Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Plochá strecha cena

Hľadáte strechára na plochú strechu? V tejto kategórii máme 14 676 strechárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 712 profesionálov na Slovensku
87 701 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Plochá strecha cena

Koľko stojí plochá strecha? Pri plochej streche často poskytujeme tieto služby: výroba a montáž asfaltového pásu so sklenenou tkaninou a hliníkovou vložkou, príprava tepelnej izolácie, penetračný náter. Ceny rovnej strechy sa pohybujú okolo 50-140 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci plochej strechy zväčša býva výroba železobetónovej dosky plochej strechy. Ďalšie náklady môžu predstavovať: kotviace skrutky, atika, oplechovanie atiky, klin z minerálnej vlny, ktoré priemerne stoja 50-600 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 22 059 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: plochá strecha cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 712 profesionálov na Slovensku
87 701 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Cena za: Plochá strechaPriemerné ceny

Nižšia cena50,00 €/m2
Priemerná cena88,00 €/m2
Vyššia cena140,00 €/m2
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník plochej strechy

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu plochej strechy pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii plochá strecha.

Zhotovenie parozábrany na strechách2.1€ / m2
Zhotovenie parozábrany na plochých strechách do 10°.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Zhotovenie povlakovej krytiny plochých striech do 10° voľne položenou nopovou HDPE fóliou4.1€ / m2
Zhotovenie povlakovej krytiny plochých striech do 10° nopovou HDPE fóliou položenou voľne.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Zhotovenie povlakovej krytiny striech2.98€ / m2
Zhotovenie povlakovej krytiny plochých striech do 10° pásmi na sucho AIP, NAIP alebo tkaniny.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Zhotovenie povlakovej krytiny plochých striech do 10° náterivami2.5€ / m2
Zhotovenie povlakovej krytiny plochých striech do 10° náterivami alebo tmelmi za tepla asfaltovým náterom pre dierované lepenky.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Klampiar, KlampiarstvoKoľko stojí klampiar? Pri prácach klampiara často robíme tieto služby: stavba krovu,...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Plochá strecha

Dobry deň, potrebovali by sme na hrubej stavbe spraviť plochú strechu. Nakoľko stavba už stojí takmer tri roky je potrebné strechu spraviť do konca tohto roka. Ide približne o 160m2, pričom asi 1/3 bude slúžiť ako terasa (jedná sa o vysunuté spodné podlažie). V projekte je uvedený Fatrafol, ale sme otvorení aj iným možnostiam. Dom sa nachádza 15 min od Nitry.

Monika M.
Nitra
Plochá strecha

Mal by som zaujem o tepelnu izolaciu plochej strechy. Je to zahradny domcek ktory chceme vyuzivat celorocne ako pracovnu/kancelariu a planujeme tam kurit elektrinou. Domcek ma tehlove mury, hrubka 35cm a zadna strana domceka je takmer postrechu pod zemou. Velkost strechy je priblizne 4.8m x 3.8m. Strecha je zelezobetonova s hrubkou dakych 10-15cm a na nej su asfaltove pásy, ktore by som rad ponechal nakolko su zatial ok. Strecha nema atiku, len prevys strechy vpredu (30cm) a vzadu. Chcel by som aby bola strecha urcite pochodzna na kolko je pristupna zo zahrady a rad by som zvazil aj zelenu strechu ak to financie a stav budovy umoznia. Zatial som zvazoval tepelnu izolaciu z XPS alebo EPS a hydroizolaciu z EPDM alebo PVC folie, urcite si ale necham poradit.

profile image
Ondrej F.
Bratislava
Plochá strecha

Oprava plochej lepenkovej krytiny strechy radovej garaze,ktora zateka.Prosim cen.ponuky.zateka. Garaz sa nachadza na Ruzovej ul.Kosice.

Gabriela H.
Košický kraj
Plochá strecha

Potrebujeme opraviť plochú dvojplášťovú strechu na 13 poschodovom panelovom bytovom dome v Poprade podľa našej vyhotovenej projektovej dokumentácie. Prehľad potrebných prác: - demontáž starej asfaltovej krytiny a klampiarenských prvkov - odstránenie vrchného panelového poteru - vyspádovanie strechy ukotvenie spádovacích dielcov - položenie nových asfaltových pásov a nových klampiarenských prvkov - zateplenie strojovne výťahov - výmena okna a dvier strojovne výťahov PROSÍM O ZASLANIE CENOVÝCH PONÚK DO 29.07.2021 OPRAVU CHCEME REALIZOVAŤ NAJNESKÔR DO KONCA ROKA 2021

SVB Dialava P.
Prešovský kraj
Plochá strecha

DObry den, rad by som sa opytal, praskla mi plocha strecha - vytvorili sa praskliny na troch miestach cca 1 m kazda, ci je mozne to opravit.

Martin M.
Levice
Plochá strecha

Dopyt na realizáciu prace bez dodavky materiálu eps + geotextilia zateplenie plochej strechy hr.10+8cm a pvc + geotextília izolácie cca 480m2 zvisla izolácia a zateplenie 140m2 +atika obvod osb doska záveterná pvc lista 154bm a listy kútová rohová omietka komin osadenie vylezy na strechu demontáž oplechovania bleskozvodu vpusti

Slavomír S.
Prešov
Plochá strecha

chcel by som si dať zrekonštruovať strechu. odstráňte staré a položte nové s izoláciou 10-15 cm PIR 107m2 v buducnosti budem zateplovat aj steny tak treba s tym pocitat skrytom.

Sebastian B.
Modra