Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Zámočník cena

Hľadáte zámočníka na opravu, výmenu zámku? V tejto kategórii máme 14 111 zámočníkov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Zámočník cena

Koľko stojí zámočník? Pri zámočníkoch často poskytujeme tieto služby: otváranie dverí, otváranie áut, výmena zámkov, zámočnícke práce. Ceny kľúčových služieb sa pohybujú okolo 15-150 eur za prácu. Najdrahšou položkou v rámci zámočníka zväčša býva otvorenie zamknutých a zablokovaných dverí. Ďalšie náklady môžu predstavovať: výjazd mimo vemedzenú oblasť, náklady na nový zámok, výroba náhradných kľúčov, ktoré priemerne stoja 15-30 eur. Keď zadáte dopyt tak oslovíme 19 431 poskytovateľov. Už nemusíte hľadať: zámočník cena, u nás dostanete najvýhodnejšie ponuky a kvalitnú prácu.

Pozrite tiež:SlužbyRady a tipy
32 766 profesionálov na Slovensku
87 794 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Cena za: ZámočníkPriemerné ceny

Nižšia cena30,00 €/ks
Priemerná cena53,00 €/ks
Vyššia cena80,00 €/ks
Priemerné ceny sú iba orientačné. Finálna cena za službu bude závisieť od veľkosti, obtiažnosti, materiálov, kvality a lokality projektu. Presnú cenu dostanete iba od poskytovateľa služby.
Zadať dopyt
KalkulačkaCenník služieb zámočníka

Aby ste sa dozvedeli presnú cenu služieb zámočníka pošlite dopyt našim overeným odborníkom, a tak dostanete viacero ponúk. Pozrite si ceny za jednotlivé služby v kategórii zámočník.

Zámočnícke služby 28,00€ / hod
Zámočnícke práce v rozsahu viac ako 8 hodín; náročné, mimoriadne odborné.
Spolu
hod
Zadať dopyt
Zámočnícke služby 30,00€ / hod
Zámočnícke práce v rozsahu viac ako 4 a menej ako 8 hodín; náročné, mimoriadne odborné.
Spolu
hod
Zadať dopyt
Zámočnícke služby 35,00€ / hod
Zámočnícke práce v rozsahu menej ako 4 hodiny; náročné, mimoriadne odborné.
Spolu
hod
Zadať dopyt
Zámočnícke služby 25,00€ / hod
Zámočnícke práce v rozsahu viac ako 12 hodín; náročné, mimoriadne odborné.
Spolu
hod
Zadať dopyt
Súvisiace cenníkyCenníky ďalších služieb
Iné produkty a službyKoľko stoja iné produkty a služby? Pri iných produktoch a službách často...
Zobraziť viac
Boli pre vás tieto informácie užitočné?
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Koľko stojí zámočník?

Či už ste uprostred noci uväznení na prahu svojich dverí alebo chcete vymeniť staré zámky na dome, ktorý ste si kúpili, zámočníci sú životne dôležití pre zaistenie bezpečnosti našich domovov. Ak si nie ste istí druhmi nákladov, s ktorými sa môžete stretnúť pri prenájme zámočníka, v tomto článku sa na to spoločne pozrieme.  

Zámočníci môžu za svoje služby účtovať hodinovú sadzbu, najmä ak ide o tiesňové volanie, alebo si môžu účtovať stanovený poplatok za konkrétnu prácu, čo je bežnejšie, ak je práca plánovaná vopred s jasnou predstavou o tom, čo je potrebné urobiť.

V oboch prípadoch bude celková cena závisieť od mnohých faktorov, ako je čas práce, konkrétny problém, či je kľúč zaseknutý v zámku alebo zlomená vložka, a typ a počet príslušných zámkov. 

Náklady na výmenu zámku

Ak si prajete nechať vymeniť a aktualizovať všetky zámky vo vašej domácnosti, buď preto, že ste si všimli nejaké chyby, alebo preto, že chcete zlepšiť bezpečnosť vášho domova, potom budú príslušné náklady závisieť od kvality zámkov, ktoré chcete nainštalovať a koľko zámkov dverí a okien chcete vymeniť. Cena za výmenu zámkov v dome s dvomi vonkajšími dverami a viacerými oknami by zvyčajne stála niekde medzi 200 a 500 €.

Pohotovostné zámočnícke ceny

Ak ste zamknutí a kontaktujete zámočníka, hlavnými nákladmi bude vynaložená práca a dĺžka času, ktorý zámočníkovi trvá vykonanie práce. Hodinové sadzby sa budú líšiť v závislosti od toho, kedy sa výzva uskutoční, a budú vyššie, ak sa vyskytnú mimo tradičného pracovného času.24 hodinové zámočnícke ceny

Typická hodinová sadzba pre zámočníka počas bežných hodín (v podstate od pondelka do piatku, 9:00 až 17:00) bude zvyčajne okolo 40 až 90 € v závislosti od toho, kde bývate. Cenové ponuky vo večerných hodinách, v noci, cez víkendy a sviatky budú zvyčajne vyššie a často môžu dosiahnuť až dvojnásobok ceny bežného poplatku. 

Ďalšie kľúčové náklady závisia od situácie. Napríklad, ak je kľúč zaseknutý a môže byť odstránený zámočníkom, nemusí to znamenať žiadne náklady na materiál. To isté platí, ak ste stratili kľúče a jednoducho potrebujete, aby vám zámočník otvoril dvere. Ak však zámočník musí vymeniť vložku zámku na dverách z PVC, môže to stáť od 30 do 70 € v závislosti od značky a kvality zámku. Výmena zaseknutého zámku je cenovo podobná, avšak výmena celého uzamykacieho mechanizmu za akýkoľvek typ zámku bude stále drahšia.