Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Novostavba

5 najväčších nákladov na stavbu domu

Hľadáte staviteľa na novostavbu? V tejto kategórii máme 16 326 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

5 najväčších nákladov na stavbu domu
Novostavba5 najväčších nákladov na stavbu domu

Pri stavbe vášho budúceho domu je dobré pochopiť rozdelenie nákladov a vytýčiť si niektoré z najdrahších častí stavby domu. Kľúč, ako zostať v rámci svojho rozpočtu a pritom mať stále všetko, čo chcete, spočíva v múdrom rozhodovaní. Majte na pamäti týchto päť najväčších a zároveň najdôležitejších výdavkov, pokiaľ ide o náklady na stavbu domu.

1. Konštrukcia stavby

Konštrukcia je najdrahšia časť stavby domu. Aj keď presné náklady na konštrukciu môžu byť niekedy zložité predvídať, existujú všeobecné predpoklady, ktoré vám pomôžu pochopiť, čo bude zvyšovať náklady.

 • Veľkosť. Čím je dom väčší, tým drahšia bude aj jeho konštrukcia.
 • Typ. Najbežnejšia a najmenej nákladná je konštrukcia pomocou tyčí. Rámovanie dreva je špeciálny typ rámovania, pri ktorom sa na upevnenie rámu používajú skôr tesárske techniky ako klince. 
 • Materiály a pracovné sily. Cena reziva zohráva veľkú úlohu v celkových nákladoch. Cena práce zohráva menšiu úlohu ako cena materiálu, treba ju však stále brať do úvahy.

Ak chcete získať seriózny, presný a podrobný odhad nákladov, je dôležité, aby ste si vybrali vyškoleného a dôveryhodného odborníka.

2. Základy

Pre stanovenie ceny základov stavby sú dva kľúčové determinanty:

 • Umiestnenie domu. Náklady na materiál vzhľadom na miesto ovplyvňujú cenu základov rovnako ako zručnosti miestnych robotníkov. V niektorých oblastiach sa dodávatelia špecializujú na budovanie jedného typu základov – čím sa stávajú vysoko kvalifikovanými a kompetentnými v stavaní daného typu základov, ale nie v iných druhoch. Zákazník môže očakávať vyššie ceny, keď si vyberie typ základov, ktorý miestni dodávatelia zvyčajne nestavajú.
 • Typ základov. Doskový základ je najjednoduchší a najlacnejší typ základov. Obvodové základy a úplné základy suterénu vyžadujú viac materiálu a práce a tiež sú nákladnejšie.

Základ je to, na čom bude postavený celý váš dom. Nájsť niekoho, komu dôverujete natoľko, že mu zveríte, aby postavil základy vášho domu, je dôležité nielen pre úsporu nákladov, ale aj pre pokoj v duši.

3. Inštalatérske práce

Jednou zo zložitejších úloh pri stavbe domu je zavedenie vodoinštalácie. Pretože inštalatérske práce vyžadujú špecifické zručnosti a vedomosti, dopyt je často vysoký, čo môže zvýšiť náklady. Medzi ďalšie dôležité faktory, ktoré ovplyvňujú celkové náklady na inštaláciu, patria:

 • Počet poschodí. Dvojpodlažné domy stoja samozrejme viac.
 • Výkopové práce. Pri výkopových prácach je potrebné použiť ťažké mechanizmy a špeciálne zručnosti. Inštalatérske práce, ktoré si vyžadujú veľa náročných výkopov, môžu byť drahé.
 • Materiály. Veľkosť a typ rúr a tvaroviek sa môže líšiť.

4. Strešná krytina

Veľkosť strechy a typ použitého materiálu určujú výšku nákladov na strešnú krytinu. Na strechu domu je možné použiť veľa rôznych druhov šindľov (každý s inými nákladmi). Najbežnejším typom šindľov je asfalt. Pretože sú tieto šindle ľahké a jednoducho sa inštalujú, sú aj najlacnejšie. Medzi drahšie možnosti šindľov patria šindle z materiálov ako štiepané drevo, dlaždica, bridlica či kov.

Každá možnosť má svoje výhody a nevýhody. Pri výbere typu šindľa je dôležité, aby ste presne vedeli, čo si vyberáte a prečo si to vyberáte. Výber je najlepšie konzultovať s profesionálnym pokrývačom striech.

5. Podlaha

Veľkosť domu a typ materiálu zohrávajú významnú úlohu v nákladoch spojených s pokladaním podlahy. Medzi najbežnejšie typy podláh patria koberce, tvrdé drevo, dlaždice, bambus, laminát, vinyl a linoleum.

Každý z typov podláh má výhody, nevýhody a typickú cenu. Pretože na rozhodovanie pri výbere podlahy vplýva veľa faktorov (deti, domáce zvieratá, typické lokálne počasie), je pri rozhodovaní dôležité diskutovať s odborníkmi na podlahy. Je potrebné poznamenať, že v niektorých prípadoch môžu náklady spojené s pokladaním podlahy veľmi navýšiť celkové náklady na podlahu. 

Stavba nového domu by nemala úplne vyčerpať všetky vaše financie. Aby sa tak nestalo, je vhodné úzko spolupracovať s odborníkmi a nechať si poradiť. Vieme, že stavba vlastného domu sa môže javiť ako náročná úloha. Pre tých, ktorí týmto procesom nikdy neprešli, sa nová výstavba domu môže javiť ako nepredstaviteľná úloha plná neznámych. Väčšina ľudí sa obáva, aby cena ich nového projektu a výstavby domu zostala v rámci ich rozpočtu.

Cena stavby domu nemusí byť premrštená, stačí k tomu veľa plánovania a vedomostí. Keď si kúpite starší dom, jeho cena je známa vopred. Vy dáte predávajúcim toľko peňazí, koľko požadujú a oni vám odovzdajú dokončený dom. Ak si však nedávate pozor pri plánovaní výstavby nového domu, náklady sa môžu ešte zvýšiť počas samotnej stavby domu. Vedieť, ako spravovať potenciálne nástrahy rozpočtu, vám môže pomôcť udržať nízke náklady a celý projekt v rámci vášho rozpočtu.

Udržujte svoj vlastný domáci rozpočet pod kontrolou

Spolupracujte s architektom, ktorý pozná a rozumie vašim potrebám a preferenciám a pomôže vám navrhnúť cenovo dostupný dom a zároveň uspokojiť požiadavky vašej rodiny. Váš architekt by mal poznať váš rozpočet a môže vám pomôcť udržať váš novostavaný dom v rámci cenovej hladiny, ktorú si zvolíte. Otvorene komunikujte s architektom o tom, koľko plánujete minúť, ako aj o vašich prioritách v celkovom dizajne vášho domu.

Architekt vám môže navrhnúť využiť otvorený priestor, ktorý dokáže udržať požadovanú veľkosť vášho domu a zároveň maximalizuje využitie priestoru. Napríklad kuchyňa nemusí byť gigantická, aby mala všetko, čo potrebujete. Stačí jej správny dizajn, aby ste umiestnili to, čo potrebujete tam, kam potrebujete. Správny architekt vám pomôže dosiahnuť veľké sny v malých priestoroch.

Ak máte vedomosti a zručnosti (alebo máte priateľov a rodinu, ktorí to robia a sú ochotní pomôcť), porozprávajte sa so svojím stavbyvedúcim o tom, že by ste si časť z novostavby mohli urobiť sami. Môžete sa dokonca rozhodnúť, že niektoré veci zo zmluvy so staviteľom úplne vylúčite a po dokončení domu ich urobíte sami.

Vešanie skriniek, dokončovacie práce na podlahách, maľovanie a zavesenie dverí, to sú všetko veci, ktoré sú si mnohí majitelia domov schopní urobiť sami, a to vám môže výrazne ušetriť na nákladoch. Ak však nemáte dostatočné vedomosti, nevyberajte sa touto cestou, pretože chyby by vás mohli neskôr stáť oveľa viac ako profesionálne práce.

Zrátané a podčiarknuté 

Z dlhodobého hľadiska chcete, aby váš domov dlho vydržal bez potrebných opráv, slúžil vašim potrebám a aby ste neminuli všetky peniaze. Všetky tieto tri podmienky je možné mať splnené. Profesionálni a renomovaní architekti a dodávatelia dokážu postaviť dom, ktorý chcete a ktorý vám umožní zostať v rámci vášho rozpočtu, stačí si len múdro vybrať.

Nechajte si poradiť od nášho overeného odborníka zo spoločnosti abývame s.r.o.

Kedy je vhodné riešiť domy na úzky pozemok? 
 • Jednoznačne vtedy, keď už úzky pozemok vlastním. Po Slovensku je ich veľa a často sa stáva, že sa ľudia veľmi netešia takémuto dedičstvu. Ďalej vtedy, keď nemám finančné prostriedky na kúpu rozľahlého pozemku.
 • Keď v mnou žiadanej lokalite nie sú mne dostupné väčšie pozemky alebo vôbec nie sú pozemky, len úzke. Keď mám príležitosť výhodnej kúpy úzkeho pozemku a vidím v ňom potenciál.
 • Keď túžim po romantickom bývaní na pokojnom vidieku.

Samozrejme, že na úzkom pozemku postavíte úzky dom. Ale úzky dom neznamená, že je to dom malý alebo nebodaj neplnohodnotný. V úzkych domoch nájdete miestnosti tak  priestranné, že veľakrát ani vo veľkých domoch také nie sú. 

Aké sú najväčšie výhody domov na úzky pozemok? 

Klientom bývajúcim v úzkom dome sme položili otázku: „Bývate v úzkom dome. Je to pohoda alebo pohroma?“ Tu je jedna z odpovedí: „Určite je to pohoda. Nemenili by sme za širší dom a pozemok. Máme to tu útulné. Sme zástancami minimalizmu. Neskladujeme zbytočnosti a nepotrebujeme sa pýšiť obrovskou vilou. My si život užívame." Úzke domy sú útulné, kompaktné, romantické.

Nemusia byť len klasické, navrhujeme aj moderné. Postupne ich pridávame do nášho portfólia. Úzke domy obľubuje čoraz viac ľudí pre ich moderný minimalizmus. Sú vhodné aj pre viacpočetné rodiny so zachovaním súkromia každého jej člena.

Vo veľkých domoch je síce viac miestností, ale stáva sa, že sú často menšie než miestnosti v úzkom dome. Opäť použijem slová jednej našej klientky, ktorá povedala:“... keď ste vo vnútri môjho úzkeho domu, necítite, že ste v úzkom dome...“ Jediný rozdiel je v tom, ako sú miestnosti v dome usporiadané, ale veľkosťou sú veru veľkorysé.

Úzky dom postavíte hocikde (i keď najlepšie vynikne na úzkom pozemku, samozrejme), ale na rozľahlý dom potrebujete veľký pozemok, a tých je čím ďalej tým menej a cenovo sú často nedostupné.

Ďalšou veľkou výhodou je ich jednoduchosť, čo zaručuje priaznivú cenu. Máte menej priestoru na vymýšľanie atypických prvkov, ktoré sú zbytočne drahé a nepraktické. Je to len na chvíľu pre oči, pre pocit.

Prečo je vhodné kúpiť si úzky pozemok? 
 • Pretože rozľahlých pozemkov je čím ďalej tým menej a sú čím ďalej tým drahšie. 
 • Pretože úzkych pozemkov je stále dostatok a môžete si vyberať.
 • Pretože ceny za úzke pozemky sú ešte stále priaznivé.

Myslíte si, že kúpa úzkeho pozemku bude veľký kompromis, lebo na ňom nepostavíte rozložitý dom? Žiaden pozemok nie je ideálny, ale vy si ho ideálny urobíte. S priestorom sa dá doslova čarovať. A verte, že architekti sú tvoriví a vedia vám navrhnúť dom ako uliaty na váš úzky pozemok.

Zákazníkom vieme poskytnúť množstvo už zrealizovaných projektov ako inšpiráciu. Ich vysnívaný dom však navrhneme na mieru ich možnostiam a požiadavkám. 

Spoločnosť abývame s.r.o. - špecialisti na výstavbu rodinných domov na úzkych pozemkoch

autor: Jozef

Jun 23, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?
PoskytovateliaViac ako 25 585 overenych poskytovateľov vo vašom okolí
profile image

Vladimír G.

Živnostník
Drienovská Nová Ves
5,0
Elektrikár

Viac informácií sa dozviete v osobnej komunikácii. Som zručný chlap - pochádzam z domu, kde je potreba ovládať všetky práce. Mám papiere na revízie elektrických zariadení ako aj zdvíhacích zariadení.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Patrik P.

Firma
Zborov nad Bystricou
5,0
Domy na kľúč

Spoločnosť, ktorá vznikla za účelom stavebno obchodnej činnosti. Postupne rozširujeme svoje portfólio s lídrami v oblasti stavebníctva a obchodu na Slovenskom a Českom trhu. Spolupracujeme tiež s významnou nemeckou spoločnosťou Wallpen, ktorá si patentovala revolučnú metódu tlačenia na vertikálne povrchy. Držíme prvensto na domácom a Českom trhu, kde sme prvá a jediná spoločnosť realizujúca vertikálnu tlač. Naším cieľom je poskytovať kvalitne odvedenú prácu za použitia najlepších matárialov a pracovných postupov. Máme viacero referenčných objektov, kde sa budúci zákazník môže osobne presvedčiť o našich kvalitách a výsledneho dojmu zrealizovaného diela.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Ladislav K.

Firma
Žilina
5,0
Obklady, dlažby

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody vieme prispieť aj vlastnými nápadmi. PS: všetko sa dá len treba chcieť 👍

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Radoslav Z.

Živnostník
Žilinský kraj
5,0
Zateplenie, izolácia

Robím murárske práce ako: -Bytove jadrá -Buranie priečok -Murovanie priečok -Znizovanie stropu sadrokartonom -Omietky vnútorné aj vonkajšie -Obklady a dlažby -Malovanie -Plavajuce podlahy. Robím stavebné práce ako: -Vyhotovenie zakladovej platné pre rodinne domy -Vyhotovenie terasy k rodinným domom -Odvodnenie a izolácia pre rodinne domy -Rozne oplotenia všetkého druhu -Murovanie obvodových múrov -Murovanie priečok -Pokladka obrubnikov -Pokladka zámkovej dlažby -Asfaltujem v jazdy do rodinných domov. Robím stavebné práce ako: -Vykopove práce bagrom -Buram rodinné domy -Buram staré oplotenia -Buram hospodárske budovy -Zabezpecim odvoz stavebnej sute -Terenne úpravy pozemku. To všetko robím v okolí: PP,LM,RK,DK,BB,MT,ZA

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Daniel H.

Firma
Veľký Kýr
5,0
Sadrokartóny

Pôsobíme na trhu od roku 2018 - Airless striekané maľovanie Tenkovrstvé omietky Stierky Nástreky Nátery Montáž sadrokartonu Montáž plávajúcich podláh Montáž obložkových zárubní

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Lukas D.

Firma
Ilija
5,0
Maliar, Maliarske práce

Murar.venujem sa uz tomu 10 rokov.realizujeme-zateplovanie.domy na kluc.zamkova dlazba.obklady a dlazby ,sadrokarton Vybavime stavebne povolenie kolaudaciu.a ponukame stavebneho dozora

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Filip K.

Živnostník
Bratislava
4,9
Rekonštrukcia bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež vykonavam podlaharske prace (laminatova podlaha, vinylova podlaha,drevena podlaha click alebo lepenim, drevena podlaha do vzoru stromceka, montaz zarubni a pod.). Tiez maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Martin B.

Živnostník
Košice
4,9
Hodinový manžel

Už 10 rokov poskytujem svoje služby ako montáž interiérových dverí, pokládka podlahy, skladanie nábytku a rôzne údržbárske práce.Som pedant a preto kvalita vykonanej práce je pre mňa dôležitá.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Pavol H.

Živnostník
Košice
4,9
Rekonštrukcia bytu

Som stavebný majster s 25 ročnou stavebnou praxou, a projektami po celej Europe. Mám 43 rokov začínal som ako pomocník a prešiel som si vsetkými stavebnými prácami pokým som sa nevypracoval na stavebného majstra. Vykonávam tieto stavebné práce : -murárske -tesárske -betonárske -obkladačské -úprava stien a podláh -pokládka podlahy -všetky drobné stavebné úpravy -maliarske a štukatérske práce -zatepľovanie -sadrokartón -drevené obklady -mnoho ďalších okrem elektra a vodoinštalácie -montáž sanity -šalovanie -základové dosky -skladanie aj preprava nabytku -pokládka zámkovej dlažby -búracie práce -odborné prerábky starych a vaľkovych domov Nakoľko som väčšinu času cca 17 rokov pracoval v zahraničí certifikáty mám v cuzdom (nemeckom) jazyku

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Miroslava B.

Živnostník
Bratislava
4,9
Maliar, Maliarske práce

Dobrý deň, naša stavebná firma Vám ponúka svoje komplexné služby v oblasti stavebníctva. Našou hlavnou činnosťou sú výstavby domov na kľúč, rekonštrukcie starých domov, bytov a bytových jadier. Poskytujeme Vám viac ako 10 ročné skúsenosti!

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Peter P.

Firma
Senec
4,8
Montáž, skladanie nábytku

Mam skúsenosti z mnohých oborov .Rád vám pomôžem.Prax stavebné práce vodoinstalacne prace komplet prerabky bytov kupelky montáž zarubni pokladka podlahy montaz kuchyn montaz nabytkov montaz svietidiel zasuviek vypinacov led pasov.Robim Kvalitne Rychlo a Cisto.Bavi ma to .Rad vam pomozem pripadne poradim

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Matúš K.

Firma
Malachov
4,8
Murárske práce

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako vieme. -Inžinierska činnosť -Projekčná činnosť - Stavebné práce - Dokončovacie práce Neváhajte nás osloviť. S pozdravom

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Maroš Š.

Živnostník
Košice
4,8
Elektrikár

Domová a bytová elektroinštalácia komplet od prívodného kábla až po montáž zásuvky, poruchy, opravy, výmeny atď Základova platňa od výkopu až po betonáž (precíznosť) Založenie prvej rady, murovanie obvodových a vnútorných priečok z porobetónu (prácu si vážim a robím ju dôsledne). Referencie nájdete v mojom profile.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Martin V.

Firma
Prešov
4,8
Obklady, dlažby

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom. Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh.... Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753 Disponujeme už aj z nákladným autom do 12t Auto z rukou Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7
Murárske práce

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Peter M.

Firma
Senec
4,7
Upratovacie služby

Vykonávam pravidelné alebo jednorazové údržby na objektoch v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkam nasledovné práce: ◦ kompletné upratovacie služby,◦ kompletné záhradnícke služby, ◦ starostlivosť o interiérové rastliny, ◦ projektovanie a realizáciu okrasných záhrad, ◦ realizáciu a servis automatických závlah, ◦ orezávanie stromov, strihanie stromov a živých plotov, ◦ čistenie zanedbaných pozemkov, ◦ zemné práce, dovoz zeminy, štrkov, pieskov, okrasného kameniva, ◦ rôzne iné práce v interiéroch a exteriéroch nehnuteľností. Prácam sa venujem od roku 2016 v minulosti som pôsobil na objekte administratívnej budovy BBC, momentálne so svojim tímom zabezpečujem údržbu pre bytový dom Na Križovatkách, bytové domy Jégeho Alej, bytový dom Dubravia a rôzne iné nehnuteľnosti v Bratislave. V spolupráci s pražiarňou kávy GORIFEE zabezpečíme pre vašu oslavu, event, svadbu, firemnú akciu či inú akciu zaujímavý kávový catering. Teším sa na spoluprácu s Vami.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Martin D.

Firma
Trnava
4,7
Hodinový manžel

Som vyučený stolár s maturitou ale viem pracovať aj s vodou ,odpadmi , elektrinou .Som taktiež zvárač obaľovanou elektródou ,CO2,aj Tigom Ale prakticky mi nerobia problém žiadne práce čo sa týka interiéru ako je zariaďovanie alebo opravy.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Vladimír P.

Firma
Trenčín
4,7
Rekonštrukcia bytu

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč, elektroinštalačné práce, maliarske práce, návrh a výroba nábytku na mieru, sadrokartónové práce, terénne úpravy okolo domu, strechy, skrátka od A po Z čo sa týka stavebníctva. Používame prvotriedne materiály a ponúkame dlhoročné skúsenosti. U nás budete mať všetko z jednej ruky !

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Gustin L.

Firma
Miloslavov
4,6
Obklady, dlažby

ahojte, nam 40 rokov a robim pokladku zamkovej dlazby, kachliciek, chodníky, ploty, zahrada, taktiez viem aj malovat interiéri, plus viem robit aj veškere prace v dome a byte ako hodinový manžel teda okrem elektriky a plynu :)

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Lukaš B.

Firma
Ruskov
4,4
Obklady, dlažby

Realizujeme stavebne prace Sme stavebná firma, ktorá poskytuje komplexné služby v obore stavebníctva. S dôverou sa môžete na nás obrátiť, či už chcete stavať rodinný dom, vykonať jeho rekonštrukciu, alebo chcete zmodernizovať bytový dom. Naše služby: - Maliarske práce - Montáž sádrokartónov - Murárske práce - Obklady a dlažby - Podlahy - Rekonštrukcie - Zemne práce okolo domu - Kompletné rekonštrukcie domov a bytov vrátanie dodávky materiálov - Stavba domov a budov na klúč

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Novostavba

Nižšia cena45 787,00 €/ks
Priemerná cena63 352,80 €/ks
Vyššia cena87 890,00 €/ks
Pošlite dopyt 25585 poskytovateľom v tejto kategórii!
Hľadáte staviteľa na novostavbu? V tejto kategórii máme 16 326 poskytovateľov. Pošlite dopyt.
Zadať dopyt