Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Revízne šachty cena

Hľadáte staviteľa na revízne šachty? V tejto kategórii máme 14 749 staviteľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 764 profesionálov na Slovensku
87 791 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Revízne šachty cena

Koľko stoja revízne šachty? Pri revíznych šachtách často poskytujeme tieto služby: inštalácia revíznej šachty, oprava a výmena inštalatérskych a odvodňovacích systémov. Ceny inšpekčnej komory sa pohybujú okolo 70-160 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci revíznych šácht zväčša býva zriadenie kanalizačnej prípojky do kanalizačného potrubia. Ďalšie náklady môžu predstavovať: havarijná služba, krtkovanie špirálou, tlakové čistenie, ktoré priemerne stoja 100-350 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 22 101 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: revízne šachty cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 764 profesionálov na Slovensku
87 791 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: Revízne šachtyPriemerné ceny

Nižšia cena60,50 €/ks
Priemerná cena117,90 €/ks
Vyššia cena154,00 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník revíznych šácht

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu revíznych šácht pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii revízne šachty.

Poklop131,00€ / ks
Poklop BEGU liatinového betóna, triedy zaťaženia A15, pre revízne šachty DN 630 až 1000.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Vodomerná železobetónová šachta531,00€ / ks
Vodomerná a armatúrna železobetónová šachta BG, lxšxv 1200x900x1800 mm, objem 1,9 m3.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Vodomerná a armatúrna šachta2 230,00€ / ks
Vodomerná a armatúrna železobetónová šachta BG, lxšxv 2500x1200x1800 mm, objem 5,4 m3.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Kanalizačná revízna šachta DN 400/2000170,00€ / ks
Revízna šachta sa skladá zo šachtového dna so štyrmi vstupmi DN200, šachtového predĺženia (korugovaná rúra DN400) a plastového poklopu s nosnosťou 2000 kg.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Zemné práceKoľko stoja zemné práce? Pri zemných prácach často poskytujeme tieto služby: zabezpečenie...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Revízne šachty

Hľadáme niekoho kto by nám spravil prípravne práce pre osadenie vofovodnej šachty a dokončovacie práce po osadení šachte.

Dagmara Z.
Slanec
Revízne šachty

Hladam dodavatela na dodavku a osadenie montaznej/vodomernej sachty namiesto existujucej ktora je z prefabrikovanych skruzi. Bude treba spravit vykop, odstranit aktualnu sachtu a zabudovat novu. Nova sachta ma byt skladacia z dielcov kvoli tomu ze treba obstavat existujuci privod vody do domu Rozmery / plocha: sirka 150 dlzka 200 vyska 190-200 Zaistenie dopravy: treba zabezpecit, aj odvoz zeminy

Ladislav B.
Bratislava
Zemné práce

Dobry den mal by som zaujem o ulozenie 6 metrov kubickych palivoveho dreva (nalozenie dreva do furika a prevoz na vzdialenost cca. 25 metrov a nasledne ulozenie), furik poskytnem

Miroslav G.
Marianka
Zemné práce

Dobrý deň, potrebujem zrealizovať stabilnú, pevnú plochu v rovine na ktorú bude osadeny/polozeny domcek na náradie s rozmermi 3,0 x 2,0 m. Rozmery spevnenej plochy by boli 4,0 x 2,5 m. Skladbu uvažujem nasledovne: na dno vykopu geotextilia, potom cca 100 mm zhutneny strk/kamenivo fr. 16-32 + finálna vrstva betonove zatravnovacie tvarnice hr. 80mm (600x400mm). Olemovanie tvarnic by bolo iba z 2 strán parkovymi obrubnikmi (dĺžka 4+2,5m), z ďalších 2 strán je ohraničenie - existujúci parkovy obrubník pri okapovom chodníku + plot. V prípade, ak by ste mali lepší nápad na zhotovenie plochy pod domcek kľudne napíšte. Este v ramci tejto plochy by boli zakopane kable (káble sú v blízkosti vyvedené treba ich len pretiahnuť cca 2,0m a vyviesť do miesta odkial budú vyvedene do domčeka). Ide o 3 ks kabla (pre svetlo, zasuvku a 380 V zrejme cerpadlo v studni). Chcem Vás poprosiť o zaslanie CP za prácu + materiál (ak by sa dalo pošlite prosím rozpis jednotlivých poloziek). Veľmi pekne ďakujem, s pozdravom Kucharovič

Robert K.
Rovinka
Zemné práce

Dobrý deň Hľadám partiu chlapov, ktorí by nás zbavili skleníka, ktorý je na fotke. Veľkosť asi 14x3.5m . Ďakujem

Veronika S.
Šamorín
Zemné práce

Dobry den,potreboval by som vytvorit parkovacie miesto pre auto,jedna sa o vyburanie a upravu murika,uprava terenu a osadenie zatravnovacich tvarnic. Dakujem

Marek G.
Bratislavský kraj
Zemné práce

Potrebovali by sme naviesť okrasné štrky v záhrade okolo bazéna a na chodník a položiť šľapáky (20 ks).Plocha je okolo 60 m2.

Veronika M.
Bratislava
Zemné práce

Na ploche 20x2 metru potrebujeme rozhodit 2 kubiky riečneho štrku (furik, lopata, štrk zaistěn) Termín po dohodě

Vendula J.
Chorvátsky Grob
Zemné práce

Dovoz zeminy do záhrady na vyrovnanie terénu. - okres Pezinok - kvalitná zem do zahrady - asi 6 až 10 nákladných áut

Karol F.
Modra
Zemné práce

Hľadám šikovného majstra alebo skupinku na dokončovacie práce okolo novostavby. Dom s chodníkmi a plotom je hotový, ostáva vyriešiť zelené plochy, ktoré sú v súčasnosti zarastené burinou. V kocke: - odstránenie buriny - vyrovnanie terénu (návoz zeminy) - príprava a zhotovenie siateho trávnika - prípadne aj zhotovenie dekoračných palisád z tvárnic Jedná sa o zelenú plochu cca 350 - 400 m2 Termín zhotovenia je do jesene 2022.

Andras M.
Dlhá nad Váhom
Zemné práce

Potrebujem šikovného majstra/majstrov, ktorí by nám urobili predprípravu na bazén. Obsahuje to výkop, odvoz zlej zeminy, nanosenie štrku, kameniva a betónovanie zakladovej dosky pod bazen plus izolacia.

Ivana K.
Okoč
Zemné práce

Dobrý deň, potrebujem vykopať jamu na čističku a na podzemnú nádrž na vodu, zároveň zasypať výkop okolo domu a urobiť hrubú úpravu pozemku.

Anna H.
Chrasť nad Hornádom
Zemné práce

Potrebovali by sme naviesť okrasný štrk na plochu 50 m2. Tiež by sme potrebovali pripraviť plochu pre ukotvenie skleníka š 247 x d 300 x v 202.

Veronika M.
Bratislava
Zemné práce

Dobrý deň , potrebovala by som vybrať a odviesť zeminu z predzáhrady s rozmerom cca 5 m2. Adresa Veľká Paka.Poprosím o cenovú kalkuláciu .Ďakujem a prajem pekný deň.

Alena K.
Veľká Paka