Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zabezpečovacie systémy cena

Hľadáte elektromechanika na zabezpečenie a alarmy do domu? V tejto kategórii máme 16 034 elektromechanikov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 712 profesionálov na Slovensku
87 701 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Zabezpečovacie systémy cena

Koľko stojí zabezpečenie a alarmy do domu? Pri zabezpečení a alarmoch do domu často poskytujeme tieto služby: obhliadka objektu, montáž elektronických zabezpečovacích systémov, nastavenie systému, používateľské školenie, aplikácia na diaľkové ovládanie systému. Ceny kamerového systému do domu sa pohybujú okolo 220-1800 eur za inštaláciu. Najdrahšou položkou v rámci zabezpečenia a alarmu do domu zväčša býva kompletný elektronický zabezpečovací systém. Ďalšie náklady môžu predstavovať: záručný a pozáručný servis, nonstop servisná linka, ktoré priemerne stoja 40-120 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 21 651 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: zabezpečenie a alarmy do domu cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 712 profesionálov na Slovensku
87 701 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Cena za: Zabezpečovacie systémyPriemerné ceny

Nižšia cena219,00 €/práca
Priemerná cena757,60 €/práca
Vyššia cena1 800,00 €/práca
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník zabezpečenia a alarmu do domu

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu zabezpečenia a alarmu do domu pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii zabezpečenie a alarmy do domu.

Ústredňa 320.0€ / ks
Ústredňa s GSM/GPRS komunikátorom a rádiovým modulom.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Prístupový modul 80.0€ / ks
Prístupový modul s displejom, klávesnicou a RFID.
Spolu
ks
Zadať dopyt
Senzory600.0€ / kpl
Bezdrôtový PIR detektor pohybu, bezdrôtový kombinovaný detektor dymu a teploty, bezdrôtová batériová vonkajšia siréna (spodný plast s elektronikou – bez. bat), bezúdržbový zálohovací akumulátor.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Montáž150.0€ / kpl
Montáž, programovanie a inštruktáž k obsluhe zabezpečovacieho zariadenia.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
ElektrikárKoľko stojí elektrikár? Pri elektrikároch často poskytujeme tieto služby: zapojenie elektrickej prípojky,...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí inštalácia CCTV a zabezpečenia?

Mnoho ľudí hľadá ochranu svojich domovov, či už pomocou bezpečných dverí a okien, svetiel aktivovaných pohybom, alarmov alebo CCTV. Moderná technológia pomohla znížiť náklady na inštaláciu zabezpečenia za posledných niekoľko rokov, pričom k dispozícii je obrovské kvantum možností. Priblížime vám najbežnejšie náklady na inštaláciu CCTV a iné zabezpečenie, aby ste vedeli, s čím môžete počítať. 

Možnosti bezpečnostného systému

Existuje mnoho rôznych druhov systémov, ktoré si môžete nainštalovať vo svojom dome, v závislosti od toho, ako komplexný chcete aby bol váš systém a čo chcete pokryť. Na najzákladnejšej úrovni si môžete kúpiť jednoduché bežné kamery a zvončeky s kamerou už od približne 80 €, ktoré môžete umiestniť vo svojom dome a získať tak kameru, ktorú môžete sledovať z telefónu alebo iného zariadenia. Máte tak rôzne možnosti nahrávania a sledovania domácnosti a okolia. Mnoho ľudí však chce komplexnejšie možnosti, ktoré si vyžadujú inštaláciu špecializovaného bezpečnostného systému.

Poplašné systémy

Do vášho domu je možné namontovať poplašné systémy, ktoré môžu byť spustené otvorením dverí alebo okien a inými pohybovými senzormi a deaktivujú sa zadaním kódu. Najzákladnejšie modely spustia alarm, ktorý je navrhnutý tak, aby odradil votrelcov a upozornil majiteľa domu a susedov. Tieto systémy môžu stáť približne 120 až 300 €, pričom inštalácia stojí medzi 300 až 800 € v závislosti od veľkosti a zložitosti systému, čo znamená celkovú cenu približne 400 až 1 000 €.

Diaľkovo monitorované systémy

Okrem systémov s alarmom môžete nainštalovať aj systémy, ktoré niekoho na diaľku upozornia, ak systém zaznamená narušiteľa. Toto môže byť buď prepojené s vašim vlastným zariadením, alebo môže byť monitorované súkromnou spoločnosťou, ktorá pred kontaktovaním polície začne sériu kontrol, ak sa spustí alarm. Inštalačné ceny týchto systémov sú zhruba podobné ako pri poplašných systémoch – pravdepodobne budú okolo 500 až 1 200 €, ale budete musieť zaplatiť aj predplatné za vzdialené monitorovanie, ktoré môže stáť približne 10 až 50 € mesačne. v závislosti od toho, čo je zahrnuté.

Náklady na inštaláciu CCTV

Kamery sú čoraz populárnejším spôsobom, ako ľudia udržiavať svoje domovy v bezpečí, pričom väčšina kamier v súčasnosti vytvára jasný obraz, vrátane nočného videnia, a systémy dokážu zaznamenať niekoľko dní záznamu. Existuje množstvo rôznych systémov, ktoré môžete použiť, od jednoduchých bezdrôtových kamier, ktoré budú potrebovať batérie alebo nabíjanie, až po káblové systémy, ktoré sa buď zapájajú do vašich obvyklých zásuviek, alebo môžu byť pripojené externe k elektrickej sieti.

Jedna káblová HD kamera môže stáť medzi 150 a 400 €, zatiaľ čo celý systém s ôsmimi kamerami môže stáť viac ako 2 000 €. Inštalácia veľkého systému, ako je alarm, môže stáť približne 350 až 800 €, takže celkové náklady na slušnú inštaláciu CCTV budú zvyčajne okolo 2 000 €.