Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Interiérový dizajn

10 tipov na rozdeľovače priestorov, ktoré vnesú do vášho života poriadok

Hľadáte dizajnéra na interierový dizajn a návrh interiéru? V tejto kategórii máme 12 977 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

10 tipov na rozdeľovače priestorov, ktoré vnesú do vášho života poriadok
Interiérový dizajn

10 tipov na rozdeľovače priestorov, ktoré vnesú do vášho života poriadok

Vytvorte u vás doma pocit pokoja a rovnováhy pomocou správneho priestorového usporiadania. Stačí si vyrobiť alebo kúpiť jeden z krásnych a nápaditých oddeľovačov miestností a nájsť také rozloženie priestoru, ktoré využijete naplno.

Domy s otvoreným priestorom sú veľmi populárne. Menej stien má mnoho výhod, medzi ktoré patrí viac svetla, pocit priestrannosti a pocit neformálnosti a ľahkosti. Ale aj steny majú svoje plusy, a ak nedokážeme postaviť trvalú stenu, provízórne deliace priečky sú užitočným doplnkom. Okrem zmeny tvaru a veľkosti miestnosti môžu oddeľovače miestnosti pridať súkromie, úložný priestor a pútavý dizajn. Tieto vopred vyrobené, zákazkové a remeselné riešenia určite vyriešia vaše problémy s usporiadaním. Pretože aj vďaka usporiadaniu sa vám v dome dýcha a funguje lepšie. 

Makramé alebo umenie uzlíkovania sa vracia späť

Tento ručne vyrobený oddeľovač miestností je dokonalým spôsobom, ako vniesť do spálne alebo kancelárie nádych hippie pohody. Všetko, čo potrebujete, je bavlnené lano, hmoždinky, skrutky s háčikmi, nožnice a vaše šikovné ruky. Existuje nespočetné množstvo postupov. Stačí si nájsť typ, ktorý sa vám páči najviac a už len postupovať podľa návodu.

Elegantný predel v podobe funkčnej skrine

Medzi štyrmi stenami získate všetky možné druhy priestorového rozloženia. Takže ak vo vašej spálni chýba šatníková skriňa, naberte odvahu a skúste to variabilnými stenami, ktoré slúžia ako elegantný predel a vytvoríte si vďaka ním aj skriňu! Predná strana takéhoto oddeľovača vyzerá rovnako ako biela stena - ale zadná strana má police a vešiaky na uloženie oblečenia, topánok a iných vecí. Skryte svoj neporiadok jednoducho a elegantne.

Oživte klasické drevené zásteny

Premeňte svoj priestor a dodajte mu viac vzduchu vďaka variabilným dreveným stenám. Drevená zástena je funkčná, ale nemusí byť najlepšou voľbou, najmä pre spálne a obytné priestory. Skúste nudnú drevenú zástenu oživiť napríklad farbou, ktorá bude ladiť s vašim nábytkom a doplnkami. Výsledok je ozaj pôsobivý a zaujme každého kto k vám príde na návštevu.

Variabilný paravan

Variabilná paravanová zástena sa rozširuje v tvare Z na ľubovoľnú šírku steny. Ľahko sa zloží, keď ho chcete uložiť alebo zrušiť predelenie danej miestnosti. Na výrobu budete potrebovať hromadu preglejky a nejaký typ reziva. Verte, že námaha stojí za to a váš nový paravan sa bude páčiť každému. 

Policový regál

Oddeľovače stien môžu fungovať aj ako organizéry alebo ako policový regál. Vďaka štvorcovým otvorom v tvare kocky na uloženie a vystavenie funguje tento regál ako oddeľovacia stena a aj ako úložný priestor. Je len na vás či si ho postavíte k stene alebo len tak do priestoru. Tento regál vyzerá stále dokonalo. Vyberte si z rôznych typov povrchových úprav a využite ho na uloženie dekorácií či kníh.

Modulárne panelové systémy 

Aj z obyčajného bieleho plastového materiálu si môžete vytvoriť vlastný systém delenia priestoru, ktorý ponúka vzdušnú priečku všade tam, kde potrebujete rozdeliť miestnosť. Takáto súprava je dodávaná s ozdobnými panelmi, ktoré je možné navzájom spojiť v zložení, ktorá vám vyhovuje a páči sa vám najviac. Ak biela farba nie je vašou obľúbenou farbou, tak panely jednoducho premaľujete.

Závesné kvetináče

Vytvorte obývaciu stenu pomocou závesných kvetináčov. Dizajn je úplne prispôsobiteľný. Stačí sa obrátiť na firmy, ktoré sa zaoberajú výrobou takýchto stien, poskytnúť im potrebné rozmery a počet poschodí alebo aj vlastný návrh, podľa ktorého stenu vyrobia. Ak ste však zručný a trpezlivý môžete si takútu stenu vyrobiť aj sami. Dbajte ale na to, aby bolo všetko dokonale upevnené.  

Mobilný záclonový rám na kolieskach

Ak potrebujete mobilný rozdeľovač miestnosti, zvážte jednoduchý, ale efektívny kovový záclonový rám. Aj keď tento rám nemusí nevyhnutne tlmiť zvuk, určite poskytne súkromie a skryje všetko, čo by ste najradšej držali z dohľadu. Či už napríklad oblečenie alebo práčku. Kolieska sa zaistia na danom mieste a odistia sa, keď záves potrebujete premiestniť. Záves môžete ladiť do vášho obľúbeného štýlu alebo takej farby, aby ladila s miestnosťou.

Dajte starému plátnu nový život 

Aj staré plátno, ktoré nájdete pri rôznych výpredajoch a bazároch vám môže ešte poslúžiť. Stačí trochu predstavivosti a viete ho prispôsobiť dnešnej dobe a využiť ho ako oddeľovač miestnosti. Po vyčistení, brúsení a prelakovaní si ho môžete dizajnovo prispôsobiť vášmu štýlu, napríklad vďaka potlači. Hotový oddeľovač dodáva obývačke alebo detskej izbe nádych umenia.

Systém posuvných dverí a stien

Vďaka tomuto systému získate reálny priestor, ktorý si kedykoľvek zmeníte vďaka posuvnému systému, ktorý funguje na rovnakom princípe ako posuvné dvere. Nebojte, nebude to prehnane drahé, cena sa pohybuje niekde okolo 300 eur. Rovnako sa nemusíte báť ani inštalácie, je ozaj jednoduchá a vďaka jednoduchým online návodom ju zvládnete „ľavou zadnou“. 

 

Nechajte si poradiť od nášho overeného odborníka zo spoločnosti 3D Vizualizácie
 

  • Aké sú aktuálne trendy rozdeľovania priestorov v roku 2021?

Kým doteraz sme sa snažili miestnosti príliš nezapĺňať nábytkom a zachovať ich charakter a funkcie, v roku 2021 zapĺňame priestor ďalším nábytkom. Je to spôsobené najmä tým, že mnoho z nás pracuje z domu, kde potrebujeme mať pracovný priestor. Dnes trávime doma oveľa viac času ako kedysi, preto by sme tomu mali naše príbytky aj prispôsobiť. Vytvorte si oddychový kútik s kreslom a lampou, kde sa môžete venovať vašim záľubám alebo iba tak relaxovať. Máte doma prázdne steny? Namontujte na ne police či policové regály. Využijete ich na knihy alebo doplnky, ktoré zútulnia váš domov. Ak máte v kuchyni priestor alebo máte dokonca jedáleň zaobstarajte si jedálenský stôl, kde môžete spolu s vašimi blízkymi večerať alebo tráviť voľné chvíle.

  • Aké riešenie rozdeľovania priestoru neodporúčate a prečo?

Ak potrebujete priestor rozdeliť alebo rozčleniť, ideálnou voľbou je sadrokarónová stena. Tá vám umožní priestor vhodne zonovať a vy sa budete cítiť harmonicky a pokojne. Čo však neodporúčam a vnímam ako zlé riešenie je preusporiadanie nábytku, ktorý má izby členiť. Toto riešenie vám neprinesie očakávaný výsledok.

  • Na čo všetko treba dbať pri rozdelení priestoru?

Mobilné skrinky alebo zásteny na kolieskach sú ideálne pre rýchle a jednoduché rozdelenie miestnosti, ktorá plní viacero funkcií naraz - spoločenskú, oddychovú alebo pracovnú. Ak však zostavy majú viac ako 150 cm je potrebné zohľadniť ich robustnosť a stabilitu. Z hľadiska bezpečnosti je vhodné ich upevniť do steny, podlahy alebo stropu. 

 

Spoločnosť 3D Vizualizácie - špecialisti na interiérové a exteriérové vizualizácie

autor: Natália

Jun 2, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 16 161 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

I S.

Firma
Trenčín
5,0

Interiérový dizajn

Poskytovanie služieb v oblasti interiérového dizajnu, dizajnu a výroby nábytku na mieru, ako i technickej prípravy projektov.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Jana D.

Živnostník
Žarnovica
5,0

Interiérový dizajn

Artist and architect. Professional interior design practice since 2016. I offer full package of services, including architectural and interior modelling, visualisations, drawings, projects for building permission, as well as creating artistic decorations, painting, lighting, wall hangings etc. I enjoy all kind of unsual and challeging solutions for architecture!

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Štefan P.

Firma
Hurbanovo
5,0

Interiérový dizajn

Mám ukončenú spš stavebnú- odbor pozemné stavby.Fotorealistická 3D vizualizácia je pre Vás najlepším riešením, ak chcete Váš budúci domov vidieť pred samotnou realizáciou. Získate odpovede na Vaše pochybnosti o správnosti kombinácií obkladov a dlažieb, umiestnenia a dispozície kuchynskej linky, nábytku a dekorácií. Uvidíte to, čo je najdôležitejšie, UVIDÍTE KONCEPT VÁŠHO BUDÚCEHO BÝVANIA. Fotorealistické 3D vizualizácie Vám vypracujem profesionálne a v najkratšom možnom čase.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Gerhard L.

Firma
Bratislava
4,9

Interiérový dizajn

Projekty rodinných domov | inžinierska a manažérska činnosť | Rakúsko & Slovensko Architektonické štúdie ✓ Projekt na stavebné povolenie ✓ Realizačné projekty a detaily ✓ Vizualizácie interiérov a exteriérov ✓ Zabezpečenie projekt. dokument. profesii ✓ Komunikácia s príslušnými úradmi ✓

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Timea F.

Firma
Košice
4,9

Interiérový dizajn

Vypracovanie 3D vizualizácií interiérov- bytov, rodinných domov, kancelárskych priestorov, reštaurácií, 3D vizualizácia určená na prezentáciu bytu na podporu predaja alebo prezentácie výrobku, nábytku. Vypracujem Vám návrh na mieru podľa Vašich predstáv. Pomocou 3D grafického programu vytvorím 3D objekty, materiály, textúry, potom nasleduje osvetlenie scény. Následne sa vytvoria fotorealistické zábery pomocou renderovania- čiže tvorba obrazu. Doba dodania: 1-2 týždne, od dodania všetkých podkladov, od potvrdenia začatia prác a uhradenia zálohovej faktúry. Projekty posudzujeme individuálne podľa náročnosti zadania.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Anastasiia D.

Firma
Bratislava
4,9

Interiérový dizajn

Som interiérový dizajnér. Viem, ako urobiť nielen krásny dizajn, ale aj tak, aby bol pohodlný. Ak chcete vidieť viac mojich prác, navštívte moje portfólio:http://.... Aj z tej najmenšej miestnosti môžem vytvoriť nezabudnuteľný priestor.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Viktória K.

Firma
Košice
4,8

Interiérový dizajn

Som Viktória Kováčová - vyštudovaná dizajnérka s vášňou pre navrhovanie interiérov a interiérový dizajn. Po 10 ročných skúsenostiach v rôznych interiérových, či kuchynských štúdiách a obchodoch s nábytkom som prešla na vlastnú cestu a venujem sa interiérovému dizajnu, 3D modelovaniu a tvorbe vizualizácií. Popri interiérových návrhoch vytváram aj realizácie, na ktorých spolupracujem s tímom profesistov, prípadne aj ďaľších dizajnérov. Mojím hlavným cieľom pri vytváraní dizajnu interiéru je funkčnosť priestoru, využitie každého centimetra s dôrazom na jednoduchosť, estetiku a štýl... Navrhujem interiéry pre Vás, na základe Vašich požiadaviek s cieľom splniť Vaše predstavy a očakávania. Jedinečnosť každého klienta či zadania podporím individuálnym prístupom. Na priestor sa snažím pozerať ako na celok, ktorý zaplním originálnými a funkčnými riešeniami na mieru. Zakladám si na vytvorení domova pre Vás, aby ste sa tam cítili skvelo. Teším sa na nové výzvy v nových zadaniach bytov, domov a rekonštrukciách...

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Slavomír Š.

Živnostník
Košice
5,0

Výrub stromu

Pekný deň, poskytujem rôzne služby. V prípade záujmu stačí napísať a dohodneme sa na podmienkach. Problemom niesú ani väčšie projekty alebo vzdialenosť nakoľko zákazky beriem nielen na slovensku ale aj mimo SR.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Roman H.

Firma
Bratislava
5,0

Nábytok

Poslednych 26 rokov sa venujem dizajnu, interierovym dekoraciam a vyrobe nabytku. Snazim sa pochopit a realizovat priania klientov ..Mam skusenosti s dizajnovym software AutCAD, PYTHA a 3D studio MAX. Nabytok vyrabame podlsa vlastnych dizajnov, ale aj na zaklade klientovych navrhov.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Matúš K.

Firma
Malachov
4,8

Murárske práce

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako vieme. -Inžinierska činnosť -Projekčná činnosť - Stavebné práce - Dokončovacie práce Neváhajte nás osloviť. S pozdravom

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Branislav H.

Firma
Bratislava
4,7

Obklady, dlažby

Viac ako 20 rocne skusenosti s rekonstrukciami a upravou interierov a exterierov Kreativny pristup Kvalita

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,7

Rekonštrukcia bytu

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Lukáš V.

Firma
Galanta
4,6

Murárske práce

sme partia skusenich viucenich murarov , obkladacou venujeme.sa vistavbe ale aj kompletnim.rekonstrukciam bytov , domou , dokoncenie holodomou a holo bytov

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Matúš C.

Firma
Holice
4,5

Maliar, Maliarske práce

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj izolatérske, aj montérské a aj podlaharské práce. Žiadna práca pre mňa nie je príliš veľká ani malá. Mám 7 ročnú skúsenosť. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky. Ďakujem!

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Robo H.

Firma
Bratislava
4,5

Vodár

Realizujem vodoinštalačne prace a kurenarske prace, vymena radiatorov, vymena baterii, rozvodov vody a odpadu, montaz kotla montaz podlahoveho kurenia, podomietkovych systemov, prerabky kupelni

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Ivan P.

Firma
Banská Bystrica
4,5

Maliar, Maliarske práce

Mladý šikovný stavbár mám skúsenosti z viac odborov. Ale hlavne Maľovanie, tapetovanie, ( školenia HELA) zateplenia fasád, striech, práca s sadrokartónom ( certifikát od isoveru a rigips) drobné úpravy elektriny (paragraf 21) kompletné prerábky jadier bytov a domov. Obkladanie keramické obklady, laminátový obklad, pokládka zámkovej dlažby. A mnoho iného, žiadna stavebná práca nie je pre nás problém. Máme za sebou viac ako 60 projektov.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

T S.

Firma
Trnava
4,2

Rekonštrukcia bytu

Kompletné extrierové a interiérové práce, obklady, dlažby, ploty, zateplenie fasády, malé stavby, malovky, prerábky bytov, vizualizácie, elektrika a pod.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Interiérový dizajn

Nižšia cena16,00 €/m2
Priemerná cena30,20 €/m2
Vyššia cena50,00 €/m2

Pošlite dopyt 16161 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte dizajnéra na interierový dizajn a návrh interiéru? V tejto kategórii máme 12 977 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt