Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Montáž kuchyne, nábytku cena

Hľadáte stolára na montáž kuchyne, nábytku? V tejto kategórii máme 17 327 stolárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 706 profesionálov na Slovensku
87 688 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Montáž kuchyne, nábytku cena

Koľko stojí montáž kuchyne? Pri montáži kuchyne často poskytujeme tieto služby: doprava, príprava osadenia a montáž kuchyne a nábytku. Ceny inštalácie kuchynských skriniek, kuchynskej linky a spotrebičov sa pohybujú okolo 50-90 eur za bežnú jednotku. Najdrahšou položkou v rámci montáže kuchyne zväčša býva kompletné osadenie kuchynskej linky. Ďalšie náklady môžu predstavovať: náklady na dopravu, lakovanie, vodoinštalačné práce, ktoré priemerne stoja 20-60 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 26 281 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: montáž kuchyne, nábytku cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 706 profesionálov na Slovensku
87 688 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Cena za: Montáž kuchyne, nábytkuPriemerné ceny

Nižšia cena50,00 €/bm
Priemerná cena68,75 €/bm
Vyššia cena90,00 €/bm
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník montáže kuchyne a nábytku

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu montáže kuchyne a nábytku pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii montáž kuchyne, nábytku.

Montáž drevenej kuchynskej linky 7.3€ / ks
Montáž drevenej kuchynskej linky, korpus spodnej skrinky, na nožičkách, šírky nad 800 mm.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Montáž kuchynských liniek a dvierok2.7€ / ks
Montáž drevených kuchynských liniek, dvierka hornej skrinky plné, vrátane pántov.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Montáž drevených kuchynských liniek a pracovnej dosky5.9€ / ks
Montáž drevených kuchynských liniek, pracovnej dosky vrátane zadnej zaklapavacej lišty nad 1000 do 2000 mm.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Montáž drevených kuchynských liniek, osadenie chrbtovej dosky4.2€ / ks
Montáž drevených kuchynských liniek, osadenie chrbtovej dosky bez výrezov nad 1000 do 2000 mm.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
StolárstvoKoľko stoja služby stolára? Pri prácach stolára často poskytujeme tieto služby: vstavané...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí vybavenie novej kuchyne?

Pre mnohých majiteľov domov je revitalizácia kuchyne na prvom mieste v zozname prianí na skrášlenie domácnosti. Premeniť vašu kuchyňu z vyčerpaného a spustnutého priestoru na modernú a užitočnú miestnosť ideálnu na varenie a stolovanie je snom mnohých z nás, no veľa ľudí si nie je istých, aké sú náklady spojené s rekonštrukciou kuchyne, resp. ako zistiť, koľko nová kuchyňa stojí. 

Kalkulačka nákladov na inštaláciu kuchyne

Pri pohľade na cenu vybavenia novej kuchyne je dôležité pochopiť, čo táto cena vlastne pokrýva. Vo všeobecnosti, keď sa pozriete na náklady na novú kuchyňu, ceny, ktoré uvidíte, budú pokrývať cenu samotných jednotiek (tj skriniek a podobne) a náklady na ich inštaláciu vo vašej domácnosti. Toto je známe ako suchý strih. Základné prepojovanie a inštalatérske práce, ak sú potrebné na umiestnenie novej konštrukcie, môžu byť účtované navyše. V cenách sú vo všeobecnosti zahrnuté aj náklady na spotrebiče - ako sú rúry, chladničky, digestory a umývačky riadu - a pracovné dosky, ako aj kozmetické práce v kuchyni, ako je maľovanie, obklady či podlahy.

Priemerná cena novej kuchynskej inštalácie stojí okolo 4 000 až 6 000 €. Na dolnom konci spektra je možné kúpiť a nainštalovať novú kuchyňu od približne 1 000 eur. Na najvyššej úrovni môže byť cena neobmedzená v závislosti od vašich špecifikácií. Špičková kuchyňa môže stáť okolo 14 000 €. 

Náklady na kuchynskú linku

Cena kuchynských liniek sa bude odvíjať od kvality použitých materiálov a od toho, akú povrchovú úpravu požadujete. Malá súprava jednotiek pre kuchynskú linku, napríklad osem jednotiek poskytujúcich približne 10 m2 úložného priestoru, môže stáť približne 1 000 eur. Ak máte veľmi veľkú kuchyňu, ktorá vyžaduje 20 jednotiek a poskytuje vám 30 m2 úložného priestoru, táto cena môže byť viac ako 6 000 €. Takto získate jednoduché povrchové riešenie kuchyne, ale stále budete potrebovať pracovné dosky, spotrebiče a inštaláciu. Ďalšia vec, na ktorú treba pamätať pri posudzovaní ceny kuchýň je, či je najlacnejšie kúpiť si kuchyňu od dodávateľa a zaplatiť za ich odporúčaných inštalatérov, aby vám ju namontovali, alebo si nájsť vlastného inštalatéra. Rovnako môžete radšej nájsť inštalatéra kuchýň sami a nechať ho, aby si kuchyňu zakúpil a tým pádom vám môže poskytnúť obchodnú zľavu.

Tip

Ďalším nákladom, ktorý je potrebné zvážiť, je cena odstránenia vašej starej kuchyne a je dôležité, aby ste ju zohľadnili, keď uvažujete o inštalácii novej kuchyne. Profesionáli s licenciou na prepravu odpadu vám to môžu urobiť za poplatok niekoľko stoviek eur, alebo si môžete prenajať korbu, či staré jednotky odviesť sami.

Náklady na kuchynskú pracovnú dosku

Kuchynské pracovné dosky môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ktoré budú mať obrovský vplyv na celkovú cenu. Jednoduché laminátové pracovné povrchy, ktoré sa môžu po čase poškriabať, zafarbiť alebo vytvoriť pľuzgiere, môžu mať cenu nižšiu ako 500 €. Povrchy z masívneho dreva budú drahšie. Ešte drahšie sú možnosti pracovnej dosky zo žuly a kremeňa, ktoré sú neuveriteľne odolné a vydržia roky – ich ceny sa môžu pohybovať v tisíckach eur v závislosti od potrebného množstva.

Náklady na kuchynské spotrebiče

Náklady na spotrebiče priamo súvisia s tým, aké špecifikácie požadujete. Napríklad malú podpultovú chladničku nájdete pod 100 eur, zatiaľ čo veľká dvojdverová chladnička s dávkovačom chladenej vody a ľadu vás vyjde na viac ako 1 000 eur. Rovnaký princíp platí pre rúry na pečenie a všetky ostatné spotrebiče – stojí za to urobiť si prieskum, aby ste zistili, čo najlepšie vyhovuje vašim potrebám a porovnať ceny od rôznych značiek a predajcov. Uistite sa, že beriete do úvahy veľkosti akýchkoľvek spotrebičov, aby ste sa uistili, že budú vhodné pre vašu kuchyňu.

Ako dlho trvá montáž kuchyne?

V závislosti od veľkosti tímu, ktorý vykonáva inštaláciu kuchyne. Inštalácia nových jednotiek zvyčajne trvá približne päť dní. Celý proces, ako je odizolovanie starej kuchyne, renovácia, omietka, montáž a obklad, môže byť bližšie k desiatim dňom, čo ovplyvní náklady na celkovú cenu inštalácie. Buď si najmete špecializovanú firmu na montáž kuchýň alebo väčšiu stavebnú firmu, alebo vám inštalatér kuchýň môže byť schopný poskytnúť tieto služby v rámci celkových nákladov, prípadne odporučiť vykonanie prác iným profesionálom.

Ako udržať náklady na inštaláciu kuchyne pod kontrolou

Existuje niekoľko spôsobov, ako zabezpečiť, aby ste pri inštalácii novej kuchyne získali hodnotu za peniaze. Ak si kupujete kuchyňu sami v obchode alebo online, uistite sa, že nakupujete a porovnávate ceny a dávajte si pozor na akcie vo výpredajoch, ktoré sa budú konať počas celého roka. Zaistite, aby ste najímali odborníkov, ktorí sú spoľahliví a budú pracovať podľa plánu. Možno budete chcieť získať cenové ponuky na inštaláciu kuchyne od niekoľkých rôznych remeselníkov, aby ste videli, koľko si budú za túto prácu účtovať. Buďte opatrní aj pri doručovaní vašej novej kuchyne, ak ju budete preberať – uistite sa, že obahuje presne to, čo ste chceli, a uistite sa, že je uložená na bezpečnom mieste, kde sa nič nepoškodí – všetko, čo je potrebné vymeniť, pridá viac času na projekt a zvýšenie nákladov.