Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Podlahár

Ako si vybrať vhodnú podlahu pre jednotlivé miestnosti vo vašom dome?

Hľadáte pokladača či podlahára? V tejto kategórii máme 20240 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Ako si vybrať vhodnú podlahu pre jednotlivé miestnosti vo vašom dome?
Podlahár

Ako si vybrať vhodnú podlahu pre jednotlivé miestnosti vo vašom dome?

Ak ste sa rozhodli modernizovať podlahy vo vašom dome, isto viete, že nájsť tu najvhodnejšiu nie je najľahšie. Aká podlaha je vlastne tá najlepšia a najvhodnejšia? Podľa akých faktorov sa dá podlaha definovať ako tá najlepšia? Výber závisí od niekoľkých bodov, ktoré môžete uplatniť aj pri vašej situácii. Tu je zopár kľúčových faktorov, na ktoré by ste mali brať ohľad.

Rozpočet

Ak si nemôžete dovoliť minúť viac ako 1 000 € na podlahy v miestnostiach, ktoré sú väčšie, znamená to, že kvalitné podlahy zo žuly či mramoru pre vás nebudú uskutočniteľnou možnosťou.

Umiestnenie 

Do akej miestnosti vyberáte podlahu? Bude podlaha vystavená vlhkému alebo čiastočne vlhkému prostrediu? Bude podlaha v miestnosti vždy suchá, nachádza sa na frekventovanejšom mieste? Ako obstojí vybraná podlaha v určitých miestnostiach? Na všetky tieto otázky by ste mali poznať odpovede. 

Údržba 

Ako často sa treba starať o vybranú podlahu? Údržba je skôr o osobnej preferencii ako o tom, aký typ podlahy si vyberiete. Akýkoľvek typ podlahy, aj ten najmenej odolný vám pri správnej údržbe poslúži desaťročia. Ak sa však neradi riadite pokynmi výrobcov v rámci pravidelnosti údržby, svoje rozhodnutie o výbere prehodnoťte. 

Vzhľad a dojem 

Pre väčšinu majiteľov domov je otázka vzhľadu podlahy pri rozhodovaní na prvej priečke. Odborníci však faktor vzhľadu umiestňujú na koniec ich priečok a pri výbere sa riadia pragmatickejším zmýšľaním. Zaujímavé je, že vzhľad podláh sa s pribúdajúcimi rokmi radí na stále menej a menej kritizovanú priečku.

Je to tak, pretože výrobcovia podláh sú stále zdatnejší v napodobovaní vzhľadov prírodného kameňa alebo dreva, pri podlahách vyrobených z laminátu. Avšak napodobniť hrejivý pocit, ktorý máte z podláh masívneho dreva, alebo pevnosť kameňa je náročné až takmer nemožné. 

Dlaždice 

Ak sa na výber podlahy pozeráte z väčšej perspektívy, zistíte, že jednou z najlepších možností, ktoré viete urobiť, je zvoliť si ako podlahovú krytinu dlaždice. Táto voľba je ľahko dostupná, nenákladná a ponúka všestranné možnosti, keďže dlaždice sú vyrábané z rôznych materiálov, od keramiky až po kameň. 

Široký výber veľkostí

Skvelá univerzálnosť dlaždíc vychádza z množstva možností, ktoré vám vedia poskytnúť. Veľkosť dlaždíc je nesmerne variabilná – možnosť výberu je už od najmenšieho 2,5 cm2, po väčšie až nadrozmerné veľkosti. 

Čo sa týka údržby, len ťažko vie niektorý typ poraziť dlaždice v jednoduchosti ich čistenia. Problém však môže predstavovať hmota na škárovanie. Avšak aj tieto problémy s farbením a odštepovaním hmoty na škárovanie sa dajú zmierniť správnou údržbou, utesnením alebo dokonca systémom údržby založeným na použití epoxidov. Ak sa rozhodnete správne, nemusíte mať obavy. 

Obrovským plusom dlaždíc je aj to, že ich oprava je pomerne jednoduchá. Vedeli ste, že na opravy dlaždíc pre tento účel sa zvyčajne do zásoby kupujú dlaždice rovnakého druhu, aký si vyberiete? Tie sa odkladajú a využívajú pri vzniknutých problémoch. Ak teda na dlaždici vzniknú pukliny, zvyčajne v dôsledku nesprávneho použitia nevhodného lepidla, poškodenú dlaždicu stačí vymeniť. 

Pri škvrnách a poškodeniach vodou je dôvod poškodenia diskutabilný, najmä ak ide o neporézne keramické dlaždice. Stať sa ale môže, že budete musieť tesniť aj dlaždice z prírodného kameňa, akým je napríklad mramor na to, aby ste sa vyhli problému poškodenia vodou. 

Výhodou dlaždíc je aj to, že ich viete umiestniť na podlahové kúrenie. Ak chodíte aj v zime radi na boso, no nemáte radi pocit studených nôh, vyhrievaná podlaha je príjemným potešením. Ešte väčšia je, ak je s ovládacími prvkami termostatu. Dlaždice teda zastávajú jedno z najlepších podlahových riešení akéhokoľvek rozpočtu. 

Linoleum

Aj keď je časté zamieňanie linolea a vinylovej podlahy, je medzi nimi nekonečné množstvo rozdielov. Linoleum si drží priečku v zozname najlepšej možnosti pri výbere podlahoviny. Už viac ako 150 rokov totiž zastáva jednu z najkrajších a najodolnejších typov podláh. 

Čo je to linoleum? 

V zložení linolea sa nachádza ľanový olej, čo ho robí vodeodolným a zároveň šetrným k životnému prostrediu. Lisované linoleum je skvelé v miestnostiach s vyššou vlhkosťou ako sú kúpeľne a kuchyne. V príliš vlhkých miestach, ako napríklad v okolí umývadiel a vaní, kde voda častokrát preniká cez okraje, ho budete musieť utesniť silikónovým tmelom.

Stojatá voda nie je pri linoleu problémom, pokiaľ nepreniká pod jeho podklad. Ak sa tak stane a voda pod podklad prenikne, dokáže ho poškodiť a spôsobiť odlupovanie linolea. Utesňovanie silikónom je preto múdrou opatrnosťou, ktorou sa vyhnete poškodeniam. 

Túžite po retro looku? 

Linoleum patrí medzi najlepší typ podlahy, ktorým viete dosiahnuť retro vzhľad. Krásu linolea možno vylepšiť vložkami a rôznymi okrajmi, čo mu dodáva mimoriadnu všestrannosť. Pretože retro päťdesiate a šesťdesiate roky 20. storočia zostávajú v móde, rovnako tu s nami zostáva aj linoleum. Údržba je nadpriemerne jednoduchá a už len vďaka svojej odolnosti zostáva linoleum jedným z najlepších podlahových materiálov. 

Tvrdé drevo 

V mnohých televíznych seriáloch z prostredia rekonštrukcií starších domov ste mohli zachytiť scénky, v ktorých sa majitelia, kupujúci starší dom, rozhodnú z podláh povytrhávať zastarané a opotrebované koberce. Pod nimi hľadajú a zvyčajne odhaľujú vzácne podlahy z tvrdého dreva. 

Najlepšie podlahy pre potreby majiteľov

Pri kúpe staršieho domu sú zvyčajne majitelia zvedaví na spôsob, akým dokážu starú podlahu odstrániť, prekryť, poprípade na ňu položiť iný typ podlahoviny alebo dlaždíc. Makléri, ktorí kupujúcemu domy zvyčajne dodávajú však rýchlo túto šialenú myšlienku z hláv kupujúcich vymetú. Výhodnejšie je totiž starú podlahu inovovať, zreštaurovať, čo kupujúcemu pomôže ušetriť nemalé náklady a v konečnom dôsledku mu poskytne jedinečnú kvalitnú podlahu, ktorú mu budú závidieť priatelia aj rodina. 

Drevená podlaha je klasickým príkladom štýlu, ktorý sa robí správne a predstavuje to najlepšie, čo vám svet podlahových krytín môže ponúknuť. Vďaka pocitu hrejivosti, ktorý v miestnosti vytvára, jedinečnému charakteru a ľahkej údržbe – najmä ak si uvedomíte, že náklady spojené s brúsením a teda povrchová úprava je v porovnaní s inštaláciou novej podlahy minimálna – sa podlaha z tvrdého dreva stáva jednou z najlepších podlahových možností všetkých čias. 

Vzory a druhy

Ruky šikovného remeselníka vedia v drevených podlahách vyčarovať krásne vzory. Miešaním rôznych druhov dreva v miestnosti dokážete dosiahnuť tiež výnimočné dramatické výsledky. Potrebné je však dbať na súlad jednotlivých druhov dreviny. Pri kvalitnom, správnom druhu dreva nie sú problémom ani poškodenia, ako sú škrabance od pazúrov alebo vysokých opätkov. Škrabance je možné prebrúsiť a prelakovať, tak ako väčšinu ďalších povrchových poškodení. 

Korkové podlahy 

Je pravdou, že korkové podlahy sa neradia medzi prvú, ani druhú voľbu výberu podlahovej krytiny medzi vlastníkmi či staviteľmi domov.

No korok si jednoznačne zaslúži svoje miesto medzi zoznamom tých najlepších podláh, najmä pre tieto dôvody:

  • Korková podlaha je obnoviteľným, udržateľným zdrojom, pretože sa vyrába zberom kôry stromu korku.
  • Vďaka jeho hubovitej bunkovej štruktúre sa korok dokáže stlačiť a následne vrátiť do pôvodného tvaru – je teda odolný voči nárazom. 
  • Korková podlaha je vynikajúcim tlmičom zvuku, preto sa už od 19. storočia používa ako podlaha v knižniciach. 
  • Korok je všestranným materiálom. Dodáva sa v tvare dlaždíc alebo dosiek a inštalovať ho môžu aj tí, ktorí majú skúsenosť s inštaláciou podobných drevených podlahových výrobkov. 
  • Keďže sa korok získava z kôry stromu, v dreve sa nachádzajú jedinečné živé vzory, ktoré sú celkovo, jednými z najzaujímavejších vzorov, ktoré na drevených podlahách nájdete. 
  • Údržba je veľmi jednoduchá. Stačí iba občasné utretie vlhkou handrou, vysávanie, zametanie. Korková podlaha je netoxická a preto bezpečná pre všetkých členov domácnosti, pre ľudí aj zvieratá. 

Bambusové podlahy

Bambus je jednou z najrýchlejšie rastúcich rastlín, presnejšie typ trávy, ktorý sa radí medzi najlepšie podlahové materiály. 

Podlaha, ktorá je ekologická

Bambusové podlahy môžeme zaradiť medzi obnoviteľné prírodné zdroje. Technicky je to tráva, no vlákna bambusu je možné spracovať do formy, ktorej výsledkom je podlahovina rovnako tvrdá ako podlahy z tej najtvrdšej dreviny. Jej pevnosť je mnohokrát silnejšia ako pri zliatinách ocele a jej schopnosť odolávať tlaku vyššia, ako v mnohých zmesiach betónu. 

Odolnosť voči nárazom

Štruktúra bambusovej podlahy je vysoko odolá voči nárazom. Bambus sa zvyčajne dodáva ako umelo vytvorený produkt dreva, napríklad vo forme dlaždíc alebo dosiek tvarovo podobným podlahám z korku. Najčastejšie sa predáva ako hotový produkt, no niektorí výrobcovia ich vedia dodať zákazníkom aj v neupravenom stave, kedy sú dlaždice pripravené na následné morenie. Odporúča sa však kúpa už celkovo hotových produktov, keďže výrobcovia bambusových podláh vedia vykonať vysokokvalitné povrchové úpravy v kontrolovanom priestore určenom pre tento účel.

Betónové podlahy

Ak sa vám pri myslení na betónové podlahy vynorí v pamäti myšlienka na podlahu v garáži či na chodníkoch, skúste sa zamyslieť znova. Betónové podlahy sa v súčasnosti dostávajú na priečku jedných z najlepších možností pre majiteľov domov s obmedzenejším rozpočtom. 

Nekonečné spôsoby úprav

Súčasné metódy úprav betónu či už sa jedná o spôsob jeho farbenia, alebo lisovania nám otvára dvere k širokým možnostiam využitia a nevyhnutne sa tak radí medzi zoznam najlepších podlahových krytín. Existuje nekonečné množstvo spôsobov, akým sa dá betónová podlaha upraviť. Či už je to podlahové vykurovanie, alebo vykladané dlaždice z betónu. Predstavivosti sa medze nekladú. 

Jednoduchá údržba s večnou krásou

Betónové podlahy sa pri prestavbách a prerábkach stávajú špičkovým materiálom aj pre ich jednoduchú údržbu a dlhoveký pekný vzhľad. Kupujte betón vo farbách a textúrach, ktoré budú vyhovovať vašim potrebám a údržby sa nebojte. Údržba betónu je zďaleka jednou z najjednoduchších v podlahovom priemysle. Pri správnom tesnení betónovej podlahy vás nemusia trápiť žiadne škvrny a čo sa týka odolnosti voči nárazom, bavíme sa predsa o betóne!

Gumené podlahy

Áno, trh ponúka aj gumené podlahy. Napríklad podlaha, ktorá napodobní vzhľad kravskej kože je z posledných možností, ktorú by si ľudia spájali s podlahovou krytinou, no zo svojho zoznamu by ste ju nemali odpisovať. Taktiež sa radí medzi kandidátov na zozname najlepších typov podlahových krytín. 

Čím frekventovanejší priestor, tým lepšie

Gumená podlaha sa dodáva v rôznych veľkostiach a za príplatok pri správnom výrobcovi, môže byť aj laserovo gravírovaná. Gumená podlaha je jedna z mála, na ktorých by ste videli opotrebovanie pri ich používaní vo frekventovanejších priestoroch. 

Niečo nečakané a zmyselné

Keďže sú gumené podlahy prirodzene odolné voči vode, skvelo zadržiavajú mierne množstvo vlhkosti. Je ale potrebné poznamenať, že to neplatí pri stojatej vode. Tá by sa mala z podlahy pravidelne odstraňovať, inak to môže spôsobiť preniknutie vody pod povrch podlahy. Gumené podlahy pôsobia presne tak, ako by si ich človek predstavoval – zmyselné, v zime hrejivé, v lete naopak pôsobia chladno a dostupné v každej farbe akú si viete predstaviť. Ak túžite po niečom, čo nemá každý, gumená podlaha je to pravé práve pre vás!

Luxusný vinyl

Páči sa vám vzhľad dreva (alebo kameňa), no túžite po jednoduchej inštalácii s nízkymi nákladmi a po jednoduchej údržbe? Luxusná vinylová podlaha je tým perfektným kompromisom. 

Luxusná vinylová podlaha má tri hlavné atribúty, ktoré ju odlišujú a vyvyšujú nad typom vinylovej podlahy, ktorú všetci dobre poznáme z minulosti:
1. Vzhľad 
Výrobcovia vylepšili techniku „tlače“ a dosahujú prekvapivo realistické 3D grafiky povrchu podlahy. 
2. Pocit 
Textúra vinylu môže pripomínať štruktúru dreva alebo drsný povrch kameňa.
3. Hrúbka 
Luxusné vinylové podlahy zvyknú byť hrubšie ako bežné podlahy a častokrát až dvojnásobne silnejšie. 

Dosky imitujúce vzhľad dreva

Po takejto podlahe ste sa už prešli nespočetne veľakrát a možno o tom ani neviete. Možno to bola lekárska ambulancia, právnická kancelária, drahý obchod s oblečením alebo miesta reštaurácia. Ak ste sa na ňu pozreli, prvé čo ste si možno pomysleli bolo, že podlaha je vyrobená z masívneho dreva, no bola to podlaha, ktorá krásne napodobňovala vzhľad dreva. Výhodou luxusnej vinylovej podlahy je teda taktiež realistické napodobenie odlišných materiálov. 

autor: Roman

Jun 29, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 20240 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Michal B.

Firma
Kučín
5,0

Výroba nábytku

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o...Zobraziť viac

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o to s väčším odhodlaním urobiť pre Vás maximum. Za svojou prácou si stojím a záruka na vykonanú prácu je u mňa samozrejmosťou. Teším sa na spoluprácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš H.

Živnostník
Bratislava
5,0

Hodinový manžel

Robím veskere stavebné a dokončovanie práce maximálnou praxov treba vedieť sa dohodnúť a komunikovať spolu a garantujem predtziznost a spokojnostov...Zobraziť viac

Robím veskere stavebné a dokončovanie práce maximálnou praxov treba vedieť sa dohodnúť a komunikovať spolu a garantujem predtziznost a spokojnostov

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

Jozef P.

Firma
Harichovce
4,9

Záhradné domčeky, chatky

Mám skúsenosti z mnohých oborov. (Omietky, Altánky ,podlahy , sadrokartón, búracie práce , výkopové práce , ploty, atď. )...Zobraziť viac

Mám skúsenosti z mnohých oborov. (Omietky, Altánky ,podlahy , sadrokartón, búracie práce , výkopové práce , ploty, atď. ) Veľmi rád vám pomôžem so všetkým čo potrebujete .

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir D.

Živnostník
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Maliar,restaurator,malovanie na bielo farebne,benatsky stuk,malba interierov kreativna omietka,stierkovanie,tapetovanie

#
#
#
Zadať dopyt

Marek P.

Živnostník
Ružomberok
4,8

Maliarske práce, maliar

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku, montáž kuchýň...Zobraziť viac

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku, montáž kuchýň ,maľovanie montáž sanity a sadrokartónu

#
#
#
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,8

Murárske práce, murár

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás...Zobraziť viac

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

#
#
#
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce, murár

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a...Zobraziť viac

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

#
#
#
Zadať dopyt

Martin J.

Živnostník
Košice
4,7

Murárske práce, murár

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné...Zobraziť viac

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné ceny je samozrejmosťou.

#
#
#
Zadať dopyt

Marek V.

Živnostník
Bratislavský kraj
4,7

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Poskytujem všetky stavebné práce, obklady, dlažby, sadrokarkonarske práce,maliarske práce, murovanie,zámkove dlažby, zatepľovacie práce, stierkovanie atď

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimír P.

Firma
Žilinský kraj
4,7

Murárske práce, murár

Vyučený ako murár, práca s montážou okien, dverí, Fasád, Šalungou, Murárčiny, Maliarské práce. Rôzne výstavby/opravy a rôznych projektov. Sieťky, omietky....Zobraziť viac

Vyučený ako murár, práca s montážou okien, dverí, Fasád, Šalungou, Murárčiny, Maliarské práce. Rôzne výstavby/opravy a rôznych projektov. Sieťky, omietky. Montáž ako aj rovnako demontáž rôznych druhou stav. Prác. Montáž/demontáž/úprava čistenie Klimatizácii do obytných aj neobytných priestorov..

#
#
#
Zadať dopyt

René M.

Živnostník
Košice
4,6

Hodinový manžel

Dobrý deň,prajem som mladý šikovný pracovitý a flexibilný chalan, som velmi zručný vo všetkom a viem si so všetkým poradiť...Zobraziť viac

Dobrý deň,prajem som mladý šikovný pracovitý a flexibilný chalan, som velmi zručný vo všetkom a viem si so všetkým poradiť .Robim každu pracu najlepšie ako viem a s radosťou .

#
#
#
Zadať dopyt

Roman L.

Firma
Bratislava
4,6

Maliarske práce, maliar

Som maliar,murar.Viac ako 8rokov skúsenosti. Malovanie,tapetovsnie,uprava stien,murarske murárske práce a velo ineho.Robim aj ine stavebne práce po dohode.

#
#
#
Zadať dopyt

Henrich R.

Firma
Nová Dedinka
4,6

Rekonštrukcia kúpeľne

Sme partia remeselníkov ako murár, obkladač, maliar, sadrokartónista, vodár, kúrenár, elektrikár. Robíme kompletné rekonštrukcie bytov, bytových jadier, elektroinštalačné a vodoinstalačné...Zobraziť viac

Sme partia remeselníkov ako murár, obkladač, maliar, sadrokartónista, vodár, kúrenár, elektrikár. Robíme kompletné rekonštrukcie bytov, bytových jadier, elektroinštalačné a vodoinstalačné práce. Montujeme alarmy, kamerové systémy, elektrické kúrenia, fotovoltaické panely. Robíme kompletné kúrenárske a vodoinstalačné práce, montujeme bojlery, solárne panely, montujeme plynové kotly. Všetok elektroinštalačný a vodoinstalačný materiál vrátane kotlov a vyhrievaných telies a panely na solár a fotovoltaiku vieme dodať. Maľujeme, stierkujeme, robíme sádrokartóny, murujeme, obkladáme a dlaždíme, robíme nivelačky a potery. Pokladáme parkety, montujeme zárubne a dvere. Zabezpečujeme kompletný dovoz materiálu a vývoz stavebného odpadu. PS: kompletná rekonštrukcia bytov a rodinných domov "na kľúč", upratovanie s našou upratovačku máte Grátis.

#
#
#
Zadať dopyt

Matúš C.

Živnostník
Holice
4,5

Maliarske práce, maliar

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj...Zobraziť viac

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj izolatérske, aj montérské a aj podlaharské práce. Žiadna práca pre mňa nie je príliš veľká ani malá. Mám 7 ročnú skúsenosť. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky. Ďakujem!

#
#
#
Zadať dopyt

Lukaš B.

Firma
Ruskov
4,4

Pokládka dlažby a obkladov

Realizujeme stavebne prace Sme stavebná firma, ktorá poskytuje komplexné služby v obore stavebníctva. S dôverou sa môžete na nás...Zobraziť viac

Realizujeme stavebne prace Sme stavebná firma, ktorá poskytuje komplexné služby v obore stavebníctva. S dôverou sa môžete na nás obrátiť, či už chcete stavať rodinný dom, vykonať jeho rekonštrukciu, alebo chcete zmodernizovať bytový dom. Naše služby: - Maliarske práce - Montáž sádrokartónov - Murárske práce - Obklady a dlažby - Podlahy - Rekonštrukcie - Zemne práce okolo domu - Kompletné rekonštrukcie domov a bytov vrátanie dodávky materiálov - Stavba domov a budov na klúč

#
#
#
Zadať dopyt

Lukáš M.

Firma
Stupava
4,4

Pokládka dlažby a obkladov

Zdravím, poskytujem profesionálne služby na platforme Wilio. Ponúkam Vám murárske služby viac info po tel.alebo po osobnej obhliadke. Pri osobnej obhliadke...Zobraziť viac

Zdravím, poskytujem profesionálne služby na platforme Wilio. Ponúkam Vám murárske služby viac info po tel.alebo po osobnej obhliadke. Pri osobnej obhliadke poprosím co najmenej osôb. Z dôvodu covid 19.

#
#
#
Zadať dopyt

Milos B.

Firma
Trnava
4,1

Stolár

Som vyuceny stolar a zaroven je to aj moj konicek Celozivotna prax v stolarskych pracach. Specializujem sa na montaz kuchynskych liniek……………….

#
#
#
Zadať dopyt

Patrik B.

Firma
Košice
4,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa kompletnou realizáciou interiérov od dizajnového návrhu cez stavebné prace až po kompletné zariadenie priestoru. Firma...Zobraziť viac

Sme profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa kompletnou realizáciou interiérov od dizajnového návrhu cez stavebné prace až po kompletné zariadenie priestoru. Firma funguje druhý rok, ale profesijne máme 8-10 ročné skúsenosti. Mame vlastnú dizajnérku, stavebný tím a aj zazmluvnenú stolársku výrobu. Venujeme sa tiež predaju materiálov - podlahy, koberce, dvere, tapety, sanita, obklady, nábytok. Výhodou je náš showroom v Košiciach a Bratislave, kde si viete materiál vybrať to vzorkovníkov a náš personál Vám veľmi rád poradí s výberom. Našim mottom je kvalita, zdravie a estetika priestoru.

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Podlahár

Nízka cena4,50 €/m2
Priemerná cena18,90 €/m2
Vysoká cena40,00 €/m2

Pošlite dopyt 20240 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte pokladača či podlahára? V tejto kategórii máme 20240 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt