Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Interierový dizajn a návrh interiéru

10 tipov na rozdeľovače priestorov, ktoré vnesú do vášho života poriadok

Hľadáte dizajnéra na interierový dizajn a návrh interiéru? V tejto kategórii máme 15493 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Interierový dizajn a návrh interiéru

10 tipov na rozdeľovače priestorov, ktoré vnesú do vášho života poriadok

Vytvorte u vás doma pocit pokoja a rovnováhy pomocou správneho priestorového usporiadania. Stačí si vyrobiť alebo kúpiť jeden z týchto krásnych a nápaditých oddeľovačov miestností a nájsť také rozloženie priestoru, ktoré využijete naplno.

Domy s otvoreným priestorom sú veľmi populárne. Menej stien má mnoho výhod, medzi ktoré patrí viac svetla, pocit priestrannosti a pocit neformálnosti a ľahkosti. Ale aj steny majú svoje plusy, a ak nedokážeme postaviť trvalú stenu, provízórne deliace priečky sú užitočným doplnkom. Okrem zmeny tvaru a veľkosti miestnosti môžu oddeľovače miestnosti pridať súkromie, úložný priestor a pútavý dizajn. Tieto vopred vyrobené, zákazkové a remeselné riešenia určite vyriešia vaše problémy s usporiadaním. Pretože aj vďaka usporiadaniu sa vám v dome dýcha a funguje lepšie. 

Makramé alebo umenie uzlíkovania sa vracia späť

Tento ručne vyrobený oddeľovač miestností je dokonalým spôsobom, ako vniesť do svojej spálne alebo kancelárie nádych hippie pohody. Všetko, čo potrebujete, je bavlnené lano, drevené hmoždinky, skrutky s háčikmi, nožnice a vaše šikovné ruky. Existuje nespočetné množstvo postupov. Stačí si nájsť typ, ktorý sa vám páči najviac a už len postupovať podľa návodu.

Elegantný predel v podobe funkčnej skrine

Medzi ich štyrmi stenami získate všetky možné druhy ich priestorového rozloženia. Takže ak vo vašej spálni chýba šatníková skriňa, tak naberte odvahu a skúste to variabilnými stenami, ktoré slúžia ako elegantný predel a vytvoríte si vďaka ním aj skriňu! Predná strana takéhoto oddeľovača vyzerá rovnako ako biela stena - ale zadná strana má police a vešiaky na uloženie oblečenia, topánok a iných vecí. Skryte svoj neporiadok jednoducho a elegantne.

Oživte klasické drevené zásteny

Premeňte svoj priestor a dodajte mu viac vzduchu vďaka variabilným dreveným stenám. Drevená zástena je funkčná, ale nemusí byť najlepšou voľbou, najmä pre spálne a obytné priestory. Skúste nudnú drevenú zástenu oživiť napríklad farbou, ktorá bude ladiť s vašim nábytkom či doplnkami či bielymi šablónami. Výsledok je ozaj pôsobivý a zaujme každého kto k vám príde na návštevu.

Variabilný paravan

Variabilná paravanová zástena sa rozširuje v tvare Z na ľubovoľnú šírku steny. Ľahko sa zloží, keď ho chcete uložiť alebo zrušiť predelenie danej miestnosti. Na výrobu budete potrebovať hromadu preglejky a nejaký typ reziva. Verte, že námaha stojí za to a váš nový paravan sa bude páčiť každému. 

Policový regál

Oddeľovače stien môžu fungovať aj ako organizéry alebo ako napríklad policový regál. Vďaka štvorcovým otvorom v tvare kocky na uloženie a vystavenie funguje tento regál ako oddeľovacia stena a aj ako úložný priestor. Je len na vás či si ho postavíte k stene alebo len tak do priestoru. Tento regál vyzerá stále dokonalo. Vyberte si z rôznych typov povrchových úprav a využite ho na uloženie dekorácií či kníh.

Modulárne panelové systémy 

Aj z obyčajného bieleho plastového materiálu si môžete vytvoriť vlastný systém delenia priestoru, ktorý ponúka vzdušnú priečku všade tam, kde potrebujete rozdeliť miestnosť. Takáto súprava je dodávaná s ozdobnými panelmi, ktoré je možné navzájom spojiť v zložení, ktorá vám vyhovuje a páči sa vám najviac. Ak biela farba nie je vašou obľúbenou farbou, tak panely jednoducho premaľujete.

Závesné kvetináče

Vytvorte obývaciu stenu pomocou závesných kvetináčov. Dizajn je úplne prispôsobiteľný. Stačí sa obrátiť na firmy, ktoré sa zaoberajú výrobou takýchto stien, poskytnúť im potrebné rozmery a počet poschodí alebo aj vlastný návrh, podľa ktorého stenu vyrobia. Ak ste však zručný a trpezlivý môžete si takútu stenu vyrobiť aj sami. Dbajte ale na to, aby bolo všetko dokonale upevnené.  

Mobilný záclonový rám na kolieskach

Ak potrebujete mobilný rozdeľovač miestnosti, zvážte jednoduchý, ale efektívny kovový záclonový rám. Aj keď tento rám nemusí nevyhnutne tlmiť zvuk, určite poskytne súkromie a skryje všetko, čo by ste najradšej držali z dohľadu. Či už napríklad oblečenie alebo práčku. Kolieska sa zaistia na danom mieste a odistia sa, keď záves potrebujete premiestniť. Záves môžete ladiť do vášho obľúbeného štýlu alebo takej farby, aby ladila s miestnosťou.

Dajte starému plátnu nový život 

Aj staré plátno, ktoré nájdete pri rôznych výpredajoch a bazároch vám môže ešte poslúžiť. stačí trochu predstavivosti a viete ho prispôsobiť dnešnej dobe a využiť ho ako oddeľovač miestnosti. Po vyčistení, brúsení a prelakovaní si ho môžete dizajnovo prispôsobiť vášmu štýlu, napríklad vďaka potlači. Hotový oddeľovač dodáva obývačke alebo detskej izbe nádych umenia.

Systém posuvných dverí a stien

Vďaka tomuto systému získate reálny priestor, ktorý si kedykoľvek zmeníte vďaka posuvnému systému, ktorý funguje na rovnakom princípe ako posuvné dvere. Nebojte, nebude to strašne drahé, cena sa pohybuje niekde okolo 300 eur. Rovnako sa nemusíte báť ani inštalácie, je ozaj jednoduchá a vďaka jednoduchým online návodom ju zvládnete „ľavou zadnou“. 
 


 

autor: Natália

Jun 2, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 15493 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Agnes K.

Živnostník
Bratislava
5,0

Interierový dizajn a návrh interiéru

Ponúkam návrhy interiérov, ako aj možnosť sprostredkovania niektorých prvkov k realizácii. Pomôžem Vám odhaliť skrytý potenciál priestoru a maximalizovať jeho...Zobraziť viac

Ponúkam návrhy interiérov, ako aj možnosť sprostredkovania niektorých prvkov k realizácii. Pomôžem Vám odhaliť skrytý potenciál priestoru a maximalizovať jeho funkčné využitie. Vypracujem návrh, ktorý bude spĺňať Vaše požiadavky.

#
#
#
Zadať dopyt

Gerhard L.

Firma
Bratislava
5,0

Interierový dizajn a návrh interiéru

Projekčná činnosť | Návrh rodinných domov | Projekty na Slovensku | Projekty v Rakúsku Tlmočenie a prekladateľské služby - nemecký jazyk Architektonické...Zobraziť viac

Projekčná činnosť | Návrh rodinných domov | Projekty na Slovensku | Projekty v Rakúsku Tlmočenie a prekladateľské služby - nemecký jazyk Architektonické štúdie ✓ Projekt na stavebné povolenie ✓ Realizačné projekty a detaily ✓ Vizualizácie interiérov a exteriérov ✓ Zabezpečenie projekt. dokument. profesii ✓ Komunikácia s príslušnými úradmi ✓

#
#
#
Zadať dopyt

INTERIO s.

Firma
Trenčín
5,0

Interierový dizajn a návrh interiéru

Poskytovanie služieb v oblasti interiérového dizajnu, dizajnu a výroby nábytku na mieru, ako i technickej prípravy projektov.

#
#
#
Zadať dopyt

Štefan P.

Firma
Hurbanovo
5,0

Interierový dizajn a návrh interiéru

Mám ukončenú spš stavebnú- odbor pozemné stavby.Fotorealistická 3D vizualizácia je pre Vás najlepším riešením, ak chcete Váš budúci domov vidieť...Zobraziť viac

Mám ukončenú spš stavebnú- odbor pozemné stavby.Fotorealistická 3D vizualizácia je pre Vás najlepším riešením, ak chcete Váš budúci domov vidieť pred samotnou realizáciou. Získate odpovede na Vaše pochybnosti o správnosti kombinácií obkladov a dlažieb, umiestnenia a dispozície kuchynskej linky, nábytku a dekorácií. Uvidíte to, čo je najdôležitejšie, UVIDÍTE KONCEPT VÁŠHO BUDÚCEHO BÝVANIA. Fotorealistické 3D vizualizácie Vám vypracujem profesionálne a v najkratšom možnom čase.

#
#
#
Zadať dopyt

Jana D.

Živnostník
Bratislava
5,0

Interierový dizajn a návrh interiéru

Artist and architect. Professional interior design practice since 2016. I offer full package of services, including architectural and interior modelling,...Zobraziť viac

Artist and architect. Professional interior design practice since 2016. I offer full package of services, including architectural and interior modelling, visualisations, drawings, projects for building permission, as well as creating artistic decorations, painting, lighting, wall hangings etc. I enjoy all kind of unsual and challeging solutions for architecture!

#
#
#
Zadať dopyt

Peter František B.

Živnostník
Bratislava
5,0

Interierový dizajn a návrh interiéru

Sme architektonické štúdio, a ponúkame architektonické návrhy a následnú projektovú dokumentáciu k stavebnému povoleniu a realizácii pre interiéry a jednoduché...Zobraziť viac

Sme architektonické štúdio, a ponúkame architektonické návrhy a následnú projektovú dokumentáciu k stavebnému povoleniu a realizácii pre interiéry a jednoduché stavby rodinných domov

#
#
#
Zadať dopyt

Roman H.

Firma
Bratislava
5,0

Výroba nábytku

Poslednych 26 rokov sa venujem dizajnu, interierovym dekoraciam a vyrobe nabytku. Snazim sa pochopit a realizovat priania klientov ..Mam...Zobraziť viac

Poslednych 26 rokov sa venujem dizajnu, interierovym dekoraciam a vyrobe nabytku. Snazim sa pochopit a realizovat priania klientov ..Mam skusenosti s dizajnovym software AutCAD, PYTHA a 3D studio MAX. Nabytok vyrabame podlsa vlastnych dizajnov, ale aj na zaklade klientovych navrhov.

#
#
#
Zadať dopyt

Matej H.

Firma
Bratislava
5,0

Projekty domov

Dobrý deň volám sa Matej Tvoríme architektonické štúdie, projekty pre územne a stavebné povolenie a realizačné projekty. Zabezpečujeme aj...Zobraziť viac

Dobrý deň volám sa Matej Tvoríme architektonické štúdie, projekty pre územne a stavebné povolenie a realizačné projekty. Zabezpečujeme aj inziniersku činnosť .

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,9

Murárske práce, murár

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás...Zobraziť viac

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

#
#
#
Zadať dopyt

Matej B.

Živnostník
Žilina
4,9

Elektroinštalácia

Pracujem ako samostatný projektant elektroinštalácií. Okrem projekčných služieb poskytujem aj realizáciu a revíziu elektroinštalácie. Práca na kľuč podľa požiadaviek zákazníka. V...Zobraziť viac

Pracujem ako samostatný projektant elektroinštalácií. Okrem projekčných služieb poskytujem aj realizáciu a revíziu elektroinštalácie. Práca na kľuč podľa požiadaviek zákazníka. V prípade, že potrebujete navrhnúť elektroinštaláciu vo vašej novostavbe tzv. Realizačný projekt alebo potrebujete kolaudovať stavbu a potrebujete Skutkovy stav ELI a revíziu, tak hľadáte práve mňa.

#
#
#
Zadať dopyt

IN I.

Živnostník
Žilina
4,9

Sadrokartón, montáž sadrokartónu

Naša firma sa zaoberá vylepšením Vášho interiéru pomocou sadrokartónov, vďaka ktorým dokážeme vytvoriť netypické diela rôznych rozmerov, tvarov. Lepšie povedané...Zobraziť viac

Naša firma sa zaoberá vylepšením Vášho interiéru pomocou sadrokartónov, vďaka ktorým dokážeme vytvoriť netypické diela rôznych rozmerov, tvarov. Lepšie povedané vytvoríme Vám to, čo si vymyslíte. Pretvoríme Váš interiér aby nebol nudný, nemoderný a aby ste sa v ňom cítili ako doma. Chceme aby Váš interiér bol „In“ v tejto dobe. Preto vystupujeme pod značkou IN – IN.

#
#
#
Zadať dopyt

Stavba a rekonštrukcia K.

Firma
Košice
4,8

Murárske práce, murár

Stavebne prace od A po Z. Kvalitna praca + rozumna cena .Rekonstrukcie byt.jadra,rodinneho domu,kupelne,pokladka pl.podlah,obkladov,dlazieb,zamkove dlazby,sadrokarton,osadenie okien,dveri vonkajsich aj vnutornych,voda,elektrina,malby,stierky,tapety.napiste...Zobraziť viac

Stavebne prace od A po Z. Kvalitna praca + rozumna cena .Rekonstrukcie byt.jadra,rodinneho domu,kupelne,pokladka pl.podlah,obkladov,dlazieb,zamkove dlazby,sadrokarton,osadenie okien,dveri vonkajsich aj vnutornych,voda,elektrina,malby,stierky,tapety.napiste nam urobime cenovu ponuku k vasej spokojnosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce, murár

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a...Zobraziť viac

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

#
#
#
Zadať dopyt

Peter M.

Firma
Bratislava
4,7

Upratovanie

Vykonávam pravidelné alebo jednorazové údržby na objektoch v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkam nasledovné práce: ◦ kompletné upratovacie služby,◦ kompletné záhradnícke...Zobraziť viac

Vykonávam pravidelné alebo jednorazové údržby na objektoch v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkam nasledovné práce: ◦ kompletné upratovacie služby,◦ kompletné záhradnícke služby, ◦ starostlivosť o interiérové rastliny, ◦ projektovanie a realizáciu okrasných záhrad, ◦ realizáciu a servis automatických závlah, ◦ orezávanie stromov, strihanie stromov a živých plotov, ◦ čistenie zanedbaných pozemkov, ◦ zemné práce, dovoz zeminy, štrkov, pieskov, okrasného kameniva, ◦ rôzne iné práce v interiéroch a exteriéroch nehnuteľností. Prácam sa venujem od roku 2016 v minulosti som pôsobil na objekte administratívnej budovy BBC, momentálne so svojim tímom zabezpečujem údržbu pre bytový dom Na Križovatkách, bytové domy Jégeho Alej, bytový dom Dubravia a rôzne iné nehnuteľnosti v Bratislave. V spolupráci s pražiarňou kávy GORIFEE zabezpečíme pre vašu oslavu, event, svadbu, firemnú akciu či inú akciu zaujímavý kávový catering. Teším sa na spoluprácu s Vami.

#
#
#
Zadať dopyt

Branislav H.

Firma
Bratislava
4,7

Pokládka dlažby a obkladov

Viac ako 20 rocne skusenosti s rekonstrukciami a upravou interierov a exterierov Kreativny pristup Kvalita

#
#
#
Zadať dopyt

Michal G.

Firma
Žilina
4,7

Hodinový manžel

Dudbeuxxjdbxuxhxxxxhx Diddndjjxjjd Dicndj Focncfidndjjcxjdbdixjxjxxj Focmdofidndkxjd Docncnnckxkkxxmxxnxnn Xoxkdndodkcndkdckcjxn Fockfnfifjfifffccjjncncbbcbxdbddfbbdjxxjxhxxhx

#
#
#
Zadať dopyt

Matúš C.

Živnostník
Holice
4,6

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj...Zobraziť viac

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj izolatérske, aj montérské a aj podlaharské práce. Žiadna práca pre mňa nie je príliš veľká ani malá. Mám 7 ročnú skúsenosť. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky. Ďakujem!

#
#
#
Zadať dopyt

Rene K.

Živnostník
Bratislava
4,4

Hodinový manžel

Poskytujeme všetky stavebné prace od a-po z . A taktiež upratovaciu službu jednorazové alebo pravidelne . Starostlivosť o vaši nehnuteľnosť a Vás...Zobraziť viac

Poskytujeme všetky stavebné prace od a-po z . A taktiež upratovaciu službu jednorazové alebo pravidelne . Starostlivosť o vaši nehnuteľnosť a Vás komplexne a na profi úrovni .

#
#
#
Zadať dopyt

Trilex S.

Firma
Trnava
4,2

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Kompletné extrierové a interiérové práce, obklady, dlažby, ploty, zateplenie fasády, malé stavby, malovky, prerábky bytov, vizualizácie, elektrika a pod.

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Interierový dizajn a návrh interiéru

Nízka cena16,00 €/m2
Priemerná cena30,20 €/m2
Vysoká cena50,00 €/m2

Pošlite dopyt 15493 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte dizajnéra na interierový dizajn a návrh interiéru? V tejto kategórii máme 15493 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt