Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Obklady do kúpeľne

Ako nalepiť obklady v kúpeľni dôkladne

Hľadáte obkladača na obklady do kúpeľne? V tejto kategórii máme 21 049 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Ako nalepiť obklady v kúpeľni dôkladne
Obklady do kúpeľne

Ako nalepiť obklady v kúpeľni dôkladne

Pri troche šikovnosti a trpezlivosti dokážete spraviť obklad a položiť dlažbu v kúpeľni aj vlastnoručne. Predtým však odporúčame naštudovať si problematiku a zistiť výhody a nevýhody jednotlivých materiálov a odporúčania pri lepení obkladov. Pri samotnej práci musíte dbať najmä na dodržiavanie osvedčených technologických postupov. V našom článku sa dozviete viac o lepení obkladov v kúpeľniach a správnom postupe. 

Kúpeľňa patrí k dôležitej súčasti nášho domu, v ktorej vykonávame každodennú hygienu. Práve preto jej venujeme veľkú pozornosť pri zariaďovaní, pričom hlavnú časť našej energie vkladáme do výberu najvhodnejšej dlažby a obkladov. Musíme dávať pozor na to, aby materiál spĺňal všetky kritériá, ktoré si vyžaduje prostredie s vysokou vlhkosťou.  

Na aký povrch sa môžu lepiť obklady?

Pred začatím každej práce musíte vyhodnotiť kvalitu podkladu. Obklady môžete lepiť iba na suché povrchy, ktoré sú zbavené všetkých nečistôt, mastnoty či prachu. Veľký pozor dávajte na steny v starých domoch, ktoré môžu byť napadnuté plesňami, takže ich treba pred lepením ošetriť. Ak máte nový dom a na stene máte iba tenkovrstvé omietky, zvážte nalepenie sieťok, ktoré pomôžu nielen s vyrovnaním povrchu, ale dokážu zamedziť aj budúcim prasklinám v dôsledku pohybu stavby.

Obklady s matným a lesklým povrchom

Väčšina majiteľov domov kladie pri výbere obkladov dôraz na celkový vzhľad. Dôležité je však uvedomiť si výhody a nevýhody rôznych typov obkladov. Ak si želáte mať kúpeľňu v teplých odtieňoch, zvoliť môžete obklad s matným povrchom, na ktorom nie je vidno nečistoty. Takýto typ obkladu je vhodný najmä do väčších kúpeľní. 

Obklad s lesklým povrchom sa na rozdiel od matného obkladu ľahšie udržiava a lepšie čistí. Je vhodnejší najmä do menších kúpeľní, ktoré vďaka nemu pôsobia priestrannejšie. Nečistoty sú na lesklom obklade však oveľa viditeľnejšie, preto sa musí častejšie umývať. Veľa majiteľov sa preto rozhoduje pre kombináciu matných a lesklých obkladov v kúpeľni.

 

Veľkosť obkladov

Z priestorového hľadiska máme na výber veľké alebo malé tvary obkladov a dlažieb. Ak sa rozhodnete pre malé obklady, musíte rátať s tým, že sa opticky zmenší vnútorný priestor kúpeľne. Takisto vznikne problém s väčším množstvom špár, ktoré sa ťažšie čistia. 
Pri menších kúpeľniach odporúčame využiť veľké obklady. Opticky zväčšujú priestor kúpeľne a ľahšie sa čistia. V prípade potreby môžete zvoliť aj kombináciu väčších a menších obkladov, samozrejme všetko s mierou. 

Materiály používané na obklady

Na trhu v súčasnosti existuje obrovské množstvo materiálov, ktoré sa používajú pri výrobe obkladov. Medzi najpoužívanejšie patrí keramika, porcelán, prírodný kameň, sklo, mramor či žula. Každý z týchto materiálov sa odlišuje svojimi absorpčnými vlastnosťami, tvrdosťou, fyzikálnou a chemickou odolnosťou. Pri výbere materiálu pre dlažbu je dôležité všímať si protišmykové vlastnosti. 

Náradie používané pri lepení obkladov

Každý správny majster by mal mať pripravenú špachtľu, štetec alebo valček, vŕtačku s miešacím nadstavcom a frézovacím nadstavcom, murársku lyžicu, zúbkovanú špachtľu, vodováhu, rezačku a kliešte na obklady, dierkovacie kliešte, gumové kladivko, gumené hladítko na škáry a utierku na obklady. 

Správny postup pri kladení obkladov

Výpočet obkladovej plochy

Venujte dostatočný čas výberu najvhodnejšiemu typu obkladov a zmerajte celkovú plochu, ktorú potrebujete obložiť. Len čo zistíte, na koľkých metroch štvorcových budete klásť obklady, pripočítajte si k celkovej ploche ešte aspoň 10%. Pri práci sa vám môže viacero obkladačiek zlomiť alebo budete mať odrezky, ktoré nebudete mať ako využiť. Takisto je správnou voľbou ponechať si určitú rezervu do budúcnosti. Obklady navyše starostlivo uschovajte a v prípade potreby ich dokážete kedykoľvek využiť. 

Výber lepidla

Aké lepidlo je najvhodnejšie pre obklad v kúpeľniach? Najbežnejšie sa používajú cementové lepidlá, ktoré sú vhodné betónový povrch alebo cementový poter. Na podkladovú plochu s vysokým zaťažením teplom a vlhkosťou sa používajú lepidlá s prísadami umelohmotných látok. Na hladkú omietku či sadrokartón využijete disperzné lepidlo. V závislosti od použitého typu lepidla sa spravidla vyberá aj základný náter a škárovacia malta. Najlepšie je, ak sú od rovnakého výrobcu.

Výhody cementovej malty spočívajú v jej nízkej cene, ale na jej správnu prípravu sa kladú vyššie požiadavky. Musíte ju namiešať v správnom pomere s vodou, aby ste získali ten najlepší adhézny účinok. Počas prípravy na mieste musíte dávať pozor, aby sa vám do namiešanej zmesi nedostával prach. Lepidlá na dlaždice sa vyznačujú oveľa vyššou cenou, ale samotný proces prípravy a nanášania je rýchlejší a jednoduchší. Vyznačujú sa konzistentnosťou a stabilnou priľnavosťou. Keďže sa však nanášajú v tenkej vrstve, môže byť potrebné pred samotnou aplikáciou steny vyrovnať.  

Príprava povrchového podkladu

Pred samotným kladením obkladov na stenu venujte pozornosť podkladu. Musí byť čistý, suchý, bez prítomnosti prachu. Skontrolujte, či sa na ňom nenachádzajú nerovnosti, ktoré je treba v prípade potreby vyrovnať, takisto aj malé trhlinky. Použiť na ne môžete náterový tmel. Po preschnutí opäť prezrite celú plochu a v prípade potreby ju opäť vyčistite. Následne môžete na plochu naniesť hĺbkový penetračný náter, vďaka ktorému sa zlepší priľnavosť podkladu. Tento náter je odporúčaný pri cementových poteroch, sadrokartónoch či cementových stierkach (jedná sa o savé podklady). Pri betónovom či inom hladkom podklade stačí naniesť adhézny náter. Ten sa dá nanášať štetcom či maliarskym valčekom a nechá sa úplne vyschnúť.

Nanesenie lepidla na podkladovú vrstvu

Ak máte podkladovú plochu pripravenú, môžete sa pustiť do nanášania lepidla. Postupujte vždy podľa odporúčaní výrobcu. Pri použití lepidla na báze cementu dávajte pozor na to, aby vám pri miešaní s vodou nevznikali hrudky. Stačí presne dodržať stanovený pomer vody a lepidla. Pri miešaní sa odporúča použiť vŕtačka s nadstavcom na miešanie, vďaka ktorému podstatne skrátite čas potrebný na prípravu lepidla. Pri použití disperzného lepidla nemusíte riešiť prípravu, môžete hneď začať s nanášaním.

Lepidlo nanášajte na podkladovú vrstvu murárskou lyžicou. Rozotierať ho môžete zúbkovanou špachtľou, pričom si dávajte pozor na veľkosť zubov – pri výraznejšom profilovaní zadnej strane obkladu sa používa špachtľa s väčšou veľkosťou zubov. Nikdy nenanášajte lepidlo na celý podklad naraz, ale po úsekoch – namiešajte si vždy iba taký objem lepidla, aký ste schopní spracovať za 30 minút. Nanesená vrstva lepidla by mala mať hrúbku približne 5 mm

Úprava a rezanie obkladačiek

Na úpravu obkladov je najvhodnejšie použiť rezačku na obklady, vďaka ktorej získate čisté a rovné hrany. Obklad narežete na zvolenom mieste na glazúrovanej strane a prelomíte ho cez rovnú hranu. V prípade potreby môžete využiť aj lámacie kliešte na obklady. Obkladačky, cez ktoré potrebujete urobiť priechod pre rúrky, narežete pomocou dierkovacích klieští alebo použijete vŕtačku s dierkovacím nadstavcom.  

Kladenie obkladových dlaždíc

Keď máte na podkladovej ploche nanesenú vrstvu lepidla, priložíte naň obkladačku pod ľahkým tlakom a vyrovnáte ju. S gumovým kladivkom jemne na ňu poklepte. Uistite sa, že sa na zadnej strane obkladu nachádza dostatočné množstvo lepidla a pomocou vodováhy kontrolujte, či sa obklad nachádza v rovine. Pre čo najpresnejšie obkladanie odporúčame využiť dištančné krížiky z plastu – získate presné a rovnomerné škáry. Po uschnutí lepidla ich pred samotným škárovaním jednoducho odstránite.

Škárovanie obkladu

Škáry medzi obkladmi sa vypĺňajú škárovacou maltou. Tú si vyberajte v závislosti od základného náteru a lepidla (najlepšie od rovnakého výrobcu). Pred škárovaním odstráňte nečistoty zo samotných škár. Samotný proces škárovania obkladov vykonávajte vždy až po vytvrdnutí lepidla na obklady (počkajte minimálne 24 hodín). Dĺžka tuhnutia lepidla záleží od údajov výrobcu, nezačínajte s prácou skôr, než je dôkladne vyschnuté. Cementové lepidlá, na rozdiel od disperzných lepidiel, vyschnú oveľa rýchlejšie.

Utesnenie rohových škár obkladov

Na škárovanie rohových, dilatačných a zakončovacích škár sa využíva silikón, ktorý sa vyznačuje vysokou elasticitou a pomáha zamedziť výskytu plesní. Okraje škár sa oblepia maliarskou páskou, potom ich môžete ošetriť základným náterom. Po ňom prichádza na rad samotné vypĺňanie silikónom. Dávajte si pozor, aby bol silikón nanášaný rovnomerne a prebytočnú tesniacu hmotu odstráňte škárovacím hladítkom, s ktorým získate aj hladký povrch silikónu. Po skončení práce odstráňte lepiacu pásku. Pri práci sa vždy riaďte odporúčaniami výrobcov a prečítajte si informácie k všetkým materiálom. 

autor: Jakub

Apr 27, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 21 049 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Jozef K.

Živnostník
Žilinský kraj
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý deň, ponúkame naše služby staviame prerábame burame kopeme stierkujeme prerábame jadrá sadrokartón obkldy dlažby bytové i domove jadrá. Verím...Zobraziť viac

Dobrý deň, ponúkame naše služby staviame prerábame burame kopeme stierkujeme prerábame jadrá sadrokartón obkldy dlažby bytové i domove jadrá. Verím že bude spokojnosť a oboch stranách.

#
#
#
Zadať dopyt

Michal O.

Živnostník
Vranov nad Topľou
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý deň...Ponúkame naše služby v oblasti rekonštrukčných a stavebných prác...Zateplenie,Fasáda,Sadrokarton,Stierky,Murovanie,Obklady a Dlažby,Maľovanie,Zámkova dlažba a mnohé ďalšie...Práce sa plánujú na určitý...Zobraziť viac

Dobrý deň...Ponúkame naše služby v oblasti rekonštrukčných a stavebných prác...Zateplenie,Fasáda,Sadrokarton,Stierky,Murovanie,Obklady a Dlažby,Maľovanie,Zámkova dlažba a mnohé ďalšie...Práce sa plánujú na určitý čas dopredu,tak vás prosíme volať aj mesiace skôr,ak niečo chcete, plánujete robiť ;) Pracujeme Len s kvalitným materiálom a každý jeden technologicky a pracovný postup sa dokumentuje! Poctivá práca je naša reklama... Tešíme sa na spoluprácu :)

#
#
#
Zadať dopyt

Ladislav K.

Firma
Žilina
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody...Zobraziť viac

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody vieme prispieť aj vlastnými nápadmi. PS: všetko sa dá len treba chcieť 👍

#
#
#
Zadať dopyt

Sabína K.

Živnostník
Myjava
5,0

Murárske práce, murár

Sme firma ktorá ma 10 ročnú prax v staubarčine ceny sú po dohode ponuka: omietky rekonštrukcia kupelni...Zobraziť viac

Sme firma ktorá ma 10 ročnú prax v staubarčine ceny sú po dohode ponuka: omietky rekonštrukcia kupelni rekonštrukcia bytového jadra zamkova dlažba upravy terenov okrasne ploty brány zateplenie domu izolácia strecha a.t.d.

#
#
#
Zadať dopyt

Emil G.

Firma
Prievidza
5,0

Murárske práce, murár

Stavebné práce Maliarske práce Búračské práce Výkopové práce Sadrokartónové práce Upratovanie domácností a veľkých budov

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir P.

Živnostník
Bratislava
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Mam 21 rokov skúseností v stavebníctve. Pracoval som aj v Nemecku,Anglicku aj Švajčiarskom Bazileji. Mám ukončených niekoľko stavieb na kľúč...Zobraziť viac

Mam 21 rokov skúseností v stavebníctve. Pracoval som aj v Nemecku,Anglicku aj Švajčiarskom Bazileji. Mám ukončených niekoľko stavieb na kľúč rekonštrukcie bytov ,domov, kúpeľní.Robíme precízne s dôrazom na kvalitu a detail. Vykonávame aj menšie stavebné úpravy, murárske práce aj obklady a dlažby na terasách,ako aj rôzne iné stavebné práce..

#
#
#
Zadať dopyt

Dominik K.

Firma
Ružomberok
4,9

Pokládka dlažby a obkladov

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som...Zobraziť viac

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som vyučený murár. Všetko prispôsobím podľa priania zákazníka. Cena práce po dohode

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

Juraj G.

Firma
Bratislava
4,9

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý Deň. S kolegami, kamarátmi vám veľmi radi pomôžeme s realizáciou vašich plánov a projektov ;) Máme mnoho skúseností s...Zobraziť viac

Dobrý Deň. S kolegami, kamarátmi vám veľmi radi pomôžeme s realizáciou vašich plánov a projektov ;) Máme mnoho skúseností s kompletnými rekonštrukciami bytov, od vodoinštalácie, cez obkladačské práce, až po finalizáciu. Podeľte sa s nami o vašu predstavu a mi vám ju pomôžeme dotiahnuť do úspešného konca. #ProfiRenovácie

#
#
#
Zadať dopyt

Peter M.

Firma
Topoľčany
4,9

Murárske práce, murár

Stavebné práce , rekonštrukcie bytov a domov, tesárske a betonárske práce. Taktiež máme expressed Kurierské služby. Rýchlosť - spoľahlivosť....Zobraziť viac

Stavebné práce , rekonštrukcie bytov a domov, tesárske a betonárske práce. Taktiež máme expressed Kurierské služby. Rýchlosť - spoľahlivosť. Dostupnosť 7/24. Fungujeme cely NR kraj a okolie.

#
#
#
Zadať dopyt

Roman T.

Firma
Bratislava
4,9

Pokládka dlažby a obkladov

Mam 14 ročne skúsenosti s rekonštrukciami bytov a domov ktoré zahŕňajú maliarske, murárske, obkladačské, sadrokartonárske, parketárske a takmer všetky dokončovacie...Zobraziť viac

Mam 14 ročne skúsenosti s rekonštrukciami bytov a domov ktoré zahŕňajú maliarske, murárske, obkladačské, sadrokartonárske, parketárske a takmer všetky dokončovacie práce samozrejme v top kvalite pretože kvalitné odvedená práca je moja priorita. Teším sa na spoluprácu s vami.

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir D.

Živnostník
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Maliar,restaurator,malovanie na bielo farebne,benatsky stuk,malba interierov kreativna omietka,stierkovanie,tapetovanie

#
#
#
Zadať dopyt

Tamara H.

Firma
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je...Zobraziť viac

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je kvalitná práca, aby naši zákazníci dostali službu čo najskôr a za prijateľnú cenu. Našim cieľom je spokojný zákazník !!! Vaša spokojnosť je na našom prvom mieste !!! Tešíme sa na spoluprácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Jan H.

Živnostník
Bratislava
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Opravár, inštalatér, stavbár, montér nábytku a rôznych iných konštrukcií (drevo,kov) , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy,...Zobraziť viac

Opravár, inštalatér, stavbár, montér nábytku a rôznych iných konštrukcií (drevo,kov) , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy, chaty ale aj komerčné priestory. Bratislava

#
#
#
Zadať dopyt

Andrej B.

Firma
Bratislava
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Patríme k stavebným firmám s pevným zázemím, perspektívnym tímom skúsených pracovníkov a širokým okruhom kvalifikovaných externých partnerov. Táto koncepcia predstavuje...Zobraziť viac

Patríme k stavebným firmám s pevným zázemím, perspektívnym tímom skúsených pracovníkov a širokým okruhom kvalifikovaných externých partnerov. Táto koncepcia predstavuje základnú podmienku i pri rekonštrukcii vášho bytu. Ďakujeme za vašu dôveru, čo pomáha ďalej napredovať i nám. Viac info nájdete na nasmajster.sk. Neprehliadnite našu novú projektovú kalkulačku nákladov na prácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Adam K.

Firma
Dunajská Streda
4,8

Pokládka dlažby a obkladov

Moje meno je Adam Kostolný a som zatial SZČO - nakoľko založenie s.r.o. je v procese. Mám 28 rokov a...Zobraziť viac

Moje meno je Adam Kostolný a som zatial SZČO - nakoľko založenie s.r.o. je v procese. Mám 28 rokov a už po strednej škole som začal pracovať na stavbách. Zo začiatku to boli väčšinou zateplovacie práce na výškových budovách, neskôr som sa však preorientoval na prerábku rodinných domov a bytov. Okrem stavebných prác je mi veľmi blízky aj design či už interiéru alebo exteriéru. Svoju prácu sa snažím vykonávať vždy na 100% a som presvedčený že je na čase vytlačiť z trhu fušerov a akúkoľvek nekvalitnú a neodbornú prácu!

#
#
#
Zadať dopyt

Jozef F.

Firma
Koniarovce
4,8

Pokládka dlažby a obkladov

Remeselnė a stavebné práce - murárske práce a stavebné práce - obklady a dlažby - maľovanie - kuchynské linky inštalácia...Zobraziť viac

Remeselnė a stavebné práce - murárske práce a stavebné práce - obklady a dlažby - maľovanie - kuchynské linky inštalácia - voda, elektrika - podlahy - buracie práce - prestavby, prístavby - kúpeľňe na kľúč - kompletné rekonštrukcie bytov, domov Som veľmi flexibilný a zručný mám prax v oblasti 17 rokov. V tejto oblasti som podnikal a pracoval v zahraničí a v tomto pokračujem aj na Slovensku. Zodpovednosť, kvalita, k spokojnosti zákazníka.

#
#
#
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,8

Murárske práce, murár

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás...Zobraziť viac

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin V.

Firma
Prešov
4,8

Pokládka dlažby a obkladov

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na...Zobraziť viac

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom. Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh.... Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753 Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac

Pošlite dopyt 21049 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte obkladača na obklady do kúpeľne? V tejto kategórii máme 21 049 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt