Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zámková dlažba cena

Hľadáte obkladača na zámkovú dlažbu? V tejto kategórii máme 15 743 obkladačov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Zámková dlažba cena

Koľko stojí zámková dlažba? Pri zámkovej dlažbe často poskytujeme tieto služby: výmera objektu, kladenie zámkovej dlažby pre chodníky, parkoviská, spevnené plochy, úprava škarovaním a hutnením. Ceny pokládky betónovej exteriérovej dlažby sa pohybujú okolo 10-16 eur za m2. Najdrahšou položkou v rámci zámkovej dlažby zväčša býva osadenie zámkovej dlažby pre príjazdové cesty a väčšie plochy. Ďalšie náklady môžu predstavovať: čistenie, údržba, oprava dlažby, náklady na dopravu, ktoré priemerne stoja 100-280 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 23 852 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: zámková dlažba cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: Zámková dlažbaPriemerné ceny

Nižšia cena10,00 €/m2
Priemerná cena13,06 €/m2
Vyššia cena16,00 €/m2
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník zámkovej dlažby

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu zámkovej dlažby pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii zámková dlažba.

Kladenie betónovej zámkovej dlažby13,30€ / m2
Kladenie betónovej zámkovej dlažby komunikácií pre peších, so zhotovením lôžka z kameniva hrúbky 30 mm, s vyplnením škár drobným kamenivom s dvojitým zhutnením všetkých tvarov; dlažba hrúbky 60 mm, plochy do 50 m2.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Betónová dlažba15,60€ / m2
Dlažba betónová škárová, rozmer 200x165x60 mm, farebná.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Kladenie betónovej zámkovej dlažby hrúbky 80 mm, plochy nad 50 do 100 m215,40€ / m2
Kladenie betónovej zámkovej dlažby pozemných komunikácií, so zhotovením lôžka z kameniva hrúbky 50 mm, s vyplnením škár drobným kamenivom s dvojitým zhutnením všetkých tvarov; dlažba hrúbky 80 mm, plochy nad 50 do 100 m2.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Konzultácia100,00€ / kpl
Konzultácia na mieste kladenia zámkovej dlažby.
Spolu
kpl
Zadať dopyt
Príprava podkladu pred pokládkou zámkovej dlažby6,00€ / m2
Vykopanie zeminy, výplň kamennou drvinou a vrstvou piesku s jemným štrkom. Vyrovnanie plochy sťahovacou latou.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Pokládka zamkovej dlažby10,00€ / m2
Príprava podkladu, položenie zámkovej dlažby so škárami cca 4mm. Vyplnenie škár jemným, suchým pieskom. Spevnenie dlažby vibračnou doskou.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Pokládka zámkovej dlažby pre parkovaciu plochu15,80€ / m2
Príprava podkladu pod dlažbu - uloženie a zhutnenie hrubého štrku, osadenie obrubníkov do betónového lôžka, uloženie vrstiev kameniva, položenie zámkovej dlažby.
Spolu
m2
Zadať dopyt
Škárovanie vonkajších dláždených plôch drenážnou škárovacou maltou1 319,00€ / bm
Očistenie povrchu dlažby a škár, navhlčenie, vysypanie malty, rozhrnutie malty a vyplnenie škár, navlhčenie vyškárovanej plochy, odtránenie prebytočnej malty.
Spolu
bm
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Obklady, dlažbyKoľko stojí pokládka dlažby a obkladov? Pri pokládke dlažby a obkladov často...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Zámková dlažba

Dobrý deň, mal by som záujem o cenovú ponukua následnú realizáciu na pokladku zámkovej dlažby, plocha cca 160m2 + obvodových obrubníkov + osadenie odvodňovacích žľabov s PZ mrežou. Jedna sa o chodník a parkovacie státie. Termín realizácie 9/2021 Ďakujem za ponuky.

Jozef G.
Bratislavský kraj
Zámková dlažba

Dobrý deň prajem mal by som záujem o cenovú ponuku na pokladku zámkovej dlažby o rozmere 160m ďakujem

Michael J.
Dolná Krupá
Zámková dlažba

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o cenovú kalkuláciu na poklad zamkovej dlažby pred domom- cca 60m2 Ďakujem

Jana H.
Šelpice
Zámková dlažba

Pokládka betónovej dlažby. Výmera 25m2 - prístupový chodník do domu a garážové státie. Veľkost obkladu 58x38cm.Obrubníky sú už osadené. Podklad je vybetonovany. Miesto realizácie: Dunajská Lužná

Katarina L.
Dunajská Lužná
Zámková dlažba

Známková dlažba pokládka 5x4m s obrubnikmi. Hľadám niekoho, kto si všetok materiál dokáže sám zabezpečiť a doviezť+všetko komplet urobiť. Okrem toho je tu asi ďalších 70m2 existujucej dlažby, ktorá je zvlnena a chcem ju dať vybrať a nanovo uložiť. Práca je v Mojši pri Žiline. Ďakujem

Rasto B.
Mojš
Zámková dlažba

Pokladka zakladnej zamkovej dlazby pre domcek na naradie takze ziadna extra zataz. Cenovu ponuku aj s cenou materialu postacuje uplne ta najjednoduchsia zamkova dlazba

Laco B.
Bratislavský kraj
Zámková dlažba

Dobrý deň želám, potreboval by som vyspádovať zámkovú dlažbu na terase a okolo domu (dokopy orientačne 70 m2 až 100m2, bude treba odmerať). Dlažbu mám, len ju treba vybrať a vyspádovať (nie je zasadená do betónu). Dôvodom je, že na niektorých miestach sa mierne prepadla. Domček máme v Rakúsku, obec Nickelsdorf (20 minút autom od Bratislavy) a potrebovali by sme to spraviť v priebehu augusta. Samozrejme na termíne sa vždy dá dohodnúť. Ďakujem za ponuky Andrej

Andrej K.
Bratislava
Zámková dlažba

- Rekonštrukcia zámkovej dlažby pri rodinnom dome (cca 10 rokov starej) - vyrovnanie podkladu (na niektorých miestach dlažba "sadla" a objavujú sa nerovnosti). Výmena cca 1/3 kociek za nové (Premac Klasico) - zachovanie vzoru kladenia. Rozmer cca 70 m2. - Výmena daždových žľabov (4 ks) - Náter žumpy a vodomernej šachty.

Paulina H.
Bratislavský kraj
Zámková dlažba

Dobrý deň, Potrebujeme okolo novostavby v Košiciach osadiť zámkovú dlažbu ako okapový chodník a miesto na parkovanie v rozsahu cca 100m2. Materiál je už zakúpený. Za serióznu ponuku vopred vďaka.

S V.
Košice
Zámková dlažba

Dobrý deň, Hľadám niekoho skúseného na pokladanie zámkovej dlažby cca 32m2. Treba pripraviť miesto,dovoz materiálu, samotné položenie. Miesto práce je v obci Opoj.

Veronika B.
Opoj
Zámková dlažba

Chcel by som rekonštruovať zámkovú dlažbu. Na niektorých miestach je usadnutá. Chcel by som ju celú opraviť.

Zoltán K.
Ratnovce
Zámková dlažba

Potrebujeme zamkovu dlazbu, cca 40m2 v Rajke, sucastou je aj vybetonovanie pasika na posuvnu branu a branicku a zaroven jej osadenie

Karina T.
Bratislava
Zámková dlažba

Celkova plocha pokladky cca 60m2. Palisady 17bm. Obrubniky 17bm. Najazd do garaze, schodisko do domu, murik. Rodinny dom v obci Svätoplukovo. Cena dohodou po obhliadke. Material (dlazba, palisady, obrubniky) je zakupeny. Termin pokladky - hned ako to pocasie umozni.

Edita Š.
Svätoplukovo
Zámková dlažba

Ide o pokladku zamkovej dlazby. na danom mieste je aktualne parkovacie statie pre dve auta. kde je.polozena zatravnovacia dlazba. nirje to zasypane zemou ale strkom.

Roman K.
Vrakuňa
Zámková dlažba

Hľadám ochotných ľudí na položenie betónových zatravnovacich tvárnic na cca 25m2. Okrem samotného položenia je potrebné vykopať vrchnú zeminu, zarovnať,... Na dátume nezáleží, všetky detaily rada preberiem cez správu.

Klára D.
Biely kostol
Zámková dlažba

Jedná sa o rozobratie zámkovej dlažby cca 10m2,osadenie zhruba 20 metrov obrubnikov,vytvorenie podkladu pod zámkovu dlažbu +položenie cca10m2 a položenie rozbratej zámkovej dlažby spolu 20 m2.

Radovan P.
Nededza
Zámková dlažba

Dobrý deň. Hľadám šikovného majstra, ktorý mi rozoberie, podsype a zloží zámkovú dlažbu okolo bazéna. Rekonštrukcia poškodeného miesta v dlažbe, cca o rozlohe 10m2

Katarina P.
Nové Mesto nad Váhom
Zámková dlažba

Dobrý deň,realizáciu- položenie dlažby( 30x30x3 cm) vrátane úpravy podkladu terasy-rozmer je cca 3x4 metre, momentalne je tam makadam 16-32 mm, hlbka cca 5 cm.Foto v prilohe.Dakujem

Jozef Š.
Zbehy
Zámková dlažba

Dobry, hladam majstra, co mi rozoberie, vyrovna podklad, uzabuje a polozi naspat poprepadavanu betonou terasu. Hlavna cast ma 4*3m a bocna 1*1,5m. Pooprosim cenu za pracu a cca kedy by sa to dalo spravit. Miesto je Dunajska Luzna. Dakujem

Mikulas F.
Dunajská Lužná
Zámková dlažba

Oprava a polozenie existujucej zamkovej dlazby rozobranej z dovodu pokladky kabla. Cast dlazby treba aj rozobrat, upravit lozsko a vyrovnat. Spolu ca 25m2. Bratislava - Kramare. Nastup ihned po dohode.

Raduz D.
Bratislava