Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Maliar, Maliarske práce

Ako správne vybrať farby do interiéru a vymaľovať ako profesionál

Hľadáte maliara na maliarske práce? V tejto kategórii máme 19 077 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Ako správne vybrať farby do interiéru a vymaľovať ako profesionál
Maliar, Maliarske práceAko správne vybrať farby do interiéru a vymaľovať ako profesionál

Rovnako ako pri maľovaní v exteriéri, aj pri výbere správnej farebnej škály vnútorných priestorov je potrebné určité množstvo fantázie a tvorivosti. Jednoduché myslenie na to, ktorá farba by na stene vyzerala najlepšie, nestačí na to, aby ste zaistili správny náter. Prakticky akákoľvek farba bude na povrchu vyzerať dobre, pokiaľ sa nanáša správne, ale výber tej správnej farby zahŕňa pohľad do vnútorného priestoru veľmi kritickým okom. 

Výber farieb

Nemôžeme ignorovať povrchy podláh a stropov, pretože sú to rozhodujúce prvky farebnej kombinácie. Väčšina stropov je tradične natretá na bielo z mnohých dôvodov - najmä pre ich schopnosť udržiavať miestnosti svetlý vzhľad. Svetlejšie farby stropu môžu tiež prispieť k tomu, aby miestnosť vyzerala väčšia a otvorenejšia. Odchýlenie sa od bielych stropov je skvelý spôsob, ako zmeniť celkový vzhľad domu, ale tmavý strop môže ukradnúť časť svetla a vizuálne skrátiť výšku miestnosti. 

Farby stropu by mali kompenzovať a dopĺňať steny a podlahu namiesto toho, aby upozorňovali. Najjednoduchší spôsob, ako zvoliť farebnú schému, je prezrieť si katalógy farieb alebo vzorky farieb. Väčšina železiarstiev a skladov farieb poskytuje katalógy, ktoré si zákazníci môžu vziať domov. Skúste si nájsť čas a pozrieť sa na priestory v týchto katalógoch a porovnať farby so svojimi existujúcimi podlahami, kobercami, závesmi, roletami, nábytkom a dekoráciami. 

Je dôležité najskôr sa pozrieť na látku a čalúnenie a potom na ďalšie aspekty, aby ste zistili, či zodpovedá vašim možnostiam farieb. Zvážte prominentnú farbu pre steny ktorá bude ladiť k vášmu nábytku a ďalším interriérovým prvkom. Samozrejme, ak sa chystáte predať svoj dom, realitné kancelárie neodporúčajú používať výrazné farby. Ak však plánujete zostať a chcete len zútulniť svoj domov, robte to, čo vás poteší. Každá farba má určité vlastnosti a psychologické účinky, ktoré môžu ovplyvniť náladu ľudí v interiéri. 

Medzi najobľúbenejšie farby používané na maľovanie interiérov patria: 

Čierna a sivá

Zatiaľ čo čierna farba je zvyčajne spojená s temnosťou, môže tiež predstavovať sofistikovanosť, úctu a fyzickú príťažlivosť. Návrhári interiérov sa tradične vyhýbali čiernej farbe, ale majitelia domov si ju čoraz častejšie vyberajú pre ozdoby a akcenty, ktoré majú byť dramatické a nápadné. Čierna je perfektná zhoda a kontrast pre bielu a použité množstvo sa môže pohybovať od doplnkových elementov po celú stenu. So správnym nábytkom a dekoráciou je čierna ideálna do obývacích izieb, spální a ultramoderných kuchýň. 

Šedá je nadčasová farba, ale môže byť považovaná za fádnu, ak nie je doplnená výraznými farbami. Každý, koho už roky unavuje pohľad na bielu farbu na stenách, by mal zvážiť sivé tóny. Šedá farba je chladnejšia ako biela a je univerzálnejšia, pretože dokáže dobre ladiť s väčšinou dekorácií. Je to ideálna farba pre všetky vnútorné priestory a poskytuje dokonalé pozadie pre farebné záblesky. 

Hnedá

Hnedá je tón, ktorý je realistický a dôveryhodný. Tento klasický zemitý tón je možné aplikovať na obytné aj pracovné oblasti, pretože navodzuje pocit úplného spojenia sa s prírodou. Kombinácie terakoty a tmavej horčicovej hnedej sú ideálne pre dekoráciu v latinskoamerickom štýle a štýle Santa Fe.

Hnedé odtiene sa skvele hodia do vnútorných priestorov, ktoré majú veľa slnečného žiarenia. Svetlejšie odtiene hnedej, ako je béžová a krémová, sú neutrálne farby, ktoré obzvlášť dobre poslúžia v domácnostiach, ktoré sa ukazujú potenciálnym kupujúcim. 

Zelená

Psychologický efekt zelenej farby do značnej miery závisí od tónu alebo odtieňa. Niektoré zelené odtiene vytvárajú pozitívnu prírodnú atmosféru. 

Tmavšie odtiene alebo bledo olivovozelená farba sa však môžu javiť ako militaristické alebo choré. Viaceré odtiene zelenej môžu slúžiť rôznym účelom a nastavovať rôzne nálady. Námorná zeleň je ideálna pre štúdiá a kancelárie, pretože inšpiruje koncentráciu, zatiaľ čo studená lesná zeleň sa dá použiť v spálňach a kúpeľniach. 

Červená a ružová 

Na rozdiel od ružovej, červená je farbou vášne a v každom priestore dokáže vytvoriť drámu. V minulosti si interiéroví dizajnéri väčšinou vyberali červenú ako farbu akcentu, v súčasnosti sa však čoraz viac používa v štýlových obývačkách a spálňach. Plochá červená je moderná a príjemná, čerešňová červená je mladistvá a tmavšia červená vyvoláva pocity tepla a lojality. 

Ružová je tiež jemná a romantická farba, ale môže naznačovať aj nevinnosť. Toto je tradičná farba pre malé dievčatká, ale používa sa aj v ženských priestoroch, napríklad v kozmetických salónoch, kúpeľniach a spálňach. Tmavoružová sa musí používať opatrne v priestoroch, kde je veľa slnečného žiarenia, pretože môže pôsobiť tmavo v miestnosti. 

Žltá

Žltá je všeobecne šťastná farba, ktorá zvyšuje sebavedomie. Podobne ako sivá, aj žltá môže byť veľmi všestranná. Bledožlté farby, používané v slnečných miestnostiach s kvetinovou výzdobou, sú veľmi lákavé, najmä v ranných hodinách. Tmavšie žlté farby môžu miestnosti dodať teplo aj v zimnom období. Žiarivé žlté farby pomáhajú znižovať potrebné osvetlenie priestoru a sú ideálne pre každú izbu v dome. 

Oranžová 

S citom povedané, oranžová je veľmi podnetná a šťastná farba. Pastelové pomarančové farby sú neodolateľné a vynikajúco sa hodia do vnútorných priestorov, kde je pravdepodobnejšie odhalenie pokožky, ako sú spálne a kúpeľne. 

Jasná oranžová je protikladom šedej a môže byť živá, zatiaľ čo tmavšie a prepálené oranžové tóny majú podobný efekt ako hnedé odtiene a skvele ladia s juhozápadným dekorom. 

Modrá 

Modrá je farbou pokoja, produktivity a mužskej prepracovanosti. Detská modrá bude vždy obľúbenou farebnou voľbou pre mladých chlapcov, zatiaľ čo rôzne odtiene azúrovej farby môžu byť použité na skvelé efekty v detských kúpeľniach na vytvorenie podvodnej nálady pomocou správnej dekorácie. Po nanesení na strop môže svetlo modrá vyčarovať obrazy bezoblačnej oblohy a zvýšiť pocit priestoru. 

Bledé a stredne modré farby je možné okolo domu namaľovať, aby sa dosiahol chladivý efekt.

Nakupovanie správnej farby by malo ísť nad rámec zbierania vzorkovníkov farieb alebo výberu odtieňa z katalógu. Nákup lacných vzoriek farieb a malých štetcov na testovanie je najlepší, pretože je to jediný spôsob, ako skutočne zistiť, či farba vyhovuje dekóru. Cieľom je namaľovať malú časť steny - postačuje štvorec s plochou iba pár centimetrov. Nechať malú maľovanú škvrnu zaschnúť a pozorovať, ako vyzerá za svetelných podmienok v rôznych časoch dňa, by malo vyjasniť farebnú dilemu každého maliara. 

Typy interiérových farieb 

Keď si vyberiete dokonalú farbu, musíte sa ešte rozhodnúť, aký typ farby chcete pre daný priestor. Či už hľadáte elegantný, rafinovaný povrch alebo materiál, ktorý sa po improvizovanej nástennej maľbe od vášho drobca ľahko utrie, do každej situácie sa hodia iné typy farieb. Pokiaľ ide o výber interiérových farieb, je k dispozícii niekoľko populárnych možností: 

Podkladový náter: Aj keď to technicky nie je farba alebo povrchová úprava, pri nátere interiéru je použitie základného náteru rozhodujúce. Ak nepoužijete základný náter na pórovitý povrch, napríklad na drevo alebo betón, môže to viesť k nedokonalým náterom laku, ktoré by sa mohli nakoniec odlepiť od stien. Základný náter je nevyhnutný aj v prípade, že pokrýva tmavšiu farbu, pretože starý náter bude trvať menej vrstiev. 

Matná: Toto je plochý náter, ktorý má upokojujúci a nereflexný účinok na farbu. Spravidla sa nedá umývať alebo sa neodporúča pre spálne. Plochý smalt je odolnejší a je možné ho použiť vo veľmi frekventovaných priestoroch, napríklad na chodbách. 

Vajcová škrupina: Toto je atraktívnejšia verzia matnej. Dá sa vyčistiť a má len malý kúsok lesku. 

Satén: Toto sú obľúbené nátery pre dvere, herne, ozdobné ozdoby, kuchyne, kúpeľne a ďalšie priestory, ktoré sú často zaťažené premávkou a používaním. Ak sa farba nanáša správne, znesie aj umývanie. 

Lesklý: Tento povrch je vysoko reflexívny a dramatický. Je preferovaný pre moderne vyzerajúci dekor a vyžaduje starostlivú prípravu, pretože len málo skrýva nedokonalosti. 

Maliarske náradie a spotrebný materiál 

Pre každú prácu pri maľovaní interiéru budete potrebovať rôzne náradie. Nepochybne budete potrebovať štetce, valčeky, tácky na farbu a tyčinky na miešanie. Je tiež dobré mať k dispozícii dostatočné množstvo maliarskych pások, otváračov na konzervy, tmelov, brúsnych papierov, okuliarov a rukavíc. Profesionálni maliari často nesúhlasia s používaním penových štetcov. Penové valčeky sa však ľahko používajú a skvele držia farbu a zabraňujú kvapkaniu. Sú užitočné pri práci na rohoch a hranách. Maliarske potreby je možné zakúpiť jednotlivo, ale veľa obchodov s domácimi potrebami ponúka vopred zabalené sady pre základné maliarske práce. 

Farby interiéru v miestnosti 

Príprava a nanášanie farby 

Ideálna príprava spočíva v premiestnení všetkého nábytku z priestoru, ktorý sa má natierať. Ak to nie je možné, maliar by mal zakryť zvyšný nábytok a opatrne pracovať po jednej stene. Mali by byť tiež odstránené alebo prekryté zariaďovacie predmety, ako sú dverné gombíky, elektrické zásuvky a vypínače svetiel. Steny musia byť pred nanesením základného náteru alebo farby riadne vyčistené. To zahŕňa použitie zmesi mydla a vody. 

Otvory, štiepky, praskliny alebo iné malé nedostatky by sa mali vyplniť a vyrovnať sadrou a nechať zaschnúť predtým, ako sa celý povrch mierne prebrúsi a znova utrie. Keď je stena čistá a suchá, mali by ste maliarsku pásku naniesť na povrchy, ktoré nechcete maľovať. Určite neprehliadnite rohy a hrany stropov, soklové lišty, obklady a lišty. Farba dodržiava gravitačné zákony, takže maliari by mali začínať od stropu a pohybovať sa nadol

Najdôležitejším aspektom maľovania je nepoužívať príliš veľa farby.  Mnoho odborníkov pri použití penových valčekov maľuje vzorom „W“, iní sa však jednoducho kotúľajú nahor a nadol a potom nabok buď pomocou štetcov alebo valčekov. Pohyb však nie je taký dôležitý ako zabezpečenie toho, aby bola aplikácia v celej oblasti rovnomerná a bez kvapiek. Pri opravách stien je však dôležitá technika. 

Maľovanie vnútorných stien je úloha, ktorú ide ľahko zvládnuť penových valčekov, pretože sa ľahko používajú a rýchlo rovnomerne pokryjú veľké plochy. Penové valčeky a štetce by ste nikdy nemali preťažovať farbou, pretože môžu vytvárať kvapky, nerovnomerné pokrytie a sušenie môže trvať dlhšie. 

Je ľahké byť frustrovaný, keď je farba čerstvá a nevyzerá ako fotografia z katalógu farieb, ale nezabudnite: to je vec, ktorá sa zvyčajne stane po zaschnutí druhého náteru. Väčšina projektov maľovania interiérov bude mať rohy a hrany. Rohy, obruby, postriekanie a akcenty si budú vyžadovať prerezávanie - čo si vo všeobecnosti vyžaduje najväčšiu trpezlivosť, prípravu a zručnosť. Medzi maliarmi sa veľa diskutuje, či je lepšie zarezávať pred alebo po nanesení valčeka. Jednotliví maliari môžu chcieť najskôr pripraviť povrchy, prípadne nalepiť maliarsku pásku a pred nanesením farby na valčeky. 

Maliari, pracujúci v tímoch, si môžu rozdeliť ostatné povinnosti, zatiaľ čo ostatní členovia tímu nanášajú farby valčekmi. V prípade obrub, postriekaní a akcentov sa odporúča najskôr naniesť svetlejšiu farbu, ak dôjde k presakovaniu cez zalepené oblasti. Rohy zodpovedajúcich stien by nemali zodpovedať maliarom používajúcim penové štetce, pretože ich hroty už tvoria rohové hrany. Ďalším užitočným nástrojom, ktorý sa dá použiť, sú rohové valčeky a obrubníky.

Rovnako ako pri nanášaní valčekovej farby sa maliari neobmedzujú iba na jeden ťah pri zarezávaní. Je však dôležité pracovať smerom k okrajom rohov rovnomerným tlakom. Ak to čas dovoľuje, maliari by mali pred nanášaním farieb valčekmi nechať svoje práce úplne zaschnúť. Majte na pamäti, že na konci bude vždy potrebný ľahký dotyk v rohoch a na hranách. 

Najímanie maliara 

Maľovanie je jednou z úloh vylepšenia domácnosti, ktorú môžu robiť dobre mnohí majitelia domov. Existuje však niekoľko dôvodov, prečo by mohol byť dobrý nápad zamestnať profesionálnych maliarov interiérov - skúsenosti, nástroje a zodpovednosť. Profesionálni maliari už majú potrebné skúsenosti

Na základe skúseností sa naučili triky remesla a techniky používané na získanie kvalitných výsledkov. Poznajú typ farby, ktorý sa má použiť v každej situácii, vedia, ktorá kvalitná farba je vhodná pre každú úlohu, a vedia tiež, ako dosiahnuť dokonale rovnú hranu - s použitím alebo bez použitia maliarskej pásky. Profesionálny tím bude mať k dispozícii správne náradie. Kvalitné nástroje môžu zmeniť použitie farieb a dosiahnuť znateľné výsledky. Ak maľujete iba jednu izbu alebo neplánujete maľovať žiadne ďalšie časti svojho domu, nemusí byť rozumné investovať do nástrojov, ktoré sa použijú iba raz. Profesionálni maliari budú mať k dispozícii aj dostatok handričiek a ďalších ochranných prostriedkov na zaistenie čistoty oblasti. 

Skutočný profesionál chápe, že je jeho zodpovednosťou zabezpečiť kvalitnú prácu pre majiteľa domu. Odborníci tiež vedia, že súčasťou práce je aj zmysel pre detail. Zatiaľ čo majiteľ domu môže na okennej tabuli nechať trochu farby, špecializovaný maliar interiérov sa postará o to, aby sa s týmito malými detailami zaobchádzalo správne, pretože dokonalá práca je najlepšou vizitkou. Profesia v maľovaní interiérov nie je tak prísne regulovaná ako v iných odboroch, ako sú inštalatérske práce a elektroinštalácie. Preukaz alebo osvedčenie sa vyžaduje zriedka.  Vyhľadať vysoko hodnotených maliarov môžete pomocou Wilio, kde si prečítate recenzie  iných zákazníkov. Nebojte sa požiadať maliara o referencie od predchádzajúcich klientov. 

 

Nechajte si poradiť od nášho overeného odborníka zo spoločnosti MONVIZUAL

Aké farby je vhodné použiť v interiéri a aké naopak nie?

Ak hovoríme o farebných náteroch, do interiéru odporúčam tlmené farby, či už svetlé alebo tmavé. Môžu sa samozrejme použiť aj sýtejšie, no vždy s mierou. Taktiež treba prihliadať aj na to, že tmavšie farby opticky zmenšujú priestor a naopak svetlé farby im dodávajú vzdušnosť.

Ak sa ale pozrieme napr. na farbu sedačky, ktorá bude dominantou priestoru, tam je to vždy na klientovi, čo sa mu páči. Ak chce červenú, prečo nie – pozor však na to, aké farby budú použité na nábytkoch a doplnkoch. V interiéri by sme mali použiť maximálne dve základné a jednu doplnkovú farbu pre vytvorenie vzdušného a oku lahodiaceho priestoru.

Aké sú aktuálne trendy v interiérových farbách?

Aktuálnym trendom sú už niekoľko rokov neutrálne farby – najmä šedá. Je to univerzálna farba, ktorá sa dá nakombinovať s teplými aj studenými odtieňmi farebného spektra. Pomaly sa však do interiérov opäť vracajú farby. Nejde len o doplnky, ktoré rozžiaria bielo sivý interiér, ktorý je v poslednej dobe veľmi obľúbený, ale ide aj o kusy nábytkov v rôznych farbách. Odtiene tehlovej, žltej či smaragdovej – stačí si len vybrať, ktorá farba vás najviac osloví.

Je potrebné ladiť interiérové a exteriérové farby?

Potrebné to nie je, ale treba to brať do úvahy. Najčastejšie sa stretávam s tým, že zákazníci majú exteriér spolu s okennými rámami ladený do hneda. V tomto prípade je veľmi ťažké docieliť príjemný elegantný sivobiely interiér, ktorý je momentálne veľmi obľúbený.

Spoločnosť MONVIZUAL - špecialisti na interiérový dizajn

autor: Miroslava

Apr 27, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?
PoskytovateliaViac ako 30 421 overenych poskytovateľov vo vašom okolí
profile image

Bojan G.

Firma
Bratislava
5,0
Maliar, Maliarske práce

Dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva, získané v zahraničí. Záruka čistej, kvalitnej a rýchlo odvedenej práce.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Tomáš C.

Živnostník
Karlova Ves
5,0
Maliar, Maliarske práce

Realizujem maliarske práce,stierky a všelijake opravy. Profesionalny spolahlivy maliar. Dám si záležat na každom detaile. Žiadna práca pre mna nie je príliš velká ani malá! Instagram @najmaliar

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Benjamin Š.

Živnostník
Žilina
5,0
Maliar, Maliarske práce

Profesionálny maliar ,4 ročne skusenosti ako maliar v nemecku. Malovanie interierov , exterierov , opravy stien , špachtlovanie , lakovanie . Spoľahlivý maliar ktorý si potrpý na detaily , a kvalitnú pracu .

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Adam K.

Firma
Šurany
5,0
Maliar, Maliarske práce

Venujem sa striekanému malovaniu už 4 roky a mám len spokojných zákazníkov. Pracujem so strojovím malovaním, novou technologiou AIR LESS.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Martina C.

Firma
Turie
5,0
Maliar, Maliarske práce

Venujem sa aplikácií dekoratívnych techník a tapiet. Ponúkam maľovanie, stierkovanie a drobné stavebné úpravy bytov, domov, nebytových priestorov a kancelárií, reštaurácii.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Tomáš L.

Firma
Trnava
5,0
Maliar, Maliarske práce

Mala živnostenska firma Zaoberáme sa pokladkou dlažby zamkova dlažba kazetové stropy sadrokartony rovné strechy Sme 3 s vlastným náradím a chuťou pracovať

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Róbert G.

Firma
Bratislava
5,0
Maliar, Maliarske práce

Rekonštrukcie bytov, bytových jadier, kúpeľní, stavanie nábytku,maľovanie, sadrokartónové stropy a steny,vodoinštalácia, omietky,stierky,obklady a dlažby

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Lukas D.

Firma
Ilija
5,0
Maliar, Maliarske práce

Murar.venujem sa uz tomu 10 rokov.realizujeme-zateplovanie.domy na kluc.zamkova dlazba.obklady a dlazby ,sadrokarton Vybavime stavebne povolenie kolaudaciu.a ponukame stavebneho dozora

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Róbert H.

Firma
Trnava
5,0
Maliar, Maliarske práce

Venujeme sa špecializovaným stavebným prácam (maliarske práce,sdk, obklady,dlažby,zatepľovanie ...) zámočníckym prácam,výškovým prácam s použitím horolezeckej techniky,montážne demontáže práce

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Richard M.

Firma
Nový Život
5,0
Maliar, Maliarske práce

Volám sa Richard mezei mám 31 rokov robíme to už sedem rokov spolu s kolegami robíme maliarstva stavebníctvo prerábky bytov na kľúč zámkovej dlažby a rodinné domy

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Lukáš N.

Firma
Most pri Bratislave
4,9
Maliar, Maliarske práce

Realizujem profesionálne maliarske-natieračske, tapetárske práce, stierkovanie a pokládka laminátových podláh. V obore som vyučený a som členom cechu maliarov Slovenska CEMAS.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Mario S.

Živnostník
Sereď
4,9
Maliar, Maliarske práce

Vyštudovaný elektrikár v Trnave komenskeho 1. Skusenosti 10tky domov a bytov, zásuvky, vypínače, podlahové kúrenie elektrické, stropné svetlá, lustre, LED pásy vonkajšie vnútorné, zapojenie spotrebičov, bodové svetlá,pohybove senzorové svetlá,stropné ventilátory, bleskozvody - revízie Obklady, dlažby,parkety,vinyl, sadrokartóny, malovky, stierky, omietky Dom na kľúč :)

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Igor T.

Firma
Modra
4,9
Maliar, Maliarske práce

Maliar-natierač. Maľovanie interiérov a exteriérov, stierkovanie, dekoratívne úpravy. Profesionálny prístup, spoľahlivosť. Možnosť prác aj typu " hodinový manžel", práce drobných opráv.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Peter Ő.

Firma
Komárno
4,9
Maliar, Maliarske práce

Ponúkame nasledovné slużby: √ upratovanie, čistenie, tepovanie -domácnosti, kanc. priestory, autá. Aj parné čistenie a tepovanie. √ maliarske práce - metóda airless

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Serhii R.

Firma
Bratislava
4,9
Maliar, Maliarske práce

Pomôžem vám dať všetko do poriadku.Dokoncovanie holodomov a holo bytov, Prerabky,Rekonstrukcie bytov. Ponúkam svoje služby ako majster, ktorý dokaže opravovať, inštalovať, premiestňovať, & byte a najmä za spravodlivé ceny. . Iné interiérové práce > montáž políc, vešiakov, regálov > upevnenie obrazov > montáž záclonových tyčí > tmelenie sprchovacích kútov a vaní > výmena zámkov a kovaní dverí > montáž zrkadiel > oprava zásuviek (šuplíkov) > Výmena WC klasické a moderné . > Upchaté WC, vymena a prerobenie renovovať . > Výmena vodovodnej batérie (drez, umývadlo, vaňa, sprcha) . > Výmena sifonov . > Výmena ventilu práčky, umývačky . > Montáž, rekonštrukcia a výmena rozvodov vody . > maľovanie stien > natieranie radiátorov a zábradlí > Pripoejenie práčky, umývačky riadu, elektrický sporák, digestor, indukčný > Vodoinštalatérske > zavesenia zrkadlá do vaničky , svetelne a t.d

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Michal K.

Firma
Topoľčany
4,9
Maliar, Maliarske práce

Ponúkame profesionálne maliarske práce, maľovanie a striekanie interiéru a exteriéru. Používame farby najvyššej kvality. Profesionálny prístup k zákazníkovi.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Martin T.

Živnostník
Košice
4,9
Maliar, Maliarske práce

37 rokov Pokladky roznych druhov podlah Stierky a malby, zateplovanie Šofér-osobna aj nákladná preprava, rekonštrukcie rôzneho druhu Hodinovy manžel 😋😁

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Vladimir F.

Firma
Bratislava
4,9
Maliar, Maliarske práce

Dobrý deň všem budoucím zákazníkům. Provádím zednické (Murarske)tesařské zateplovací práce malířské a sádrokartonarske práce. Každý zákazník je pro mne jiný a tak i také přistupují k práci. Vzdy velmi rád poskytnu reference

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Tomáš Ž.

Firma
Košice
4,9
Maliar, Maliarske práce

Mladý ,vynaliezavý ,šikovný a iniciatívny Výrobky z kameňa Maľovanie Montáže Podlahy Oblkaldy Atd..

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
profile image

Peter K.

Firma
Nové Zámky
4,9
Maliar, Maliarske práce

Naša firma ponúka: Predaj,pokládka podlahových krytín -Laminátové podlahy -Lepenie vinylovej podlahy -Lepenie PVC pásov -Celoplošne lepenie koberca v pásoch - Lepenie kobercových štvorcov - Nivelizácia podlahy -Malovky,stierky,tapety

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Maliar, Maliarske práce

Nižšia cena1,00 €/m2
Priemerná cena1,45 €/m2
Vyššia cena2,00 €/m2
Pošlite dopyt 30421 poskytovateľom v tejto kategórii!
Hľadáte maliara na maliarske práce? V tejto kategórii máme 19 077 poskytovateľov. Pošlite dopyt.
Zadať dopyt