Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Hodinový manžel

Hodinový manžel: váš záchranca v domácnosti

Hľadáte hodinového manžela na údržbu bytu, domu? V tejto kategórii máme množstvo profesionálov. Pošlite dopyt.

Hodinový manžel: váš záchranca v domácnosti
Hodinový manželHodinový manžel: váš záchranca v domácnosti

Každý z nás sa už niekedy ocitol v situácii, kedy sa náhle pokazila vodovodná batéria, chladnička prestala chladiť alebo svietidlo zrazu prerušilo svoju činnosť. V takýchto chvíľach nám chýba spoľahlivý a skúsený pomocník, ktorý by dokázal rýchlo a efektívne vyriešiť problémy v našej domácnosti. Našťastie, existuje jedinečné riešenie pre takéto situácie – hodinový manžel.

Hodinový manžel je odborník s rôznymi zručnosťami, ktorý je pripravený prísť na pomoc v prípade domácich problémov a opráv. Jeho unikátny prístup spočíva v tom, že je dostupný na základe hodinovej sadzby a je schopný riešiť širokú škálu úloh – od drobných opráv až po náročnejšie inštalácie.

Rozmanitosť služieb a cena hodinového manžela

Ceny hodinových manželov sa líšia v závislosti od ich skúseností, odbornosti a geografickej polohy. Cena hodinového manžela môže byť ovplyvnená aj povahou úlohy a náročnosťou zákazky. Napríklad, cena služieb hodinového manžela sa môže pohybovať od pár desiatok eur až po stovky eur za hodinu. Avšak, treba brať do úvahy, že investícia do kvalifikovaného odborníka sa môže viac než vyplatiť v podobe rýchleho a spoľahlivého riešenia.

Spoľahliví majstri pre vašu pokojnú myseľ

Najväčšou výhodou hodinového manžela je jeho spoľahlivosť. V prípade, že vás postihne nejaká domáca havária, nemusíte sa trápiť hľadaním riešenia na internete ani pátraním po neznámych inštalatéroch alebo elektrikároch. Stačí kontaktovať spoľahlivého hodinového manžela, ktorý príde do vášho domova vybavený potrebnými nástrojmi a znalosťami na to, aby problém rýchlo identifikoval a vyriešil.

Široká škála služieb pre vaše potreby

Hodinový manžel sa špecializuje na rôzne oblasti, vrátane vodoinštalačných prác, elektroinštalácií, montáže spotrebičov a svietidiel, pokládky podlahy a mnohých ďalších úloh. Vodoinštalačné práce, ako napríklad oprava vodovodnej batérie alebo montáž bojlera, sú bežnými zákazkami pre týchto odborníkov. Cenník pre vodoinštalačné práce a ďalšie služby sa líši v závislosti od povahy úlohy, no vďaka transparentnej komunikácii môžete vopred očakávať jasné informácie o nákladoch.

Elektrikár, montér a opravár

Ak je vašou zákazkou oprava elektrických prvkov, ako napríklad oprava chladničky alebo elektroinštalácia, cena za elektrikára na hodinu sa môže pohybovať v rovnakom rozmedzí ako hodinový manžel. Rovnako sa cena prispôsobuje náročnosti zákazky a vašim potrebám.

Hodinový manžel predstavuje moderný prístup k riešeniu problémov v domácnosti. Jeho všestrannosť, odbornosť a schopnosť prísť na pomoc v kritických situáciách ho robia nenahraditeľným partnerom pre každú domácnosť. Bez ohľadu na to, či potrebujete opravu vodovodnej baterie, inštaláciu svietidiel alebo montáž spotrebičov, hodinový manžel je tu, aby vám poskytol spoľahlivé a kvalitné služby za primeranú cenu.

Chladnička je nepostrádateľnou súčasťou každej domácnosti, a preto je dôležité, aby správne fungovala. Ak chladnička prestane chladiť alebo máte podozrenie na inú poruchu, hodinový manžel s odbornými skúsenosťami na opravu chladničiek je vaším riešením. Jeho znalosť v tejto oblasti mu umožňuje rýchlo identifikovať problém a vykonať potrebné opravy, aby vaše potraviny zostali čerstvé.

Svietidlá pridávajú atmosféru a náladu do vášho domova. Ich správna montáž je nevyhnutná nielen pre vizuálny efekt, ale aj pre vašu bezpečnosť. Montáž svietidiel je odbornosťou hodinového manžela, ktorý vie, ako pracovať so zložitými káblovými systémami a zabezpečiť, aby svetlo svietilo presne tam, kde má. Jeho prístup k montáži svietidiel môže vytvoriť výnimočnú atmosféru v každej miestnosti.

Elektroinštalácie a montáž Spotrebičov

Pri akýchkoľvek elektroinštaláciách alebo montáži spotrebičov je bezpečnosť na prvom mieste. Neodporúča sa tieto úlohy riešiť na vlastnú päsť, pretože nesprávna inštalácia môže mať vážne dôsledky. Zverenie sa do rúk odborníka, ktorý vie, ako správne pracovať s elektrickými prvkami, je nevyhnutné. Cena za elektroinštaláciu sa môže pohybovať v podobných rozmedziach ako hodinový manžel, no je to investícia do bezpečnosti a správneho fungovania vašich elektrických zariadení.

Hodinový manžel je dnes viac než len technik. Je to partner, ktorý prichádza na pomoc, keď to potrebujete, a ponúka spoľahlivé riešenia pre vašu domácnosť. Jeho schopnosti sa rozpínajú od vodoinštalačných prác až po elektroinštalácie a pokládku podlahy. Bez ohľadu na rozsah úlohy, ktorú máte, môžete si byť istí, že hodinový manžel bude pripravený vám pomôcť za primeranú cenu.

Ak sa ocitnete v situácii, kedy sa niečo pokazí alebo potrebujete inštalovať nový spotrebič, neváhajte kontaktovať spoľahlivého hodinového manžela. Jeho schopnosti a odbornosť vám poskytnú pokoj a pohodlie vo vašej vlastnej domácnosti. Budete mať istotu, že vaše problémy budú riešené profesionálne a efektívne.

Rýchla oprava vodovodnej batérie

Jedným z častých problémov, ktorým môže domácnosť čeliť, sú poruchy vodovodnej baterie. Akonáhle sa začne liať voda alebo sa objavia netesnosti, je čas na zásah spoľahlivého hodinového manžela. Vodár s bohatými skúsenosťami v oblasti vodoinštalačných prác dokáže rýchlo identifikovať zdroj problému a vykonať potrebnú opravu. S jeho odbornosťou sa nemusíte obávať prípadných následkov netesnosti alebo iných vodovodných problémov.

Ak sa vám chce užívať si teplú sprchu bez starostí o horúcu vodu, montáž bojlera je tou správnou voľbou. Hodinový manžel so skúsenosťami v oblasti vodoinštalačných prác vie, ako na to. Cenník za montáž bojlera sa odvíja od zložitosti úlohy a použitého materiálu, no s jasným a transparentným komunikačným prístupom vopred sa vyhnete nepríjemným prekvapeniam.

Pokládka Podlahy: dotyky komfortu pod vašimi nohami

Ak plánujete zmenu v interiéri a chcete pridať nový prvok komfortu, pokládka podlahy môže byť tou správnou voľbou. Tento proces však vyžaduje zručnosť, precíznosť a skúsenosti. V tomto prípade je domáci majster so skúsenosťami s pokládkou podlahy tým pravým človekom na správnom mieste. Jeho schopnosti zabezpečia, že nová podlaha bude nielen vizuálne príťažlivá, ale aj funkčná a trvácna.

Hodinový manžel je viac než len zručný technik. Je to váš spoľahlivý domáci majster, ktorý je pripravený prísť na pomoc v každej situácii. Ako sme už uviedli v článku, jeho všestranné schopnosti pokrývajú široké spektrum úloh, či už ide o vodoinštalačné práce, elektroinštalácie, montáž spotrebičov, opravu chladničiek, montáž svietidiel, alebo pokládku podlahy.

Dôležité je, že hodinový manžel prichádza na miesto s cieľom vám uľahčiť život a zabezpečiť, aby vaša domácnosť fungovala bez problémov. Jeho odbornosť a záväzok prevažujú nad nákladmi, pretože investícia do kvalitnej práce sa časom vráti v podobe pohodlia, úspory času a minimalizácie nepríjemností.

V dnešnom hektickom svete je hodinový manžel záchrancom, ktorý vám pomôže udržať váš domov v poriadku. Vďaka nemu nemusíte riešiť zložité opravy, montáže a inštalácie sami, pretože máte v rukách skúseného partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť. Preto neváhajte kontaktovať  hodinového manžela a urobte prvý krok k pokojnejšej, pohodlnejšej a funkčnejšej domácnosti.

autor: Veronika

Aug 8, 2023

Boli pre vás tieto informácie užitočné?
PoskytovateliaViac ako 23 984 overenych poskytovateľov vo vašom okolí
profile image

Michal H.

Živnostník
Nové Mesto nad Váhom
5,0
Hodinový manžel

Montáž sanitárnej techniky. Montáž plávajúcej podlahy.Vodoinstalaterske práce. Montaz ponornych cerpadiel a vodární. Cistenie narazanych a vrtanych studní. Akakolvek preprava vlastnou dodavkou Peugeot Maxi.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Ladislav Č.

Živnostník
Košice
5,0
Hodinový manžel

Popri zamestnaní vo voľnom čase ponúkam služby ako hodinový manžel, maľovanie, montáž sadrokartónu,elektrikár, vodár. V domácnosti nemám problém vyriesit hocijakú chybu.Vyrábam priečky,vstavane barové pulty, skrinky na mieru ako vidno aj na foto ked som vyrábal skrinku pod akvarium z atypickými rozmermi.Lepím tapety na steny, nábytok, kuchynské linky a pod. Žiadna práca pre mňa nieje veľká ani mala spravím všetko.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Marta N.

Firma
Bratislava
4,9
Hodinový manžel

Profesionálna vodoinštalatérska spoločnosť. Odborné vzdelanie s oprávnením na vykonávanie remeselnej činnosti (VODOINŠTALATÉRSTVO) Pracujeme spoľahlivo a zodpovedne. Naša práca je aj naša vizitka. ( Mob. kontakt v profile je priamo na spoľahlivého vodára, ktorý je Vám k dispzícii )

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Juraj Š.

Firma
Bratislava
4,9
Hodinový manžel

Dobry den, Volam sa Juraj a vystudoval som v odbore oznamovaci a zabezpecovaci elektromechanik. Zivnost mam od r. 1992. Mam prax a remeselnu zrucnost v roznych technicky zameranych profesiach. Na vykon prac pouzivam profi naradie zn. Bosch, ktore mi umoznuje odviest kvalitnu pracu. Po ukonceni prac miesto prace vzdy vycistim. V ramci moznosti zakaznikovi poradim a vysvetlim ako budem postupovat pri praci Mojou dlhorocnou zalubou a zaroven aj dalsou pracovnou cinnostou je fotografovanie. Podla Vasich poziadaviek Vam nafotim svadby, rozne spolocenske akcie, eventy, produkty a tovary, portrety a p. Mam mobilne studiove osvetlenie, co mi umoznuje nasvietit fotografovanu scenu, objekty a predmety priamo na mieste podla potrieb zakaznika.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Ján S.

Firma
Bratislava
4,9
Hodinový manžel

Šikovné ruky pre vašu domácnosť, firmu, kanceláriu a záhradku. Spoľahlivosť, férovosť a vždy načas s dobrou náladou.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Roman U.

Živnostník
Bratislava
4,9
Hodinový manžel

Dobry den Mam všestranné skúsenosti v prácach všetkého druhu viac ako 12r Vodoinstalacia. Kurenie. Sadrokarton. Montaz nábytku. Montaz kuchinske linky. Vsetko co vás napadne. Co neviem urobyt na 100% taku pracu racej odmietnem.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Marek M.

Živnostník
Bratislava
4,9
Hodinový manžel

Zdravim.Som odborný elektrikár s dlhoročnou praxou aj v oblasti montáže satelitnej techniky, DVB-T antén a Tv rozvodov, manuálne zručný. S pracovnými aktivitami ako vŕtanie do betónu,oprava,servis,drobné opravy v domácnosti, skladanie, montáž nábytku. Odbornosť, skúsenosť a spokojný zákazník.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Erik K.

Živnostník
Slovenský Grob
4,9
Hodinový manžel

Menšie Stavebné a inštalačné práce v domácnosti, rôzne opravy skladanie nábytku, maliarske práce, menšie elektrikárske práce a ďalšie stavebné práce...

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Matej G.

Firma
Bratislava
4,9
Hodinový manžel

Ahoj, som 40rocny Slovák,vyštudovaný mechanik, opravár,scestovany po rôznych nemecky hovoriacich krajinách kde som získal kvalitnú prax v stavbarstve, záhradníctve a rôznych zručných službách. Svoje portfólio som rozšíril o výkopové prace s minirypadlom Kubota.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Lukas B.

Živnostník
Bratislava
4,9
Hodinový manžel

Som domáci kutil ktorý má za sebou neobmedzené veľa prác viem vám vymeniť zásuvky ,lampy, batériu , vyčistiť odtok, zaplátať v sadrokatrone dieru , zapojiť varnu dosku či wc a milión domácich malickosti

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Peter K.

Živnostník
Sládkovičovo
4,9
Hodinový manžel

Dobrý deň prajem, ponúkam pomocné práce, tzv "dobrý sused" som zručny vo veľa veciach, viem ako čo rýchlo opraviť a dať do pôvodného stavu, som vyučený murár s diplomom, čiže murárske, maliarske práce, ďalej kutilske, stolárske a záhradné práce sú pre mňa maličkosťou, taktiež pomôžem s demontovanim, montovanim a usadenim a poradenstvom. V prípade záujmu ma kontaktujte rovno do správy. 👌Ďakujem.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Juraj D.

Firma
Nitriansky kraj
4,9
Hodinový manžel

Som všestranný majster poskytujúci kompletný servis závad v domácnosti, či už ide o vešanie obrazov a garniže, vŕtanie dier do panelu, či pokládku plávajúcej podlahy, alebo skladanie nábytku Váš problém vyriešim rýchlo a k obojstannej spokojnosti. Neváhajte ma kontaktovať a spolu určite nájdeme riešenie akejkoľvek Vašej požiadavky.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Martin B.

Živnostník
Košice
4,8
Hodinový manžel

Už 10 rokov poskytujem svoje služby ako montáž interiérových dverí, pokládka podlahy, skladanie nábytku a rôzne údržbárske práce.Som pedant a preto kvalita vykonanej práce je pre mňa dôležitá.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Miroslav H.

Živnostník
Banská Bystrica
4,8
Hodinový manžel

Mám skúsenosti ako údržbár a bývalý správca objektov. Robím vodoinštalatérske práce, montáž plávajúcich podláh a rôzne drobné práce v bytoch. S mojou prácou a rýchlosťou boli vždy spokojný.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Jozef G.

Firma
Prešov
4,8
Hodinový manžel

Hodinový manžel, skúsenosti v mnohých oborov. Skladanie nábytku, vodoinštalácia, plávajúce podlahy, dlažba, obklady, údržbárske práce, maľovanie, kompletné prerábky bytov, domov....

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Peter A.

Firma
Košice
4,7
Hodinový manžel

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem zo všetkým čo potrebujete.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Michal Š.

Živnostník
Bratislava
4,7
Hodinový manžel

Vykonávam práce, maliarske a natieračské. Murárske, obklady a dlažby väčšinou interiér. Skladanie nábytku,aj menšie úpravy na nábytkoch. Rôzne typy montáže v domácnosti. Oprava roliet a žalúzií, väčšinou interiér. samozrejme aj inštalácia nových. Tapetovanie rôzne plochy, podľa požiadaviek. Rôzne iné práce v domácnosti, kancelárie a podobne.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Martin D.

Firma
Trnava
4,7
Hodinový manžel

Som vyučený stolár s maturitou ale viem pracovať aj s vodou ,odpadmi , elektrinou .Som taktiež zvárač obaľovanou elektródou ,CO2,aj Tigom Ale prakticky mi nerobia problém žiadne práce čo sa týka interiéru ako je zariaďovanie alebo opravy.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Pavol B.

Živnostník
Bratislava
4,6
Hodinový manžel

Dobrý deň chcel by sme Vám ponúknuť širokú škálu rôznych drobných prác či už v interieri alebo exteriéri. Mám skúsenosti s rôznymi prácami, v oblasti stavieb sa pohybujem už nejaký ten čas, všetky veci ktoré viem som prebral od veľa ľudí s ktorými som pracoval a tým by som chcel posunúť moju prácu na ešte vyššiu úroveň. Takže veľmi rád Vam poskytnem moje služby. •MONTAŽ NABYTKU •TEPOVANIE/ČISTENIE •ZAHRADNÉ PRÁCE

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

René M.

Firma
Košice
4,6
Hodinový manžel

Dobrý deň,prajem som mladý šikovný pracovitý a flexibilný chalan, som velmi zručný vo všetkom a viem si so všetkým poradiť .Robim každu pracu najlepšie ako viem a s radosťou .

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
Zobraziť viac
Zadajte svoj projekt bezplatne za pár sekúnd
Zadať projekt