Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Interiérové ​​dvere

Atypické dvere na mieru

Hľadáte stavebného stolára na interiérové ​​dvere? V tejto kategórii máme 13 387 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Atypické dvere na mieru
Interiérové ​​dvere

Atypické dvere na mieru

Dvere tvoria dôležitú súčasť každého interiéru. Zoženieme ich v najrôznejších modeloch, farbách, povrchových úpravách a samozrejme v rôznych triedach kvality. Správne zvolené dvere harmonicky doplnia náš domov a sú nemenej dôležité, než ktorýkoľvek iný kus nábytku. Ich výber by sme v žiadnom prípade nemali podceňovať. Ide napokon o súčasť našich príbytkov, ktorá nás sprevádza mnoho rokov.

Ak staviate či rekonštruujete svoj vysnený domov, určite už viete, že ponuka typizovaných dverí je na trhu široká. V priebehu posledných dekád sa rozrástla o množstvo noviniek a neustále pribúdajú nové trendy, ktoré sa početní výrobcovia dverí snažia vo svojich portfóliách odrážať.

Moderné či rustikálne, otváravé či posuvné, z bohatej ponuky v kamenných obchodoch a o to širších možnostiach pri nákupe na internete si vyberie väčšina z nás. A predsa sa niekedy dostávame do situácie, keď sériovo vyrábané dvere jednoducho naše požiadavky nesplnia. Neostáva nám nič iné, než sa začať obzerať po atypických dverách na mieru. Dnes už našťastie zohnať dvere na mieru nie je obzvlášť zložité.

Prečo dvere na mieru?

Najčastejší dôvod, prečo sa rozhodneme pre dvere na mieru, sú neštandardné rozmery. Napriek bohatej ponuke typizovaných dverí sa obvykle stretávame s pomerne úzkym spektrom ponúkaných rozmerov, odvíjajúcich sa od normy. Tá u nás udáva svetlú výšku dverí na 1970mm. Pri rekonštrukciách však neraz potrebujeme napasovať dvere do existujúcich otvorov a búranie existujúcich zárubní nie je vždy ideálnym riešením.

I v prípade novostavieb mnohokrát nie sme s normovými rozmermi stotožnení – vzdušné priestory si vyžadujú vyššie stropy a dvere, ktoré spĺňajú požiadavky panelákových bytov, môžu v modernom interiéri pôsobiť príliš nízke a uberať z celkového dojmu interiéru. Vysoké dvere pôsobia luxusne – v moderných interiéroch sa stretneme i s dverami siahajúcimi až po strop. Ak sa chceme prikloniť k takýmto dizajnovým riešeniam, jedinou možnosťou sú dvere na mieru.

Atypické dvere sú tiež ideálnou voľbou, ak sa v budove nachádzajú otvory s rôznou stavebnou šírkou alebo neštandardným tvarom, napríklad v podkroví. V neposlednom rade nám umožňujú štýl, farbu a povrchovú úpravu dverí bezchybne zladiť s nábytkom, podlahami či inými povrchmi v interiéri a vytvoriť tak dokonalý dizajnový celok. 

Kam sa obrátiť? 

Existuje viacero možností, ako si zaobstarať dvere na mieru. Vyjdú nás síce o niečo drahšie než štandardné dvere, nepochybne však nájdeme možnosti, ktoré našu peňaženku nezruinujú. Dvere na mieru zoženieme v rozličných materiáloch a vďaka pokroku v technológiách dnes už nemusíme siahať po drevenom masíve pre dvere najvyššej kvality.  

Aj veľkoobchodné siete ponúkajú v niektorých prípadoch možnosť úpravy rozmerov štandardne ponúkaných modelov podľa kritérií zákazníka za menší príplatok. Pre najlepšie možnosti úpravy dverí všetkým našim požiadavkám je však najlepšie obrátiť sa priamo na výrobcu dverí či stolára. Napriek vyššej cene ide o najlepšiu cestu k dverám presne podľa Vašich predstáv. 

Trendy pri výbere interiérových dverí

Už sme si povedali o tom, ako môže výška dverí ovplyvniť interiér a prispieť k pocitu otvorenosti a komfortu. Čo nám ešte hovoria trendy? Z hľadiska farieb sa do popredia opäť dostáva minimalistická biela, ktorá v žiadnom prípade nie je nudná. V kombinácii so zaujímavým spracovaním a kontrastným kovaním môžu byť biele dvere tak neutrálne, ako aj extravagantné.

Snáď najobľúbenejším trendom sú však bezzárubňové dvere. Zabudnite na mohutné obložkové zárubne – na scéne sú čisté línie a jednoliate povrchy. Ukrytím zárubne do steny alebo sadrokartónu dosiahneme minimalistický vzhľad, v ktorom sú dvere takmer dokonalou súčasťou steny. 

Nechajte si poradiť od nášho overeného odborníka zo spoločnosti BarnDoor Posuvné Dvere, s. r. o.

Prečo siahnuť po dverách na mieru?

Zákazníci, ktorí sa rozhodnú pre kúpu dverí na mieru, tak väščinou spravia v prípade, že majú veľmi presné požiadavky alebo predstavu o spracovaní či veľkosti dverí. Dvere na mieru sú preto veľmi praktické a ich vizualizácia a následne výroba je presne podľa požiadavok zákazníka a podľa jeho vlastného výberu.

Aké výhody prinášajú posuvné dvere?

Posuvné dvere sa využívajú v prípadoch, keď miestnosť neposkytuje dostatočný priestor a zákazník hľadá alternatívne riešenie. Takéto dvere zaberajú menej miesta ako klasické, majú krásny dizajn a kvalita ich otvárania je omnoho väčšia ako u klasických dverí.

Aký je najvhodnejší materiál určený pre interiérové dvere?

Najvhodnejší materiál je taký, ktorý najviac vyhovuje zákazníkovi či už z vizuálneho hľadiska alebo z hľadiska ceny. Na trhu existujú najrôznejšie materiály vrátane všetkých druhov dreva, skla či plastu.

Spoločnosť BarnDoor Posuvné Dvere, s. r. o. - špecialisti na kvalitné posuvné dverové systémy rôznych tvarov, materiálov a použití

autor: Natália

Jul 12, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 18 279 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Juraj T.

Firma
Nýrovce
5,0

Murárske práce

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam perfektne, a všetko okolo domu, záhrada.,vyrábame aj záhradné domčeky a altánky na mieru. Veľmi rád poskytnem moje služby a skúsenosti.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Ľubomír Z.

Živnostník
Košice
5,0

Rekonštrukcia bytu

Kompletne zabezpečovanie projektov a ich realizácia. Developerská činnosť, sprostredkovanie obchodu, gastro segment, prieskum trhu, faktoring a forfaiting, b2b,…

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Marek G.

Firma
Dunajská Lužná
5,0

Pokládka dlažby

Dobrý deň, záleží nám hlavne na dobre odvedenej práci a spokojnosti zákazníka. V prípade potreby či, otázok nás neváhajte kontaktovať. Stavebnej činnosti sa venujeme viac než 10 rokov. POKLADANIE LAM.PODLÁH A PARKETY MONTÁŽ VNÚTORNÝCH(interiérových)DVERÍ Dovoz-odvoz Elektroinštalácie Drobné búracie práce Hodinový majster Vypratavanie priestorov Záhradnícke práce Vizualizácie záhrad, bytov, domov (aj 3D) A mnoho ďalších….:)

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Adam Š.

Živnostník
Dunajská Lužná
5,0

Obklady, dlažby

Ponúkam rôzne stavebné práce - rekonštrukcie bytov, realizácie kúpeľní, vodoinštalčné práce, lepenie obkladov a dlažieb. Montáž sadrokartónových stropov, maliarske práce, elektroinštalačné práce, montáž zárubní, pokládka plávajúcej podlahy a iné…

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Miroslav S.

Firma
Bratislava
4,9

Laminátová podlaha

Ponúkam montáž dverí a okien a pokládku plávajucej podlahy, brúsenie parkiet renováciu dreveného nábytku, servis a montáž okien. Pôsobím v rámci západného Slovenska, po vzájomnej dohode aj v zahraničí.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Michal B.

Firma
Kučín
4,9

Stolárstvo

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o to s väčším odhodlaním urobiť pre Vás maximum. Za svojou prácou si stojím a záruka na vykonanú prácu je u mňa samozrejmosťou. Teším sa na spoluprácu.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Tomas H.

Firma
Šaštín-Stráže
4,9

Elektrikár

Dobrý deň, pred rokom som sa vrátil z Londýna a pomalí sa zapracovavam na domácej pôde. Robil som v zahraničí veľmi podobnú prácu ako ponúka aplikácia Wilio. Údržbár v dáta centre, rôznych budovách, taktiež programátor inteligentného osvetlenia systemov Lutron, Eaton, a Prolojik. Pracoval so. Aj v stolárskej dielni, oprava elektroniky v oblasti osvetlenia, Mam rad všetky remeslá, opravy vodoinštalačné práce, klimatizácie...

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Dušan L.

Firma
Vyšný Kazimír
4,9

Nábytok

Som spoľahlivý zákazníkom vychádzam v ústrety. Ešte som nemal zákazníka ktorý by nebol spokojný či z cenou alebo kvalitou vykonanej práce...............

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Marek K.

Živnostník
Brezno
4,9

Tehlové obklady

Vítam vás na mojom profile. Som chalan SZČO zo stredného Slovenska, ktorého baví ručná práca a nebojí sa nových skúseností. Aktívne sa pohybujem v oblasti stavebných prác a rekonštrukcií a posledné 3 roky pracujem ako profesionálny podlahár. Pred tým som pracoval pod skúseným majstrom a spolu sme rekonštruovali kúpeľne, izby a rôzne interiérové práce.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Peter P.

Firma
Senec
4,8

Montáž, skladanie nábytku

Mam skúsenosti z mnohých oborov .Rád vám pomôžem.Prax stavebné práce vodoinstalacne prace komplet prerabky bytov kupelky montáž zarubni pokladka podlahy montaz kuchyn montaz nabytkov montaz svietidiel zasuviek vypinacov led pasov.Robim Kvalitne Rychlo a Cisto.Bavi ma to .Rad vam pomozem pripadne poradim

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Marek P.

Živnostník
Ružomberok
4,8

Montáž, skladanie nábytku

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku, montáž kuchýň ,maľovanie montáž sanity a sadrokartónu

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Matúš K.

Firma
Malachov
4,8

Murárske práce

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako vieme. -Inžinierska činnosť -Projekčná činnosť - Stavebné práce - Dokončovacie práce Neváhajte nás osloviť. S pozdravom

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Martin B.

Živnostník
Košice
4,8

Hodinový manžel

Už 10 rokov poskytujem svoje služby ako montáž interiérových dverí, pokládka podlahy, skladanie nábytku a rôzne údržbárske práce.Som pedant a preto kvalita vykonanej práce je pre mňa dôležitá.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Dusan S.

Firma
Bratislava
4,8

Hodinový manžel

Všestranne zameraný s dlhoročnými skúsenosťami i s najnovšími technológiami, precíznym prevedením prác do najmenšieho detailu. Rád pomôžem i poradim s výberom a vhodnosťou riešenia daného problému.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Martin V.

Firma
Prešov
4,8

Obklady, dlažby

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom. Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh.... Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753 Disponujeme už aj z nákladným autom do 12t Auto z rukou Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Vladimír P.

Živnostník
Bratislava
4,8

Murárske práce

Dobrý deň. V úvode by som Vám chcel predstaviť moju stavebnú partiu. Máme bohaté skúsenosti zo zahraničných krajín ako sú Švajčiarko, Nemecko ale aj Rakúsko. Pracovná skupina pozostáva z ludí ktorý maju prax s vonkajšími prácami ako sú napríklad zateplovacie systémy ale aj kompletletnými interierovými prácami či už sa jedná o omietky, stierky, maľovanie alebo aj o niečo komplexnejšie práce s dlažbami a obkladmi. Vieme spracovať vaše nové bývanie k Vašej spokojnosti. Chápeme, že každému zákazníkovy záleži najviac na tom svojom a preto robíme maximum aby sme Vám splnili Vaše sny.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Peter A.

Firma
Košice
4,7

Hodinový manžel

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem zo všetkým čo potrebujete.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Branislav H.

Firma
Bratislava
4,7

Obklady, dlažby

Viac ako 20 rocne skusenosti s rekonstrukciami a upravou interierov a exterierov Kreativny pristup Kvalita

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Karin K.

Firma
Prešov
4,7

Maliar, Maliarske práce

Naša firma sa špecializuje na stavebné, maliarske a dokončovacie práce. Stačí sa nám ozvať a dohodnúť sa na termíne :) Všetko po sebe hneď upratujeme Cenová ponuka zdarma

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Interiérové ​​dvere

Nižšia cena215,00 €/ks
Priemerná cena229,21 €/ks
Vyššia cena250,57 €/ks

Pošlite dopyt 18279 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte stavebného stolára na interiérové ​​dvere? V tejto kategórii máme 13 387 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt