Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Obklady do kúpeľne cena

Hľadáte obkladača na obklady do kúpeľne? V tejto kategórii máme 16 545 obkladačov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 712 profesionálov na Slovensku
87 701 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Obklady do kúpeľne cena

Koľko stoja obklady do kúpeľne? Pri obkladoch do kúpeľne často poskytujeme tieto služby: návrh, zameranie potrebného množstva, výroba a lepenie obkladov do kúpeľne. Ceny dlaždíc do kúpeľne sa pohybujú okolo 15-60 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci obkladov do kúpeľne zväčša býva výroba prémiovej kamennej dlažby. Ďalšie náklady môžu predstavovať: lepidlo, náklady na dopravu, drobné opravy, ktoré priemerne stoja 10-70 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 25 154 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: obklady do kúpeľne cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 712 profesionálov na Slovensku
87 701 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Cena za: Obklady do kúpeľnePriemerné ceny

Nižšia cena15,00 €/m2
Priemerná cena36,00 €/m2
Vyššia cena60,00 €/m2
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník obkladov do kúpeľne

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu obkladov do kúpeľne pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii obklady do kúpeľne.

Inštalácia obkladov vnútorných stien 200 x 200 mm47.0€ / m2
Montáž obkladov vnútorných stien z obkladačiek kladených do malty veľkosti 200 x 200 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Inštalácia obkladov vnútorných stien 250 x 65 mm53.0€ / m2
Montáž obkladov vnútorných stien z obkladačiek kladených do malty veľkosti 250 x 65 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Inštalácia obkladov vnútorných stien 300 x 150 mm44.0€ / m2
Montáž obkladov vnútorných stien z obkladačiek kladených do malty veľkosti 300 x 150 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Inštalácia obkladov vnútorných stien 450 x 450 mm43.0€ / m2
Montáž obkladov vnútorných stien z obkladačiek kladených do malty veľkosti 450 x 450 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Obklady, dlažbyKoľko stojí pokládka dlažby a obkladov? Pri pokládke dlažby a obkladov často...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Obklady do kúpeľne

Dobry den. Opravovali nam v dome stupacky a sice dali priestor do povodneho stavu, ostala nam takato neoblozena stena na zachode. Rozmer steny je 120x88 cm. Kachlicky su 25x38.

Marek D.
Bratislava
Obklady do kúpeľne

Dobry den, hladame obkladaca na obklad + dlazbu (1x wc, 1x kupelna, predsien - dlazba, kuchyna - len obklad) do novostavby v lokalite Kosice okolie. Predpokladany cas dodavky by bol maj/ jun, v zavislosti od pandemickej situacie (staviame svojpomocne).

Jana I.
Ďurkov
Obklady do kúpeľne

Dobry den, do mensej kupelne by som potrebovala doplnit jednu radu obkladu na celu kupelnu a doplnit tiez obklad na stene s reviznymi dvierkami. Revizne dvierka treba vymenit a oblozit. Najlepsie by bolo ist sa na to dnes pozriet (lokalita petrzalka). Dakujem

Veronika V.
Bratislava
Obklady do kúpeľne

Oblozenie kupelne plus dlazba podla kladacskeho vykresu. Niky nad vanou-joly hrany. Velkoformatovy obklad 60x120 cm.

Zuzana B.
Bratislava
Obklady do kúpeľne

Dobrý deň, potreboval by položiť dlažbu a obklad do kúplene, dokopy cca 30-40m2, osadiť WC, vaňu, umyvadlo a pod.

Edo G.
Ivanka pri Dunaji
Obklady do kúpeľne

Dobrý deň, v byte v Bratislave máme problém s uvoľnenými obkladmi na stene v kúpeľni a na toalete. Obklad sa uvoľnil od podkladu, pravdepodobne kvôli vlkosti, ktorá sadostala medzi netesnosti v špárach. Chceme opravu vyknoať tak, aby nebolo kvôli pár obkladačkám nutné kompletne meniť obklad v kúpeľni. Preto chceme na problematických miestach uvoľnené obklady odobrať a následne znova použiť. Na toalete je problém len pri pár paneloch. V kúpeľni je problém na väčšej ploche. Pre určenie presného rozsahu prác a pracovného postupu bude zrejme najlepšia osobná prehliadka a následná dohoda na cene.

Jaroslav B.
Karlova Ves
Obklady do kúpeľne

Lokalita: DS okres (obec Janíky) Materiál: obklad, sanitu a batérie si zabezpečím, zvyšný materiál dohodou. Jedná sa o novostavbu, jedna kúpelňa so záchodom a jeden samostatný záchod. Potrebujeme obložiť kúpelňu a záchod (až po vrch/strop), vyspádovať sprchu (vstavaná, nie vaničková), prípadne osadiť vaňu, záchody a umývadlá (podľa dohody). Obklad: 120x60 cm a 60x60cm, dlažba: 60x60cm. Vo všetkých prípadoch je hrúbka 9mm. Čo musí poskytovateľ vedieť: - robiť jolly hrany, - vedieť osadiť odtoky a vyspádovať sprchu a vaňu, - vaňový revízny otvor - skrytý (obkladačka), nie dvierka.

Gabriela H.
Janíky
Obklady do kúpeľne

Mám starší rodinný dom v Košiciach. Potrebujem rekonštruovať kúpelňu: -vybúrať starý keramický obklad a dlažbu -demontovať sprchový kút na opätovné použitie -opraviť krivú stenu -prispôsobiť vodoinštaláciu novému stavu -uložiť novú keramickú dlažbu a obklad -namontovať sprchový kút -namontovať umývadlo a batériu -vymaľovať

Karol K.
Košice
Obklady do kúpeľne

Potrebovali by sme opravit spary a poriadne zasilikonovat v sprchovom kute, nakolko nam vlhla stena. Takisto potrebujeme este zalepit jednu obkladacku na vanu a namontovat na nu dvierka.

Hana L.
Zálesie
Obklady do kúpeľne

Dobrý deň, hľadám šikovných majstrov na položenie obkladov a dlažieb do kúpeľní a ostatných priestorov RD. Celkovo cca 70m2. Kladačský plán je vypracovaný. Prikladám vizualizáciu kúpeľne. Vysoké nároky na detail.

Róbert D.
Bratislavský kraj
Obklady do kúpeľne

Dobrý deň, prosím o cenovú ponuku a info o časovej dostupnosti na nasledujúce práce: - dlažba a obklady v kúpeľni - rozmery miestnosti: 2,7 m x 2,8 m - dlažba v technickej miestnosti - 4,47 m2 (2,7 m x 1,6 m) - dlažba na chodbe - cca 5,56 m2 (4,28 m x 1,3 m) V prílohe zasielam vizualizácie daných priestorov a rozloženie obkladov a dlažby. Dom má podladové elektrické vykurovanie. Miesto výkonu: Hrubá Borša, ul. Záhradnícka, 4-izbový samostatný bungalov. Ďakujem veľmi pekne

Martin G.
Hrubá Borša
Obklady do kúpeľne

Potrebujem obkladača stien a podláh dvoch malých kúpeľní a jedného osobitného WC (spolu menej ako 60m2-hrubý odhad) spolu s poradenstvom. Ďakujem.

Mária F.
Podhorany
Obklady do kúpeľne

Hladam sikovneho majstra, ktory by mi zameral a urobil dlazbu v novostavbe RD. Dlazba pre 2 kupelne, chodbu, komoru a technicku mirstnost + zahradny domcek. Obklad pre 2 kupelne a technicku miestnost. Lokalita: Krakovany

Peter Z.
Krakovany
Obklady do kúpeľne

Potrebujem súrne dobrého pokladača. Plat ihneď 30€/m2 bez mat. Na ruku. Všetko je pripravené, na mieste. Len čisto za prácu ponúkam tie peniaze.

Matúš C.
Bratislava
Obklady do kúpeľne

Do bytu v Bratislave ,ktory sa rekonstruuje hladam, obkladaca, ktory spravi obklad v kupelni a na vani. A polozi kachlicky na predsieni, Wc a kúpelni. Obkladacia plocha kupelna 7 m2 Dlazba 9.5 m2 Plus obmurovanie vane

Jakub T.
Bratislavský kraj
Obklady do kúpeľne

Hladam niekho kto by mohol pomoct osadit kuchynske kachlicky. Netreba odstranovat stare, stena je pripravena na nove obklady.

Zofia K.
Petržalka
Obklady do kúpeľne

Potrebujeme majstra pre: Dlazba v celom dome 109 m2 vratane obkladov a dlazieb v kupelni a wc. Hydroizolacia kupelne a instalacia sanity, komplet vyhotovenie kupelne. Dlazba keramicka vzhlad drevo 15x90 v dome, kupelna dlazba 60x60, obklady 30x60 a 20x120. Nastup - jul 2022

Lidija C.
Šamorín
Obklady do kúpeľne

Potrebujem polozit do kuchyne 5 velkych obkladaciek (120 cm x 60cm) za kuchynsku linku. Na jednej obkladacke sa budu vyrezavat zasuvky 2.

Soňa G.
Bratislava
Obklady do kúpeľne

Potreboval by som doplniť obklad v kúpelni a na wc. Ide o novostavbu a štandardne sú obložené iba časti stien. Obklad mám, iný materiál nie. Ide o cca 5 m2.

Juraj R.
Bratislava
Obklady do kúpeľne

Dobrý deň, hľadám šikovného majstra na položenie dlažby a obkladov do novopostaveného rodinného domu, jeená sa o drevodom, horná kúpeľňa má podlahovú plochu cca 7m2, na steny to je 22m2, rovnaké obklady na podlahu aj na steny o rozmeroch 120x60 cm, jednoduchá dispozícia s umývadlom, záchodom a volne stojacou vaňou (bez sprchového kúta), na prízemí je len malá kúpeľna spojená s technickou miestnosťou s podlahovou plochou o výmere 3,3 m2 a na steny ca 15 m2, detaily by sme upresnili osobne.

Andrej K.
Bratislava
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí obklad?

Dlaždice sú jedným z najfunkčnejších a najatraktívnejších spôsobov zdobenia domu s mnohými výhodami - chránia steny a podlahy pred poškodením vodou, ľahko sa čistia a sú k dispozícii v obrovskom množstve farieb a štýlov. S toľkými možnosťami však môže byť vypracovanie cien za obklady komplikované. V tomto článku vám poskytneme určitú predstavu o tom, koľko môžu obklady stáť. Pozrieme sa na ceny dlaždíc, ako aj konkrétne náklady na obklady v kúpeľni, náklady na obklady v kuchyni a náklady na iné typy obkladov, takže budete vedieť, čo môžete očakávať.

Náklady na obklady na meter štvorcový

Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako rozdeliť náklady na obklady, je vypočítať náklady na základe veľkosti plochy, ktorá sa má obkladať. Na malých projektoch môžete vziať plochu, povedzme stenu kúpeľne, určiť veľkosť a na základe toho použiť približnú cenu. Náklady sa rozdelia medzi dva hlavné prvky – cenu samotných dlaždíc a prácu spojenú s ich montážou.

Náklady na dlaždice sa značne líšia v závislosti od štýlu a materiálu obkladov, pričom rôzne typy, ako sú keramické dlaždice a porcelánové dlaždice, stoja rôzne sumy. Zvyčajne je najjednoduchšie kúpiť si dlaždice podľa seba, aby ste našli štýl a cenu, ktorá vám vyhovuje. Pamätajte si, že je dobré kúpiť viac ako dosť na pokrytie plochy, ktorú chcete obkladať, aby ste zohľadnili akékoľvek poškodenie alebo rozbitie počas procesu obkladania - približne o 10% viac ako reálne potrebujete. Vzhľadom na všetky existujúce typy je ťažké určiť cenu samotných dlaždíc, ale približne 20 eur za meter štvorcový je pomerne typická cena za jednoduché dlaždice.

Pokiaľ ide o prácu, cena bude závisieť od skúseností obkladača, veľkosti spoločnosti a vašej lokality. V konečnom dôsledku sa sadzby za meter štvorcový môžu pohybovať medzi 15 a 40 € za meter štvorcový. Obkladači však môžu účtovať aj dennú sadzbu, ak tam budú dlhšie ako šesť hodín, čo môže dosiahnuť 100 až 200 € za deň.

Existujú aj dodatočné náklady na veci, ako je škárovacia hmota a lepidlá, ktoré môžu dosiahnuť 50 eur v závislosti od veľkosti práce a dodatočné náklady, ak je potrebné pripraviť steny, pričom je potrebné vykonať omietku alebo odstránenie starých dlaždíc.

Bežné obkladačské práce

Všetky obkladačské práce budú v konečnom dôsledku závisieť od výpočtov uvedených vyššie, s veľmi hrubou cenou 50 € za meter štvorcový, ale môžeme rozobrať niektoré z najbežnejších obkladačských prác a poukázať na akékoľvek konkrétne problémy, ktoré by mohli ovplyvniť celkové náklady.

Náklady na obklady stien

Cenu obkladov je možné vypočítať podľa vyššie uvedeného výpočtu za predpokladu, že neexistujú žiadne významné problémy, ako je napríklad príprava steny.

Náklady na dlažbu

Dlaždice môžu byť drahšie ako obkladačky, pretože musia byť dostatočne odolné, aby uniesli váhu nôh a nábytku. Možno bude potrebné pripraviť aj podklad, čo zvýši celkovú cenu dlažby.

Náklady na obloženie kúpeľne

Jedna vec, ktorá môže zvýšiť náklady na obkladanie kúpeľne, je, ak sa rozhodnete urobiť mozaikové obklady s použitím veľmi malých dlaždíc, pretože to bude oveľa náročnejšie na prácu a bude to trvať dlhšie, takže sa zodpovedajúcim spôsobom zvýši cena. Podobne, ak máte šikmý strop alebo iný povrch, ktorý robí obklady zložitejšími, zvýši to celkovú cenu obkladov v kúpeľni.

Náklady na obklad kuchyne

Obklady do kuchyne môžu byť pomerne jednoduché, ak obložíte pozadie za drezom alebo pracovnou doskou, a obkladač môže byť schopný pomerne jednoducho určiť cenu všetkých kuchynských obkladov.