Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Montáž, skladanie nábytku cena

Hľadáte hodinového manžela na montáž, skladanie nábytku? V tejto kategórii máme 16 541 hodinových manželov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 712 profesionálov na Slovensku
87 700 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Montáž, skladanie nábytku cena

Koľko stojí montáž a skladanie nábytku? Pri montáži a skladaní nábytku často poskytujeme tieto služby: doprava, skladanie a montáž skriniek, stolov, postelí a iného nábytku. Ceny inštalácie a stavania skriniek a vybavenia sa pohybujú okolo 15-30 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci montáže a skladania nábytku zväčša býva montáž vstavanej skrine. Ďalšie náklady môžu predstavovať: náklady na dopravu, kovanie, náradie, ktoré priemerne stoja 10-50 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 22 520 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: montáž, skladanie nábytku cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 712 profesionálov na Slovensku
87 700 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Cena za: Montáž, skladanie nábytkuPriemerné ceny

Nižšia cena15,00 €/ks
Priemerná cena22,50 €/ks
Vyššia cena30,00 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník montáže a skladania nábytku

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu montáže a skladania nábytku pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii montáž, skladanie nábytku.

Stavebno montážne práce menej ako 4 hodiny16.1€ / hod
Stavebno-montážne práce v rozsahu menej ako 4 hodiny. Náročnosť: menej náročné (Tr.1).
Spolu
hod
Zadať dopyt
Stavebno montážne práce viac ako 4 a menej ako 8 hodín13.7€ / hod
Stavebno-montážne práce v rozsahu viac ako 4 a menej ako 8 hodín. Náročnosť: menej náročné (Tr.1).
Spolu
hod
Zadať dopyt
Stavebno montážne práce viac ako 8 hodín12.99€ / hod
Stavebno-montážne práce v rozsahu viac ako 8 hodín. Náročnosť: menej náročné (Tr.1).
Spolu
hod
Zadať dopyt
Stavebno montážne práce viac ako 12 hodín11.2€ / hod
Stavebno-montážne práce v rozsahu viac ako 12 hodín. Náročnosť: menej náročné (Tr.1).
Spolu
hod
Zadať dopyt
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Montáž, skladanie nábytku

Potrebujem polozit plavajucu podlahu v dvoch miestnostiach. Rozmer obyvacka 3,5x3,8m a spalna 4,95 x 2,6 m. Spolu rozloha 26,2m2. Prace obnasaju dat dole stary koberec a polozit plavajucu podlahu, listy (plastove). Praca obnasa aj prenos nabytku z izby do izby. Dve postele pojdu celkom prec pred pracami. Idu sa vyhodit/darovat. Termin: idealne co najskor. (Najskorsi nastup cez vikend alebo buduci tyzden.) od 9.2 Cena: dohodou

profile image
Martina K.
Bratislava
Montáž, skladanie nábytku

Posielam linky na 4 skrine, ktoré by sme potrebovali zmontovať. Všetky sú nové, ešte nerozbalené: https://www.merkurymarket.sk/vrobok/skrina-vigo-200-cm-bielyzrkadlo,31974.html https://www.merkurymarket.sk/vrobok/skrina-wika-203-cm-bielacierna,15775.html https://www.merkurymarket.sk/vrobok/skrina-ola-200-cm-dub-lefkas-sonoma-s-zrkadlom,34344.html https://www.merkurymarket.sk/vrobok/skrina-infiniti-150-cm-dub-lefkas-sonoma,23579.html

profile image
Daniel K.
Bratislava
Montáž, skladanie nábytku

Hladame sikovnych majstrov na celkovu montaz kuchyne z Ikei a zapojenie spotrebicov, osadenie pracovnej dosky.

Ivana H.
Bratislava
Montáž, skladanie nábytku

Bude sa jednat o Kuchynu z Ikei vratane montaze elektrospotrebicov (pracka, mycka, chladnicka). Odhad cca zaciatkom decembra. Dakujem 0903427089

Tomas S.
Bratislava
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí montáž plochého nábytku?

Zariaďovanie domu môže byť nákladná záležitosť, najmä ak hľadáte štýlové, dizajnérske kúsky. Vzhľadom na to nie je divu, že mnohí z nás sa obracajú na možnosti obchodov ako je IKEA, ktoré ponúkajú toľko všestranných možností nábytku, že sa stali jedným z najobľúbenejších spôsobov, ako zaplniť miestnosť – najmä preto, že si môžete byť vždy istí, že daný kus dostanete domov  aj po schodoch. Balenie je praktické a doma si nábytok dokážete poskladať aj sami. Nie každý z nás má však čas alebo šikovnosť na to, aby si nábytok poskladal sám – najmä keď si s tým poradí aj domáci majster a ušetrí vám množstvo času. 

Denné sadzby majstrov 

Keď uvažujete o nákladoch spojených so skladaním a montážou nábytku, je najjednoduchšie myslieť na to, ako dlho bude trvať montáž. Majstri budú zvyčajne účtovať hodinovú sadzbu. V závislosti od toho, v ktorom regióne na Slovensku žijete, sa ceny môžu pohybovať od približne 10 do 30 €.

Zloženie jednoduchej knižnice môže trvať menej ako hodinu, zatiaľ čo zložitejšie montážne projekty, ako sú rozkladacie pohovky, môžu trvať dlhšie. Majstri si môžu účtovať viac za prvú hodinu, aby pokryli svoje cestovné náklady atď., a menej za ďalšie hodiny, ale vo všeobecnosti je bežná cena okolo 30 eur za hodinu.
Pamätajte si, že aj keď je práca dokončená veľmi rýchlo, údržbár bude zvyčajne účtovať celú hodinu, aby pokryl svoj čas a súvisiace náklady.

Bežná denná sadzba domáceho majstra môže byť okolo 100 eur, ale pokiaľ nezariadite celý dom novými vecami, je nepravdepodobné, že by montáž nábytku zabrala celý deň.
Niektorí domáci majstri možno uprednostnia stanovenie fixného poplatku za každú položku, napríklad 50 € za kus nábytku alebo 100 € za zhotovenie niekoľkých kusov za jeden deň.