Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Podlahár

Ako si vybrať vhodnú podlahu pre jednotlivé miestnosti vo vašom dome?

Hľadáte pokladača či podlahára? V tejto kategórii máme 16 397 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Ako si vybrať vhodnú podlahu pre jednotlivé miestnosti vo vašom dome?
Podlahár

Ako si vybrať vhodnú podlahu pre jednotlivé miestnosti vo vašom dome?

Ak ste sa rozhodli modernizovať podlahy vo vašom dome, isto viete, že nájsť tu najvhodnejšiu nie je najľahšie. Aká podlaha je vlastne tá najlepšia a najvhodnejšia? Podľa akých faktorov sa dá podlaha definovať ako tá najlepšia? Výber závisí od niekoľkých bodov, ktoré môžete uplatniť aj pri vašej situácii. Tu je zopár kľúčových faktorov, na ktoré by ste mali brať ohľad.

banner
Rozpočet

Ak si nemôžete dovoliť minúť viac ako 1 000 € na podlahy v miestnostiach, ktoré sú väčšie, znamená to, že kvalitné podlahy zo žuly či mramoru pre vás nebudú uskutočniteľnou možnosťou.

Umiestnenie 

Do akej miestnosti vyberáte podlahu? Bude podlaha vystavená vlhkému alebo čiastočne vlhkému prostrediu? Bude podlaha v miestnosti vždy suchá, nachádza sa na frekventovanejšom mieste? Ako obstojí vybraná podlaha v určitých miestnostiach? Na všetky tieto otázky by ste mali poznať odpovede. 

Údržba 

Ako často sa treba starať o vybranú podlahu? Údržba je skôr o osobnej preferencii ako o tom, aký typ podlahy si vyberiete. Akýkoľvek typ podlahy, aj ten najmenej odolný vám pri správnej údržbe poslúži desaťročia. Ak sa však neradi riadite pokynmi výrobcov v rámci pravidelnosti údržby, svoje rozhodnutie o výbere prehodnoťte. 

Vzhľad a dojem 

Pre väčšinu majiteľov domov je otázka vzhľadu podlahy pri rozhodovaní na prvej priečke. Odborníci však faktor vzhľadu umiestňujú na koniec ich priečok a pri výbere sa riadia pragmatickejším zmýšľaním. Zaujímavé je, že vzhľad podláh sa s pribúdajúcimi rokmi radí na stále menej a menej kritizovanú priečku.

Je to tak, pretože výrobcovia podláh sú stále zdatnejší v napodobovaní vzhľadov prírodného kameňa alebo dreva, pri podlahách vyrobených z laminátu. Avšak napodobniť hrejivý pocit, ktorý máte z podláh masívneho dreva, alebo pevnosť kameňa je náročné až takmer nemožné. 

Dlaždice 

Ak sa na výber podlahy pozeráte z väčšej perspektívy, zistíte, že jednou z najlepších možností, ktoré viete urobiť, je zvoliť si ako podlahovú krytinu dlaždice. Táto voľba je ľahko dostupná, nenákladná a ponúka všestranné možnosti, keďže dlaždice sú vyrábané z rôznych materiálov, od keramiky až po kameň. 

Široký výber veľkostí

Skvelá univerzálnosť dlaždíc vychádza z množstva možností, ktoré vám vedia poskytnúť. Veľkosť dlaždíc je nesmerne variabilná – možnosť výberu je už od najmenšieho 2,5 cm2, po väčšie až nadrozmerné veľkosti. 

Čo sa týka údržby, len ťažko vie niektorý typ poraziť dlaždice v jednoduchosti ich čistenia. Problém však môže predstavovať hmota na škárovanie. Avšak aj tieto problémy s farbením a odštepovaním hmoty na škárovanie sa dajú zmierniť správnou údržbou, utesnením alebo dokonca systémom údržby založeným na použití epoxidov. Ak sa rozhodnete správne, nemusíte mať obavy. 

Obrovským plusom dlaždíc je aj to, že ich oprava je pomerne jednoduchá. Vedeli ste, že na opravy dlaždíc pre tento účel sa zvyčajne do zásoby kupujú dlaždice rovnakého druhu, aký si vyberiete? Tie sa odkladajú a využívajú pri vzniknutých problémoch. Ak teda na dlaždici vzniknú pukliny, zvyčajne v dôsledku nesprávneho použitia nevhodného lepidla, poškodenú dlaždicu stačí vymeniť. 

Pri škvrnách a poškodeniach vodou je dôvod poškodenia diskutabilný, najmä ak ide o neporézne keramické dlaždice. Stať sa ale môže, že budete musieť tesniť aj dlaždice z prírodného kameňa, akým je napríklad mramor na to, aby ste sa vyhli problému poškodenia vodou. 

Výhodou dlaždíc je aj to, že ich viete umiestniť na podlahové kúrenie. Ak chodíte aj v zime radi na boso, no nemáte radi pocit studených nôh, vyhrievaná podlaha je príjemným potešením. Ešte väčšia je, ak je s ovládacími prvkami termostatu. Dlaždice teda zastávajú jedno z najlepších podlahových riešení akéhokoľvek rozpočtu. 

Linoleum

Aj keď je časté zamieňanie linolea a vinylovej podlahy, je medzi nimi nekonečné množstvo rozdielov. Linoleum si drží priečku v zozname najlepšej možnosti pri výbere podlahoviny. Už viac ako 150 rokov totiž zastáva jednu z najkrajších a najodolnejších typov podláh. 

Čo je to linoleum? 

V zložení linolea sa nachádza ľanový olej, čo ho robí vodeodolným a zároveň šetrným k životnému prostrediu. Lisované linoleum je skvelé v miestnostiach s vyššou vlhkosťou ako sú kúpeľne a kuchyne. V príliš vlhkých miestach, ako napríklad v okolí umývadiel a vaní, kde voda častokrát preniká cez okraje, ho budete musieť utesniť silikónovým tmelom.

Stojatá voda nie je pri linoleu problémom, pokiaľ nepreniká pod jeho podklad. Ak sa tak stane a voda pod podklad prenikne, dokáže ho poškodiť a spôsobiť odlupovanie linolea. Utesňovanie silikónom je preto múdrou opatrnosťou, ktorou sa vyhnete poškodeniam. 

Túžite po retro looku? 

Linoleum patrí medzi najlepší typ podlahy, ktorým viete dosiahnuť retro vzhľad. Krásu linolea možno vylepšiť vložkami a rôznymi okrajmi, čo mu dodáva mimoriadnu všestrannosť. Pretože retro päťdesiate a šesťdesiate roky 20. storočia zostávajú v móde, rovnako tu s nami zostáva aj linoleum. Údržba je nadpriemerne jednoduchá a už len vďaka svojej odolnosti zostáva linoleum jedným z najlepších podlahových materiálov. 

Tvrdé drevo 

V mnohých televíznych seriáloch z prostredia rekonštrukcií starších domov ste mohli zachytiť scénky, v ktorých sa majitelia, kupujúci starší dom, rozhodnú z podláh povytrhávať zastarané a opotrebované koberce. Pod nimi hľadajú a zvyčajne odhaľujú vzácne podlahy z tvrdého dreva. 

Najlepšie podlahy pre potreby majiteľov

Pri kúpe staršieho domu sú zvyčajne majitelia zvedaví na spôsob, akým dokážu starú podlahu odstrániť, prekryť, poprípade na ňu položiť iný typ podlahoviny alebo dlaždíc. Makléri, ktorí kupujúcemu domy zvyčajne dodávajú však rýchlo túto šialenú myšlienku z hláv kupujúcich vymetú. Výhodnejšie je totiž starú podlahu inovovať, zreštaurovať, čo kupujúcemu pomôže ušetriť nemalé náklady a v konečnom dôsledku mu poskytne jedinečnú kvalitnú podlahu, ktorú mu budú závidieť priatelia aj rodina. 

Drevená podlaha je klasickým príkladom štýlu, ktorý sa robí správne a predstavuje to najlepšie, čo vám svet podlahových krytín môže ponúknuť. Vďaka pocitu hrejivosti, ktorý v miestnosti vytvára, jedinečnému charakteru a ľahkej údržbe – najmä ak si uvedomíte, že náklady spojené s brúsením a teda povrchová úprava je v porovnaní s inštaláciou novej podlahy minimálna – sa podlaha z tvrdého dreva stáva jednou z najlepších podlahových možností všetkých čias. 

Vzory a druhy

Ruky šikovného remeselníka vedia v drevených podlahách vyčarovať krásne vzory. Miešaním rôznych druhov dreva v miestnosti dokážete dosiahnuť tiež výnimočné dramatické výsledky. Potrebné je však dbať na súlad jednotlivých druhov dreviny. Pri kvalitnom, správnom druhu dreva nie sú problémom ani poškodenia, ako sú škrabance od pazúrov alebo vysokých opätkov. Škrabance je možné prebrúsiť a prelakovať, tak ako väčšinu ďalších povrchových poškodení. 

Korkové podlahy 

Je pravdou, že korkové podlahy sa neradia medzi prvú, ani druhú voľbu výberu podlahovej krytiny medzi vlastníkmi či staviteľmi domov.

No korok si jednoznačne zaslúži svoje miesto medzi zoznamom tých najlepších podláh, najmä pre tieto dôvody:

  • Korková podlaha je obnoviteľným, udržateľným zdrojom, pretože sa vyrába zberom kôry stromu korku.
  • Vďaka jeho hubovitej bunkovej štruktúre sa korok dokáže stlačiť a následne vrátiť do pôvodného tvaru – je teda odolný voči nárazom. 
  • Korková podlaha je vynikajúcim tlmičom zvuku, preto sa už od 19. storočia používa ako podlaha v knižniciach. 
  • Korok je všestranným materiálom. Dodáva sa v tvare dlaždíc alebo dosiek a inštalovať ho môžu aj tí, ktorí majú skúsenosť s inštaláciou podobných drevených podlahových výrobkov. 
  • Keďže sa korok získava z kôry stromu, v dreve sa nachádzajú jedinečné živé vzory, ktoré sú celkovo, jednými z najzaujímavejších vzorov, ktoré na drevených podlahách nájdete. 
  • Údržba je veľmi jednoduchá. Stačí iba občasné utretie vlhkou handrou, vysávanie, zametanie. Korková podlaha je netoxická a preto bezpečná pre všetkých členov domácnosti, pre ľudí aj zvieratá. 

Bambusové podlahy

Bambus je jednou z najrýchlejšie rastúcich rastlín, presnejšie typ trávy, ktorý sa radí medzi najlepšie podlahové materiály. 

Podlaha, ktorá je ekologická

Bambusové podlahy môžeme zaradiť medzi obnoviteľné prírodné zdroje. Technicky je to tráva, no vlákna bambusu je možné spracovať do formy, ktorej výsledkom je podlahovina rovnako tvrdá ako podlahy z tej najtvrdšej dreviny. Jej pevnosť je mnohokrát silnejšia ako pri zliatinách ocele a jej schopnosť odolávať tlaku vyššia, ako v mnohých zmesiach betónu. 

Odolnosť voči nárazom

Štruktúra bambusovej podlahy je vysoko odolá voči nárazom. Bambus sa zvyčajne dodáva ako umelo vytvorený produkt dreva, napríklad vo forme dlaždíc alebo dosiek tvarovo podobným podlahám z korku. Najčastejšie sa predáva ako hotový produkt, no niektorí výrobcovia ich vedia dodať zákazníkom aj v neupravenom stave, kedy sú dlaždice pripravené na následné morenie. Odporúča sa však kúpa už celkovo hotových produktov, keďže výrobcovia bambusových podláh vedia vykonať vysokokvalitné povrchové úpravy v kontrolovanom priestore určenom pre tento účel.

Betónové podlahy

Ak sa vám pri myslení na betónové podlahy vynorí v pamäti myšlienka na podlahu v garáži či na chodníkoch, skúste sa zamyslieť znova. Betónové podlahy sa v súčasnosti dostávajú na priečku jedných z najlepších možností pre majiteľov domov s obmedzenejším rozpočtom. 

Nekonečné spôsoby úprav

Súčasné metódy úprav betónu či už sa jedná o spôsob jeho farbenia, alebo lisovania nám otvára dvere k širokým možnostiam využitia a nevyhnutne sa tak radí medzi zoznam najlepších podlahových krytín. Existuje nekonečné množstvo spôsobov, akým sa dá betónová podlaha upraviť. Či už je to podlahové vykurovanie, alebo vykladané dlaždice z betónu. Predstavivosti sa medze nekladú. 

Jednoduchá údržba s večnou krásou

Betónové podlahy sa pri prestavbách a prerábkach stávajú špičkovým materiálom aj pre ich jednoduchú údržbu a dlhoveký pekný vzhľad. Kupujte betón vo farbách a textúrach, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a údržby sa nebojte. Údržba betónu je zďaleka jednou z najjednoduchších v podlahovom priemysle. Pri správnom tesnení betónovej podlahy vás nemusia trápiť žiadne škvrny a čo sa týka odolnosti voči nárazom, bavíme sa predsa o betóne!

Gumené podlahy

Áno, trh ponúka aj gumené podlahy. Napríklad podlaha, ktorá napodobní vzhľad kravskej kože je z posledných možností, ktorú by si ľudia spájali s podlahovou krytinou, no zo svojho zoznamu by ste ju nemali odpisovať. Taktiež sa radí medzi kandidátov na zozname najlepších typov podlahových krytín. 

Čím frekventovanejší priestor, tým lepšie

Gumená podlaha sa dodáva v rôznych veľkostiach a za príplatok pri správnom výrobcovi, môže byť aj laserovo gravírovaná. Gumená podlaha je jedna z mála, na ktorých by ste videli opotrebovanie pri ich používaní vo frekventovanejších priestoroch. 

Niečo nečakané a zmyselné

Keďže sú gumené podlahy prirodzene odolné voči vode, skvelo zadržiavajú mierne množstvo vlhkosti. Je ale potrebné poznamenať, že to neplatí pri stojatej vode. Tá by sa mala z podlahy pravidelne odstraňovať, inak to môže spôsobiť preniknutie vody pod povrch podlahy. Gumené podlahy pôsobia presne tak, ako by si ich človek predstavoval – zmyselné, v zime hrejivé, v lete naopak pôsobia chladno a dostupné v každej farbe akú si viete predstaviť. Ak túžite po niečom, čo nemá každý, gumená podlaha je to pravé práve pre vás!

Luxusný vinyl

Páči sa vám vzhľad dreva (alebo kameňa), no túžite po jednoduchej inštalácii s nízkymi nákladmi a po jednoduchej údržbe? Luxusná vinylová podlaha je tým perfektným kompromisom. 

Luxusná vinylová podlaha má tri hlavné atribúty, ktoré ju odlišujú a vyvyšujú nad typom vinylovej podlahy, ktorú všetci dobre poznáme z minulosti:
1. Vzhľad 
Výrobcovia vylepšili techniku „tlače“ a dosahujú prekvapivo realistické 3D grafiky povrchu podlahy. 
2. Pocit 
Textúra vinylu môže pripomínať štruktúru dreva alebo drsný povrch kameňa.
3. Hrúbka 
Luxusné vinylové podlahy zvyknú byť hrubšie ako bežné podlahy a častokrát až dvojnásobne silnejšie. 

Dosky imitujúce vzhľad dreva

Po takejto podlahe ste sa už prešli nespočetne veľakrát a možno o tom ani neviete. Možno to bola lekárska ambulancia, právnická kancelária, drahý obchod s oblečením alebo miesta reštaurácia. Ak ste sa na ňu pozreli, prvé čo ste si možno pomysleli bolo, že podlaha je vyrobená z masívneho dreva, no bola to podlaha, ktorá krásne napodobňovala vzhľad dreva. Výhodou luxusnej vinylovej podlahy je teda taktiež realistické napodobenie odlišných materiálov. 

autor: Roman

Jun 29, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 25 211 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Vladimír F.

Firma
Bratislava
5,0

Murárske práce

Sme firma šikovných majstrov. Robíme od 2007 stavebné práce, sadrokartón, obklady, sanity, kompletné prerábky bytov, stavbu garáží, fasádne práce a mnoho iných. Radi Vám pomôžeme s vašimi projektmi.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Marek G.

Firma
Dunajská Lužná
5,0

Pokládka dlažby

Dobrý deň, záleží nám hlavne na dobre odvedenej práci a spokojnosti zákazníka. V prípade potreby či, otázok nás neváhajte kontaktovať. Stavebnej činnosti sa venujeme viac než 10 rokov. POKLADANIE LAM.PODLÁH A PARKETY MONTÁŽ VNÚTORNÝCH(interiérových)DVERÍ Dovoz-odvoz Elektroinštalácie Drobné búracie práce Hodinový majster Vypratavanie priestorov Záhradnícke práce Vizualizácie záhrad, bytov, domov (aj 3D) A mnoho ďalších….:)

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Filip K.

Živnostník
Bratislava
4,9

Rekonštrukcia bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež vykonavam podlaharske prace (laminatova podlaha, vinylova podlaha,drevena podlaha click alebo lepenim, drevena podlaha do vzoru stromceka, montaz zarubni a pod.). Tiez maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Miroslav S.

Firma
Bratislava
4,9

Laminátová podlaha

Ponúkam montáž dverí a okien a pokládku plávajucej podlahy, brúsenie parkiet renováciu dreveného nábytku, servis a montáž okien. Pôsobím v rámci západného Slovenska, po vzájomnej dohode aj v zahraničí.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Michal B.

Firma
Kučín
4,9

Stolárstvo

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o to s väčším odhodlaním urobiť pre Vás maximum. Za svojou prácou si stojím a záruka na vykonanú prácu je u mňa samozrejmosťou. Teším sa na spoluprácu.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Julius K.

Živnostník
Bratislavský kraj
4,9

Pokládka dlažby

Poskytujem maliarske práce,(prax 2 roky) tapetovanie(prax 2 roky) hodinový manžel,atď. Nebojím sa žiadnej práce. Ozvite sa ,vyskúšajte a uvidíte sami 😁

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Martin P.

Živnostník
Košický kraj
4,9

Sadrokartóny

Vysoko profesionálny prístup na základe dlhoročnej praxe získanej v zahraničí. Mam skúsenosti v rôznych oblastiach stavebníctva a zakładam si na tom aby zákazník bol maximálne spokojný. Rád Vám pomôžem s rôznymi prácami. Moja praca je aj prístup je vysoko kvalitný

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Jozef P.

Firma
Harichovce
4,9

Záhradné domčeky, chatky

Mám skúsenosti z mnohých oborov. (Omietky, Altánky ,podlahy , sadrokartón, búracie práce , výkopové práce , ploty, atď. ) Veľmi rád vám pomôžem so všetkým čo potrebujete .

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Peter P.

Firma
Senec
4,8

Montáž, skladanie nábytku

Mam skúsenosti z mnohých oborov .Rád vám pomôžem.Prax stavebné práce vodoinstalacne prace komplet prerabky bytov kupelky montáž zarubni pokladka podlahy montaz kuchyn montaz nabytkov montaz svietidiel zasuviek vypinacov led pasov.Robim Kvalitne Rychlo a Cisto.Bavi ma to .Rad vam pomozem pripadne poradim

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Marek P.

Živnostník
Ružomberok
4,8

Montáž, skladanie nábytku

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku, montáž kuchýň ,maľovanie montáž sanity a sadrokartónu

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Pavol B.

Živnostník
Bratislava
4,8

Hodinový manžel

Dobrý deň chcel by sme Vám ponúknuť širokú škálu rôznych drobných prác či už v interieri alebo exteriéri. Mám skúsenosti s rôznymi prácami, v oblasti stavieb sa pohybujem už nejaký ten čas, všetky veci ktoré viem som prebral od veľa ľudí s ktorými som pracoval a tým by som chcel posunúť moju prácu na ešte vyššiu úroveň. Takže veľmi rád Vam poskytnem moje služby. •MONTAŽ NABYTKU •TEPOVANIE/ČISTENIE •ZAHRADNÉ PRÁCE

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Vladimír P.

Živnostník
Bratislava
4,8

Murárske práce

Dobrý deň. V úvode by som Vám chcel predstaviť moju stavebnú partiu. Máme bohaté skúsenosti zo zahraničných krajín ako sú Švajčiarko, Nemecko ale aj Rakúsko. Pracovná skupina pozostáva z ludí ktorý maju prax s vonkajšími prácami ako sú napríklad zateplovacie systémy ale aj kompletletnými interierovými prácami či už sa jedná o omietky, stierky, maľovanie alebo aj o niečo komplexnejšie práce s dlažbami a obkladmi. Vieme spracovať vaše nové bývanie k Vašej spokojnosti. Chápeme, že každému zákazníkovy záleži najviac na tom svojom a preto robíme maximum aby sme Vám splnili Vaše sny.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Karin K.

Firma
Prešov
4,7

Maliar, Maliarske práce

Naša firma sa špecializuje na stavebné, maliarske a dokončovacie práce. Stačí sa nám ozvať a dohodnúť sa na termíne :) Všetko po sebe hneď upratujeme Cenová ponuka zdarma

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Maroš Š.

Živnostník
Košice
4,7

Elektrikár

Základova platňa od výkopu až po betonáž (precíznosť) Založenie prvej rady, murovanie obvodových a vnútorných priečok z porobetónu (prácu si vážim a robím ju dôsledne) v prípade zájujmu poskytnem referencie. Venujem sa aj domovej inštalácii (mám §)

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,7

Rekonštrukcia bytu

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Marian P.

Firma
Bratislava
4,7

Zavesenie obrazov

Naša firma pracuje v oblasti pokládka plávajúcich podláh ako aj montáži interiérových dverí a kovania. Denontáž a odvoz starých podláh a dverí ako aj možnosť kúpi nových cez našich partnerov ako aj montáž vami zakúpených produktov. Profesionálny servis a poradenstvo

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Milos B.

Firma
Trnava
4,6

Montáž, skladanie nábytku

Som vyuceny stolar a zaroven je to aj moj konicek Celozivotna prax v stolarskych pracach. Specializujem sa na montaz kuchynskych liniek.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Gustin L.

Firma
Miloslavov
4,6

Obklady, dlažby

ahojte, nam 40 rokov a robim pokladku zamkovej dlazby, kachliciek, chodníky, ploty, zahrada, taktiez viem aj malovat interiéri, plus viem robit aj veškere prace v dome a byte ako hodinový manžel teda okrem elektriky a plynu :)

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Matúš C.

Firma
Holice
4,5

Maliar, Maliarske práce

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj izolatérske, aj montérské a aj podlaharské práce. Žiadna práca pre mňa nie je príliš veľká ani malá. Mám 7 ročnú skúsenosť. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky. Ďakujem!

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
banner
Priemerné ceny

Cena za: Podlahár

Nižšia cena4,50 €/m2
Priemerná cena18,90 €/m2
Vyššia cena40,00 €/m2

Pošlite dopyt 25211 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte pokladača či podlahára? V tejto kategórii máme 16 397 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt