Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

Sieťky na okná, sieťky na dvere? Na túto kategóriu máme 15404 overených firiem a odborníkov za férové ceny. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Sieťky na okná, sieťky na dvere cena

Koľko stoja sieťky na okná a dvere? Pri sieťkach na okná a sieťkach na dvere často poskytujeme tieto služby: výroba a montáž sieťok na okná a dvere. Ceny sieťok proti hmyzu na dvere a okná sa pohybujú okolo 25-120 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci sieťok na okná a na dvere zväčša býva výroba automatickej posuvnej sieťky proti hmyzu. Ďalšie náklady môžu predstavovať: pozarúčný servis a úchyty, ktoré priemerne stoja 10-15 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 15404 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: sieťky na okná, sieťky na dvere cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Cena za: Sieťky na okná, sieťky na dvere

Priemerné ceny

Nízka cena25.0 €/ks
Priemerná cena72.4 €/ks
Vysoká cena112.0 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
ks
Zadať dopyt

Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Exteriérové tienenieKoľko stojí exteriérové tienenie? Pri exteriérovom tienení často poskytujeme tieto služby: zameranie,...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Koľko stoja sieťky na okná? 

Ceny sieťok na okná závisia od ich veľkostí, materiálu a tiež typu okna. Priemerná cena sa pohybuje od 30 do 40 eur. 

Typy sieťok na okná

Bežne sa stretnete s tromi typmi sieťok. Výsuvné sú určené na ich stiahnutie z okna. Bočne pevné zásteny sa zvyčajne používajú na posuvné dvere a fungujú ako súčasť dverí. Závesná zástena zapadá do rámu, aby sa dala otvárať alebo zatvárať ako žalúzie. 

Druhy mriežky na sieťku proti hmyzu 

Typ mriežky má vplyv na náklady. Patria sem: polyester alebo polypropylén a hliník z nehrdzavejúcej ocele. Polyester je najbežnejšie používanou formou sieťoviny a ľahko sa čistí mydlom a vodou. Je odolný voči pazúrom domácich miláčikov, ideálny pre obytné domy. Nerezová oceľ je pevnejšia ako polyester. Poskytuje bezpečnosť a je k dispozícii v rôznych farbách. Hliník môže byť náhradou za nehrdzavejúcu oceľ a má výhodu menšieho hrdzavenia. 

Typ okien a dverí 

Výsuvné okenné rámy sa hodia takmer ku každému typu okna. Ich cena býva kvôli materiálu a inštalácii vyššia. Klasické dvere s posuvnými clonami držia sieťky na svojom mieste a chránia interiér pred lietajúcim hmyzom. 
Sieťka môže byť vyrobená aj na mieru. Zvyčajne je vyrobená z hliníka, inštaluje sa podľa typu okna alebo dverí, ktoré máte. 

Náklady

Ak si objednáte viac ako jednu sieťku, môže byť cena nižšia. Náklady totiž závisia od ceny práce a počtu sieťok. Cena sa však môže zvýšiť, ak máte neštandardný typ dverí alebo okien. 

Priemerné náklady 

Materiál a inštalácia sieťky proti hmyzu 400 – 2 600 eur 
Fixný materiál a inštalácia sieťky proti hmyzu 250 - 400 eur
Materiál a inštalácia sklopnej sieťky proti hmyzu 205 – 4 200 eur 
Materiál a inštalácia posuvnej sieťky proti hmyzu 250 – 4 200 eur

Ako postupovať?

Ideálne je získať aspoň tri cenové ponuky. Overte si referencie jednotlivých odborníkov, ich prácu a tiež skúsenosti prostredníctvom Wilio.
 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS