Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Interiérové žalúzie cena

Hľadáte žalúziara na interiérové žalúzie? V tejto kategórii máme 15699 žalúziarov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

40188 profesionálov na Slovensku

71929 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Interiérové žalúzie cena

Koľko stoja interiérové žalúzie? Pri interiérových žalúziach často poskytujeme tieto služby: zameranie, návrh, montáž, oprava. Ceny vnútorných žalúzií a roliet sa pohybujú okolo 20-50 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci interiérových žalúzií zväčša býva montáž elektrických žalúzií. Ďalšie náklady môžu predstavovať: náklady na dopravu, pozáručný servis a náhradné diely, ktoré priemerne stoja 10-80 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 15699 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: interiérové žalúzie cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy

40188 profesionálov na Slovensku

71929 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Cena za: Interiérové žalúzie

Priemerné ceny

Nízka cena3,98 €/ks
Priemerná cena7,17 €/ks
Vysoká cena14,04 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
Kalkulačka

Cenník interiérových žalúzií

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu interiérových žalúzií pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii interiérové žalúzie.

Hliníkové interiérové lamelové žalúzie14.0€ / m2
Interiérové hliníkové žalúzie, lamela šírky 18/25 mm, biela farba, bez vedenia.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Bočné vedenie pre žalúzie, silikónové lanko1.18€ / m
Bočné vedenie pre žalúzie, silikónové lanko.
Spolu
m
Zadať dopyt
Hliníkové interiérové žalúzie so šírkou 400 mm18.5€ / ks
Interiérové hliníkové žalúzie MAX 25, šxl 400x500 mm.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Hliníkové interiérové žalúzie so šírkou 1000 mm24.5€ / ks
Interiérové hliníkové žalúzie MAX 25, šxl 1000x500 mm.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Interiérové tienenieKoľko stojí interiérové tienenie? Pri interiérovom tienení často poskytujeme tieto služby: zameranie,...
Zobraziť viac

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Interiérové žalúzie

Výmena starých interiérových žalúzií a sieťok v 3-izb byte za nové interiérové žalúzie a sieťky. Obhliadka a zameranie na...Zobraziť viac

Výmena starých interiérových žalúzií a sieťok v 3-izb byte za nové interiérové žalúzie a sieťky. Obhliadka a zameranie na adrese mozna.

Paulina H.
Bratislava
Interiérové žalúzie

Dobry den, hladam odbornika na vymenu roztrhnutych sietok (rolovacie) proti hmyzu na stresne okna. Dakujem

olga m.
Bratislava
Interiérové žalúzie

Vyroba interierovych horizontalnych zaluzii bez montaze 2 ks 1. S:534 V:2101 Ovladanie nalavo 2. S:537 V:2101 Ovladanie napravo Hrubka >0,2mm Farba: 1. Biela, resp podla dohody

Rado Z.
Stupava
Interiérové žalúzie

Potrebujem vymeniť vodiace lanká na interierových žalúziach na cca 12 kusoch žalúzii. Materiál (lanko) potrebný (nemám k dispozícii).

Patrik H.
Bratislava
Interiérové tienenie

Dobrý deň koľko by u vás stalo montáž klasickej garnize ( tyč ) do domu na všetky okna? Garnize som...Zobraziť viac

Dobrý deň koľko by u vás stalo montáž klasickej garnize ( tyč ) do domu na všetky okna? Garnize som si zakúpila v e-shope (čakám na dodanie)

Dária P.
Rovinka
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Koľko stojí inštalácia žalúzií?

Priemerné náklady na inštaláciu žalúzií sú od 110 do 150 € za m2. Celková cena bude závisieť od typu žalúzií, veľkosti vašich okien a počtu okien, ktoré chcete zatieniť. Žalúzie umožňujú reguláciu osvetlenia interiéru, ochraňujú pred slnečnými lúčmi a ochraňujú súkromie pred cudzími pohľadmi. Bez žalúzií by ste museli zmeniť polohu alebo posunúť sedadlá, kým slnko nezmení polohu na oblohe. Žalúzie a rolety môžu tento problém vyriešiť a nemusí to byť drahý projekt vylepšenia domácnosti. Inštalácia žalúzií môže okrem iného tiež zvýšiť energetickú účinnosť, pomôcť pri ochladzovaní domácnosti a znížiť náklady na klimatizáciu v lete. Môžu znížiť hluk z vonkajšieho prostredia do interiéru a chrániť okná pred mechanickým poškodením. Najatie profesionálneho inštalatéra žalúzií a tienidiel vám môže pomôcť zabezpečiť, aby sa vaše nové žalúzie prispôsobili vášmu rozpočtu a vašim okenným rámom, a tiež vám mohli ušetriť čas a starosti. 

Predtým, ako niekoho najmete, získajte cenový odhad, koľko bude váš projekt stáť. Cena inštalácie závisí od počtu žalúzií, okien a spôsobu inštalácie. Cena za vnútorné hliníkové žalúzie je 30- 50 €/m2, cena za montáž podomietkových žalúzií  je 20 – 30 €/m2. 

Vonkajšie hliníkové žalúzie 

Ich výhodou je okrem uvedených tienenie vnútorných priestorov so zachovanou možnosťou vetrania. Sú taktiež vhodné pre všetky typy okien a balkónových dverí. Ceny vonkajších hliníkových žalúzií podľa typu lamiel a ovládania na dvojdielne okno rozmerov 180 cm (šírka) x 150 cm (výška) sa pohybujú: celková cena s montážou – manuálne ovládanie, elektrické ovládanie na vypínač alebo na diaľkové ovládanie – 200 € - 530 €. Je potrebné pripočítať náklady na dopravu nad 30 km. 

Uvedené ceny sú orientačné. Konečnú cenu je možné určiť po zameraní a posúdení technickej pripravenosti okna priamo na mieste budúcej inštalácie. Cena sa môže líšiť od počtu inštalovaných žalúzií. Je rozdiel ak odborník namontoval žalúzie na jedno - dve okná v obývacej miestnosti alebo žalúzie na mieru v celom dome alebo byte. 

Nájdite vo svojom okolí najlepšieho špecialistu na inštaláciu žalúzií vďaka Wilio a nechajte si vypracovať cenu od jednotlivých dodávateľov, prípadne kontaktujte ľudí vo vašom okolí, ktorí žalúzie majú nainštalované a opýtajte sa ich na skúsenosti s konkrétnym odborníkom. Výhodou je, že vám poskytnú bezplatnú konzultáciu, poradia vám s najvhodnejším výberom žalúzií.

Poplatky navyše

Niektorí dodávatelia si môžu účtovať ďalší poplatok za nadštandardne vysoké okná alebo svetlíky, ktoré si vyžadujú ďalšie vybavenie. 

Metódy inštalácie 

Existujú dva hlavné spôsoby montáže žalúzií: vnútorná montáž a vonkajšia montáž. Vnútorné žalúzie sú inštalované vo vnútri okenného rámu pre elegantný vzhľad, zatiaľ čo vonkajšie žalúzie sú inštalované na vonkajšiu stenu nad oknom do boxu, ktorý bude vyčnievať nad fasádu mimo okenného rámu. V prípade, že na dome už je dokončená fasáda, inštalujú sa priznané krycie plechy. V tomto prípade sa však zvyčajne zníži svetlosť okna, ktoré plech čiastočne zakryje. Nad inštaláciou vonkajších žalúzií je vhodné uvažovať vo fáze výstavby alebo lepšie vo fáze projekcie domu.Inštalatér naplánuje inštaláciu, označí a vyvŕta otvory, namontuje vodiacu lištu alebo iný hardvér a nainštalujte žalúzie. 

Aký je rozdiel medzi okennými roletami a žalúziami? 

Hlavným rozdielom medzi roletami a žalúziami je ich tvar a funkcia. Žalúzie sa vyrábajú s lamelami a dajú sa otvárať viacerými spôsobmi, zatiaľ čo rolety sú vyrobené z jedného kusu materiálu a dajú sa iba vytiahnuť alebo zatiahnuť. Na rozdiel od väčšiny žalúzií, rolety dokážu vytvoriť absolútnu tmu. Roletou sa dá regulovať svetlo len čiastočne. V regulácii svetla sú jednoznačným víťazom vonkajšie žalúzie. Ich lamely natočíte do ľubovoľnej pozície podľa lúčov slnka a v miestnosti máte dostatok denného svetla. 
Môžete si kúpiť vlastné žalúzie alebo nechať inštalatéra dodať žalúzie, čo môže byť nákladnejšie. Cena vašich okenných žalúzií bude závisieť od typu, materiálu a toho, či sa rozhodnete pre žalúzie na mieru. 

Hlavné typy žalúzií 

Žalúzie je možné rozdeliť na nasledovné typy:

Lamelové žalúzie

Majú horizontálne lamely, ktoré sa dajú vyklopiť, zvyčajne pomocou otočnej tyče, a zatiahnutie a vytiahnutie pomocou šnúry. Môžu byť vyrobené z hliníka, vinylu, dreva a imitovaním dreva. 

Vertikálne žalúzie 

Zvyčajne sú vyrobené z látky, majú veľké vertikálne lamely a používajú sa na posuvné dvere a veľké okná. Vertikálne žalúzie sa ovládajú veľmi jednoducho, jednou šnúrkou / retiazkou sa lamely naklápajú a druhou šnúrkou sa sťahujú do strany. 

Žalúzie na elektrický pohon 

Komfort užívania žalúzií je možné zvýšiť elektrickým pohonom a ovládaním pomocou diaľkového ovládača. Pomocou diaľkového ovládania nastavuje sklon lamiel na reguláciu svetla a vyťahovanie a zaťahovanie žalúzií. 

Prefabrikované okenné žalúzie 

Tieto žalúzie sú najmenej nákladnou možnosťou, pretože sú vyrobené tak, aby vyhovovali štandardným oknám, s vodiacou lištou a akýmkoľvek iným hardvérom, ktorý je potrebné nainštalovať. Okenné žalúzie na mieru sú drahšie, pretože sa vyrábajú tak, aby vyhovovali rozmerom vášho okna, a sú zvyčajne vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. 

Lamelové, vertikálne a bezdrôtové žalúzie si môžete kúpiť z rôznych materiálov. Medzi populárne materiály patria: hliník, tkanina, vinyl / PVC, imitácia dreva a drevo. Cena sa veľmi líši v závislosti od typu, veľkosti, materiálu a výrobcu žalúzie. Lacné žalúzie vám na začiatku môžu ušetriť peniaze, ale nemusia mať takú dlhú životnosť, ako tie vyrobené z kvalitnejšieho materiálu. 

Ako môžem ušetriť peniaze za inštaláciu žalúzií? 

Namiesto zníženia nákladov na kvalitu ušetrite za inštaláciu žalúzií pomocou nasledujúcich tipov: 

Odstráňte staré žalúzie sami. Ušetrite peniaze za demontáž starých žalúzií, záclon alebo tienidiel, ktoré by ste museli zaplatiť inštalatérovi. 

Pred zakúpením žalúzií sa zoznámte s odborníkom v oblastí žalúzií vďaka Wilio: Väčšina inštalatérov ponúka odhad ceny zadarmo. Inštalatér môže navštíviť váš domov, ponúknuť riešenia na základe vášho rozpočtu a poskytnúť vám poradenstvo týkajúce sa nákupu správnych žalúzií.