Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov za férové ceny

Sadenie stromov
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSom veľmi spokojný s celým procesom od reakcie na potrebu opravy až po vykonanú prácu, okamžitá ponuka ceny a termínov, rýchla oprava, výborná komunikácia, skvelá cena. Ďakujem.
profile image
Matúš K.Zákazník
Prečo Wilio
33 613 profesionálov na Slovensku
93 367 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Sadenie stromov cena

Koľko stojí sadenie stromov? Pri sadení stromov často poskytujeme tieto služby: sadenie ovocných a ihličnatých stromov a krov. Ceny výsadzby ovocných a okrasných stromov a kríkov sa pohybujú okolo 4-9 eur za hodinu. Najdrahšou položkou v rámci sadenia stromov zväčša býva sadenie stromov v ťažko dostupných miestach. Ďalšie náklady môžu predstavovať: náklady na polievanie a hnojivo, ktoré priemerne stoja 100-350 eur. Zadajte dopyt a získajte cenové ponuky od profesionálov. Už nemusíte hľadať: sadenie stromov cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
KalkulačkaCenník sadenia stromov

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu sadenia stromov pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii sadenie stromov.

Výsadba sadeníc do 250 mm0,37€ / ks
Výsadba sadeníc - stromov výšky do 250 mm, do jamky o priemere 250 mm, hĺbky 250 mm. Bez vykopania jamiek a bez donesenia hliny.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Výsadba sadeníc nad 250 do 600 mm0,69€ / ks
Výsadba sadeníc - stromov výšky nad 250 do 600 mm, do jamky o priemere 350 mm, hĺbky 350 mm. Bez vykopania jamiek a bez donesenia hliny.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Výsadba sadeníc nad 600 do 1500 mm - jamky s priemerom 350 mm a hĺbkou 350 mm0,73€ / ks
Výsadba sadeníc stromov (škôlkovaných) výšky nad 600 do 1500 mm, jamky s priemerom 350 mm, hĺbky 350 mm. Bez vykopania jamiek a bez donesenia hliny.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Výsadba sadeníc do jamky s priemerom 250 mm a do hĺbky 250 mm o priemere košíčka do 110 mm0,28€ / ks
Výsadba sadeníc stromov alebo kríkov s koreňovým balom v rašelinocelulózových košíčkoch, do jamky s priemerom 250 mm, hĺbky 250 mm o priemere košíčka do 110 mm. Bez vykopania jamiek a bez donesenia hliny.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Záhrada, záhradníkKoľko stojí záhrada, záhradník? Pri záhrade a záhradníkovi často poskytujeme tieto služby:...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Sadenie stromov

Dobry den, Mal by som zaujem na jar 2021 o zasadenie stromu Višňa krovitá Globosa (uz kmen cca 10cm+), (Globosum, Umbraculifera) Potrebujem aj vykopanie a odvoz vyschuteho stromu (rovnaky) a pripravu podlozia pre korene a zasadenie noveho stromu s podperami. + potrebujem aj na jar upravu mensej predzahradky (kriky, kvety.. ) Cena dohodou Dakujem za kontakt B.

Branislav O.
Bratislava
Sadenie stromov

Potrebovali by sme zabezpečiť výsadbu ihličnatých stromov a menších stromčekov. Ide o menšiu plochu. Predpokladám, že by išlo o 3-4 ihličnany, väčšie aj menšie. POtrebovali by sme zabezpečiť aj tieto stromčeky....Výška min. 150 cm, max 2 metre.

Maťka M.
Bratislava
Sadenie stromov

Sadenie ovocnych stromcekov, kosenie travnika a jeho revitalizacia, uprava nerovnosti a ine veci v zahrade.

profile image
Ondrej T.
Most pri Bratislave
Sadenie stromov

Dobrý deň. Viete mi prosím pomôcť s výsadbou Borovice aspoň 2m vysokej v Slovenskom Grobe? Borovica vysadená minulý rok mi tam vyschla (treba ju vybrať a odviesť). Ďakujem.

Miroslav Z.
Slovenský Grob
Sadenie stromov

Potrebujem zohnat a zasadit vinic na balkone (loggia) + vyrobit vodiace lana po ktorych sa bude vinic tahat. Rovnako tak potrebujem vediet o tom ako sa o dany vinic starat. Hladam niekoho ma s vysadbou a starostlivostou o vinic skusenost.

Andrej A.
Bratislava
Sadenie stromov

Potrebujem ponuku na výsadbu dvoch vysokých borovíc. Každá ma skoro 4 metre. Potrebuje sa po vysadení upevniť drevenou konštrukciou.

Martina S.
Bratislava
Sadenie stromov

Potrebujem: - vykopat a odstranit / premiestnit cca. 10 stromov. - vykopat rigol na nove stromy - hlbka min. 0,5 m a dlzka 10 m

Jan A.
Pezinok
Sadenie stromov

Potrebovala by som vysadiť živý plot na pozemok 3x5m (na dve kratšie a jednu dlhšiu), takisto poradiť aký typ by bol ok z hľadiska rastu, údržby a pod

Marianna M.
Bratislava
Aktualizované dňa: Nov 15, 2023