Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov za férové ceny

Inšpekcie a revízie
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSom veľmi spokojný s celým procesom od reakcie na potrebu opravy až po vykonanú prácu, okamžitá ponuka ceny a termínov, rýchla oprava, výborná komunikácia, skvelá cena. Ďakujem.
profile image
Matúš K.Zákazník
Prečo Wilio
33 624 profesionálov na Slovensku
93 623 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Inšpekcie a revízie cena

Koľko stoja inšpekcie a revízie? Pri inšpekciách a revíziach často poskytujeme tieto služby: kontrola a posúdenie jednotky, vyhodnotenie stavu. Ceny kontrol a prehliadok sa pohybujú okolo 190-250 eur za vyhotovenie. Najdrahšou položkou v rámci inšpekcií a revízií zväčša býva odstránenie poruchy jednotky. Ďalšie náklady môžu predstavovať: vyhotovenie certifikácie, odborné skúšky, náklady na dopravu, ktoré priemerne stoja 20-120 eur. Zadajte dopyt a získajte cenové ponuky od profesionálov. Už nemusíte hľadať: inšpekcie a revízie cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
KalkulačkaCenník inšpekcií a revízií

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu inšpekcií a revízií pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii inšpekcie a revízie.

Bleskozvod17,03€ / ks
Kontrola stavu a bezpečnosti bleskozvodu. Vyhotovenie správy.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Kontrola podpier a zvodových vodičov0,32€ / m
Kontrola stavu a bezpečnosti podpier a zvodových vodičov.
Spolu
m
Zadať dopyt
Prehliadka elektrickej inštalácie3,84€ / ks
Prehliadka elektrickej inštalácie s početom vývodov v okruhu nad 5.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Revízia elektrického ručného náradia7,43€ / ks
Revízia elektrického ručného náradia bez rozlíšenia výkonu.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Projektovanie a plánovanieKoľko stoja projektanti a projektovanie stavieb? Pri projektantoch a projektovaní stavieb často...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Inšpekcie a revízie

Prednedavnom sme kupili nehnutelnost, ktoru budeme rekonstruovat, to znamena vymenu el. rozvodov, kurenia a vody. Avsak samotny kotol vymenit zatial pravdepodobne nechceme,prave preto je potrebne spravit reviziu. Otazka je, ci by bolo lepsie este pred rekokciou. Dakujem vopred za kontaktovanie.

Tamás H.
Košice
Inšpekcie a revízie

potrebujem reviziu kotla Protherm Tiger a namontovat hlavice na radiatory aby sa kotol spinal a kuril len v tej izbe, v ktorej klesne teplota pod nastavenu

tomas t.
Bernolákovo
Inšpekcie a revízie

Zhanam niekoho kto by bol schopny prekontrolovat suterenny byt o rozlohe 56m2 pre pripadne uniky tepla. Popripade skontrolovat kotol a plynomer. Ide mi o riesenie situacie kde 2ja ludia za rok 2019 mali spotrebu 11Mwh. Kotol vykuruje byt a ohrieva vodu.

Leonard L.
Košice
Inšpekcie a revízie

Dobry den, potrebujem dokoncit instalaciu bleskozvodu na streche novej stavby na pozemku v Kosutoch (podpivnicena garaz s kancelariou vo velkosti maleho domu). Nasledne potrebujem spravit reviziu elektrickych rozvodov/zariadeni v tejto budove a reviziu bleskozvodu pre potreby kolaudacie.

Michal T.
Košúty
Inšpekcie a revízie

Dobrý deň. Potreboval by som spraviť zákonnú revíziu plynového kotla na vykurovanie a teplú vodu. Ďakujem

Tomáš H.
Chorvátsky Grob
Inšpekcie a revízie

Hladam odbornika na elektrinu, nakolko mi nejde jeden okruh elektriny, niesu vypadnute poistky ani istice.dakujem

Petra R.
Horná Potôň
Inšpekcie a revízie

Dobrý deň, V lete pri chladení podlahy a zároveň s dlhodobým vetraním počas horúčav ( byt bol uzívaný nájomníkmi) sa v obývačke vydula podlaha na dvoch miestach. Nájomník ma o tom probléme informoval až keď sa podlaha vyrovnala. Chcela by som vedieť či je táto podlaha v poriadku alebo sa môže daný problém vyskytnúť pri ďalšom používaní chladenia v lete. Chcem vedieť, či je podlaha v poriadku alebo ,,pod ňou" môže byť pleseň... v časti kde bola podlaha vydutá ( pod gaučom) som našla pleseň. Je možná revízia podlahy?

Jasmin V.
Bratislava
Inšpekcie a revízie

Bez schémy zapojenia, bez predchádzajúcej revízie (neviem o tom, aby bola niekedy robená). 3 izbový byt, 65m2.

René M.
Košice
Inšpekcie a revízie

Potrebujem revíznu správu k novonadobudnutému bytu. Ide o starý byt, v súčasnosti prakticky prázdny (takmer bez spotrebičov). Zvyšujem si kapacitu ističa z 15 A na 25 A a revíznu správu potrebuje Západoslovenská distribučná spoločnosť.

Pavol A.
Bratislava
Inšpekcie a revízie

Potrebujem overiť elektroroyvádyače v rodinnom dome, nakoľko po smrti manžela sa neviem vyznať v ističoch a niektorých vedeniach . Kontakt -mobil : 0910 222303 Budem rada, keď sa mi ozvete. Ďakujem ,s pozdravom.

Danka C.
Bratislava
Inšpekcie a revízie

Dobrý deň , mám záujem o revíziu plynového závesného prietokového (3 ročného) kotla značky Baxi a tiež o revíziu, resp. čistenie komína.

Martin M.
Bernolákovo
Inšpekcie a revízie

Potrebujeme technika s oprávnením na vykonanie prehliadky a skúšky aj s kalibraciou pre detektor úniku plynu. Nutné začať hneď

silvia n.
Trenčianske Stankovce
Inšpekcie a revízie

Náš zákazník 5000074143 chce revíziu plynového kotla. Prosím o zaslanie kontaktov nech sa vie skontaktovať s technikom.

profile image
innogy S.
Košice
Inšpekcie a revízie

Chcel by som vymenit a upravit istice v rozvodnej skrini formou noveho panelu pre bezbecnu manipulaciu. Zaujima ma vasa cena materialu a prace. Vdaka.

Jan K.
Svätý Jur
Inšpekcie a revízie

Pre nášho zákazníka pána Jaroslova zo Strážskeho, hľadáme revízneho plynára 5000611979 Pre nášho zákazníka Jaroslava Oravca zo Strážskeho, hľadáme revízneho plynára. 5000611979

profile image
innogy S.
Strážske
Inšpekcie a revízie

Zdravim, vonku mimo bytu mi bol meneny hlavny istic z 20A na 25A a budem potrebovat niekoho kto by mi urobil reviznu spravu.

M L.
Bratislava
Inšpekcie a revízie

Dobry den, jedna sa o plynový prietokovy kotol na ohrev vody. Problem je v tom ze ma problem chytit plamen a tak ohriat vodu. Dakujem.

Baska D.
Bratislava
Inšpekcie a revízie

Dobry den, hladam plynoveho revizneho technika. Posuvalo sa pevne pripojenie plynu v panelakovom byte.

profile image
Michal N.
Košice
Inšpekcie a revízie

Dom má 21 rokov, rovnako starý je aj kotol Lamborghini, pred pár rokmi ho opravovali technici zo Sabinova, opravili hho perfektne, ale potrebuje zrevidovať. Rovnako aj prečistiť komín.

Karin L.
Veľká Lomnica
Inšpekcie a revízie

Kotol Buderus Logamax U122 bol technikom kontrolovaný naposledy v roku 2013, potreboval by som ho pozrieť, vyčistiť a urobiť údržbu

Pavol B.
Nitrianske Hrnčiarovce
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí osvedčenie o elektrickej bezpečnosti?

Všetci chceme pokoj v duši, ktorý prichádza s vedomím, že naše domy sú bezpečné, a kontrola elektrickej bezpečnosti nám môže pomôcť uistiť sa, že elektrika našej domácnosti je v poriadku. Ak predávate svoj dom alebo ste prenajímateľ, certifikát o elektrickej bezpečnosti bude tiež nevyhnutný na preukázanie, že elektrika vo vašom dome je aktuálna a spĺňa moderné bezpečnostné normy. 

Náklady na osvedčenie o elektrickej bezpečnosti

Správa o stave elektrickej inštalácie by sa mala vypracovať, ak máte akékoľvek obavy o stav elektrickej siete vo vašej domácnosti. Vo všeobecnosti sa odporúča, aby ste kontrolu vykonali každých približne desať rokov, aby ste sa uistili, že neexistujú žiadne problémy. Niektoré poisťovne môžu vyžadovať vykonanie kontroly pred poskytnutím krytia, a ak predávate svoj dom, môže byť užitočné nechať si vystaviť správu, aby ste ukázali, že váš domov je bezpečný. Ak ste prenajímateľom, je zákonnou požiadavkou zabezpečiť, aby bol váš domov bezpečný, a mali by ste ho vykonať aspoň každých päť rokov, ak nie pri každom novom prenájme.

Test sa bude týkať vašej domácej spotrebnej jednotky (tiež známej ako poistková skrinka), zásuviek a elektroinštalácie, kontroly uzemnenia a pripojenia, kontroly živých vodičov a hľadania poškodenia na akýchkoľvek armatúrach a príslušenstve. Po vykonaní kontroly elektrikárom, ktorý je kvalifikovaný na vlastnú certifikáciu svojej práce, vystaví osvedčenie o tom, že vaše obvody sú bezpečné.

Pokiaľ ide o cenu, náklady na elektrický certifikát vo všeobecnosti závisia od veľkosti majetku a zložitosti kontrolovaných obvodov. Zvyčajne v prípade menších nehnuteľností, ako sú byty s jednou posteľou, náklady na certifikát EICR začínajú na približne 800 € a stúpajú na približne 250 € v prípade väčších nehnuteľností, ako sú domy s tromi spálňami. V prípade oveľa väčších nehnuteľností to môže byť ešte viac.

Aktualizované dňa: Nov 15, 2023