Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Rekonštrukcia kuchyne

Ako naplánovať kuchyňu, aby sa z nej stal váš vysnívaný priestor

Hľadáte stolára na rekonštrukciu kuchyne? V tejto kategórii máme 20351 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Ako naplánovať kuchyňu, aby sa z nej stal váš vysnívaný priestor
Rekonštrukcia kuchyne

Ako naplánovať kuchyňu, aby sa z nej stal váš vysnívaný priestor

Zdokonalenie dizajnu kuchyne, kompletná prestavba alebo ešte len prvotné zariaďovanie je síce pomerne pekná a vzrušujúca práca, ale môže byť neskonale náročná. Môžete si objednať všetky vzorky farieb, prihlásiť sa na odber časopisov či sledovať relácie. Nemožno poprieť, že to môže byť trochu stresujúce, ak si nie ste istí tým, čo robíte a úplne presne netušíte, akú sumu za kompletnú kuchyňu môžete na konci očakávať.

Kuchyne boli kedysi skrytými pracovnými priestormi, ale dnes sú to miestnosti, v ktorých trávime obrovské množstvo času. Musia ponúknuť nielen spotrebiče na prípravu a varenie jedál, ktoré vyhovujú všetkým obyvateľom domu, ale musí to byť aj štýlový priestor, v ktorom chceme byť radi.

Často sú otvorenou zónou spojenou s jedálňou a plynule prechádzajúcou do obývacieho priestoru, takže kuchynská výzdoba musí byť harmonicky prepojená aj s jedálenskými a oddychovými miestnosťami. Správne plánovanie kuchyne je kľúčové, ak chcete kuchyňu, ktorá splní všetky vaše očakávania na funkčnosť a estetiku.

1. Porozmýšľajte, čo od svojej kuchyne očakávate

Zanalyzujte, čo momentálne máte v súčasnej kuchyni v porovnaní s tým, čo od novej kuchyne potrebujete a očakávate. Najlepšie je to urobiť ešte predtým, ako sa vyberiete k dizajnérovi kuchýň alebo do špecializovanej nábytkárskej firmy. Využite to, čo vo vašej kuchyni funguje teraz, a zmeňte to, čo nefunguje. Tento proces vám tiež umožní byť kreatívny a uvedomiť si, či je možné niečo znovu použiť alebo recyklovať. 

Popremýšľajte, aké sú vaše kuchynské skrinky na stene. Alebo chcete radšej kuchynský ostrovček? Je potrebné začleniť do priestoru obývaciu časť? Venujte čas i plánovaniu umývadla aj domácich spotrebičov. Skúste si k tomu sadnúť a rozmyslite si, čo v skutočnosti budete potrebovať.

2. Zvážte najlepšie rozloženie vašej kuchyne

Pri zvažovaní rôznych nápadov na dizajn a usporiadanie kuchyne získajte jasnejší obraz o nasledujúcich veciach:

  • Ako využívate kuchyňu? Usporiadanie kuchyne by malo byť navrhnuté tak, aby dokonale zodpovedalo vášmu životnému štýlu. 
  • Je to otvorený priestor? Zamerajte sa najskôr na usporiadanie pracovnej časti kuchyne, ale tiež následne na jej vzťah k jedálenskému priestoru – či existuje samostatne ako ostrovček, alebo ako súčasť väčšieho celku. 
  • Nezabudnite na pracovný trojuholník. Na plánovanie priestoru na prípravu a varenie použite koncepciu návrhu pracovného trojuholníka kuchyne. Tri body sú chladnička, drez a sporák s pomyselnými čiarami, ktoré vytvárajú trojuholníkový tvar. Tri body by mali byť navzájom dostatočne blízko, aby bola príprava jedla efektívna, ale každá súčasť trojuholníka by mala mať svoj vlastný priestor a nemala vy vás obmedzovať. 
  • Čo bude najlepšie fungovať s tvarom vašej kuchyne? Pomyslite na trojuholník, ktorý kladie určité nároky na možné usporiadanie. Ide o kuchyňu v tvare písmena U alebo L, rohovú kuchyňu alebo otvorenú? 

3. Vypracujte si podrobný náčrt

Keď máte zoznam hotový, môžete začať vypracovávať náčrt. Pri navrhovaní kuchyne je dôležité pochopiť priestor, s ktorým pracujete. Požiadajte výrobcov kuchýň, architekta, dizajnéra alebo, ak si trúfate, použite milimetrový štvorčekový papier a urobte to sami. Dbajte na to, aby ste starostlivo vytvorili výkresy v presnej mierke.


 
Označte presné umiestnenie vnútorných a vonkajších dverí a okien, aby ste mali najlepší možný čistý prechod medzi kuchyňou, vonkajším priestorom a zvyškom domu. Ak napríklad plánujete otvorenú kuchyňu, budete musieť do svojho plánu zahrnúť všetky zóny.

Priestory v skriniach a zariadeniach.

Ako to urobiť najlepšie? S malými papierovými maketami si ujasnite, kde plánujete umiestniť veľké spotrebiče a skrinky. Pokiaľ to nie je možné, použite ceruzku a majte poruke gumu. Keď presne uvidíte, s akou veľkou miestnosťou musíte pracovať, môžete začať plánovať, ako ju čo najlepšie využiť.

Poskytne vám tiež jasnú predstavu o tom, koľko chcete minúť pred spustením presného procesu návrhu, a zaistí, že skončíte so zariadením, ktoré si môžete dovoliť. Pomôže vám to znížiť nadmerné náklady na začiatku procesu, ak sa vaše plány rozchádzajú s realitou. 

4. Zhromaždite nápady 

Po zvážení všetkých východiskových bodov uvedených vyššie môžete začať hľadať inšpiráciu na kuchyňu tak, aby bol konečný výsledok v čo najlepšej zhode s vašou predstavou. 

Je nevyhnutné nájsť štýl, ktorý vyhovuje praktickým požiadavkám, ale i dizajnu. Myslite na toto:

Chcete, aby kuchyňa vyjadrovala kompletný štýl vášho domova alebo cítite, že potrebujete vytvoriť kontrast? Chcete ju zladiť s ostatnou výzdobu ďalších miestností alebo ju nechať vyniknúť? Aký štýl chcete použiť? Zvolíte farbu alebo vnesiete do miestnosti prvky, ako sú dlažba, obklad, prípadne kameň? Všetky tieto možnosti by ste mali brať do úvahy pred vykonaním akejkoľvek práce. Keď sa na to pozriete, môžete začať realizovať plánovanie kuchyne.

Niekoľko nápadov

Moderné kuchyne: Vyberte si minimalizmus pre moderný dizajn. Súčasné kuchyne môžu fungovať v moderných, ale i starších, klasických domoch. Najlepšie však vyzerajú v svetlých a jednoduchých priestoroch. Myslite na elegantné, minimalistické skrinky, starostlivo vybrané farebné jednoduché schémy a možno aj na niekoľko drobných detailov na zútulnenie. 

Uvidíte, že moderné kuchyne majú často minimalistický vzhľad a sú vybavené účelným úložným priestorom a vstavanými spotrebičmi. Ak chcete navrhnúť kuchyňu bez zbytočností, moderná kuchyňa je pre vás tým najlepším riešením. Dobre navrhnutá minimalistická kuchyňa má ešte jednu podstatnú výhodu. Nestojí veľa.

Tradičné kuchyne: Vyberte si klasiku alebo rustikálnu s vidieckou atmosférou. Tradičné kuchyne sa perfektne hodia vtedy, ak žijete v staršom dome s tradičnými prvkami a pôvabnými detailmi, v skutočnosti však môžu vyhovovať aj moderným domom, ktorým chcete vtlačiť určitý charakter alebo punc originality. Existuje množstvo kuchynských štýlov, ktoré môžeme zaradiť do kolónky „tradičné“, takže si môžete nájsť taký, ktorý vyhovuje vášmu vkusu. Tradičné, klasické kuchyne sú tak veľmi rozšírené, že určite nebudete mať problém nájsť inšpiráciu niekde na internete.
 
Pozornosť venujte i malým detailom a inšpirujte sa pri vytváraní kuchynského dizajnu, ktorý je viac o pôvabe domova ako o funkčnosti a účelnosti. Všimnite si aj zvýrazňujúce originálne prvky, ako sú trámy alebo originálne obklady, ktoré sú dokonalé s tradičným dizajnom. Vytvoríte tým útulný priestor s osobnosťou.
 
Samostatne stojacie kuchyne: Flexibilný nábytok pre všetky typy domovov. Samostatne stojace kuchyne budú fungovať v moderných, ale i starších domoch. Pokojne môže ísť aj o mix a zlaďovanie jednorazových kúskov s cieľom vytvoriť jedinečný štýl. Tento druh kuchynského dizajnu si vyžaduje viac premýšľania, pretože to nie je také jednoduché ako bežný výber kuchynského nábytku v predajni. Namiesto toho budete musieť úplne navrhnúť svoju vlastnú kuchyňu a rozhodnúť sa pre rôzne cesty.

Vybudujte si kostru kuchyne pomocou niekoľkých kľúčových častí, ako sú skrinky a pracovné dosky, od spoločnosti, ktorá sa špecializuje na kusy na mieru alebo na výrobu sériového kuchynského nábytku, ktoré sú cenovo dostupnejšie.

Skúste nájsť ďalšie časti kuchyne, ktoré budú spolupracovať so základom a zapadnú do priestoru (je to veľmi náročné na čas a niekedy sa to nemusí vôbec podariť).

Touto kombináciou získate kuchyňu, po ktorej túžite, a doplníte ju lacnejšími dizajnovými kúskami, ktoré z kuchyne spravia taký priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre.

5. Vyberte si materiály

Keď už viete, v akej kuchyni chcete tráviť čas, môžete začať vyberať kuchynské linky a povrchové úpravy. Samozrejme, všetko sa odvíja od rozpočtu, ale treba povedať, že investícia do kvalitnejšej kuchyne dodá vášmu domu pridanú hodnotu. A je jasné, že čím kvalitnejšie materiály si vyberiete, tým dlhšie môže kuchyňa vydržať. 

Tvrdé drevo je najlepší a najodolnejší materiál, ktorý si môžete pre svoje kuchynské skrinky zvoliť. Preglejka je tiež dobrou voľbou a často o niečo lacnejšia ako kuchyňa z masívu. 

Ak chcete elegantný moderný dizajn kuchyne pozrite sa po skrinkách z drevovláknitých dosiek. Sú zvyčajne lacné, ale majú dlhú životnosť, a poskytujú tak úplne hladký povrch pre elegantný minimalistický vzhľad.

Ktorým materiálom sa vyhnúť? 

Skrinky a dvere skriniek, ktoré majú drevenú dyhu, majú tendenciu nevydržať veľmi dlho, pretože vrstva dyhy sa môže odlupovať a šúpať. To isté platí pre drevotrieskové dosky. Oba tieto materiály sú však cenovo dostupné, takže ak sa snažíte minimalizovať náklady, mohli by vám vyhovovať. 

6. Farba je dôležitá

Farba je možno rovnako dôležitá ako štýl skriniek, ktorý si vyberiete, pretože to bude prvá vec, ktorú si niekto všimne, keď vkročí do vašej kuchyne. Najobľúbenejšou farebnou voľbou pre kuchyňu je biela, za ktorou nasleduje krémová a bledosivá. To je dobrá voľba v prípade, ak chcete, aby bola základom na doplnenie vašej vlastnej obľúbenej farby a zvýraznenie vašej osobnosti. Neutrálne farby sú však dobré aj na to, ak by ste sa v budúcnosti rozhodli dom predať. Výrazné farby by nemuseli lahodiť oku budúceho majiteľa.

Biely alebo svetlý dizajn kuchyne vám tiež ponúka viac možností, pokiaľ ide o výber dekorácie – od obkladov cez dlažby až po kuchynské podlahy. Sivé kuchyne sú tiež veľmi trendové a hodia sa k tradičným, súčasným kuchyniam, ale aj tým moderným.

7. Pracovné dosky

Kuchynské dosky musia ladiť s rozpočtom aj vkusom. Pokiaľ máte na to rozpočet, vyberte si najlepšiu možnú kvalitu. Drevo vyzerá teplo a je príjemné na dotyk, je však potrebné pravidelne ho ošetrovať. Prírodný kameň môže pôsobiť veľkolepo a každý kus má jedinečný vzhľad. Umelé kompozity sú odolné a ľahko sa udržiavajú. 

Ak máte odvahu, môžete skúsiť i neobvyklé materiály. Nehrdzavejúca oceľ vytvorí profesionálny vzhľad, kameň so vzhľadom betónu môže vyzerať nádherne a sklo vo forme pracovnej dosky môže byť tiež veľmi príťažlivé. 

8. Obklady a dlažby

Obkladom v kuchyniach sa nevyhnete. Hlavne v exponovaných miestach, pracovnej oblasti, nad sporákmi či kuchynskými pracovnými doskami. Obklad je mimoriadne dôležitý. Je fajn, ak je štýlový a dizajnový, ak sa však chystáte využívať kuchyňu skutočne intenzívne, potrebujete hlavne, aby sa dal dobre udržiavať. Môžete použiť keramiku alebo kameň. 

To platí aj pre podlahu. Musí byť odolná proti postriekaniu, mastnote, vode a vysokej vlhkosti. Masívne drevo sa všeobecne do kuchýň neodporúča. Namiesto toho si zvoľte opracované upravené podlahy vo vzhľade skutočného dreva navrhnuté tak, aby boli v kuchynských podmienkach stabilné. Tiež môžete použiť keramickú dlažbu.

Laminát
Ak milujete vzhľad dreva, je laminát cenovo výhodnou voľbou, ktorá presvedčivo napodobňuje vzhľad skutočných materiálov. Vždy sa odporúča kúpiť si najkvalitnejší laminát, aký dovolí rozpočet, pretože lacnejšie varianty môžu pôsobiť trochu neprirodzene.

Guma
Ak hľadáte flexibilné a moderné podlahy, tiež môžete zvážiť gumu. Odolné, hygienické a pohodlné na chôdzu sa stávajú čoraz obľúbenejšou voľbou v kuchyniach.

Betón
Štýlové a s výrazne moderným dizajnom sa betónové podlahy rýchlo stávajú podlahou pre súčasné domácnosti. 

Betónové a gumené podlahy sú ideálne v kuchyni a na dobre pripravené základy podláh v kúpeľni. Sú odolné proti poliatiu, nečistotám a škvrnám, čo z nich robí aj mimoriadne praktický materiál.

9. Osvetlenie

Ak chcete mať naozaj komplexne navrhnutú kuchyňu, nikdy nesmiete zabudnúť na kvalitné osvetlenie. Samozrejmosťou je stropné svetlo, ktoré treba rozvrhnúť podľa dispozície kuchyne v závislosti od toho, či máte kuchyňu ako jednu miestnosť, alebo je spojená s inými priestormi v dome.

Dôležité je však aj bodové osvetlenie, ktoré by ste mali umiestniť na všetkých miestach, na ktorých budete v kuchyni často pracovať. Dobré je hlavne dať takéto svetlo nad pracovnú dosku. Keďže v kuchyni sa pracuje s ostrými predmetmi, je potrebné, aby ste dobre videli. 

Podľa toho, či nájdete nejaký voľný priestor na stene, môžete si zabezpečiť aj nástenné svietidlá. Kuchyňa je priestor, v ktorom musíte mať naozaj prehľad. Aj kvôli bezpečnosti, aj kvôli tomu, aby ste dobre videli na to, s akými surovinami pracujete. Či sú ešte čerstvé a vhodné na spracovanie, alebo je ich už potrebné vyhodiť.   

Pokiaľ je to možné, svetlá dajte zapojiť do viacerých okruhov, aby ste vedeli zapnúť iba tie, ktoré skutočne potrebujete využívať.

10. Záclony a rolety

To sú už tie milé detaily, ktoré závisia čisto od vašich preferencií. Ak máte starší dom niekde na vidieku, môžete pouvažovať zvonku aj nad drevenými okenicami. Zvnútra pre vás budú vhodné a výhodné rolety, ktoré sú zvyčajne z plastu a dobre odolávajú vlhkosti, mastnote a výborne sa čistia a udržiavajú. Na konci ako čerešničku na torte si zaveste záclonky. Tých nájdete v špecializovaných predajniach množstvo, v rôznych štýloch, dĺžkach a farbách.

Vaša kuchyňa je hotová. Vo výsledku by ste sa v nej mali cítiť dobre, a hoci je kuchyňa skôr pracovná ako oddychová súčasť domu, nie je dôvod, prečo by ste si pobyt v nej nemohli užívať čo možno najlepšie.  

 

autor: Lucia

Jun 23, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 20351 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Marko H.

Firma
Prešov
5,0

Hodinový manžel

22 rokov. SPŠ Stavebná Priemyslovka. Na stavbách pracujem od 15tich rokov v skoro všetkých oblastiach. Popritom opravujem elektroniku- konkrétne smartfóny/tablety (výmena...Zobraziť viac

22 rokov. SPŠ Stavebná Priemyslovka. Na stavbách pracujem od 15tich rokov v skoro všetkých oblastiach. Popritom opravujem elektroniku- konkrétne smartfóny/tablety (výmena displejov, batérií...)

#
#
#
Zadať dopyt

Richard B.

Živnostník
Sabinov
5,0

Výroba nábytku

Ponúkam: - výroba nábytku na mieru ...Zobraziť viac

Ponúkam: - výroba nábytku na mieru - montáž drevených obkladov a podláh - výroba psích búd , latrín - výroba dekoračných predmetov do záhrad - výroba dreveńych obalov

#
#
#
Zadať dopyt

D S.

Živnostník
Klasov
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Sme rodinna stavebná firma ktora sa zaoberá od prerabania, rekonštruovania, zateplenia rod domov/bytov murarske prace šalovanie a...Zobraziť viac

Sme rodinna stavebná firma ktora sa zaoberá od prerabania, rekonštruovania, zateplenia rod domov/bytov murarske prace šalovanie a az po domy na kluč

#
#
#
Zadať dopyt

Tibor S.

Živnostník
Častkovce
5,0

Majster

Dobrý deň Sme partia ktora má rada novú výzvu a to v rekonštrukcii,búrania,odvozu,pristavania,malovania a podobných prác. Žiadna práca pre nás nie je...Zobraziť viac

Dobrý deň Sme partia ktora má rada novú výzvu a to v rekonštrukcii,búrania,odvozu,pristavania,malovania a podobných prác. Žiadna práca pre nás nie je príliš velká ani malá

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš H.

Živnostník
Skalica
4,9

Hodinový manžel

Mám 10r skúsenosti s prácou na stavbách. Som vyučený elektrotechnik. Mám paragraf 23- Elektrotechnik na riadenie činnosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Dominik K.

Firma
Ružomberok
4,9

Pokládka dlažby a obkladov

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som...Zobraziť viac

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som vyučený murár. Všetko prispôsobím podľa priania zákazníka. Cena práce po dohode

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

D K.

Živnostník
Bratislava
4,9

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Hodinový Manžel aj čiastočné či celkové rekonštrukcie , opravy , zhotovenia montáže a poradenský servis takmer všetkých stavebných činnosti...Zobraziť viac

Hodinový Manžel aj čiastočné či celkové rekonštrukcie , opravy , zhotovenia montáže a poradenský servis takmer všetkých stavebných činnosti vrátane inštalačných . V domoch , bytoch , kanceláriách a firmách . S profesionálnym prístupom . Na základe dlhoročných zahraničných skúsenosti., ktoré chcem využit aj na Slovenskom trhu prace . Ako to má byť ! Heslom ,, Náš zákazník , náš pán ! "

#
#
#
Zadať dopyt

Štefan P.

Firma
Bratislava
4,8

Montáž svietidiel

Ponúkané služby: - výmena a zapojenie ističov, prúdových chráničov, - výmena a zapojenie vypínačov, zásuviek, - zapojenie svietidiel, - montáž a zapojenie spotrebičov, - a...Zobraziť viac

Ponúkané služby: - výmena a zapojenie ističov, prúdových chráničov, - výmena a zapojenie vypínačov, zásuviek, - zapojenie svietidiel, - montáž a zapojenie spotrebičov, - a mnoho ďalších elektrikárskych prác...

#
#
#
Zadať dopyt

Tamara H.

Firma
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je...Zobraziť viac

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je kvalitná práca, aby naši zákazníci dostali službu čo najskôr a za prijateľnú cenu. Našim cieľom je spokojný zákazník !!! Vaša spokojnosť je na našom prvom mieste !!! Tešíme sa na spoluprácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Marek P.

Živnostník
Ružomberok
4,8

Maliarske práce, maliar

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku, montáž kuchýň...Zobraziť viac

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku, montáž kuchýň ,maľovanie montáž sanity a sadrokartónu

#
#
#
Zadať dopyt

Lukáš R.

Živnostník
Bratislava
4,8

Montáž, skladanie nábytku

Dobrý deň, na platforme willio ponúkam tieto služby: - údrzbárske práce ( voda v domácnosti, drobné opravy ) výmena batérie, oprava...Zobraziť viac

Dobrý deň, na platforme willio ponúkam tieto služby: - údrzbárske práce ( voda v domácnosti, drobné opravy ) výmena batérie, oprava WC splachovaca.. - elektroinštalačné práce v domoch a bytoch (opravy elektroinštalácií, odstraňovanie porúch, pripojenie a výmena spotrebičov, svetiel,zásuviek, vypínačov..) - pokladanie plavajucich podláh - skladanie nábytku, detských ihrísk, -skladanie kuch. linky Ikea (oprava, výmena spotrebičov, drezu, výmena prac. dosky..) a ine.

#
#
#
Zadať dopyt

Jan H.

Živnostník
Bratislava
4,8

Rekonštrukcia kúpeľne

Opravár, inštalatér, stavbár, montér nábytku a rôznych iných konštrukcií (drevo,kov) , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy,...Zobraziť viac

Opravár, inštalatér, stavbár, montér nábytku a rôznych iných konštrukcií (drevo,kov) , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy, chaty ale aj komerčné priestory. Bratislava

#
#
#
Zadať dopyt

Mikuláš J.

Firma
Stupava
4,8

Pokládka dlažby a obkladov

Mám 25 ročnú prax v stavebníctve, hlavne interiérové a dokončovacie práce. Montáž nábytku, podláh, zárubní a dverí, vodoinštalačné a elektroinštalačné...Zobraziť viac

Mám 25 ročnú prax v stavebníctve, hlavne interiérové a dokončovacie práce. Montáž nábytku, podláh, zárubní a dverí, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce. Viem zabezpečiť dovoz materiálu vlastnou dodávkou.

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimír P.

Firma
Trenčín
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč,...Zobraziť viac

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč, elektroinštalačné práce, maliarske práce, návrh a výroba nábytku na mieru, sadrokartónové práce, terénne úpravy okolo domu, strechy, skrátka od A po Z čo sa týka stavebníctva. Používame prvotriedne materiály a ponúkame dlhoročné skúsenosti. U nás budete mať všetko z jednej ruky !

#
#
#
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce, murár

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a...Zobraziť viac

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

#
#
#
Zadať dopyt

Peter M.

Firma
Bratislava
4,7

Upratovanie

Vykonávam pravidelné alebo jednorazové údržby na objektoch v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkam nasledovné práce: ◦ kompletné upratovacie služby,◦ kompletné záhradnícke...Zobraziť viac

Vykonávam pravidelné alebo jednorazové údržby na objektoch v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkam nasledovné práce: ◦ kompletné upratovacie služby,◦ kompletné záhradnícke služby, ◦ starostlivosť o interiérové rastliny, ◦ projektovanie a realizáciu okrasných záhrad, ◦ realizáciu a servis automatických závlah, ◦ orezávanie stromov, strihanie stromov a živých plotov, ◦ čistenie zanedbaných pozemkov, ◦ zemné práce, dovoz zeminy, štrkov, pieskov, okrasného kameniva, ◦ rôzne iné práce v interiéroch a exteriéroch nehnuteľností. Prácam sa venujem od roku 2016 v minulosti som pôsobil na objekte administratívnej budovy BBC, momentálne so svojim tímom zabezpečujem údržbu pre bytový dom Na Križovatkách, bytové domy Jégeho Alej, bytový dom Dubravia a rôzne iné nehnuteľnosti v Bratislave. V spolupráci s pražiarňou kávy GORIFEE zabezpečíme pre vašu oslavu, event, svadbu, firemnú akciu či inú akciu zaujímavý kávový catering. Teším sa na spoluprácu s Vami.

#
#
#
Zadať dopyt

Branislav H.

Firma
Bratislava
4,7

Pokládka dlažby a obkladov

Viac ako 20 rocne skusenosti s rekonstrukciami a upravou interierov a exterierov Kreativny pristup Kvalita

#
#
#
Zadať dopyt

Martin J.

Živnostník
Košice
4,7

Murárske práce, murár

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné...Zobraziť viac

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné ceny je samozrejmosťou.

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Rekonštrukcia kuchyne

Nízka cena1 500,00 €/práca
Priemerná cena4 270,00 €/práca
Vysoká cena7 150,00 €/práca

Pošlite dopyt 20351 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte stolára na rekonštrukciu kuchyne? V tejto kategórii máme 20351 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt