Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov za férové ceny

Strojové omietky
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSom veľmi spokojný s celým procesom od reakcie na potrebu opravy až po vykonanú prácu, okamžitá ponuka ceny a termínov, rýchla oprava, výborná komunikácia, skvelá cena. Ďakujem.
profile image
Matúš K.Zákazník
Prečo Wilio
33 620 profesionálov na Slovensku
93 513 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Strojové omietky cena

Koľko stoja strojové omietky? Pri strojových omietkach často poskytujeme tieto služby: obhliadka objektu, cenová kalkulácia, omietanie interiérových a exteriérových stien omietacími strojmi. Ceny omietania stien strojom sa pohybujú okolo 34-77 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci strojových omietok zväčša býva viacvstvové nanášenie omietky. Ďalšie náklady môžu predstavovať: prenájom stroja, špachtla, vodováha a valček, ktoré priemerne stoja 5-50 eur. Zadajte dopyt a získajte cenové ponuky od profesionálov. Už nemusíte hľadať: strojové omietky cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
KalkulačkaCenník strojových omietok

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu strojových omietok pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii strojové omietky.

Vnútorná sanačná omietka stropov 20,49€ / m2
Vnútorná sanačná omietka stropov - strojová omietka, strojné nanášanie hrúbky 10 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Vnútorná sanačná omietka stien17,54€ / m2
Vnútorná sanačná omietka stien - strojová omietka, strojné nanášanie hrúbky 10 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Vonkajšia sanačná omietka podhľadov21,77€ / m2
Vonkajšia sanačná omietka podhľadov - strojová omietka, strojné nanášanie hrúbky 10 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Vonkajšia sanačná omietka stien 18,82€ / m2
Vonkajšia sanačná omietka stien - strojová omietka, strojné nanášanie hrúbky 10 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
OmietkyKoľko stoja omietky? Pri omietkach často poskytujeme tieto služby: zameranie a výpočet...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Strojové omietky

Hľadám skúsených realizátorov vnútorných omietok aj so sieťkou v novostavbe RD v Dolnom Milochove - celková plocha cca 270 m2, špalety 72 bm.

Juraj G.
Považská Bystrica
Strojové omietky

Hladam dodavatela strojovej omietky a betonoveho potreru na jedno podlazie rodinneho domu v Presove. Jedna sa o obyvaciu izbu a kupelnu. cca 80m2 omietka, 50m2 poter 7cm.

Rasto B.
Prešov
Strojové omietky

Dobrý deň, zháňam omietkárov na 3 izbový byt (panelák)- cca 200 m2 v Nitre. Poprosím cenové ponuky a približný termín. Ďakujem pekne.

Kristína M.
Nitra
Strojové omietky

Dobrý deň, Ponúknite cenu za strojovú sadrovú omietku na rodinný dom. 322m2 Dom sa nachádza 8 km od Šamorína. Ďakujem

Radka S.
Veľká Paka
Strojové omietky

Hladam cenovu ponuku na strojove omietky. Jedna sa o pripravu omietke na dejoracne tehly na stare tehly a stropovu omietku.

profile image
Andres C.
Dunajská Streda
Strojové omietky

Hĺadám skúsenú partu na strojové omietky s vlastným strojom a naradím.Sadrovè i vápennocementové.Nástup po dohode možný ihneď.

Pavel R.
Nitriansky kraj
Strojové omietky

1 etapa. Potrebujem 3 izby nove v-cementove omjetky podklad je vycisteny na beton su tam nerovnosti. 2 okna spalety na rohovnik a 4 otvory dverí - 2 opravit. Preferujem profesionálne prevedenie. Zaciatok je možný od 11. Jula. 2 etapa 80m2 rok 2024

Richard K.
Spišská Nová Ves
Strojové omietky

Potrebujem cenovú ponuku na strojové omietky v rámci rekonštrukcie RD, konzultáciu vhodnej omietky na daný podklad.Jedná sa o cca 6 miestností,m2 až pri obhliadke.

Marco G.
Madunice
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí omietka?

Omietanie považujeme za kvalifikovanú prácu, ktorá zahŕňa nanášanie omietok pri výstavbe nového domu, alebo pri rekonštrukciách bývania. Poznáme niekoľko druhov omietok – interiérové a exteriérové, sadrové, vápenno-cementové, strojové, alebo ručné. Z uvedeného vyplýva, že omietky možno deliť z rôznych hľadísk, a ak chcete naozaj kvalitnú omietku, musíte si zvoliť tú správnu. 

Čo všetko ovplyvňuje cenu omietky? 

Faktorov, ktoré ovplyvňujú náklady na omietanie, je mnoho. Napriek tomu, že vykonaná práca môže vyzerať podobne, nemali by ste automaticky očakávať rovnakú cenu, akú zaplatil váš sused. Veľký vplyv na cenu omietky má počet štvorcových metrov, ale aj zložitosť práce. Je logické, že zložitejšie sa omietajú hrany, rohy, kúty a stropy. Komplikované môžu byť aj vysoké stropy (nutnosť použitia lešenia), stropné ozdobné lišty, alebo iné stropné dekorácie. Cenu za omietku môže navýšiť aj nerovná stena či povrch. 

Odhady cien rôznych druhov omietok 

V súčasnosti už mnoho stavebných firiem nanáša omietky strojovo. Strojové omietky totiž majú jednu veľkú výhodu – čas ich nanášania je o polovicu kratší, ako je pri ručných omietkach. K ich výhodam však nepatrí len rýchlosť nanášania, ale aj kvalitné prevedenie. A primeraná je aj cena. 

Sadrová omietka patrí medzi veľmi obľúbené druhy omietok. Vyzerá dokonalo, reprezentatívne, preto sa veľmi často využíva v spoločenských priestoroch, kanceláriách a pod. Sadrové omietky sú vhodné na ručné, aj strojové nanášanie. Ak sa rozhodnete pre strojovú sadrovú omietku, cenový odhad sa pohybuje okolo 9 až 13 eur za m2. 

Vápenno – cementová omietka sa môže využívať v miestnostiach s vyššou vlhkosťou – kúpeľne a kuchyne. Takáto omietka môže byť hladká, alebo štruktúrovaná a tiež sa dá nanášať strojovo.  V porovnaní so sadrovou omietkou je lacnejšia, cena sa odhaduje na 7 – 8 eur za m2. 

Vápenná omietka bez pridaného cementu je klasickým druhom omietky. Môže byť hladká, hrubá, alebo štuková. Ak sa rozhodnete pre tento druh omietky, zaplatíte 10 – 12 eur za m2. 

Z predošlých riadkov vyplýva, že ceny strojových omietok sú rôzne. A to, koľko zaplatíte, závisí aj od lokality, v ktorej bývate. Ak máte vo svojom okolí šikovných majstrov, dá sa predpokladať, že budú vyťažení. Dobrý zhotoviteľ strojových omietok môže mať naplánované práce na niekoľko týždňov, aj mesiacov vopred a za kvalitne odvedenú prácu si môže vypýtať aj viac peňazí. Preto neváhajte a skúste vyhľadať odborníkov v oblasti strojových omietok na Wilio už dnes. 

Aktualizované dňa: Nov 15, 2023