Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Klimatizácia cena

Hľadáte technika na klimatizáciu? V tejto kategórii máme množstvo technikov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
33 304 profesionálov na Slovensku
90 020 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Klimatizácia cena

Koľko stojí klimatizácia? Pri klimatizáciach často robíme tieto služby: inštalácia a oprava klimatizácie, čistenie klimatizácie, vzduchotechnika. Ceny chladenia sa pohybujú okolo 240-550 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci služieb klimatizácie zväčša býva montáž klimatizácie. Ďalšie náklady môžu predstavovať: pravidelná údržba, špeciálne čistiace prostriedky, inštalácia vzduchotechniky, ktoré priemerne stoja 20-100 eur. Zadajte dopyt a získajte cenové ponuky od profesionálov. Už nemusíte hľadať: klimatizácia cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
33 304 profesionálov na Slovensku
90 020 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: KlimatizáciaPriemerné ceny

Nižšia cena239,00 €/ks
Priemerná cena353,40 €/ks
Vyššia cena540,00 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník klimatizácie

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu klimatizácie pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii klimatizácia.

Štandardná montáž klimatizácie240,00€ / hod
Prieraz steny, základná konzola na uchytenie vonkajšej jednotky, odvod kondenzátu kondenzačnou hadicou alebo PVC rúrou samospádom z vnútornej jednotky do 5 metrov, vytvorenie elektrického napájania silovým káblom 3 x 2,5 CYSY do 5 metrov, sprevádzkovanie klimatizácie, zaškolenie na obsluhu, záverečný protokol o montáži.
Spolu
hod
Zadať dopyt
Montáž predprípravy klimatizácie 168,00€ / hod
Prieraz steny, základná konzola na uchytenie vonkajšej jednotky - podľa dohody, odvod kondenzátu kondenzačnou hadicou alebo PVC rúrou samospádom z vnútornej jednotky do 5 metrov.
Spolu
hod
Zadať dopyt
Montáž WiFi adaptéra pre klimatizácie 48,00€ / hod
Zapojenie WiFi adaptéra na riadiacu dosku klimatizačnej jednotky, inštruktáž k inštalácii aplikácie pre ovládanie klimatizácie a spárovania ovládača s WiFi, zaškolenie obsluhy a ukážka funkcií. Bez samotného zariadenia WiFi adaptéra.
Spolu
hod
Zadať dopyt
Nástenná klimatizačná jednotka1 520,00€ / ks
Zariadenie so zabudovaným WiFi modulom, výborná energetická účinnosť A+++, so špeciálne tvarovanými lamelami pre komfortné prúdenie vzduchu. Prachový filter a ozónová čistička vzduchu.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Klimatizácia

Dobry den, rekunstruujem 4 izbovy byt v Dubravke na Kapitana Rasu a chcem si spravit predpripravu na klimatizaciu do dvoch izieb. Klima by bola na balkone vedla obyvacky druha izba je o 5 metrov dalej cez kuchynu. Aka by bola plus minus cena tej predpripravy a co to obsahuje Dakujem

Ondrej S.
Bratislava
Klimatizácia

Dobrý deň, potreboval by som vyriešiť problém s nadmerným teplom v záhradnom drevenom domčeku o rozlohe 2,5m x 3,75m x 2,3m .

Lukáš K.
Kvetoslavov
Klimatizácia

Hľadám šikovného človeka na predprípravu klimatizácie do 3. Izbového bytu v Petržalke. Byt je v stave holobyt.

Lucia N.
Bratislava
Klimatizácia

Potrebujeme zastavit zatekanie z vodovodneho rozvodu v byte v Bratislave. Rurky su medene, preto hladame niekoho, kto robi s medenymi rurami. Dostali sme tip, ze odbornici na klimatizaciu by nam s tym vedeli pomoct.

Marta D.
Bratislava
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Ak vám je v lete príliš teplo a v zime mrznete, možno ste už začali uvažovať o inštalácii klimatizačného systému. Áno, môže to byť drahé, ale tiež to môže byť jedným z energeticky najefektívnejších spôsobov chladenia a vykurovania vášho domu. Koľko vás to teda môže stáť a ako na to?

Náklady na klimatizačný systém

Najbežnejším typom klimatizácie je klimatizácia s rozdeleným systémom, ktorá je vybavená vnútornou a vonkajšou jednotkou prepojenou potrubím. Aj keď sú počiatočné náklady na inštaláciu výraznejšie, ako by ste zaplatili za prenosnú jednotku, tieto systémy sú zvyčajne z dlhodobého hľadiska jednou z nákladovo najefektívnejších možností.

Konečná suma sa odvíja od ceny samotných jednotiek, ako aj od poplatkov obchodníka za ich inštaláciu. Cena rozdelených klimatizačných jednotiek sa môže dramaticky líšiť a pohybuje sa od 600 do 5 500 €, v závislosti od:
•   značky a modelu,
•   veľkosti a výkonu, 
•   inteligentných funkcií, ako sú snímače, ekologické režimy, Wi-Fi a kompatibilita aplikácií,
•   ročného obdobia (mimo sezóny môžete získať lepšiu cenu).

Aktualizované dňa: May 15, 2023