto kategórii máme 14 663 strechárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

30 520 profesionálov na Slovensku

81 331 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Hydroizolácia rovnej strechy cena

Koľko stojí hydroizolácia rovnej strechy? Pri hydroizolácii rovnej strechy často poskytujeme tieto služby: nanášanie penetrácie, lepidlo s hydroizoláciou a vysokokvalitné lepidlo na lepenie dlažby. Ceny zaizolovania strechy pred vlhkosťou sa pohybujú okolo 9-19 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci hydroizolácie rovnej strechy zväčša býva hydroizolačná strešná fólia. Ďalšie náklady môžu predstavovať: silikónový tmel, škárovacia malta, výplňový tmel, ktoré priemerne stoja 15-50 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 21 581 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: hydroizolácia rovnej strechy cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy

30 520 profesionálov na Slovensku

81 331 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Cena za: Hydroizolácia rovnej strechy

Priemerné ceny

Nižšia cena9,00 €/m2
Priemerná cena14,50 €/m2
Vyššia cena19,00 €/m2
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
Kalkulačka

Cenník hydroizolácie rovnej strechy

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu hydroizolácie rovnej strechy pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii hydroizolácia rovnej strechy.

Zhotovenie krytiny striech plochých pásmi5.1€ / m2
Zhotovenie povlakovej krytiny plochých striech do 10° pásmi na sucho AIP, NAIP alebo tkaninou.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Zhotovenie povlakovej krytiny striech fóliou8.7€ / m2
Zhotovenie povlakovej krytiny plochých striech do 10° gumenou fóliou položenou voľne.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Zhotovenie povlakovej krytiny striech NAIP pásmi8.1€ / m2
Zhotovenie povlakovej krytiny plochých striech do 10° pásmi bodovým pritavením NAIP.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Zhotovenie povlakovej krytiny striech NAIP pásmi na celej ploche, oxidované pásy8.9€ / m2
Zhotovenie povlakovej krytiny plochých striech do 10° oxidovanými pásmi pritavením NAIP na celej ploche.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Klampiar, KlampiarstvoKoľko stojí klampiar? Pri prácach klampiara často robíme tieto služby: stavba krovu,...
Zobraziť viac

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Hydroizolácia rovnej strechy

Dobrý deň, zháňam majstra na výmenu/pokládku izolácie na rovnú strechu prístreška, ideálne aj spolu s opravou opadanej omietky.

Lukáš G.
Janíkovce
Hydroizolácia rovnej strechy

Hľadám šikovného strechara, ktorý by zhodil 3rocny plech zo strechy z prístavby domu a dal novú hydroizolaciu kvôli zatekaniu. Strecha...Zobraziť viac

Hľadám šikovného strechara, ktorý by zhodil 3rocny plech zo strechy z prístavby domu a dal novú hydroizolaciu kvôli zatekaniu. Strecha je rovná,okres Martin.

Majka L.
Martin
Hydroizolácia rovnej strechy

Dobry den, vlastnik starsi dvojgeneracny RD (70. roky) na ktorom je povidna plechova strecha a IPA. Mam zaujem o cenovu...Zobraziť viac

Dobry den, vlastnik starsi dvojgeneracny RD (70. roky) na ktorom je povidna plechova strecha a IPA. Mam zaujem o cenovu ponuku na zateplenie, hydroizolaciu (Fatrafol) a teda navrh akou formou strechu riesit, ci zhodit existujucu alebo staci opravit. Dakujem

Juraj V.
Bratislava
Hydroizolácia rovnej strechy

Hľadáme strechára na zaizolovanie (za tmelenie) netesností medzi 2 plechmi tak, aby tam neprenikala vlhkosť a voda. Je to vo...Zobraziť viac

Hľadáme strechára na zaizolovanie (za tmelenie) netesností medzi 2 plechmi tak, aby tam neprenikala vlhkosť a voda. Je to vo výške cca 4 m nad zemou.

Jur P.
Karlova Ves
Hydroizolácia rovnej strechy

Dobrý deň, potreboval by som nahodiť nové plechy na vodorovnu strechu koli novej fasáde. Jedna sa o 35 m dĺžku...Zobraziť viac

Dobrý deň, potreboval by som nahodiť nové plechy na vodorovnu strechu koli novej fasáde. Jedna sa o 35 m dĺžku

Maroš S.
Bratislava
Hydroizolácia rovnej strechy

Dopyt o kontrolu a opravu hydroizolacie rovnej strechy na radovej garazi. Garaz ma rozmery ca 20 m2. Je umiestnena medzi...Zobraziť viac

Dopyt o kontrolu a opravu hydroizolacie rovnej strechy na radovej garazi. Garaz ma rozmery ca 20 m2. Je umiestnena medzi dvoma inymi garazami a jej zadna stena je spolocna s dalsim radom garazi. Medzi dvoma zadnymi stenami garazi je odtokovy zlab, ktory takisto potrebuje kontrolu a pripadnu opravu. Posledna oprava bola robena v roku 2018. Garaz vlhne na zadnej stene, nad ktorou je odtokovy zlab. Mam zaujem aj o novu omietku na zadnej stene

Peter S.
Bratislava
Hydroizolácia rovnej strechy

Oprava plochej strechy - riešenie zatekania okolo komína a výlezu. Budúci rok plánovaná kompletná rekonštrukcia - firma, ktoré vyrieši aktuálny...Zobraziť viac

Oprava plochej strechy - riešenie zatekania okolo komína a výlezu. Budúci rok plánovaná kompletná rekonštrukcia - firma, ktoré vyrieši aktuálny problém zatekania bude uprednostnená. Cca. 2-3 m2 je nutné akútne riešiť.

Ondrej W.
Rešica
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Koľko stojí izolácia?

Existuje mnoho spôsobov, ako izolovať svoj dom, a mnoho dobrých dôvodov, prečo to urobiť. Teplo unikajúce z vášho domova spôsobuje, že vaša nehnuteľnosť je chladnejšia, je menej energeticky efektívna, menej šetrná k životnému prostrediu a stojí vás viac na účtoch za kúrenie.

Ale izolácia, či už v streche, podkroví alebo stenách vášho domova, vám môže pomôcť udržať teplo a z dlhodobého hľadiska vám ušetrí peniaze.

Náklady na izoláciu podkrovia

Najjednoduchšia izolácia podkrovia zahŕňa položenie izolačného materiálu, ako je sklolaminát alebo minerálna vlna, na trámy vášho podkrovia alebo vyplnenie medzier medzi trámami penou alebo guľôčkami, aby sa pomohlo udržať teplo v miestnostiach pod nimi.

Je to pravdepodobne najlacnejší spôsob, ako pridať izoláciu do vášho domova, a dá sa to urobiť vo väčšine nehnuteľností za cenu medzi 200 a 400 €, s výnimkou akýchkoľvek komplikácií, ktoré by mohli nastať.

Náklady na izoláciu strechy

Priame zateplenie strechy, kde je podkrovie využiteľným priestorom, ktorý udrží teplo, je drahšie ako zateplenie obyčajného podkrovia, ktoré nie je obývateľné. Z dlhodobého hľadiska však môže byť stále nákladovo efektívne.
Ide o použitie izolačných dosiek pod šikmý sklon samotnej strechy, prípadne použitie striekanej peny na náter spodnej strany strechy a krokiev.

Vo všeobecnosti možno dobrú izoláciu dosiahnuť za 300 až 500 € v typickej nehnuteľnosti.

Ak chcete izolovať plochú strechu, môže to stáť viac v závislosti od techniky, ktorú sa rozhodnete použiť, ale cena sa môže pohybovať od ekvivalentnej izolácie šikmej strechy až po viac ako dvojnásobok.

Náklady na izoláciu dutých stien

Ďalším populárnym spôsobom, ako zatepliť svoj dom je inštalácia izolácie dutých stien, čím sa vyplní priestor medzi vnútornou a vonkajšou vrstvou tehál, ktorý tvorí vonkajšie steny vášho domu.
To zahŕňa vyvŕtanie otvorov do steny a následné načerpanie izolačného materiálu. Dá sa to dosiahnuť za približne 150 eur za každú dvojpodlažnú vonkajšiu stenu, ktorú chcete ošetriť.
Náklady na pevnú izoláciu stien

Zložitejšia a drahšia je izolácia vnútorných stien alebo vonkajších stien, ktoré je možné pridať k plným stenám – tým, ktoré sú postavené v jednej vrstve bez dutiny na vyplnenie.
Zahŕňa pridanie vrstvy izolačného materiálu a jej zakrytie buď omietkou, ak je vonkajšia, alebo sadrokartónovou doskou, ak je vnútri.

Tieto postupy sa môžu pohybovať od približne 3 000 do viac ako 20 000 € v závislosti od metódy, ktorú používate, a veľkosti vášho majetku.