Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov za férové ceny

Panelové ploty, oplotenie
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSom veľmi spokojný s celým procesom od reakcie na potrebu opravy až po vykonanú prácu, okamžitá ponuka ceny a termínov, rýchla oprava, výborná komunikácia, skvelá cena. Ďakujem.
profile image
Matúš K.Zákazník
Prečo Wilio
33 619 profesionálov na Slovensku
93 451 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Panelové ploty, oplotenie cena

Koľko stoja panelové ploty? Pri panelových plotoch často poskytujeme tieto služby: zameranie a návrh, výkop na základy plotu, montáž a osadenie plotu. Ceny plotových dielcov sa pohybujú okolo 15-30 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci panelových plotov zväčša býva montáž atypických a nadrozmerných panelových plotov. Ďalšie náklady môžu predstavovať: náklady na výkopové práce, prenájom ťažkej techniky, stavebné povolenie, ktoré priemerne stoja 50-350 eur. Zadajte dopyt a získajte cenové ponuky od profesionálov. Už nemusíte hľadať: panelové ploty cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
KalkulačkaCenník panelových plotov

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu panelových plotov pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii panelové ploty.

Panel určený pre panelový plotový systém107,57€ / ks
Panel pre panelový plotový systém, veľkosť oka 200x50 mm, vxl 1,6x2,48 m, poplastovaný na pozinkovanej oceli.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Panel určený pre panelový plotový systém72,99€ / ks
Panel pre panelový plotový systém, veľkosť oka 200x50 mm, vxl 0,8x2,48 m, poplastovaný na pozinkovanej oceli.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Panel určený pre panelový plotový systém174,15€ / ks
Panel pre panelový plotový systém, veľkosť oka 200x50 mm, vxl 2,6x2,31 m, poplastovaný na pozinkovanej oceli.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Stĺpik34,57€ / ks
Stĺpik v panelovom plotovom systéme, výška 2 m, poplastovaný na pozinkovanej oceli.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Ploty a brányKoľko stoja ploty a brány? Pri plotoch a bránach často poskytujeme tieto...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Panelové ploty, oplotenie

Dobry deň. Hľadám niekoho, kto vie zrealizovať plot zo zváraných PVC pozinkovaných plotovych panelov. Spolu je to približne 80 m. Prikladám foto približne o aké panely by sme mali záujem.

Petra Z.
Bratislava
Panelové ploty, oplotenie

Prosím o zakúpenie, dodanie a vyhotovenie oplotenia okolo domu - plotové panely 2D alebo 3D. Približne 50m oplotenia s podhrabovou doskou. Ideálne čo najskôr

Ján Č.
Bernolákovo
Panelové ploty, oplotenie

Dobry den, hladam realizatora oplotenia na dve steny zahrady, jedna hlavna aj s brankou, a ku nej bocna. Plot si predstavujem pletivo ale s podhrabovou doskou alebo betonovym dielcom (burina a slimaky lezu od susedov), beton nech je aspon 30cm vysoky. Branka cca 100cm siroka. Dlzka cca 20m + 20m. Na zahrade nie je elektrina a je 40m od cesty. Na jednej stene uz je existujuce pletivo s brankou, skuste nacenit aj odstranenie ako doplnkovu sluzbu.

Julia B.
Bratislava
Panelové ploty, oplotenie

Poziadavka na zhotovenie plota z 3D panelov pletiva. Vymera 150bm Treba vykopat, zabetonovat, osadit stlpiky, osadit panelove dielce zvaraneho 3D pletiva. Plot bude spraveny na uplne rovnom pozemku. Poprosím cenovu ponuku za meter bezny Material zabezpecim.

profile image
Tomas M.
Martin
Panelové ploty, oplotenie

Dobry deň, Hladam niekoho na osadenie 2D/3D plotoveho panelu. Jedna sa o osadenie - navrtanie asi 2-3 stĺpikov ( o výške 160cm) na už osadenú betónovú dosku a následne pripevnenie plotoveho panelu ( celková dĺzka je 515cm- to sú zhruba dva panely). Výška plotoveho panelu by mala byt medzi 80-83 cm. Prikladám fotky (jedna sa o štýl oplotenia ako je vidieť už na ľavej strane terasy)

Michaela N.
Trnava
Panelové ploty, oplotenie

Betonovy plot-panelovy.vyska plota 2m,celkova dlzka 90 m.pozemok je rovinaty,potrebne odstranit stary pletivovy plot.

Roman D.
Senec
Panelové ploty, oplotenie

Dobry den. Potreboval bi som zrealizovat 8m dlhy a 2m vysoky panelovy plot na kluc v co najskorsom termine. Dakujem

Prime B.
Ludanice
Panelové ploty, oplotenie

Kto mi zmontuje plot z plotovych panelov, stlpiky do zeme,dlzka plotu 60 metrov a sirka 19 metrov s branov. Poprosim cenovu ponuku za pracu.

Miroslava K.
Žilina
Panelové ploty, oplotenie

Dobrý deň, zháňam niekoho na odstránenie starého pletivového plotu, stĺpikov, po prípade aj betónového podkladu. Lokalita Bratislava- Vajnory. Máme záujem o stavbu 3D panelového plotu v dĺžke cca 56 metrov a výška panelu cca 150 cm. V prípade ak bude potrebné odstrániť pôvodný betónový podklad, tak máme záujem aj osadenie podhrabovej dosky, v prípade že nebude nutné odstrániť betónový poklad a bude možné ho využiť ako základ nového plotu, v tom prípade nepotrebujeme riešiť podhrabovú dosku. Takže sumár dopytu (žiadosť o nacenenie): - odstránenie starého pletiva a stĺpikov aj s odvozom - v prípade potreby odstránenie betónového pokladu a odvoz - stavba nového plotu z 3D panelov (3D panely, stĺpiky, uchytenie) - v prípade ak sa odstráni betónový podklad, tak aj montáž podhrabovej dosky

Marek M.
Bratislavský kraj
Panelové ploty, oplotenie

1.oprava oplotenia z DT, premenlivá výška od 0,5-1,2m, osadenie betonovych hlav na toto oplotenie,osadenie nových oceľových stĺpikov oplotenia na tento mur a nových panelov 3D oplotenia, celková dl.cca 44m, 2.položenie chodníka z bet dlažby 30/60/5 cca 45ks, +podklad, vytvorenie múrika ( asi aj základ ) v 0,5m z DT pod obvod skleníka 2*2,5m 3.vyčistenie plochy po starom trávniku, cca 150m2, odstránenie časti drevín, na tejto ploche príprava pod záhradnú terasu - výkop,4x bet pätka, vyštrkovanie lôžka pod drevenú terasu 4x4m.terasu urobíme svojpomocne. 4.iné drobné stavebné úpravy -vymurovanie múrika a základu pod múrik z tvarnic ( ytong? ), +omietka cca 2m2 5. iné-drobné práce/opravy -ak, zadame pri obhliadke

Simona B.
Lukavica
Panelové ploty, oplotenie

Dobry den, prosim o ponuku na vymenu klasickeho pletivoveho plotu za plotove panely 2D (2,5x1,83), dlzka plotu je len 8metrov. Stlpiky ostavaju, jednalo by sa len o vymenu. Material zatial nemam zakupeny.

Lenka R.
Rovinka
Panelové ploty, oplotenie

Hľadám zhotoviteľa na oplotenie záhrady plot z 3D panelov. Výmera cca 42bm Treba vykopať, zabetónovať šaľovacími tvárnicami, osadiť stĺpiky, Namontovať 3D dielce. Výstavba s minimálnym prevýšením. Druhý plot v dĺžke 36bm z 3D dielcov, osadenie stĺpikov do betónu, montáž podhrabových dosák a 3D dielcov. Poprosím cenovú ponuku za bežný meter prípadne za celkovú realizáciu. Materiál mám zakúpený.

Václav C.
Višňové
Panelové ploty, oplotenie

Hľadáme niekoho kto navrhne optimálne riešenie a vybuduje oplotenie oddeľujúce nás vizuálne od susedov - ide o cca 10 m úsek kde sme uvažovali o panelovom plote s výškou 3m. V rámci toho by sme chceli na časť oplotenia ( dľžka cca 5 m) nasadiť/namontovať kovovú (pevnú) konštrukciu po ktorej by sa mohol ťahať živý plot do výšky cca 6 m.

František S.
Senec
Aktualizované dňa: Nov 15, 2023