Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vonkajšie rolety cena

Hľadáte žaluziara na vonkajšie rolety? V tejto kategórii máme 12 994 žalúziarov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

30 522 profesionálov na Slovensku

81 387 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Vonkajšie rolety cena

Koľko stoja vonkajšie rolety? Pri vonkajších roletách často poskytujeme tieto služby: inštalácie elektrickej predprípravy pre exteriérové rolety, osadenie roliet, poradenstvo. Ceny exteriérového tienenia sa pohybujú okolo 160-300 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci vonkajších roliet zväčša býva inštalácia automatického systému ovládania roliet. Ďalšie náklady môžu predstavovať: diaľkové ovládanie žalúzií, pravidelný servis a údržba, ktoré priemerne stoja 20-80 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 16 887 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: vonkajšie rolety cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy

30 522 profesionálov na Slovensku

81 387 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Cena za: Vonkajšie rolety

Priemerné ceny

Nižšia cena160,00 €/ks
Priemerná cena216,00 €/ks
Vyššia cena300,00 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
Kalkulačka

Cenník vonkajších roliet

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu vonkajších roliet pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii vonkajšie rolety.

Vonkajšie plastové rolety43.0€ / m2
Vonkajšie plastové rolety jednoduchá konštrukcia. Zlepšujú tepelno-izolačné vlastnosti okien. 
Spolu
m2
Zadať dopyt
Príslušenstvo ku kontaktným zatepľovacím systémom6.2€ / m
Príslušenstvo ku kontaktným zatepľovacím systémom - roletový profil s integrovanou tesniacou páskou a sklotextilnou mriežkou pri zvislých vodiacich profiloch vonkajších roliet.
Spolu
m
Zadať dopyt
Montáž predokennej rolety 21.0€ / ks
Montáž predokennej rolety do šírky 80 cm do dĺžky 260 cm.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Montáž podomietkovej rolety 22.0€ / ks
Montáž podomietkovej rolety do šírky 80 cm do dĺžky 260 cm.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Exteriérové tienenieKoľko stojí exteriérové tienenie? Pri exteriérovom tienení často poskytujeme tieto služby: zameranie,...
Zobraziť viac

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Vonkajšie rolety

Hľadám niekoho na montáž exteriérových žalúzií/roliet (hliníkových/screenových), najmä kvôli vysokej teplote v dome, keďže nemáme klimatizáciu, necháme si poradiť. Jedná...Zobraziť viac

Hľadám niekoho na montáž exteriérových žalúzií/roliet (hliníkových/screenových), najmä kvôli vysokej teplote v dome, keďže nemáme klimatizáciu, necháme si poradiť. Jedná sa o novostavbu (bungalov) a riešili by sa 3 okná. Poprosím vás hneď aj o približnú cenu za manuálne ovládanie aj na elektrické, ďakujem.

Jozef K.
Lúč na Ostrove
Vonkajšie rolety

Poprosím ponuku na vonkajšiu roletu do bytu na jedno okno. Rozmer okna 2060/1540. Byt sa nachádza v Petržalke má 3...Zobraziť viac

Poprosím ponuku na vonkajšiu roletu do bytu na jedno okno. Rozmer okna 2060/1540. Byt sa nachádza v Petržalke má 3 poschodí. Ďakujem za ponuku

Monika W.
Bratislava
Vonkajšie rolety

Dobrý deň, zháňam niekoho na opravu a údržbu vonkajších roliet v dvoch miestnostiach bytu na prvom poschodí. Po kúpe bytu...Zobraziť viac

Dobrý deň, zháňam niekoho na opravu a údržbu vonkajších roliet v dvoch miestnostiach bytu na prvom poschodí. Po kúpe bytu sme zistili, že vonkajšie rolety sú zaseknuté, nedajú sa buď zrolovať, alebo vytiahnuť hore. Je nám ľúto kupovať nové, keď tieto sa možno dajú jednoducho opraviť, umyť a uviesť do prevádzky. Ďakujem za ponuky. Barbara

Barbara P.
Bratislava
Vonkajšie rolety

Potrebovali by sme opraviť pokazené staré vonkajšie rolety resp. celý systém. Vyvliekla sa šnúrka, nenavíja sa dobre a roleta sa...Zobraziť viac

Potrebovali by sme opraviť pokazené staré vonkajšie rolety resp. celý systém. Vyvliekla sa šnúrka, nenavíja sa dobre a roleta sa nedá stiahnuť dole. Pravdepodobne je chybný mechanizmus. Taktiež by sme potrebovali opravoť žaluzie, pri ktorom sa tiež vyvliekla plastová šnúrka s ktorou sa žaluzie otáčajú.

Lenka S.
Bratislava
Vonkajšie rolety

Potrebujem opravit snuru na klasickych vonkajsich plastovych roletach, zrejme sa vytrhla z navijacieho bubna ale ostala hore za plastovym krytom.

Dávid W.
Košice
Vonkajšie rolety

Dobrý deň, hľadám do novostavby, človeka resp. firmu, ktorá nám zrealizuje vonkajšie exteriérové žalúzie. Počet okien 8 rôznych rozmerov. Elektro...Zobraziť viac

Dobrý deň, hľadám do novostavby, človeka resp. firmu, ktorá nám zrealizuje vonkajšie exteriérové žalúzie. Počet okien 8 rôznych rozmerov. Elektro - predpríprava je už zrealizovaná. V prípade záujmu ma kontaktujte a dohodneme podrobnosti. Vopred ďakujem.

Emil L.
Šamorín
Vonkajšie rolety

Potrebujem demontovať staré vonkajšie plastové rolety (s bubnom), a vnútorné hliníkové žalúzie na 3 oknách, plus vysprávky na oknách po...Zobraziť viac

Potrebujem demontovať staré vonkajšie plastové rolety (s bubnom), a vnútorné hliníkové žalúzie na 3 oknách, plus vysprávky na oknách po demontáži

Zuzana Š.
Bratislavský kraj
Vonkajšie rolety

Dobrý deň, hľadáme niekoho spoľahlivého na dodanie a montáž vonkajších roliet na balkónové dvere (približné rozmery v: 230cm, š: 82cm)...Zobraziť viac

Dobrý deň, hľadáme niekoho spoľahlivého na dodanie a montáž vonkajších roliet na balkónové dvere (približné rozmery v: 230cm, š: 82cm) a okno vedľa týchto dverí (približné rozmery š: 145 cm, v: 140cm). Taktiež zvažujeme inštaláciu markízy na tento balkón, ale nie je to momentálne prioritou.

Van D.
Senec
Vonkajšie rolety

Potrebujem spraviť vonkajšie rolety v dekore Zlatý dub na RD v Hodruši-Hámre. Ideálne čím-skôr. Vďaka

Erik D.
Hodruša - Hámre
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Výhody vonkajších roliet, o ktorých by ste mali vedieť

Vonkajšie rolety majú rôzne výhody. Okrem toho, že pomáhajú regulovať množstvo svetla v miestnostiach, zároveň chránia vaše súkromie, pomáhajú zvyšovať bezpečnosť obydlia a navyše vyzerajú veľmi štýlovo. Nielen tieto, ale aj ďalšie výhody vonkajších roliet si predstavíme v nasledujúcich riadkoch. 

Výhody vonkajších roliet:
Možnosť regulácie svetla

Ak nemáte žalúzie, ani vonkajšie rolety, tak s denným svetlom nič nespravíte. Vonkajšie rolety však umožňujú regulovať množstvo svetla v miestnosti - dokážu úplne zabrániť prieniku svetla do interiéru. 

Ochrana vášho súkromia

Ďalšou výhodou vonkajších roliet je, že poskytujú majiteľom domu úplné súkromie. Vylučujú nežiadúcu pozornosť kedykoľvek počas dňa, alebo v noci. Na rozdiel od záclon nevznikajú žiadne medzery, cez ktoré by k vám mohli nakuknúť zvedaví susedia. Môžete vykonávať svoje osobné veci, alebo prácu bez obáv zo sledovania, alebo narušenia súkromia. 

Pôsobia ako zvuková izolácia 

Vonkajšie rolety izolujú okrem svetla aj hluk. A to je skvelá správa pre ľudí, ktorí majú ľahký spánok. Nebudete počuť rušnú dopravu, alebo hlučných susedov. Vďaka tomu sa každý deň môžete vyspať do ružova. 

Pôsobia ako tepelná izolácia 

Vonkajšie rolety zlepšujú tepelnú izoláciu vášho domu tým, že vytvárajú ďalšiu “bariéru”. V zime si tak vaše bývanie lepšie drží teplo, v lete zas naopak rolety pomáhajú udržať v miestnostiach príjemný chládok. 

Šetríte na účtoch za energiu 

Tento bod úzko súvisí s tým predchádzajúcim. Ak sa znížia prestupy tepla medzi interiérom a exteriérom, budete môcť menej využívať kúrenie, alebo klimatizáciu, aby ste miestnosti udržali v požadovanej teplote. 

Ochrana pred vonkajším prostredím 

Veľkou výhodou vonkajších roliet je aj to, že vás chránia pred vonkajšími podmienkami prostredia - pred silným vetrom, dažďom, búrkami a pod. Samozrejme, ochrániť vás vie aj samotné okno, ale pri silných búrkach, alebo pri víchriciach môže dôjsť k ich poškodeniu. Naopak vonkajšie rolety poskytujú absolútnu bezpečnosť pred vplyvmi počasia. Vyrábajú sa z rôznych materiálov, vďaka ktorým sú mimoriadne odolné voči poveternostným podmienkam. 

Štýlový doplnok vášho bývania 

Áno, aj obyčajné okná sú fajn, ale vyzerajú tak… obyčajne. Naproti tomu okná s vonkajšími roletami pôsobia krajšie, zaujímavo, štýlovo. Vyrábajú sa v rôznych farbách, prevedeniach a materiáloch a tak si každý vyberie také, ktoré mu budú vyhovovať vo všetkých smeroch.

Navyše je ich možné namontovať na všetky okná, či už ide o tie klasické, alebo v neštandardných veľkostiach, či tvaroch. Najlepšie je zvoliť si farbu, prevedenie a typ materiálu tak, aby rolety zodpovedali vonkajšiemu dizajnu a architektúre vášho domu. Vonkajšie rolety sú celkovo skvelou voľbou na vylepšenie vzhľadu vášho bývania. 

Zvyšujú hodnotu vášho majetku 

Vonkajšie rolety sú investíciou do budúcej hodnoty vášho domu.