Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Sanačná omietka cena

Hľadáte omietkára na sanačnú omietku? V tejto kategórii máme 18662 omietkárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

40273 profesionálov na Slovensku

72214 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Sanačná omietka cena

Koľko stojí sanačná omietka? Pri sanačnej omietke často poskytujeme tieto služby: diagnostika vhodnosti sanačnej omietky, výmera, príprava steny, nanesenie omietky. Ceny omietok na ľahké odparovanie vlhkosti z muriva sa pohybujú okolo 0.35-1.6 eur za kg. Najdrahšou položkou v rámci sanačnej omietky zväčša býva omietanie vlhkého a zasoleného muriva v interiéroch aj v exteriéroch. Ďalšie náklady môžu predstavovať: náklady na dopravu, sanačná brúska, sanačná fréza, ktoré priemerne stoja 25-100 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 18662 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: sanačná omietka cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy

40273 profesionálov na Slovensku

72214 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Cena za: Sanačná omietka

Priemerné ceny

Nízka cena0,35 €/kg
Priemerná cena0,66 €/kg
Vysoká cena1,60 €/kg
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
Kalkulačka

Cenník sanačnej omietky

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu sanačnej omietky pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii sanačná omietka.

Reprofilácia podhľadov 10 mm29.8€ / m2
Reprofilácia podhľadov konštrukcií sanačnou maltou - 1 vrstva hrúbky 10 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Vonkajší sanačný systém stien bezcementový, sanačná stierka5.02€ / m2
Vonkajší bezcementový sanačný systém stien, sanačná vyhladzovacia stierka hrúbky 1 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Vonkajší sanačný systém stien bezcementový, hrúbky 3 mm8.7€ / m2
Vonkajší bezcementový sanačný systém stien, sanačná vyhladzovacia stierka hrúbky 3 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Vonkajší sanačný systém - sanačná štuková omietka9.2€ / m2
Vonkajší bezcementový sanačný systém stien, sanačná štuková omietka hrúbky 4 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

OmietkyKoľko stoja omietky? Pri omietkach často poskytujeme tieto služby: zameranie a výpočet...
Zobraziť viac

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Omietky

Dobrý deň, potrebovali by sme natiahnuť novú omietku v rodinnom dome, spolu je to cca 100m2 stien a 40m2 stropu....Zobraziť viac

Dobrý deň, potrebovali by sme natiahnuť novú omietku v rodinnom dome, spolu je to cca 100m2 stien a 40m2 stropu. Potrebovali by sme to čím skôr. Ďakujem a prajem vam pekný deň

Zuzana B.
Bratislavský kraj
Omietky

Potreboval by som vyrovnat stenu (cca 6 m2). Strhol som tapetu ktora bola na stene. Niektore nerovnosti boli vysmirglovane ale...Zobraziť viac

Potreboval by som vyrovnat stenu (cca 6 m2). Strhol som tapetu ktora bola na stene. Niektore nerovnosti boli vysmirglovane ale nie je to stale rovne. Pravdepodobne to bude nutne vystierkovat. Potrebujem niekoho kto to vie spravit.

Miro B.
Bratislavský kraj
Omietky

Dobrý deň, hľadáme niekoho na zrealizovanie novej omietky v kúpeľni. Ale len na vrchnú časť nad obkladačkami a strop. Viď...Zobraziť viac

Dobrý deň, hľadáme niekoho na zrealizovanie novej omietky v kúpeľni. Ale len na vrchnú časť nad obkladačkami a strop. Viď foto. Kúpeľňa je veľká cca 2mx2,5m.

Sabina S.
Petržalka
Omietky

Hladam niekoho, kto by nam vedel urobit fasadnu stierku na balkone a taktiez niekoho na polozenie dlazby. Vopred dakujem.

Karin S.
Bratislava
Omietky

Hľadám odborníkov na stierky a obklady v staršom rodinnom dome v Doľanoch (okres Pezinok). Jedná sa o 3 izby +...Zobraziť viac

Hľadám odborníkov na stierky a obklady v staršom rodinnom dome v Doľanoch (okres Pezinok). Jedná sa o 3 izby + kúpelňu, WC a špajzu. Termín začiatku prác: 28.06.2021. Dom je neobývaný, vyprataný a k 28.06.2021 bude pripravený na začiatok prác.

Pavol K.
Doľany
Omietky

Dobrý deň, potreboval by som vystierkovat dve izby, strop je sádrokartón, čiže by sa stierkovanie len steny (cca 100m2) +...Zobraziť viac

Dobrý deň, potreboval by som vystierkovat dve izby, strop je sádrokartón, čiže by sa stierkovanie len steny (cca 100m2) + nejaké úpravy stien (sietkovanie, rohové listy okolo okna). Koľko beriete za m2? Materiál viem zohnať. Okolie Sereď Nitra.

Samuel K.
Pusté Sady
Omietky

Hladam niekoho, kto by nam vedel urobit fasadnu stierku/omietku na terase. Bratislava - Petrzalka. Vopred dakujem.

Boris M.
Bratislavský kraj
Omietky

Dobry den, hladam murara, ktory by bol ochotny upravit nam dve steny pri zarubni (ta bude vymenena, ale stenu je potrebne...Zobraziť viac

Dobry den, hladam murara, ktory by bol ochotny upravit nam dve steny pri zarubni (ta bude vymenena, ale stenu je potrebne vyrovnat) Dakujem

Iva C.
Bratislavský kraj
Omietky

Sietkovanie sadrokartonov do lepidla. Plocha cca 150m2. Sadrokarton je instalovany na poschodi - strecha so sikminou 45°, sietkovanie az do...Zobraziť viac

Sietkovanie sadrokartonov do lepidla. Plocha cca 150m2. Sadrokarton je instalovany na poschodi - strecha so sikminou 45°, sietkovanie az do stitu. Viac-menej rovna plocha, jedno vylezove stresne okno, 4 vikiere.

Vlasta P.
Liptovský Mikuláš
Omietky

Zlezená omietka,bola vlká stena. Po odstránení problému ostala olúpaná omietka. Potrebujem to opraviť.

marcel j.
Vajnory
Omietky

Posunutie jedneho vypinaca (asi 15cm) na uroven kde bude zarubna. Sucast prace je aj zakrytie diery po posunutom vypinaci.

Richard C.
Bratislava
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Koľko stoja maliari interiérov?

Priemerné náklady na vymaľovanie interiéru sa pohybujú okolo 1300 eur. Cena sa samozrejme líši v závislosti od veľkosti miestností či použitých materiálov. Kým začnete so samotným maľovaním, zavolajte si profesionálneho maliara, ktorý vám odhadom povie, koľko bude celá realizácia stáť i to, koľko času zaberie. Prípravné práce zahŕňajú opravy stien, brúsenie, obloženie dvier, utesnenie soklov či ďalšie drobné úkony.

Náklady na maľovanie interiérov podľa štvorcových metrov

Zmerajte metre štvorcové celého priestoru, ktorý chcete zrenovovať, aby ste mali prehľad, koľko vás to bude stáť. Kým sa maliar pustí do práce, zmeria si celkovú plochu, ktorú bude natierať a následne vyhotoví cenovú ponuku. Niektorí maliari znížia celkové náklady na izbu so zvyšujúcim sa počtom vymaľovaných priestorov. Takže úplné vymaľovanie interiérov celého domu môže byť cenovo dostupnejšie ako vymaľovanie izieb po jednom. Odhad maliara vám opäť pomôže odhadnúť správne cenové rozpätie vášho projektu.

Farby a náklady na materiál

Keď získate predstavu o metráži, môžete do celkového odhadu započítať typ materiálu a náklady. Existujú rôzne typy farieb: 

Matná 

Matná farba nemá lesklý povrch a obsahuje textúru zblízka. Tento typ materiálu je najbežnejší a najdostupnejší a je ideálny pre miestnosti, ktoré sú vystavené dostatočnému množstvu priameho slnečného žiarenia. Matná farba, bohužiaľ, vykazuje poškodenia a stopy celkom ľahko, takže nie je najlepšia na rušné miesta domácností. 

Matný smalt 

Matný smalt je menej náchylný na poškodenia a opotrebovania. 

Vaječná škrupina 

Vaječná škrupina vydáva jemný lesk, ale nie je to nič na prvý pohľad do očí bijúce. Je ideálna pre miestnosti s mäkším svetlom, kde je vítaný slabý odraz. 

Pololesk 

Tento materiál sa dá ľahko vyčistiť - ideálny kandidát na zdobenie a tvarovanie. 

Vysoký lesk 

Vysoký lesk je ohromujúci, keď je dobre spravený. Odráža svetlo, ale zároveň odhaľuje nedokonalosti. Je potrebných niekoľko náterov, a preto bude doba schnutia dlhšia. 

Farby pre interiér a exteriér obsahujú rôzne druhy pigmentu. Tie, ktoré obsahujú pigmenty, ktoré rýchlejšie vyblednú, sa najčastejšie používajú na projekty maľovania interiérov. Vonkajšie farby musia byť navyše schopné odolávať drsným podmienkam, ako je dážď, vietor a extrémne teploty. 

Textúry steny 

Textúrované steny vyžadujú viac farieb, aby boli dostatočne pokryté. Textúrou môže byť už existujúca vyvýšená textúra tvorená spojovacou hmotou alebo môžu klienti požiadať, aby maliar novú textúru aplikoval pomocou špecializovaných maliarskych techník. 

Typy a triky

Pošlite fotografiu súčasnej steny vášmu maliarovi, aby ste získali presnejší odhad toho, čo si bude účtovať za prácu na textúre steny. 

Mnoho maliarov interiérov ponúka okrem maľovania aj malé služby v oblasti opravy sadrokartónu, stropu a sokla. Akákoľvek ďaľšia práca a použitý materiál zvýšia celkové náklady. 

Ako postupovať? 

Ideálne je získať niekoľko cenových ponúk od rôznych maliarov, aby ste vedeli, čo vás bude celková realizácia stáť. Vďaka Wilio tak môžete spraviť už dnes.