Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Údržba bazénu cena

Hľadáte staviteľa na údržbu bazénu? V tejto kategórii máme 16 085 staviteľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 748 profesionálov na Slovensku
87 770 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Údržba bazénu cena

Koľko stojí údržba bazénu? Pri údržbe bazénu často poskytujeme tieto služby: výmena filtračných náplní, tesnení, tlakové skúšky potrubia a zazimovanie bazéna. Ceny servisu bazénov sa pohybujú okolo 100-120 eur za hodinu. Najdrahšou položkou v rámci údržby bazénu zväčša býva servis filtračných a protiprúdových čerpadiel. Ďalšie náklady môžu predstavovať: výmena bazénového osvetlenia, revízia bazénovej elektroinštalácie, náhradné diely, ktoré priemerne stoja 100-350 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 20 599 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: údržba bazénu cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 748 profesionálov na Slovensku
87 770 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: Údržba bazénuPriemerné ceny

Nižšia cena18,00 €/hod
Priemerná cena25,40 €/hod
Vyššia cena35,00 €/hod
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník údržby bazénu

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu údržby bazénu pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii údržba bazénu.

Odzimovanie250,00€ / kpl
Vyčistenie bazéna, kontrola a zapojenie filtrácie, doplnenie vody, úprava pH, aplikovanie bazénovej chémie.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Zazimovanie250,00€ / kpl
Vyčistenie bazéna, odstavenie filtrácie, vypustenie vody pod skimmer a trysky.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Čistenie100,00€ / kpl
Vyčistenie bazéna od hrubých nečistôt, čistenie stien a dna bazéna od usadenín.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Hodinová sadzba30,00€ / hod
Hodinová sadzba štandardných úkonov pri údržbe bazéna.
Spolu
hod
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Bazény, wellnessKoľko stojí stavba bazénu? Pri stavbe bazéna často poskytujeme tieto služby: príprava...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Údržba bazénu

dobry den, potrebujem vycistit bazen ( mountfield ) po stavbe. bazenova technika je uz spustena. potrebujem sa zbavit usadenin na dne a stenach bazena po stavbe ( hlina, kamienky, piesok )

vlado p.
Bratislava
Údržba bazénu

potrebujem pomoct pri nastaveni ph proste udrzba vody v bazene. bazen je velky priblizne 3,7 x 5,5 m. nerozumiem sa chemii potrebujem poradit. dakujem

Katarina R.
Senec
Údržba bazénu

Hľadáme niekoho, kto by nám pomohol s opravou staršieho murovaného bazénu - výmena vnútornej fólie a kontrola/poradenstvo ohľadom bazénovej techniky. Financie na projekt sa budú odvíjať od dohody a množstva práce, pripadne materiálu.

Mária P.
Šaštín-Stráže
Údržba bazénu

Hľadám skúseného bazenára alebo niekoho kto by vedel napojit a dať do prevádzky bazén Azuro V6 v Medzeve.

Jiri L.
Medzev
Údržba bazénu

Potrebujeme dopustit bazen, nastavit filtraciu. Zapusteny bazen 7x3m Udrzba po zime Skontrolovat protiprud Voda je zelena

Maria M.
Bratislava
Údržba bazénu

Prosim o ponuky na odzimovanie bazena (nadzemy, Intex). Je potrebne odcerpat zvysnu vodu (pod urovnou vypuste, vlastnym cerpadlom, pripadne rucne, vydezinfikovat bazen a spustit) - Rovinka. Dakujem

profile image
Linda G.
Rovinka
Údržba bazénu

Dobry den, zhanam niekoho,kto vymeni foliu v bazene Azuro 404 (mountfield) 5,5x3,7. Vsetko mame kupene a pripravene, len Mountfield uz neposkytuje tieto sluzby.

Lucia G.
Bratislava
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí domček pri bazéne? 

Domček pri bazéne môže dať každému domovu prémiový pocit. Domčeky pri bazéne sú obľúbenými miestami na ležérne leňošenie, čím dodávajú každej záhrade ďalší rozmer zábavy.

Ak máte bazén, domček pri bazéne môže povýšiť váš bazén z funkčného na luxusný a znamená to, že vy a vaši hostia sa počas zábavy pri bazéne nemusíte vracať do hlavného domu, nakoľko všetky veci, ktoré potrebujete pri bazéne, budú vo vašom domčeku v blízkosti bazéna. 

Dom pri bazéne však môže byť drahý. Náklady sa môžu rýchlo zvýšiť v závislosti od požadovanej veľkosti a vybavenia. Skôr ako začnete budovať, zvážte nielen náklady na domček pri bazéne, ale aj prácu, materiály a vybavenie potrebné na stavbu.

  • Náklady na dom pri bazéne sa pohybujú od 1000 € po 12 000 €. 
  • Priemerná cena je okolo 3000 €.
  • Projektant stojí okolo 150 €.
  • Denná sadzba pre staviteľa sa pohybuje okolo 160 €.
  • Malá kúpeľňa stojí od 1 000 do 7 000 €.

Náklady na dom s krytým bazénom závisia od mnohých faktorov. V rámci nákladov na výstavbu domu budete musieť pred výstavbou rátať s nákladmi na získanie stavebného povolenia. Projektant vie pomôcť so žiadosťou o povolenie spolu s návrhom domčeku pri bazéne. Konzultácia s projektantom  môže stáť od 100 do 250 € za hodinu.

Pre cenovo dostupnejšiu možnosť si môžete kúpiť hotový domček s vonkajším bazénom, ktorý je potrebné po doručení zmontovať. Najdostupnejšie možnosti začínajú od 1 500 €.

Hotové bazénové domčeky vyššej kategórie môžu stáť 12 000 eur a viac. Ak staviate súčasne aj bazén, cena sa môže pohybovať okolo 10 000 až 40 000 €. Pri stavbe domu pri bazéne budete musieť započítať náklady na staviteľa alebo tím staviteľov. V závislosti od veľkosti domu s bazénom to môže trvať až 5 pracovných dní s cenou približne 160 eur za deň na jedného staviteľa.

Veľkosť a vlastnosti bazénového domu

Neexistujú žiadne pravidlá, pokiaľ ide o veľkosť alebo dizajn vášho domčeka pri bazéne.
Domček by mal byť prispôsobený vašim potrebám. Ak by ste chceli malý prístrešok na prezlečenie alebo uskladnenie hračiek do bazénu, môžete si postaviť menší domček pri bazéne, podobný chatke. Ak máte väčší rozpočet a chceli by ste sprchu alebo toaletu, váš domček pri bazéne by mohol byť ako malá externá hosťovská izba.

Vybavenie malej kúpeľne vo vašom dome pri bazéne môže stáť približne 1 000 eur. Hlavným dôvodom, prečo je domček pri bazéne príťažlivý je pohodlie a prístrešie, ktoré ponúka. Ostatné doplnkové funkcie sú už na vás.

Potrebujete vo svojom dome pri bazéne elektrinu, vodu a kanalizáciu?

Ak potrebujete elektrinu vo svojom domčeku pri bazéne, budete musieť zvážiť náklady na elektrickú energiu. Ak chcete napájať domček pri bazéne na elektrinu, musíte ho pripojiť k elektrickej sieti pomocou kábla SWA. Toto je skratka pre „oceľový pancierový“ kábel a je ideálny pre túto prácu, pretože je vodotesný a nie je náchylný na hnilobu. Poskytovanie takýchto služieb pre dom s bazénom bude stáť medzi 600 a 1 200 €. Pripojenie na existujúcu vodu a kanalizáciu bude stáť približne rovnako.

Bezpečnosť na prvom mieste - vyhnite sa pošmyknutiu keď vchádzate, alebo vychádzate z bazéna.

Možno budete potrebovať aj protišmykovú cestu z bazéna do domčeka pri bazéne, čo môže stáť približne 20 – 70 eur za m2, v závislosti od vzdialenosti a typu materiálu.

Ovplyvňujú bazény hodnotu domu?

Závisí to od oblasti a typu bazéna. Vonkajší bazén v krajine s nepredvídateľným počasím nemusí byť pridanou hodnotou domu a môže byť vnímaný ako záväzok, najmä pre kupujúcich s malými deťmi.

Budúci kupujúci možno budú musieť počítať s nákladmi na jeho odstránenie alebo s nákladmi na jeho údržbu, pričom ani jedno nie je lacná záležitosť. Pre správneho kupujúceho však môže predstavovať pridanú hodnotu."