Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Strojové omietky cena

Hľadáte omietkára na strojové omietky? V tejto kategórii máme 18320 omietkárov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

40188 profesionálov na Slovensku

71929 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Strojové omietky cena

Koľko stoja strojové omietky? Pri strojových omietkach často poskytujeme tieto služby: obhliadka objektu, cenová kalkulácia, omietanie interiérových a exteriérových stien omietacími strojmi. Ceny omietania stien strojom sa pohybujú okolo 34-77 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci strojových omietok zväčša býva viacvstvové nanášenie omietky. Ďalšie náklady môžu predstavovať: prenájom stroja, špachtla, vodováha a valček, ktoré priemerne stoja 5-50 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 18320 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: strojové omietky cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy

40188 profesionálov na Slovensku

71929 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Cena za: Strojové omietky

Priemerné ceny

Nízka cena7,00 €/m2
Priemerná cena9,10 €/m2
Vysoká cena12,00 €/m2
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
Kalkulačka

Cenník strojových omietok

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu strojových omietok pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii strojové omietky.

Vnútorná sanačná omietka stropov 16.0€ / m2
Vnútorná sanačná omietka stropov - strojová omietka, strojné nanášanie hrúbky 10 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Vnútorná sanačná omietka stien13.7€ / m2
Vnútorná sanačná omietka stien - strojová omietka, strojné nanášanie hrúbky 10 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Vonkajšia sanačná omietka podhľadov17.0€ / m2
Vonkajšia sanačná omietka podhľadov - strojová omietka, strojné nanášanie hrúbky 10 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Vonkajšia sanačná omietka stien 14.7€ / m2
Vonkajšia sanačná omietka stien - strojová omietka, strojné nanášanie hrúbky 10 mm.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

OmietkyKoľko stoja omietky? Pri omietkach často poskytujeme tieto služby: zameranie a výpočet...
Zobraziť viac

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Omietky

Dobrý deň, potrebovali by sme natiahnuť novú omietku v rodinnom dome, spolu je to cca 100m2 stien a 40m2 stropu....Zobraziť viac

Dobrý deň, potrebovali by sme natiahnuť novú omietku v rodinnom dome, spolu je to cca 100m2 stien a 40m2 stropu. Potrebovali by sme to čím skôr. Ďakujem a prajem vam pekný deň

Zuzana B.
Bratislavský kraj
Omietky

Potreboval by som vyrovnat stenu (cca 6 m2). Strhol som tapetu ktora bola na stene. Niektore nerovnosti boli vysmirglovane ale...Zobraziť viac

Potreboval by som vyrovnat stenu (cca 6 m2). Strhol som tapetu ktora bola na stene. Niektore nerovnosti boli vysmirglovane ale nie je to stale rovne. Pravdepodobne to bude nutne vystierkovat. Potrebujem niekoho kto to vie spravit.

Miro B.
Bratislavský kraj
Omietky

Dobrý deň, hľadáme niekoho na zrealizovanie novej omietky v kúpeľni. Ale len na vrchnú časť nad obkladačkami a strop. Viď...Zobraziť viac

Dobrý deň, hľadáme niekoho na zrealizovanie novej omietky v kúpeľni. Ale len na vrchnú časť nad obkladačkami a strop. Viď foto. Kúpeľňa je veľká cca 2mx2,5m.

Sabina S.
Petržalka
Omietky

Hladam niekoho, kto by nam vedel urobit fasadnu stierku na balkone a taktiez niekoho na polozenie dlazby. Vopred dakujem.

Karin S.
Bratislava
Omietky

Hľadám odborníkov na stierky a obklady v staršom rodinnom dome v Doľanoch (okres Pezinok). Jedná sa o 3 izby +...Zobraziť viac

Hľadám odborníkov na stierky a obklady v staršom rodinnom dome v Doľanoch (okres Pezinok). Jedná sa o 3 izby + kúpelňu, WC a špajzu. Termín začiatku prác: 28.06.2021. Dom je neobývaný, vyprataný a k 28.06.2021 bude pripravený na začiatok prác.

Pavol K.
Doľany
Omietky

Dobrý deň, potreboval by som vystierkovat dve izby, strop je sádrokartón, čiže by sa stierkovanie len steny (cca 100m2) +...Zobraziť viac

Dobrý deň, potreboval by som vystierkovat dve izby, strop je sádrokartón, čiže by sa stierkovanie len steny (cca 100m2) + nejaké úpravy stien (sietkovanie, rohové listy okolo okna). Koľko beriete za m2? Materiál viem zohnať. Okolie Sereď Nitra.

Samuel K.
Pusté Sady
Omietky

Hladam niekoho, kto by nam vedel urobit fasadnu stierku/omietku na terase. Bratislava - Petrzalka. Vopred dakujem.

Boris M.
Bratislavský kraj
Omietky

Dobry den, hladam murara, ktory by bol ochotny upravit nam dve steny pri zarubni (ta bude vymenena, ale stenu je potrebne...Zobraziť viac

Dobry den, hladam murara, ktory by bol ochotny upravit nam dve steny pri zarubni (ta bude vymenena, ale stenu je potrebne vyrovnat) Dakujem

Iva C.
Bratislavský kraj
Omietky

Sietkovanie sadrokartonov do lepidla. Plocha cca 150m2. Sadrokarton je instalovany na poschodi - strecha so sikminou 45°, sietkovanie az do...Zobraziť viac

Sietkovanie sadrokartonov do lepidla. Plocha cca 150m2. Sadrokarton je instalovany na poschodi - strecha so sikminou 45°, sietkovanie az do stitu. Viac-menej rovna plocha, jedno vylezove stresne okno, 4 vikiere.

Vlasta P.
Liptovský Mikuláš
Omietky

Zlezená omietka,bola vlká stena. Po odstránení problému ostala olúpaná omietka. Potrebujem to opraviť.

marcel j.
Vajnory
Omietky

Posunutie jedneho vypinaca (asi 15cm) na uroven kde bude zarubna. Sucast prace je aj zakrytie diery po posunutom vypinaci.

Richard C.
Bratislava
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Koľko stojí omietka?

Omietanie považujeme za kvalifikovanú prácu, ktorá zahŕňa nanášanie omietok pri výstavbe nového domu, alebo pri rekonštrukciách bývania. Poznáme niekoľko druhov omietok – interiérové a exteriérové, sadrové, vápenno-cementové, strojové, alebo ručné. Z uvedeného vyplýva, že omietky možno deliť z rôznych hľadísk, a ak chcete naozaj kvalitnú omietku, musíte si zvoliť tú správnu. 

Čo všetko ovplyvňuje cenu omietky? 

Faktorov, ktoré ovplyvňujú náklady na omietanie, je mnoho. Napriek tomu, že vykonaná práca môže vyzerať podobne, nemali by ste automaticky očakávať rovnakú cenu, akú zaplatil váš sused. Veľký vplyv na cenu omietky má počet štvorcových metrov, ale aj zložitosť práce. Je logické, že zložitejšie sa omietajú hrany, rohy, kúty a stropy. Komplikované môžu byť aj vysoké stropy (nutnosť použitia lešenia), stropné ozdobné lišty, alebo iné stropné dekorácie. Cenu za omietku môže navýšiť aj nerovná stena či povrch. 

Odhady cien rôznych druhov omietok 

V súčasnosti už mnoho stavebných firiem nanáša omietky strojovo. Strojové omietky totiž majú jednu veľkú výhodu – čas ich nanášania je o polovicu kratší, ako je pri ručných omietkach. K ich výhodam však nepatrí len rýchlosť nanášania, ale aj kvalitné prevedenie. A primeraná je aj cena. 

Sadrová omietka patrí medzi veľmi obľúbené druhy omietok. Vyzerá dokonalo, reprezentatívne, preto sa veľmi často využíva v spoločenských priestoroch, kanceláriách a pod. Sadrové omietky sú vhodné na ručné, aj strojové nanášanie. Ak sa rozhodnete pre strojovú sadrovú omietku, cenový odhad sa pohybuje okolo 9 až 13 eur za m2. 

Vápenno – cementová omietka sa môže využívať v miestnostiach s vyššou vlhkosťou – kúpeľne a kuchyne. Takáto omietka môže byť hladká, alebo štruktúrovaná a tiež sa dá nanášať strojovo.  V porovnaní so sadrovou omietkou je lacnejšia, cena sa odhaduje na 7 – 8 eur za m2. 

Vápenná omietka bez pridaného cementu je klasickým druhom omietky. Môže byť hladká, hrubá, alebo štuková. Ak sa rozhodnete pre tento druh omietky, zaplatíte 10 – 12 eur za m2. 

Z predošlých riadkov vyplýva, že ceny strojových omietok sú rôzne. A to, koľko zaplatíte, závisí aj od lokality, v ktorej bývate. Ak máte vo svojom okolí šikovných majstrov, dá sa predpokladať, že budú vyťažení. Dobrý zhotoviteľ strojových omietok môže mať naplánované práce na niekoľko týždňov, aj mesiacov vopred a za kvalitne odvedenú prácu si môže vypýtať aj viac peňazí. Preto neváhajte a skúste vyhľadať odborníkov v oblasti strojových omietok na Wilio už dnes.