Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Pokladač, obklady

Ako správne obkladať steny a podlahy

Hľadáte obkladača či pokladača na obklady? V tejto kategórii máme 19174 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Ako správne obkladať steny a podlahy
Pokladač, obklady

Ako správne obkladať steny a podlahy

Obkladanie je zručnosťou, ktorá obohatí vašu odbornosť v remeselníckych prácach a môže vám ušetriť peniaze za majstra, keď ste si pre váš domov vybrali perfektné dlaždice. Či už obkladáte kuchyňu, kúpeľňu alebo chodbu, musíte dodržiavať určité pravidlá, aby ste ako výsledok svojej rekonštrukcie dosiahli trvalý a atraktívny vzhľad.

Na začiatok sa pozrime na najlepší spôsob domáceho plánovania, ktorý vám pomôže zabezpečiť úspech pri obkladaní.

Ako plánovať obkladanie?

Typ a štýl

Len čo sa rozhodnete vykachličkovať izbu alebo miestnosť vo svojom dome, nájdite si čas na to, aby ste si vybrali správne dlaždice, ktoré vyhovejú vášmu osobnému vkusu aj zvolenému miestu. Zvážte, v aký vzhľad dúfate, a nech už ide o textúrované dlaždice, mozaiky alebo lesklú dlažbu, premyslite si najlepší typ dlaždíc pre danú miestnosť.

Odolnejšie dlaždice sa napríklad hodia do kuchynských priestorov okolo linky vyžadujúcich časté umývanie a prichádzajúcich do styku s rôznymi tekutinami. Pre kúpeľne a miestnosti s častým výskytom vlhkosti pravdepodobne zvolíte hladké povrchy.

Množstvo a rezerva

Potom starostlivo zmerajte priestor, aby ste vedeli, aké množstvo bude potrebné objednať, a aby ste si mohli naceniť, čo vám váš rozpočet dovolí. Berte do úvahy odhadovanú rezervu. V predajniach je zvykom navýšiť každú objednávku o 10 %, aby ste mali istotu, že máte pre svoj projekt dostatok dlaždíc, a berú sa tým do úvahy ľudské chyby a poškodenia.

Aj prekážky ako rúry, elektrické zásuvky atď. v ktorejkoľvek miestnosti vášho domu môžu ovplyvniť množstvo potrebných dlaždíc a tiež to, ktoré nástroje budete potrebovať, takže na to pri plánovaní nezabudnite. 

Ako pripraviť povrch pre obklady?

Keď už ste sa rozhodli pre svoje dlaždice, je načase pripraviť povrchy tak, aby boli pripravené na obkladanie. Čistý a hladký povrch je veľmi dôležitý preto, aby ste dosiahli najlepší štart. Čo to však zahŕňa:

 • Pomocou kladiva a špachtle alebo sťahovacieho noža z povrchu odstráňte všetky staré dlaždice alebo tapety.
 • Posúďte stav steny; skontrolujte, či je rovná a či v nej nie sú menšie otvory alebo praskliny. V prípade potreby opravte otvory a praskliny omietkou.
 • Pri akýchkoľvek odkrytých trámoch alebo novom debnení naneste pomocou lepidla alebo skrutiek podľa pokynov výrobcu na podklad vhodné cementové podkladové dosky. Pomôže to pri hydroizolácii a vyrovnaní obkladov.
 • Väčšina typov lepidiel na dlaždice vyžaduje pred aplikáciou lepidla utesnenie povrchu. Najskôr si prečítajte pokyny výrobcu.
 • V tejto fáze vyhľadajte v prípade potreby radu od profesionálov – o tom, či je vaša dlažba pripravená, rozhodne správne vykonanie tejto práce.

Obkladať najprv stenu alebo podlahu?

Hoci môžete obkladať najskôr podlahu, prevládajúci názor na základe skúseností je, že ak obkladáte obe, je jednoduchšie obkladať najskôr steny a potom podlahu.

Tým zaistíte, že podlahové dlaždice budú čistejšie, pretože po ich inštalácii už nebude treba robiť veľa práce. Dobrou možnosťou je obložiť steny s výnimkou spodného radu, potom vydláždiť podlahu a nakoniec spodný rad na stenách.

Z veľkej časti je to však vecou osobných preferencií. Ak najskôr dláždite podlahu, hlavnou výhodou je, že keď začnete s opravou obkladov, môžete skryť zárezy v podlahových dlaždiciach na miestach, kde sa stretávajú so stenou.

Kde začať a ako postupovať?

Jednou z najväčších chýb pri obkladaní je, keď neurčíte správne miesto, z ktorého by sa dalo vychádzať. Pri označovaní obkladov stojí za to pomocou úrovne označiť všetky rôzne výškové body na jednej stene, t.j. podlahu, strop, hornú časť okna, spodnú časť okna, hornú časť architektúry dverí spolu s plochami, ktoré by mohli vyžadovať špeciálnu prácu, napríklad osadenie malého kúsku dlaždice. Tak dostanete línie, podľa ktorých sa dlaždice budú ukladať najlepšie.

Pomocou dlaždice si vyznačte najlepšie miesto, kde začať, aby ste neskončili pri nutnosti osadzovania nejakých hlúpych malých kúskov na viditeľné miesto.

Keď to urobíte, označte, kde bude spodný škárovací spoj, a potom fixkou označte celú miestnosť, kde bude váš nový horizontálny východiskový bod. Rovnako ako je uvedené vyššie si vytvorte vertikálny východiskový bod.

Je potrebné rezať dlaždice, aby sa zmestili do priestoru?

Pri takmer akomkoľvek projekte obkladov budete musieť zvolené dlaždice rozrezať na veľkosť, ktorá presne zapadne do daného priestoru. Existujú dva hlavné dôvody:

 1. Je nepravdepodobné, že dĺžke a šírke vašej steny alebo podlahy bude vyhovovať tvar zakúpených dlaždíc, pretože neboli navrhnuté špeciálne pre vašu miestnosť, čo znamená, že dlaždice pre okraje miestnosti bude potrebné rezať.
 2. Vo väčšine miestností sú rôzne prekážky, ako napríklad zásuvky, toalety, umývadlá a potrubie, ktoré obkladanie skomplikujú.

Ak chcete rezať dlaždice, zmerajte ich aj niekoľkokrát, aby ste ich narezali na správne rozmery. Občas majú vzor alebo horný okraj, ktorý je pri ich označovaní na rezanie potrebné zohľadniť. Používajte náradie, s ktorým sa cítite sebaisto; na výber sú ručné alebo elektrické rezačky, sekáče na dlaždice a orezávače.

Ako obkladať stenu – krok po kroku 

 1. Najskôr zafixujte obušok vodorovne do polohy, ktorú ste predtým označili ako svoj nulový bod, a potom znova skontrolujte úroveň
 2. Začínajúc uprostred steny na zvislom referenčnom bode, rovnomerne rozotrite lepidlo a položte naň prvú dlaždicu.
 3. Postupujte pozdĺž steny a pomocou rozper medzi dlaždicami zaistite ich rovnomerné rozmiestnenie. Pokračujte hore stenou a podľa potreby rozrežte všetky dlaždice na požadovanú veľkosť.
 4. Keď skončíte a prvý rad dlaždíc je dostatočne pevný, vyberte obušok a zafixujte spodný rad dlaždíc.
 5. Ak na zakrytie surového okraja používate hranovaciu pásku, umiestnite ju na miesto so spodným okrajom pod koncovú dlaždicu prvého radu a potom na nej pokračujte v postupe nahor po stene.
 6. Keď je lepidlo dostatočne suché, odstráňte všetky vyčnievajúce rozpery spolu s prebytočným lepidlom.
 7. Škáry medzi škridlami škárujte pomocou škárovacej malty a vtláčajte ju do medzier medzi nimi. Injektáže robte vždy len toľko, koľko stihnete, kým malta nezačne tvrdnúť na povrchu dlaždíc, pretože ju treba vypláchnuť špongiou z miest, na ktorých byť nemá. Injektážnu maltu pred umytím zarovnajte, zanechá peknú povrchovú úpravu, a nevyberajte ju priamo zo špár.
 8. Nakoniec všetky prebytočné zvyšky injektážnej zmesi z dlaždíc očistite vlhkou špongiou a počkajte, kým zmes medzi dlaždicami nevyschne. Po pár hodinách prečistite suchou handričkou, aby ste dosiahli konečnú úpravu.
 9. Vo vlhkých priestoroch používajte na spojoch kvalitný silikón podľa pokynov výrobcu.

Po zaschnutí injektážnej malty môžete na obklady pridať ozdoby, závesy a ak ste obkladali kúpeľňu, napustite vaňu alebo sprchu a vystavte dlaždice vlhkosti.

Ako obkladať podlahu – krok po kroku

 1. Dbajte na to, aby bola podlaha pevná a aby sa neohýbala pod nohami. Na drevené podlahy by mali byť položené 6 mm hrubé listy podložnej cementovej dosky spojené s podlahou lepidlom na dlaždice a skrutkami alebo oddeľovacou rohožou podľa pokynov výrobcu. Potom pomocou flexibilného lepidla nainštalujte požadované dlaždice.
 2. Rozhodnite sa podľa vzoru, ktorým sa chystáte obkladať dlaždice, a nájdite miesto, odkiaľ je najľahšie začať. V štvorcovej miestnosti je to obvykle skôr stred ako jedna z hrán.
 3. Položte si pravítko, aby ste sa uistili, že prvý riadok je rovný, a postupujte podľa toho k okrajom miestnosti. Rozložte na podlahu lepiacu plochu a uložte na ňu dlaždice. Dbajte na to, aby spodná strana dlaždíc bola úplne pokrytá lepidlom, pretože by pod nimi mohlo dôjsť k prasknutiu.
 4. Použite rozpery, aby ste zaistili rovnomerné rozloženie dlaždíc a vyvarujte sa chôdze po nich, kým lepidlo úplne nevyschne. Na dlaždice väčších rozmerov, najmä na leštené hotové dlaždice, stojí za to použiť systém spôn na zaistenie rozstupov a vyrovnania.
 5. Po zaschnutí škárujte dlaždice podľa pokynov v časti o stenových dlaždiciach.
 6. Niektoré dlaždice, napríklad prírodný kameň a porcelán, je potrebné po položení utesniť. Spýtajte sa predajcu na podrobnosti o ošetrení dlaždíc a postupujte podľa pokynov výrobcu týkajúcich sa tesniacich a čistiacich prostriedkov.

Základné nástroje a vybavenie

Bezpečnostné vybavenie

Ochranné okuliare a rukavice
Protiprachová maska alebo respirátor

Súprava náradia

Pravítko
Pero, fixka alebo ceruzka
Meracie pásmo
Stierka
Vodováha
Hladší tmel

Dlaždice a materiály

Dlaždice podľa vášho výberu s odhadovaným prebytkom
Sadra (na vyplnenie otvorov)
Utesňovač
Rozpery pre dlaždice
Lepidlo na dlaždice
Škárovacia hmota
Obloženie dlaždíc
Špongia a handrička

Iné dodatočné vybavenie

Rezačky dlaždíc – pílka na kov
Nastreľovacia pištoľ

autor: Milan

Jun 22, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 19174 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin V.

Firma
Prešov
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na...Zobraziť viac

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom. Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh.... Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753 Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

#
#
#
Zadať dopyt

Michal O.

Živnostník
Vranov nad Topľou
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý deň...Ponúkame naše služby v oblasti rekonštrukčných a stavebných prác...Zateplenie,Fasáda,Sadrokarton,Stierky,Murovanie,Obklady a Dlažby,Maľovanie,Zámkova dlažba a mnohé ďalšie...Práce sa plánujú na určitý...Zobraziť viac

Dobrý deň...Ponúkame naše služby v oblasti rekonštrukčných a stavebných prác...Zateplenie,Fasáda,Sadrokarton,Stierky,Murovanie,Obklady a Dlažby,Maľovanie,Zámkova dlažba a mnohé ďalšie...Práce sa plánujú na určitý čas dopredu,tak vás prosíme volať aj mesiace skôr,ak niečo chcete, plánujete robiť ;) Pracujeme Len s kvalitným materiálom a každý jeden technologicky a pracovný postup sa dokumentuje! Poctivá práca je naša reklama... Tešíme sa na spoluprácu :)

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir P.

Živnostník
Bratislava
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Mam 21 rokov skúseností v stavebníctve. Pracoval som aj v Nemecku,Anglicku aj Švajčiarskom Bazileji. Mám ukončených niekoľko stavieb na kľúč...Zobraziť viac

Mam 21 rokov skúseností v stavebníctve. Pracoval som aj v Nemecku,Anglicku aj Švajčiarskom Bazileji. Mám ukončených niekoľko stavieb na kľúč rekonštrukcie bytov ,domov, kúpeľní.Robíme precízne s dôrazom na kvalitu a detail. Vykonávame aj menšie stavebné úpravy, murárske práce aj obklady a dlažby na terasách,ako aj rôzne iné stavebné práce..

#
#
#
Zadať dopyt

Erik B.

Firma
Banská Štiavnica
5,0

Murárske práce, murár

Dobrý deň, sme stavebná spoločnosť ktorý poskytuje vysokú kvalitu a prevedenie svojich služieb. Robíme stavebné práce od vonkajšku po interiér....Zobraziť viac

Dobrý deň, sme stavebná spoločnosť ktorý poskytuje vysokú kvalitu a prevedenie svojich služieb. Robíme stavebné práce od vonkajšku po interiér. Pre bližšie informácie bud na webe alebo telefonicky. Tešíme sa na vás kontakt

#
#
#
Zadať dopyt

Rastislav B.

Živnostník
Hrabovčík
5,0

Dlažba na terasu

Poradíme a urobíme podľa vašich predstav, cenová ponuka zdarma celé východne Slovensko, čistota a kvalita je pre nás prvoradá Pre našich...Zobraziť viac

Poradíme a urobíme podľa vašich predstav, cenová ponuka zdarma celé východne Slovensko, čistota a kvalita je pre nás prvoradá Pre našich zákazníkov chceme len to najlepšie

#
#
#
Zadať dopyt

Tibor S.

Živnostník
Častkovce
5,0

Majster

Dobrý deň Sme partia ktora má rada novú výzvu a to v rekonštrukcii,búrania,odvozu,pristavania,malovania a podobných prác. Žiadna práca pre nás nie je...Zobraziť viac

Dobrý deň Sme partia ktora má rada novú výzvu a to v rekonštrukcii,búrania,odvozu,pristavania,malovania a podobných prác. Žiadna práca pre nás nie je príliš velká ani malá

#
#
#
Zadať dopyt

Sabína K.

Živnostník
Myjava
5,0

Murárske práce, murár

Sme firma ktorá ma 10 ročnú prax v staubarčine ceny sú po dohode ponuka: omietky rekonštrukcia kupelni...Zobraziť viac

Sme firma ktorá ma 10 ročnú prax v staubarčine ceny sú po dohode ponuka: omietky rekonštrukcia kupelni rekonštrukcia bytového jadra zamkova dlažba upravy terenov okrasne ploty brány zateplenie domu izolácia strecha a.t.d.

#
#
#
Zadať dopyt

Jan S.

Firma
Košice
5,0

Murárske práce, murár

Mam vyse 15 rokou prax v vstavebnictve, zaoberam sa vecsinou pracev interiery, pracujeme v dvojici, nasim cielom je splnit zakazku...Zobraziť viac

Mam vyse 15 rokou prax v vstavebnictve, zaoberam sa vecsinou pracev interiery, pracujeme v dvojici, nasim cielom je splnit zakazku zakaznikom co najlepsie a kvalitne

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

Tibor P.

Živnostník
Kolta
4,9

Murárske práce, murár

Pracujem v zahraničí ponukam aj prace na slovensku vieme split každé vase źelanie Pobpripade nás mozete kontaktovať nieje projekt ktorý by...Zobraziť viac

Pracujem v zahraničí ponukam aj prace na slovensku vieme split každé vase źelanie Pobpripade nás mozete kontaktovať nieje projekt ktorý by sa nedal realizovat

#
#
#
Zadať dopyt

Ján K.

Živnostník
Malacky
4,9

Upratovanie

Ponúkame stavebné práce exteriér aj interiér. Zamkova dlažba Altánky Záhradné domčeky Strechy Terasy Ploty Orezavanie stromov Asvaltovanie Malovanie

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir D.

Živnostník
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Maliar,restaurator,malovanie na bielo farebne,benatsky stuk,malba interierov kreativna omietka,stierkovanie,tapetovanie

#
#
#
Zadať dopyt

Tamara H.

Firma
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je...Zobraziť viac

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je kvalitná práca, aby naši zákazníci dostali službu čo najskôr a za prijateľnú cenu. Našim cieľom je spokojný zákazník !!! Vaša spokojnosť je na našom prvom mieste !!! Tešíme sa na spoluprácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Adam K.

Firma
Dunajská Streda
4,8

Pokládka dlažby a obkladov

Moje meno je Adam Kostolný a som zatial SZČO - nakoľko založenie s.r.o. je v procese. Mám 28 rokov a...Zobraziť viac

Moje meno je Adam Kostolný a som zatial SZČO - nakoľko založenie s.r.o. je v procese. Mám 28 rokov a už po strednej škole som začal pracovať na stavbách. Zo začiatku to boli väčšinou zateplovacie práce na výškových budovách, neskôr som sa však preorientoval na prerábku rodinných domov a bytov. Okrem stavebných prác je mi veľmi blízky aj design či už interiéru alebo exteriéru. Svoju prácu sa snažím vykonávať vždy na 100% a som presvedčený že je na čase vytlačiť z trhu fušerov a akúkoľvek nekvalitnú a neodbornú prácu!

#
#
#
Zadať dopyt

Jozef F.

Firma
Koniarovce
4,8

Pokládka dlažby a obkladov

Remeselnė a stavebné práce - murárske práce a stavebné práce - obklady a dlažby - maľovanie - kuchynské linky inštalácia...Zobraziť viac

Remeselnė a stavebné práce - murárske práce a stavebné práce - obklady a dlažby - maľovanie - kuchynské linky inštalácia - voda, elektrika - podlahy - buracie práce - prestavby, prístavby - kúpeľňe na kľúč - kompletné rekonštrukcie bytov, domov Som veľmi flexibilný a zručný mám prax v oblasti 17 rokov. V tejto oblasti som podnikal a pracoval v zahraničí a v tomto pokračujem aj na Slovensku. Zodpovednosť, kvalita, k spokojnosti zákazníka.

#
#
#
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,8

Murárske práce, murár

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás...Zobraziť viac

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimír P.

Firma
Trenčín
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč,...Zobraziť viac

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč, elektroinštalačné práce, maliarske práce, návrh a výroba nábytku na mieru, sadrokartónové práce, terénne úpravy okolo domu, strechy, skrátka od A po Z čo sa týka stavebníctva. Používame prvotriedne materiály a ponúkame dlhoročné skúsenosti. U nás budete mať všetko z jednej ruky !

#
#
#
Zadať dopyt

Maroš U.

Živnostník
Bratislava
4,7

Hodinový manžel

Dlhodobé skúsenosti v oblasti stavebníctva,kde som nadobudol široké poznatky na trhu. Ponúkam kvalitu a výhodné riešenia prenesené do mojich služieb...Zobraziť viac

Dlhodobé skúsenosti v oblasti stavebníctva,kde som nadobudol široké poznatky na trhu. Ponúkam kvalitu a výhodné riešenia prenesené do mojich služieb za rozumné ceny. Ďalej Vám ponúkam servis zn: GEBERIT,GROHE,HANSGROHE./ iné/Obchodný zástupca, kvalitnej značky sanitárneho zariadenia, kde aj montujeme a poskytujeme servis.Ďalej montujeme, úpravu úžitkovej vody, kde toto zariadenie chráni vaše spotrebiče a vodovodné zariadenia.Na všetky práce a tovar poskytujeme záručnú dobu.

#
#
#
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce, murár

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a...Zobraziť viac

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Pokladač, obklady

Nízka cena11,00 €/m2
Priemerná cena14,26 €/m2
Vysoká cena20,00 €/m2

Pošlite dopyt 19174 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte obkladača či pokladača na obklady? V tejto kategórii máme 19174 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt