Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Podlahové kúrenie cena

Hľadáte kurenára na podlahové kúrenie? V tejto kategórii máme 19 678 kurenárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 987 profesionálov na Slovensku

73 713 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Podlahové kúrenie cena

Koľko stojí podlahové kúrenie? Pri podlahovom kúrení často poskytujeme tieto služby: vyrovnanie povrchu, nivelizácia, pokladanie systému podlahového kúrenia pomocou suchej techniky, zapojenie podlahového vykurovania. Ceny elektrického vykurovania dlážky sa pohybujú okolo 17-30 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci podlahového kúrenia zväčša býva výroba rozdeľovača pre podlahové kúrenie. Ďalšie náklady môžu predstavovať: tmel, tesnenie, nivelizačný materiál, náradie, ktoré priemerne stoja 10-80 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 19 678 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: podlahové kúrenie cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy

29 987 profesionálov na Slovensku

73 713 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Cena za: Podlahové kúrenie

Priemerné ceny

Nízka cena16,90 €/m2
Priemerná cena20,70 €/m2
Vysoká cena30,00 €/m2
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
Kalkulačka

Cenník podlahového kúrenia

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu podlahového kúrenia pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii podlahové kúrenie.

Podlahové kúrenie so systémovou rozteč 50 mm62.0€ / m2
Podlahové kúrenie so systémovou doskou z PS fólie s výstupkami, potrubie 17x2,0 mm s kročajovou izoláciou hrúbky 30 mm rozteč 50 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Podlahové kúrenie REHAU so systémovou rozteč 100 mm40.0€ / m2
Podlahové kúrenie REHAU so systémovou doskou Varionova 30-2 s izoláciou rozteč 100 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Podlahové kúrenie so systémovou rozteč 300 mm25.9€ / m2
Podlahové kúrenie so systémovou doskou z PS fólie s výstupkami, potrubie 17x2,0 mm s kročajovou izoláciou hrúbky 30 mm rozteč 300 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Podlahové kúrenie so systémovou rozteč 200 mm29.6€ / m2
Podlahové kúrenie so systémovou doskou z PS fólie s výstupkami, potrubie 17x2,0 mm s kročajovou izoláciou hrúbky 30 mm rozteč 200 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Kúrenie, kurenáriKoľko stojí kúrenie a kurenári? Pri kúrení a kurenároch často poskytujeme tieto...
Zobraziť viac

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Podlahové kúrenie

Do existujucej stavby rodinneho domu chceme dorobit na 200m2 podlahove kurenie - vodne. Potery na podlahach sa vyburaju, priestor cca....Zobraziť viac

Do existujucej stavby rodinneho domu chceme dorobit na 200m2 podlahove kurenie - vodne. Potery na podlahach sa vyburaju, priestor cca. 7cm. Vyburanie ani nasledne zaliatie poterom robi stavebna firma. Nutna obhliadka. Realizacia do cca. 4 tyzdnov. Napojenie na povodne rozvody, ktore dnes idu do radiatorov.

Raduz D.
Bratislava
Podlahové kúrenie

Hľadám niekoho na podlahové kúrenie realizáciu, cca v dome s uzitkovou 120m2 a cca 6-7miestnosti vrátené kúpeľne a izieb

Nes T.
Prešov
Podlahové kúrenie

Dobry den, hladam firmu na realizaciu zonovej regulacie kurenia v rodinnom dome. Momentalne mame jeden centralny termostat ktory nastavuje teplotu...Zobraziť viac

Dobry den, hladam firmu na realizaciu zonovej regulacie kurenia v rodinnom dome. Momentalne mame jeden centralny termostat ktory nastavuje teplotu v celom dome. Moja predstava je mat v kazdej izbe dotykovy termostat na riadenie teploty v kazdej miestnosti osobitne.

Matúš K.
Ruskov
Podlahové kúrenie

Dobry den, potrebovala by som nainstalovat podlahove kurenie, zdroj plynovy kotol, do chalupky, plocha vykurovacích miestnosti je 53m2 mame...Zobraziť viac

Dobry den, potrebovala by som nainstalovat podlahove kurenie, zdroj plynovy kotol, do chalupky, plocha vykurovacích miestnosti je 53m2 mame tam 6 okruhov roztec je 150/100 izby, kúpeľňa roztec100 + rebrik, mame urobeny aj realizačný projekt kúrenia cize chcem to mat urobene presne podla projektu ziadne take ze tak staci bude dobre, takych majstrov uz bolo 😀 nic v zlom 😀 podlahový polystyrén uz je položený. Dakujem za ponuky.

Adriana T.
Vranov nad Topľou
Podlahové kúrenie

Potrebovali by sme, aby sa niekto odborne pozrel na nastavenie podlahového kúrenia u nás na hornom poschodí, pretože máme pocit...Zobraziť viac

Potrebovali by sme, aby sa niekto odborne pozrel na nastavenie podlahového kúrenia u nás na hornom poschodí, pretože máme pocit že kde máme plávajúcu podlahu tak tam to nekuri, iba na chodbe. Takže keď zavrieme dvere na izbách tak v izbách máme zimu za chvíľu.

Barbora M.
Sládkovičovo
Podlahové kúrenie

Dobry den, potrebujem spravit vodne komplet podlahove kurenie aj s poterom a so zapojenim elektrickeho kotla. Jedno podlazie, cca 110m2. Momentalne je...Zobraziť viac

Dobry den, potrebujem spravit vodne komplet podlahove kurenie aj s poterom a so zapojenim elektrickeho kotla. Jedno podlazie, cca 110m2. Momentalne je na zemi zelezobetonova doska, na to pojde este hydroizolacia + 100mm grafitovy EPS. Priestor je zatial bez priecok, rozvodovu skrinu mozeme umiestnit kde bude treba.

Michal K.
Bratislavský kraj