Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Interiérové ​​dvere

Atypické dvere na mieru

Hľadáte stavebného stolára na interiérové ​​dvere? V tejto kategórii máme 16289 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Atypické dvere na mieru
Interiérové ​​dvere

Atypické dvere na mieru

Dvere tvoria dôležitú súčasť každého interiéru. Zoženieme ich v najrôznejších modeloch, farbách, povrchových úpravách a samozrejme v rôznych triedach kvality. Správne zvolené dvere harmonicky doplnia náš domov a sú nemenej dôležité, než ktorýkoľvek iný kus nábytku. Ich výber by sme v žiadnom prípade nemali podceňovať. Ide napokon o súčasť našich príbytkov, ktorá nás sprevádza mnoho rokov.

Ak staviate či rekonštruujete svoj vysnený domov, určite už viete, že ponuka typizovaných dverí je na trhu široká. V priebehu posledných dekád sa rozrástla o množstvo noviniek a neustále pribúdajú nové trendy, ktoré sa početní výrobcovia dverí snažia vo svojich portfóliách odrážať.

Moderné či rustikálne, otváravé či posuvné, z bohatej ponuky v kamenných obchodoch a o to širších možnostiach pri nákupe na internete si vyberie väčšina z nás. A predsa sa niekedy dostávame do situácie, keď sériovo vyrábané dvere jednoducho naše požiadavky nesplnia. Neostáva nám nič iné, než sa začať obzerať po atypických dverách na mieru. Dnes už našťastie zohnať dvere na mieru nie je obzvlášť zložité.

Prečo dvere na mieru?

Najčastejší dôvod, prečo sa rozhodneme pre dvere na mieru, sú neštandardné rozmery. Napriek bohatej ponuke typizovaných dverí sa obvykle stretávame s pomerne úzkym spektrom ponúkaných rozmerov, odvíjajúcich sa od normy. Tá u nás udáva svetlú výšku dverí na 1970mm. Pri rekonštrukciách však neraz potrebujeme napasovať dvere do existujúcich otvorov a búranie existujúcich zárubní nie je vždy ideálnym riešením.

I v prípade novostavieb mnohokrát nie sme s normovými rozmermi stotožnení – vzdušné priestory si vyžadujú vyššie stropy a dvere, ktoré spĺňajú požiadavky panelákových bytov, môžu v modernom interiéri pôsobiť príliš nízke a uberať z celkového dojmu interiéru. Vysoké dvere pôsobia luxusne – v moderných interiéroch sa stretneme i s dverami siahajúcimi až po strop. Ak sa chceme prikloniť k takýmto dizajnovým riešeniam, jedinou možnosťou sú dvere na mieru.

Atypické dvere sú tiež ideálnou voľbou, ak sa v budove nachádzajú otvory s rôznou stavebnou šírkou alebo neštandardným tvarom, napríklad v podkroví. V neposlednom rade nám umožňujú štýl, farbu a povrchovú úpravu dverí bezchybne zladiť s nábytkom, podlahami či inými povrchmi v interiéri a vytvoriť tak dokonalý dizajnový celok. 

Kam sa obrátiť? 

Existuje viacero možností, ako si zaobstarať dvere na mieru. Vyjdú nás síce o niečo drahšie než štandardné dvere, nepochybne však nájdeme možnosti, ktoré našu peňaženku nezruinujú. Dvere na mieru zoženieme v rozličných materiáloch a vďaka pokroku v technológiách dnes už nemusíme siahať po drevenom masíve pre dvere najvyššej kvality.  

Aj veľkoobchodné siete ponúkajú v niektorých prípadoch možnosť úpravy rozmerov štandardne ponúkaných modelov podľa kritérií zákazníka za menší príplatok. Pre najlepšie možnosti úpravy dverí všetkým našim požiadavkám je však najlepšie obrátiť sa priamo na výrobcu dverí či stolára. Napriek vyššej cene ide o najlepšiu cestu k dverám presne podľa Vašich predstáv. 

Trendy pri výbere interiérových dverí

Už sme si povedali o tom, ako môže výška dverí ovplyvniť interiér a prispieť k pocitu otvorenosti a komfortu. Čo nám ešte hovoria trendy? Z hľadiska farieb sa do popredia opäť dostáva minimalistická biela, ktorá v žiadnom prípade nie je nudná. V kombinácii so zaujímavým spracovaním a kontrastným kovaním môžu byť biele dvere tak neutrálne, ako aj extravagantné.

Snáď najobľúbenejším trendom sú však bezzárubňové dvere. Zabudnite na mohutné obložkové zárubne – na scéne sú čisté línie a jednoliate povrchy. Ukrytím zárubne do steny alebo sadrokartónu dosiahneme minimalistický vzhľad, v ktorom sú dvere takmer dokonalou súčasťou steny. 

 

autor: Natália

Jul 12, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 16289 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Michal B.

Firma
Kučín
5,0

Montáž, skladanie nábytku

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o...Zobraziť viac

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o to s väčším odhodlaním urobiť pre Vás maximum. Za svojou prácou si stojím a záruka na vykonanú prácu je u mňa samozrejmosťou. Teším sa na spoluprácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Juraj T.

Firma
Nýrovce
5,0

Murárske práce, murár

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam...Zobraziť viac

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam perfektne, a všetko okolo domu, záhrada.,vyrábame aj záhradné domčeky a altánky na mieru. Veľmi rád poskytnem moje služby a skúsenosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin V.

Firma
Prešov
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na...Zobraziť viac

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom. Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh.... Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753 Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš H.

Živnostník
Skalica
4,9

Hodinový manžel

Mám 10r skúsenosti s prácou na stavbách. Som vyučený elektrotechnik. Mám paragraf 23- Elektrotechnik na riadenie činnosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Tomas H.

Firma
Šaštín-Stráže
4,9

Elektrikár

Dobrý deň, pred rokom som sa vrátil z Londýna a pomalí sa zapracovavam na domácej pôde. Robil som v zahraničí veľmi...Zobraziť viac

Dobrý deň, pred rokom som sa vrátil z Londýna a pomalí sa zapracovavam na domácej pôde. Robil som v zahraničí veľmi podobnú prácu ako ponúka aplikácia Wilio. Údržbár v dáta centre, rôznych budovách, taktiež programátor inteligentného osvetlenia systemov Lutron, Eaton, a Prolojik. Pracoval so. Aj v stolárskej dielni, oprava elektroniky v oblasti osvetlenia, Mam rad všetky remeslá, opravy vodoinštalačné práce, klimatizácie...

#
#
#
Zadať dopyt

Karin K.

Firma
Svidník
4,9

Maliarske práce, maliar

Naša firma sa špecializuje na stavebné, maliarske a dokončovacie práce. Stačí sa nám ozvať a dohodnúť sa na termíne :) Všetko...Zobraziť viac

Naša firma sa špecializuje na stavebné, maliarske a dokončovacie práce. Stačí sa nám ozvať a dohodnúť sa na termíne :) Všetko po sebe hneď upratujeme Cenová ponuka zdarma

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir D.

Živnostník
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Maliar,restaurator,malovanie na bielo farebne,benatsky stuk,malba interierov kreativna omietka,stierkovanie,tapetovanie

#
#
#
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,8

Murárske práce, murár

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás...Zobraziť viac

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

#
#
#
Zadať dopyt

Dusan T.

Živnostník
Čachtice
4,8

Murárske práce, murár

Dobrý deň sme partia ludy ktorá poskytuje stavebné práce. Robime všetko .zamkove dlazby...Zobraziť viac

Dobrý deň sme partia ludy ktorá poskytuje stavebné práce. Robime všetko .zamkove dlazby ,obklady, aj kopacke prace .dakukem a teším sa na spoluprácu z každým.klientom máme aj pár fotiek na profile tak sy môžete pozrieť.

#
#
#
Zadať dopyt

Peter A.

Firma
Košice
4,7

Hodinový manžel

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem...Zobraziť viac

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem zo všetkým čo potrebujete.

#
#
#
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce, murár

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a...Zobraziť viac

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

#
#
#
Zadať dopyt

Branislav H.

Firma
Bratislava
4,7

Pokládka dlažby a obkladov

Viac ako 20 rocne skusenosti s rekonstrukciami a upravou interierov a exterierov Kreativny pristup Kvalita

#
#
#
Zadať dopyt

Milos B.

Firma
Trnava
4,7

Stolár

Som vyuceny stolar a zaroven je to aj moj konicek Celozivotna prax v stolarskych pracach. Specializujem sa na montaz kuchynskych liniek……………….

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimír P.

Firma
Žilinský kraj
4,7

Murárske práce, murár

Vyučený ako murár, práca s montážou okien, dverí, Fasád, Šalungou, Murárčiny, Maliarské práce. Rôzne výstavby/opravy a rôznych projektov. Sieťky, omietky....Zobraziť viac

Vyučený ako murár, práca s montážou okien, dverí, Fasád, Šalungou, Murárčiny, Maliarské práce. Rôzne výstavby/opravy a rôznych projektov. Sieťky, omietky. Montáž ako aj rovnako demontáž rôznych druhou stav. Prác. Montáž/demontáž/úprava čistenie Klimatizácii do obytných aj neobytných priestorov..

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,7

Závlahový systém

V stavebníctve sa pohybujem uz priblizne 10rokov, montáži okien a dverí 2 roky. Tieniacu techniku (zaluzie, rolety, sieťky,...) Taktiež...Zobraziť viac

V stavebníctve sa pohybujem uz priblizne 10rokov, montáži okien a dverí 2 roky. Tieniacu techniku (zaluzie, rolety, sieťky,...) Taktiež viac ako 2 roky. Tieniacu techniku nam vyrába SR a ČR výrobca. V subdodávke vieme zabezbečiť certifikovaného elektrikára s pečiatkou na revíznu správu.

#
#
#
Zadať dopyt

Matúš C.

Živnostník
Holice
4,5

Maliarske práce, maliar

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj...Zobraziť viac

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj izolatérske, aj montérské a aj podlaharské práce. Žiadna práca pre mňa nie je príliš veľká ani malá. Mám 7 ročnú skúsenosť. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky. Ďakujem!

#
#
#
Zadať dopyt

Pavol K.

Živnostník
Konská
4,5

Murárske práce, murár

Zdravím, poskytujem profesionálne služby na platforme Wilio.komplet stavby od základov Obklady Dlažby Maľovanie Sadrokartónové systémy Podlahy Betonáže Zváracie práce Obvodové múry Zateplenie Podhľady

#
#
#
Zadať dopyt

Dominik M.

Firma
Prešov
4,5

Murárske práce, murár

Zdravím, poskytujeme profesionálne stavebné prace, dlhoročná prax , prax aj v zahraničí, pracujeme s kvalitným materiálom, poradíme vám s vašim...Zobraziť viac

Zdravím, poskytujeme profesionálne stavebné prace, dlhoročná prax , prax aj v zahraničí, pracujeme s kvalitným materiálom, poradíme vám s vašim projektom.

#
#
#
Zadať dopyt

Fridrich Š.

Živnostník
Senec
4,2

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Špecializujeme sa na stavebné práce prerábky bytov,domov ,máme dlhoročné skúsenosti v stavebníctve ,taktiež mám 15 ročnú prax vo výškových horolezeckych...Zobraziť viac

Špecializujeme sa na stavebné práce prerábky bytov,domov ,máme dlhoročné skúsenosti v stavebníctve ,taktiež mám 15 ročnú prax vo výškových horolezeckych prácach,teším sa na spoluprácu .

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Interiérové ​​dvere

Nízka cena215,00 €/ks
Priemerná cena229,21 €/ks
Vysoká cena250,57 €/ks

Pošlite dopyt 16289 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte stavebného stolára na interiérové ​​dvere? V tejto kategórii máme 16289 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt