Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Vstavané skrine cena

Vstavané skrine? Na túto kategóriu máme 17244 overených firiem a odborníkov za férové ceny. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Vstavané skrine cena

Koľko stoja vstavané skrine? Pri vstavaných skriniach často poskytujeme tieto služby: vizualizácia, zameranie, výroba a montáž vstavanej skrine. Ceny roldor skríň sa pohybujú okolo 300-800 eur za kus. Najdrahšou položkou v rámci vstavaných skríň zväčša býva výroba a montáž skrine do atypického priestoru. Ďalšie náklady môžu predstavovať: madlá a náklady na dopravu, ktoré priemerne stoja 10-20 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 17244 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: vstavané skrine cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Cena za: Vstavané skrine

Priemerné ceny

Nízka cena320.0 €/ks
Priemerná cena527.0 €/ks
Vysoká cena850.0 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
ks
Zadať dopyt

Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

StolárKoľko stoja služby stolára? Pri prácach stolára často poskytujeme tieto služby: vstavané...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Koľko stojí prestavba šatníka?

Nedostatočná organizácia skladovania oblečenia môže viesť k nezvládnuteľnej spleti šiat, topánok, opaskov, kabeliek a rôznych doplnkov. Ale nemusí to tak byť. S premenou šatníkovej skrine môžete dosiahnuť nevídané – len nahliadnete do svojho perfektne usporiadaného šatníka a v sekunde nájdete oblečenie, v ktorom dobyjete svet. 

Prestavba skrine, alebo šatníka však znamená viac, než pridanie niekoľkých vešiakov, políc a organizérov. Možno si budete musieť najať jedného, alebo dvoch profesionálov, ktorí vám pomôžu. V prvom rade staviteľa nábytku a možno aj profesionálneho organizátora, alebo bytového dizajnéra, ktorý vám pomôže s usporiadaním a samotným dizajnom novovzniknutého priestoru. 

Či už renovujete hlavný šatník v spálni, alebo ste sa rozhodli vytvoriť priestor pre viac oblečenia vo vstupnej chodbe, tento sprievodca vám pomôže zistiť všetko, čo potrebujete vedieť. Predovšetkým to, aké budú celkové náklady na vylepšenie vášho šatníka. 

Aké budú náklady na prestavbu šatníka?

Náklady na prestavbu šatníka ovplyvňuje mnoho faktorov: 

Vytvorenie návrhu skrine 

Návrh vstavanej skrine sa hodí najmä keď si necháte vytvoriť vstavanú skriňu na mieru. Návrh vám napovie, ako bude váš šatník vyzerať, prípadne čo na ňom zmeniť. 

Veľkosť šatníka 

Cena šatníka závisí predovšetkým od veľkosti. Logicky – čím väčší, tým drahší. 

Typ úložných priestorov a vnútorné vybavenie 
Vnútorné vybavenie šatníka sa tiež značnou čiastkou podieľa na výslednej cene za šatník. Police, uchytenia, tyče na vešanie oblečenia, kovové organizéry – to všetko ovplyvňuje výslednú cenu za šatník.
 
Materiál 

Cena závisí aj na použitom materiáli. Aký materiál sa použil na výrobu rámu? Ako vyzerajú posuvné dvere šatníkovej skrine? 

Výsledná cena vstavanej skrine

Výsledná cena novej a väčšej vstavanej skrine/šatníka (s dĺžkou cca 4 m), sa môže pohybovať v rozmedzí od 800 do 1500 eur. Každý má iné nároky na vnútorné vybavenie a vonkajší vzhľad šatníkovej skrine, preto je aj veľmi ťažké odhadnúť, aká bude presná suma za šatník. Mnoho odborníkov na Wilio vám však po vytvorení návrhu dokáže povedať cenu za navrhnutú šatníkovú skriňu. 

Ak chcete ušetriť, stanovte si rozpočet a snažte sa ho neprekročiť. Stanovený rozpočet vás odvedie od zbytočností, ktoré by v tomto prípade predstavovali vyhodené peniaze. Výšku rozpočtu môžete oznámiť aj firme, či odborníkovi, ktorý bude skriňu zhotovovať. Vďaka nastavenému rozpočtu vám vytvorí taký návrh, ktorý ho nepresiahne. 

Ak už vstavanú skriňu máte a chcete ju len prerobiť – vymeniť posuvné dvere, či zmeniť vnútornú organizáciu políc, cena bude samozrejme nižšia. Dokonca je možné, že niektoré úpravy zvládnete aj svojpomocne, vďaka čomu ušetríte. 

Konečná suma sa ešte môže navýšiť, najmä keď sa rozhodnete využiť služby profesionálneho organizátora domácnosti. Domáci organizátor vám pomôže zorganizovať všetko, čo doma máte, vrátane uloženia šatníka. Navrhne vám systém organizácie v skrini, odporučí vám riešenie úložných priestorov a navrhne spôsoby, ako udržíte svoj šatník v dokonalom poriadku. Profesionálny organizátor si účtuje 20 – 30 €/hod., v závislosti od veľkosti priestoru, náročnosti a doplnkových služieb. 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS