Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Plastové ploty cena

Plastové ploty? Na túto kategóriu máme 18172 overených firiem a odborníkov za férové ceny. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Plastové ploty cena

Koľko stoja plastové ploty? Pri plastových plotoch často poskytujeme tieto služby: výmera objektu, výroba plotu, osadenie plotu, lakovanie. Ceny oplotenia z plastu sa pohybujú okolo 10-25 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci plastových plotov zväčša býva výroba plastového plotu atypického rozmeru. Ďalšie náklady môžu predstavovať: lak, farba, štetec, výkopové práce, ktoré priemerne stoja 5-50 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 18172 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: plastové ploty cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Cena za: Plastové ploty

Priemerné ceny

Nízka cena35.0 €/m
Priemerná cena76.2 €/m
Vysoká cena112.0 €/m
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
m
Zadať dopyt

Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Ploty a brányKoľko stoja ploty a brány? Pri plotoch a bránach často poskytujeme tieto...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Koľko stojí vinylové oplotenie? 

Priemerná základná inštalácia vinylového plotu môže stáť približne 5 až 10 eur za meter, zatiaľ čo inštalácia dekoratívneho plotu so špeciálnymi detailmi môže stáť až 13,5 eur za meter. Cena vinylového oplotenia sa môže líšiť v závislosti od niekoľkých faktorov, najmä od veľkosti a podrobností vášho projektu.

Čo ovplyvňuje náklady na inštaláciu vinylového plotu? 

Veľkosť projektu v metroch, možnosti návrhu, a ďalšie funkcie plotu ovplyvňujú celkové náklady na inštaláciu plotu. Väčšina odborníkov zaoberajúcich sa oplotením účtuje za inštaláciu plotových materiálov v závislosti od dĺžky plotu v metroch. Cena za meter zvyčajne zahŕňa náklady na pracovnú silu aj náklady na materiál, aby sa dosiahli celkové náklady na projekt. Náklady na materiál z vinylového plotu môžu zahŕňať vinylové plotové panely, vinylové stĺpiky a ďalšie potrebné predmety. 

Ak teda chcete vypočítať celkové náklady na projekt vinylového plotu, vynásobte cenu za meter dĺžkou. 

Inštalácia a oprava oplotenia: 1,8 m súkromný plotový plot: 3,2 – 6 eur za meter

Základná inštalácia vinylového plotu: 7 – 9,7 eur za meter 

Dekoratívna inštalácia plotu so špeciálnymi detailmi: až 13,7 eur za meter 

65 metrov lineárnych stôp 1,8 metrov vysokého, bieleho vinylového súkromného plotu: 2200 eur 

12 lineárnych stôp 1,2 metra vysokého, moderného, ​​bieleho piketu vinylového plota: 715 eur 

Možnosti návrhu vinylového plotu 

Štýly plotu sa veľmi líšia, ale vinylové oplotenie je v dizajne veľmi všestranné. Môže byť rezaný tak, aby replikoval mriežku, plot v štýle piketu, plot na ochranu súkromia a ďalšie populárne štýly plotu. Čokoľvek, čo môžete urobiť s dreveným plotom, sa dá pravdepodobne urobiť aj s vinylovým oplotením, ale jednoducho to vydrží dlhšie. Vinylové ploty sú často bledohnedé alebo biele, ale dajú sa vyrobiť v akejkoľvek farbe - aj keď pridanie farebného výberu zvyšuje cenu. Dizajn a účel ovplyvnia celkové náklady. Prirodzene, malý vinylový plot bude mať inú cenu ako vinylové oplotenie súkromia pre veľký dvor. 

Koľko stojí pridanie brány na plot?

V priemere vás pridanie jednej brány môže stáť 250 – 330 eur, zatiaľ čo dvojitá široká brána by stála okolo 660 eur. Brány umožňujú prístup chodcov a automobilov do oploteného obytného alebo obchodného majetku. Odporúča sa mať vždy dva prístupové body v oplotení. 

Cena brány sa líši v závislosti na vlastnostiach, veľkosti, farbe a štýle. Tu je niekoľko príkladov nákladov na vinylové brány, vrátane materiálov a inštalácie, zo zabezpečených nadstavieb: 

Typ brány a náklady na inštaláciu 

1,2m biela vinylová priechodná brána: 250 – 330 eur 
Viac ako 2,5m biela brána: 990 - 1240 eur 

Inštalačná cena za meter sa môže zvýšiť, ak je pôda extrémne kamenistá alebo ak je potrebné vyčistiť prekážky, ako sú napríklad balvany. Stav miesta môže ovplyvniť inštaláciu plotových stĺpikov alebo ľahkú inštaláciu vinylových plotových panelov. Niektorí inštalatéri plotu účtujú za každú potrebnú prípravnú prácu každú hodinu a iní pripočítavajú doplatok k cene za meter inštalovaného plotu, ktorá sa zvýši, ak bude práca vyžadovať viac práce.

Výhody inštalácie vinylového plotu 

Vinylové ploty sú vyrobené z PVC (polyvinylchlorid) a poskytujú trvanlivú, ľahko udržiavateľnú a atraktívnu alternatívu k drevu a drôteným plotom. Vinylový plot je možné z bezpečnostných dôvodov, alebo na vyznačenie hranice nehnuteľnosti, nainštalovať na obytný alebo komerčný majetok.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS