Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Sanačná omietka cena

Sanačná omietka? Na túto kategóriu máme 17608 overených firiem a odborníkov za férové ceny. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Sanačná omietka cena

Koľko stojí sanačná omietka? Pri sanačnej omietke často poskytujeme tieto služby: diagnostika vhodnosti sanačnej omietky, výmera, príprava steny, nanesenie omietky. Ceny omietok na ľahké odparovanie vlhkosti z muriva sa pohybujú okolo 0.35-1.6 eur za kg. Najdrahšou položkou v rámci sanačnej omietky zväčša býva omietanie vlhkého a zasoleného muriva v interiéroch aj v exteriéroch. Ďalšie náklady môžu predstavovať: náklady na dopravu, sanačná brúska, sanačná fréza, ktoré priemerne stoja 25-100 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 17608 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: sanačná omietka cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Cena za: Sanačná omietka

Priemerné ceny

Nízka cena0.35 €/kg
Priemerná cena0.66 €/kg
Vysoká cena1.6 €/kg
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
kg
Zadať dopyt

Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

OmietkyKoľko stoja omietky? Pri omietkach často poskytujeme tieto služby: zameranie a výpočet...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Koľko stoja maliari interiérov?

Priemerné náklady na vymaľovanie interiéru sa pohybujú okolo 1300 eur. Cena sa samozrejme líši v závislosti od veľkosti miestností či použitých materiálov. Kým začnete so samotným maľovaním, zavolajte si profesionálneho maliara, ktorý vám odhadom povie, koľko bude celá realizácia stáť i to, koľko času zaberie. Prípravné práce zahŕňajú opravy stien, brúsenie, obloženie dvier, utesnenie soklov či ďalšie drobné úkony.

Náklady na maľovanie interiérov podľa štvorcových metrov

Zmerajte metre štvorcové celého priestoru, ktorý chcete zrenovovať, aby ste mali prehľad, koľko vás to bude stáť. Kým sa maliar pustí do práce, zmeria si celkovú plochu, ktorú bude natierať a následne vyhotoví cenovú ponuku. Niektorí maliari znížia celkové náklady na izbu so zvyšujúcim sa počtom vymaľovaných priestorov. Takže úplné vymaľovanie interiérov celého domu môže byť cenovo dostupnejšie ako vymaľovanie izieb po jednom. Odhad maliara vám opäť pomôže odhadnúť správne cenové rozpätie vášho projektu.

Farby a náklady na materiál

Keď získate predstavu o metráži, môžete do celkového odhadu započítať typ materiálu a náklady. Existujú rôzne typy farieb: 

Matná 

Matná farba nemá lesklý povrch a obsahuje textúru zblízka. Tento typ materiálu je najbežnejší a najdostupnejší a je ideálny pre miestnosti, ktoré sú vystavené dostatočnému množstvu priameho slnečného žiarenia. Matná farba, bohužiaľ, vykazuje poškodenia a stopy celkom ľahko, takže nie je najlepšia na rušné miesta domácností. 

Matný smalt 

Matný smalt je menej náchylný na poškodenia a opotrebovania. 

Vaječná škrupina 

Vaječná škrupina vydáva jemný lesk, ale nie je to nič na prvý pohľad do očí bijúce. Je ideálna pre miestnosti s mäkším svetlom, kde je vítaný slabý odraz. 

Pololesk 

Tento materiál sa dá ľahko vyčistiť - ideálny kandidát na zdobenie a tvarovanie. 

Vysoký lesk 

Vysoký lesk je ohromujúci, keď je dobre spravený. Odráža svetlo, ale zároveň odhaľuje nedokonalosti. Je potrebných niekoľko náterov, a preto bude doba schnutia dlhšia. 

Farby pre interiér a exteriér obsahujú rôzne druhy pigmentu. Tie, ktoré obsahujú pigmenty, ktoré rýchlejšie vyblednú, sa najčastejšie používajú na projekty maľovania interiérov. Vonkajšie farby musia byť navyše schopné odolávať drsným podmienkam, ako je dážď, vietor a extrémne teploty. 

Textúry steny 

Textúrované steny vyžadujú viac farieb, aby boli dostatočne pokryté. Textúrou môže byť už existujúca vyvýšená textúra tvorená spojovacou hmotou alebo môžu klienti požiadať, aby maliar novú textúru aplikoval pomocou špecializovaných maliarskych techník. 

Typy a triky

Pošlite fotografiu súčasnej steny vášmu maliarovi, aby ste získali presnejší odhad toho, čo si bude účtovať za prácu na textúre steny. 

Mnoho maliarov interiérov ponúka okrem maľovania aj malé služby v oblasti opravy sadrokartónu, stropu a sokla. Akákoľvek ďaľšia práca a použitý materiál zvýšia celkové náklady. 

Ako postupovať? 

Ideálne je získať niekoľko cenových ponúk od rôznych maliarov, aby ste vedeli, čo vás bude celková realizácia stáť. Vďaka Wilio tak môžete spraviť už dnes.


    
    


 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS