Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Výkopové práce cena

Výkopové práce? Na túto kategóriu máme 17431 overených firiem a odborníkov za férové ceny. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Výkopové práce cena

Koľko stoja výkopové práce? Pri výkopových prácach často poskytujeme tieto služby: poskytovanie výkopových prác ťažkou technikou pre domy, záhrady a úpravy terénov. Ceny bagrovania sa pohybujú okolo 30-55 eur za hodinu. Najdrahšou položkou v rámci výkopových prác zväčša býva bagrovanie inžinierskych sietí. Ďalšie náklady môžu predstavovať: vŕtanie do zeme a preprava bagra, ktoré priemerne stoja 10-30 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 17431 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: výkopové práce cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Cena za: Výkopové práce

Priemerné ceny

Nízka cena38.0 €/hod
Priemerná cena45.0 €/hod
Vysoká cena52.0 €/hod
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
hod
Zadať dopyt

Súvisiace cenníky

Cenníky ďalších služieb

Zemné práceKoľko stoja zemné práce? Pri zemných prácach často poskytujeme tieto služby: zabezpečenie...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Koľko vás budú stáť výkopové práce?

Potrebujete vykopať základy na dom, pivnicu alebo dielňu? Zrealizovať terénne úpravy v záhrade, či upraviť príjazdovú cestu na pozemku? No rozhodne to nechcete robiť lopatami, ako to bolo bežné niekoľko rokov dozadu? Riešením je objednanie mechanizácie určenej na výkopové práce. Iste vás bude zaujímať, koľko také práce stoja.

Skôr, než začnete kopať

Ešte predtým, ako sa lyžica bagra zahryzne do zeme, mali by ste dať miesto výkopu prekontrolovať geodétovi, aby vytýčil prítomnosť všetkých inžinierskych sietí, podzemných potrubí vody a plynu. Tým sa vyhnete nebezpečným situáciám, ale aj prípadným náhradám za spôsobené škody. Vo všeobecnosti sa odporúča vybaviť si všetky potrebné povolenia, aby ste predišli akýmkoľvek problémom.

Hodina vs. množstvo

Medzi najčastejšie vykonávané výkopové práce patrí vykopanie základov na dom, výkop bazénu, záhradného jazierka, drenážnej jamy, výkopy pre inžinierske siete a pod.

Koľko ale takéto práce stoja? 

Cena výkopových prác sa odvíja od toho, o aké práce ide. Pri väčšine menších a jednoduchších prác si dodávatelia účtujú hodinovú sadzbu. Jedna hodina práce stroja vás môže vyjsť na 17 až 30 eur, v závislosti od toho, aký stroj sa na výkopové práce použil (traktorbager, minibager, atď). 

Vo všeobecnosti platí, že čím viac hodín budú práce trvať, tým nižšia bude hodinová sadzba. Náklady na väčšie zemné a výkopové práce sa počítajú na kubík vykopaného materiálu.  Konečná cena za práce sa však ešte môže navýšiť – dodávatelia si môžu účtovať stojné, dopravu stroja a podobne.

Je dôležité si uvedomiť, že cenu výkopových prác môžu ovplyvniť aj sťažené podmienky, napríklad: mokrý terén, zložitý prístup k miestu výkopu (lokalita), korene stromov, nadmerné množstvo veľkých kameňov, narazenie na spodnú vodu, aj podzemné inštalácie. Cena za výkopové práce môže stúpať, alebo klesať aj v závislosti od termínu realizácie a od množstva práce a jej rozsahu.  

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS