Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Novostavba

Budovanie vlastného domu: Podrobný sprievodca

Hľadáte staviteľa na novostavbu? V tejto kategórii máme 21 111 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Budovanie vlastného domu: Podrobný sprievodca
Novostavba

Budovanie vlastného domu: Podrobný sprievodca

Domy sa stavajú v rôznych tvaroch a veľkostiach tak, aby vyhovovali všetkým potrebám obyvateľov. Kvôli bohatému výberu existujúcich obytných priestorov a vysokým nákladom spojeným s výstavbou nového domu si väčšina záujemcov o dom kupuje už postavený dom. A to nie je vôbec zlá voľba. Väčšina domov je dostatočne odolná na to, aby vydržala desaťročia, dá sa ľahko prerobiť a má potenciál zvyšovať svoju hodnotu.

Novostavby však zaiste majú nepopierateľnú príťažlivosť. Nový dom môže byť navrhnutý presne podľa vašich potrieb. Prichádza iba s niekoľkými, ak vôbec nejakými, skrytými problémami. Prítomnosti nebezpečných materiálov, ako sú farby na báze olova či azbest, sa pri stavbách nových domov vôbec nemusíte báť. Novostavby majú určite viac výhod ako nevýhod. Nie je teda prekvapením, že ak by všetky ostatné faktory boli rovnaké, väčšina ľudí by si radšej vybrala vlastný nový dom, ako by si kúpila starý dom.

Keď sa rozhodnete postaviť si svoj vlastný dom, je najlepšie urobiť to prostredníctvom licencovaného stavebného dodávateľa. Stavba domu vyžaduje, aby ste spojili mnoho rôznych prác a zaistili, aby sa navzájom koordinovali a logicky po sebe nasledovali. Projekty a subdodávatelia musia byť naplánovaní v správnom poradí. Pri stavbe ale aj rekonštrukcii je výhodné dobre poznať stavebný zákon a mať v ňom prehľad. Navyše si musíte vytvoriť sieť subdodávateľov, na ktorých sa môžete spoľahnúť, že vykonajú dobre odvedenú prácu a zvládnu to v stanovenom termíne.

Negatíva pri novostavbách
 • Stratíte sa v sieti odberateľov
 • Žiadne osobné skúsenosti s povoleniami od úradu
 • Nedostanete veľkoobchodné zľavy
 • Malé know-how o koordinácii jednotlivých krokov

Pripravte si priestor

Najskôr je potrebné pripraviť sa na novú situáciu. Nielenže dostávate svoj projekt priamo z mysle na papier, ale umiestňujete svoj vysnívaný domov na určité miesto.

 • Očistite stavenisko od kameňov a nečistôt až po úroveň terénu a najmenej 8 metrov po obvode plánovaného domu.
 • Geodet vytýči priestor na základe originálnych pozemných výkresov, ktoré označujú hranice nehnuteľnosti.
 • V prípade potreby urobte zmeny v topografii lokality, aby ste zmenili prietok vody cez oblasť. Tento úkon si často vyžaduje hlavného dodávateľa na vybavenie pozemných prác.
 • Objednajte si odvoz odpadu, aby odpratávali odpad počas projektu stavby na skládku.
 • Objednajte pre pracovníkov jednu alebo viac prenosných toaliet.
 • Objednajte si dočasné zdroje od energetickej spoločnosti.
 • Najmite elektrikára na pripojenie dočasného elektrického panelu, ktorý je zvyčajne namontovaný na existujúcom elektrickom stĺpe.

Nalejte betónové pätky a základ

Stavenisko sa formuje výkopom základov a položením dosiek. Túto prácu vykonávajú dodávatelia výkopových prác a špecialisti na základy, a teda úplne iná skupina dodávateľov ako stolárske skupiny, ktoré prídu na rad čoskoro po nich.

Pätky a základy tvoria veľkú časť celých nákladov na stavbu domu. To znamená, že k veľkým čerpaniam prostriedkov dôjde hneď krátko po začiatku projektu.

Je dôležité vedieť
 1. Zhotoviteľ vykopáva základy, ktoré sú dostatočne hlboké na to, aby im neublížili ani tuhé mrazy. Základy musia vydržať teploty pod očakávanou hranicou mrazu v oblasti výstavby, aby sa zabránilo situácii keď by prišiel mráz, ktorý  môže poškodiť váš domov.
 2. Prídu odborníci, aby skontrolovali rozmery vykopaných základov.
 3. Zhotoviteľ naleje betón na pätky.
 4. Konštrukcie základovej pätky sú vyrobené tak, aby odvádzali vodu od pätiek a chránili ich.
 5. Dodávateľ postaví zvislé základy stien spočívajúcich na pätkách pomocou naliateho betónu alebo betónových tvárnic. Niekedy sa používajú aj iné typy základov, hoci sú zriedkavé.
 6. Základ je hydroizolačný až po úroveň hotového stupňa. V základovej stene sú vytvorené otvory, ktoré umožňujú vedenie vodovodných a odtokových potrubí.

Inštalatérske a elektrické práce

Ak kladiete doskový základ, pred nalievaním betónovej dosky potrebujete inštalatérov a elektrikárov k hrubým prácam v niektorých oblastiach:

 • Rúry sú kladené inštalatérmi. Tieto rúry sú neskôr zakryté.
 • Ak bude elektrické vedenie súčasťou betónovej dosky, urobí sa to prostredníctvom kovových vedení. V tomto bode je potrebné, aby boli tieto vedenia namontované.

Nalejte betónovú dosku

 1. Pokiaľ ide o dosku domu, dodávateľ najskôr namontuje izoláciu penovej dosky.
 2. Cez penovú dosku prechádza minimálny štrkový základ a vytvára základňu pre betón.
 3. Na rad prichádza plastová parozábrana.
 4. Ďalej sa položí výstuž z drôteného pletiva, ktorá sa mierne nadvihne. To umožní, aby výstuž sedela v strede betónovej vrstvy, kde sa použije výstuž s najväčšou pevnosťou.
 5. Dodávateľ teraz naleje betónovú dosku.
 6. Ak staviate aj garáž alebo suterén, toto je tiež vhodný čas na nalievanie betónu na tieto miesta. Znova objednať dodávateľa betónu na ďalšie nalievanie je nákladné, a preto je výhodné vykonať všetky betónové práce naraz.
 7. Zhotoví sa rám, bok a strecha domu.

Po vykonaní výkopových, základových a betónových prác môžu tesári prísť postaviť drevenú konštrukciu podláh, stien a stropov a potom sa prejde na vyhotovenie fasády a strechy. Táto práca sa môže uskutočniť relatívne za krátky čas. V priebehu týždňa alebo dvoch môžete stavbu zmeniť na dom so stenami a strechou.

 1. Na základe vašich stavebných plánov vypracujte návrh na množstvo a poradie potrebného reziva, klincov, stavebnej plsti a lepidiel.
 2. Pri dobrom počasí, môže pracovať tesárska skupina, ktorá vytvorí plochy domu vrátane podlahy, stropu a strešného skeletu: Hrubá stavba je základným plášťom domu. V tomto bode sú pripravené otvory pre okná, dvere a svetlíky a omietnutie povrchov stien a strechy.
 3. Nainštalujte okná, dvere a svetlíky. Je to tiež práca, ktorú môžu zvládnuť niektorí vlastníci domu. V tomto okamihu, keď je budova opláštená a sú namontované dvere a okná, môžu doraziť subdodávatelia vykonávajúci elektrické a vodovodné práce, aby zahájili hrubú časť svojej práce.
 4. Nakoniec prichádzajú pokrývači, ktorí dokončia inštaláciu strešných lemov a šindľov alebo iných hotových povrchov striech. V tomto momente je dokončený základný plášť domu.

Na rade je elektroinštalácia, vodovodné rozvody a izolácia

Vnútorné práce na vašom dome začnú príchodom murárov, elektrikárov, inštalatérov a špecialistov na vzduchotechniku.

 1. Murári postavia komín, ak je váš dom navrhnutý tak, aby ho mal. Spravidla ide o aplikáciu tehlovej alebo kamennej dyhy na základňu z betónového bloku, ktorú položil dodávateľ betónu.
 2. Elektrikári a inštalatéri vykonajú hrubé práce v oblasti elektrických obvodov a vodovodných potrubí. Táto práca sa vykonáva ľahšie, ak nie sú finálne upravené povrchy stien, podláh a stropov. Po dokončení stien a stropov sa títo dodávatelia vrátia, aby dokončili konečné zapojenia rôznych zariadení.
 3. Inšpekcie sa vykonávajú na základe podrobností. Vybavovanie povolení a inšpekcií má na starosti dodávateľ. Ak sa tejto práci venujete sami, zodpovednosť za inšpekcie spočíva na vás.
 4. Nasleduje namontovanie izolácie do stien a podkrovia. To niekedy robia tesári, ale zvyčajne to má na starosti špecializovaný dodávateľ izolácie.

Zaveste sadrokartón a nainštalujte orez

Po nahodení povrchov stien a stropov začne interiér vyzerať ako hotový.

 1. Sadrokartón zaveste v celom dome. Všetky povrchy stien a stropov bývajú zvyčajne upravené pred tým, ako budú pokračovať ďalšie práce.
 2. Švy sadrokartónu sú podlepené lepiacou páskou, zatmelené škárovacou hmotou a dokončené brúsením.
 3. Všetky vnútorné steny a stropy sú natreté základným náterom. Často sa to robí pomocou striekacieho zariadenia a deje sa to veľmi rýchlo, takže sa nemusíte obávať o ozdobné lišty a povrchy podláh.
 4. Nainštalujú sa všetky ozdobné lišty vrátane obloženia dverí, okien a ríms.
 5. Zavesia sa všetky skrinky v kúpeľniach, kuchyni a iných priestoroch.

Vymaľujte steny a urobte dokončovacie práce

Po dokončení práce pri inštalácii sadrokartónu a penetrácii stien je čas priviesť maliara.

 1. Steny sa vymaľujú a stropy sa natrú alebo povrchovo upravia textúrou. Toto sú práce, ktoré môžu vlastníci domu vyriešiť sami, aby ušetrili peniaze. Ak ste však boli zvyknutí iba na vymaľovanie jednej miestnosti alebo dvoch, majte na pamäti, že vymaľovanie celého domu je obrovská úloha.
 2. Nainštalujte dosky kuchyne a kúpeľne. Túto prácu vykonávajú stolárski odborníci, ktorí ich vyrábajú a aj inštalujú.
 3. Kuchynské a kúpeľňové skrinky sú nainštalované. Kuchynské a kúpeľňové skrinky dodávajú a inštalujú špeciálne spoločnosti.
 4. Inštalácia a zapojenie hotových elektrických a vodovodných armatúr sa vykonávajú následne. Vzhľadom na to, že sa často pri týchto aktivitách vyskytujú problémy, mali by sa s tým zaoberať iba tí najšikovnejší kutili.

Položte podlahu

V tomto momente môžu v celom dome nastať povrchové úpravy podlahových krytín. Medzi možnosti podlahovej krytiny patria koberce, tvrdé drevo, laminátové podlahy, keramické dlaždice, luxusné vinylové dosky a drevené podlahy. Toto je zvyčajne práca pre iného subdodávateľa, hoci vlastníci domu môžu riešiť inštaláciu niektorých častí podlahy sami. 

Záverečné práce týkajúce sa budovania domu

 1. Kompletné exteriérové úpravy. Aby ste ušetrili peniaze, môžete to poňať ako projekt pre domácich majstrov. Alebo si môžete prenajať svoju vlastnú záhradnú spoločnosť, ktorá vám navrhne a zriadi novú výsadbu okolia domu.
 2. Odstránenie kontajnera: Zavolajte likvidačnú spoločnosť, aby odviezla kontajner s odpadom.
 3. Zabezpečte záverečné kontroly.
 4. Ak používate generálneho dodávateľa, dohodnite si s ním konečný postup.
 5. Ak ste financovali stavbu svojho domu stavebným úverom, dohodnite si konečnú obhliadku.

Nechajte si poradiť od nášho overeného odborníka zo spoločnosti Kubish-UniGroup s. r. o.

 
 • Aké sú najčastejšie chyby, ktorých sa ľudia dopúšťajú pri stavbe domu?

Ľudia si často myslia, že dom zvládnu postaviť svojpomocne, bez predošlých skúseností či zručností. Preto krivé steny, zlé zaizolovanie, nedostatočná výstuž, nedotiahnuté technické detaily stavby a v neposlednom rade vizuálna stránka nie sú ničím neobvyklým. Keď potom pochopia, že takéto práce sú pre odborníkov, zavolajú si na opravy poškodení profesionálov čo vo finále predraží celkové náklady.

 • Aké sú aktuálne stavebné trendy roku 2021?

Trendom posledných rokov je stavať "eko-friendly" domy, teda pasívne domy s nízkymi stavebnými a prevádzkovými nákladmi. Pri výstavbe nových domov či už pasívnych alebo klasických sa kladie dôraz na funkčné využitie každého metra, keďže viacpodlažným či veľkorozmerným domom pomaly odzváňa.

 • Prečo by sme mali zveriť stavbu domu do rúk odborníkov?

Odborníci majú vhodné náradie a najmä skúsenosti. Vedia dopredu predvídať, vyvarovať sa chybám, ktoré by laik nevedel vyriešiť a najmä poradia vám ako postupovať a aké materiály vybrať. Dom nestaviate každý deň, preto by ste mali tento proces zveriť do rúk profesionálov so skúsenosťami. 

 

Spoločnosť Kubish-UniGroup s. r. o. - špecialisti na novostavby a rekonštrukcie

autor: Andrej

Jun 4, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 21 111 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Patrik P.

Firma
Zborov nad Bystricou
5,0

Dom na kľúč

Spoločnosť, ktorá vznikla za účelom stavebno obchodnej činnosti. Postupne rozširujeme svoje portfólio s lídrami v oblasti stavebníctva a obchodu na...Zobraziť viac

Spoločnosť, ktorá vznikla za účelom stavebno obchodnej činnosti. Postupne rozširujeme svoje portfólio s lídrami v oblasti stavebníctva a obchodu na Slovenskom a Českom trhu. Spolupracujeme tiež s významnou nemeckou spoločnosťou Wallpen, ktorá si patentovala revolučnú metódu tlačenia na vertikálne povrchy. Držíme prvensto na domácom a Českom trhu, kde sme prvá a jediná spoločnosť realizujúca vertikálnu tlač. Naším cieľom je poskytovať kvalitne odvedenú prácu za použitia najlepších matárialov a pracovných postupov. Máme viacero referenčných objektov, kde sa budúci zákazník môže osobne presvedčiť o našich kvalitách a výsledneho dojmu zrealizovaného diela.

#
#
#
Zadať dopyt

Patrik P.

Živnostník
Šaľa
5,0

Tesár

Ponúkame výrobu drevostavieb na mieru,altánky, pergoly,prístrešky,strechy,krovy. Cenovu ponuku vam vypocitame na mieru. Prístrešky na kľúč, nemusíte sa o nič starať, všetko...Zobraziť viac

Ponúkame výrobu drevostavieb na mieru,altánky, pergoly,prístrešky,strechy,krovy. Cenovu ponuku vam vypocitame na mieru. Prístrešky na kľúč, nemusíte sa o nič starať, všetko vybavíme za Vás

#
#
#
Zadať dopyt

Pavel V.

Firma
Váhovce
5,0

Maliarske práce, maliar

VITAJTE, VOLÁM SA PAVEL VALKO a v prvom rade chcem poďakovať za recenzie mojim klientom, pretože ich spokojnosť je pre...Zobraziť viac

VITAJTE, VOLÁM SA PAVEL VALKO a v prvom rade chcem poďakovať za recenzie mojim klientom, pretože ich spokojnosť je pre nás prvoradý cieľ k úspechu (robím maximum preto, aby tomu tak bolo) a pre nových je zároveň zárukou spokojnosti. Preto Vám, ponúkame naše služby, ktoré zahŕňajú komplexné riešenie pre váš čistý domov,firmu, stavbu, maliarske práce. Sme partia ľudí ktorí majú široké spektrum služieb a skúsenosti. Vopred sa tešíme na spoluprácu !🙂

#
#
#
Zadať dopyt

Lukas D.

Firma
Ilija
5,0

Maliarske práce, maliar

Murar.venujem sa uz tomu 10 rokov.realizujeme-zateplovanie.domy na kluc.zamkova dlazba.obklady a dlazby ,sadrokarton Vybavime stavebne povolenie kolaudaciu.a ponukame stavebneho dozora

#
#
#
Zadať dopyt

Daniel H.

Živnostník
Veľký Kýr
5,0

Sadrokartón, montáž sadrokartónu

Pôsobíme na trhu od roku 2018 - Airless striekané maľovanie Tenkovrstvé omietky Stierky Nástreky Nátery Montáž sadrokartonu Montáž plávajúcich podláh Montáž obložkových zárubní

#
#
#
Zadať dopyt

Ladislav K.

Firma
Žilina
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody...Zobraziť viac

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody vieme prispieť aj vlastnými nápadmi. PS: všetko sa dá len treba chcieť 👍

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

Peter M.

Firma
Topoľčany
4,9

Murárske práce, murár

Stavebné práce , rekonštrukcie bytov a domov, tesárske a betonárske práce. Taktiež máme expressed Kurierské služby. Rýchlosť - spoľahlivosť....Zobraziť viac

Stavebné práce , rekonštrukcie bytov a domov, tesárske a betonárske práce. Taktiež máme expressed Kurierské služby. Rýchlosť - spoľahlivosť. Dostupnosť 7/24. Fungujeme cely NR kraj a okolie.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin V.

Firma
Košice
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý deň prajem zaoberáme sa stavebnými úpravami, ktoré začínajú vykopovymi prácami a končia finalizaciou interiéru. Radi Vám pomôžeme s Vašimi...Zobraziť viac

Dobrý deň prajem zaoberáme sa stavebnými úpravami, ktoré začínajú vykopovymi prácami a končia finalizaciou interiéru. Radi Vám pomôžeme s Vašimi požiadavkami tak, aby ste boli maximálne spokojní, pričom však na prvom mieste je výber kvalitných materiálov a nie stále jeho cena. Prajem pekný deň.

#
#
#
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,8

Murárske práce, murár

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás...Zobraziť viac

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

#
#
#
Zadať dopyt

Matúš K.

Firma
Malachov
4,7

Murárske práce, murár

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako...Zobraziť viac

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako vieme. -Inžinierska činnosť -Projekčná činnosť - Stavebné práce - Dokončovacie práce Neváhajte nás osloviť. S pozdravom

#
#
#
Zadať dopyt

Martin J.

Živnostník
Košice
4,7

Murárske práce, murár

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné...Zobraziť viac

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné ceny je samozrejmosťou.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin K.

Firma
Košice
4,6

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Stavebne prace od A po Z. Kvalitna praca + rozumna cena .Rekonstrukcie byt.jadra,rodinneho domu,kupelne,pokladka pl.podlah,obkladov,dlazieb,zamkove dlazby,sadrokarton,osadenie okien,dveri vonkajsich aj vnutornych,voda,elektrina,malby,stierky,tapety.napiste...Zobraziť viac

Stavebne prace od A po Z. Kvalitna praca + rozumna cena .Rekonstrukcie byt.jadra,rodinneho domu,kupelne,pokladka pl.podlah,obkladov,dlazieb,zamkove dlazby,sadrokarton,osadenie okien,dveri vonkajsich aj vnutornych,voda,elektrina,malby,stierky,tapety.napiste nam urobime cenovu ponuku k vasej spokojnosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Jaroslav M.

Firma
Kežmarok
4,5

Murárske práce, murár

Mám pet členu partiu ovládané murárske práce obklady dlažby omietky fasády montáž demontáž okien,betonarske práce maľovanie bytov sadrokarton podlahy.Pracovali sme...Zobraziť viac

Mám pet členu partiu ovládané murárske práce obklady dlažby omietky fasády montáž demontáž okien,betonarske práce maľovanie bytov sadrokarton podlahy.Pracovali sme 5roky v Nemecku ovládam stavebné plány a moja prax je 23 rokov.

#
#
#
Zadať dopyt

Lukaš B.

Firma
Ruskov
4,4

Pokládka dlažby a obkladov

Realizujeme stavebne prace Sme stavebná firma, ktorá poskytuje komplexné služby v obore stavebníctva. S dôverou sa môžete na nás...Zobraziť viac

Realizujeme stavebne prace Sme stavebná firma, ktorá poskytuje komplexné služby v obore stavebníctva. S dôverou sa môžete na nás obrátiť, či už chcete stavať rodinný dom, vykonať jeho rekonštrukciu, alebo chcete zmodernizovať bytový dom. Naše služby: - Maliarske práce - Montáž sádrokartónov - Murárske práce - Obklady a dlažby - Podlahy - Rekonštrukcie - Zemne práce okolo domu - Kompletné rekonštrukcie domov a bytov vrátanie dodávky materiálov - Stavba domov a budov na klúč

#
#
#
Zadať dopyt

Miroslav T.

Firma
Prešov
4,3

Murárske práce, murár

Ponúkame kvalitné služby v stavebníctve: vystavba domov, zakladove dosky, murovanie, rekonštrukcie bytov, zateplovanie. Cenova ponuka po obhliadke, alebo...Zobraziť viac

Ponúkame kvalitné služby v stavebníctve: vystavba domov, zakladove dosky, murovanie, rekonštrukcie bytov, zateplovanie. Cenova ponuka po obhliadke, alebo zaslani projektu.

#
#
#
Zadať dopyt

Ivan Č.

Živnostník
Malacky
4,3

Rekonštrukcia kúpeľne

Ponúkame prácu v oblasti obklady dlažby rekonštrukcie kúpeľní a bytového jadra terasy cena za M2 podľa formátu dohodou, dlhodobé skúsenosti...Zobraziť viac

Ponúkame prácu v oblasti obklady dlažby rekonštrukcie kúpeľní a bytového jadra terasy cena za M2 podľa formátu dohodou, dlhodobé skúsenosti v oblasti

#
#
#
Zadať dopyt

Patrik B.

Firma
Košice
4,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa kompletnou realizáciou interiérov od dizajnového návrhu cez stavebné prace až po kompletné zariadenie priestoru. Firma...Zobraziť viac

Sme profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa kompletnou realizáciou interiérov od dizajnového návrhu cez stavebné prace až po kompletné zariadenie priestoru. Firma funguje druhý rok, ale profesijne máme 8-10 ročné skúsenosti. Mame vlastnú dizajnérku, stavebný tím a aj zazmluvnenú stolársku výrobu. Venujeme sa tiež predaju materiálov - podlahy, koberce, dvere, tapety, sanita, obklady, nábytok. Výhodou je náš showroom v Košiciach a Bratislave, kde si viete materiál vybrať to vzorkovníkov a náš personál Vám veľmi rád poradí s výberom. Našim mottom je kvalita, zdravie a estetika priestoru.

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Novostavba

Nízka cena45 787,00 €/ks
Priemerná cena63 352,80 €/ks
Vysoká cena87 890,00 €/ks

Pošlite dopyt 21111 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte staviteľa na novostavbu? V tejto kategórii máme 21 111 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt