Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Zapojenie spotrebičov

Inteligentné kuchynské spotrebiče, ktoré vám uľahčia život

Hľadáte opravára na zapojenie spotrebičov? V tejto kategórii máme 20 436 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Inteligentné kuchynské spotrebiče, ktoré vám uľahčia život
Zapojenie spotrebičov

Inteligentné kuchynské spotrebiče, ktoré vám uľahčia život

Technológie sú v súčasnosti čím ďalej, tým viac inteligentné. Vďaka tomu sa aj tie najzákladnejšie veci, ktoré používame dennodenne stali súčasťou smart riešení. Ešte pred pár rokmi hlasoví asistenti ako Amazon Alexa, alebo Google Assistant vôbec neexistovali. Dnes sú tieto technológie súčasťou obrovského množstva domácností po celom svete, vďaka čomu je možné pomocou hlasu napríklad rozsvietiť svetlá miliónov domácností. Taktiež je dnes možné na diaľku komunikovať s mikrovlnnou rúrou, chladničkou, alebo ovládať mixér pomocou telefónu.

Ak si prajete, aby sa váš domov viac podobal inteligentnému domu zo sci-fi filmov, alebo vás len jednoducho zaujímajú najnovšie trendy v oblasti technológií, prečítajte si čo patrí medzi najväčšie „vychytávky“ v oblasti kuchynských spotrebičov týchto dní. 

Kávovar tretieho tisícročia

Čo by to bolo za ráno bez dobrej kávy? Mnohí to veľmi dobre poznáme. Pokiaľ si nedáme šálku obľúbenej kávy, ako keby sme to ani neboli my. Čo takto si však skrátiť čas medzi prebúdzaním sa a prípravou kávy? Aj pre tieto prípady už dnes existujú riešenia.

Predstavte si, že si jednoducho spustíte kávovar pomocou telefónu ešte z postele. Kým sa ako-tak preberiete a dostanete do kuchyne, už tam na vás čaká pripravená šálka čerstvo zomletej a uvarenej kávy. Dnes na trhu existuje viacero podobných smart kávovarov, ktoré ponúkajú širokú škálu riešení, či už je vašou prioritou príprava viacerých káv naraz, alebo spúšťanie pomocou hlasového ovládania. Určite si vyberiete ten pravý kávovar, práve podľa vašich preferencií.  

Chladnička na diaľku

Trend inteligentných spotrebičov sa nevyhol ani tím najväčším, ktoré patria do kuchyne. Niektoré chladničky umožňujú skontrolovať ich stav pomocou telefónu prostredníctvom zabudovaných kamier. Vďaka tomu je možné pri nakupovaní skontrolovať čo potrebujete dokúpiť a už sa vám tak ľahko nestane, že na niečo zabudnete.

Veľké technologické spoločnosti ponúkajú množstvo typov smart chladničiek, medzi ktoré patria aj také, ktoré majú zabudovanú dotykovú obrazovku a môžu tak fungovať ako komunikačné centrum pre vašu domácnosť. Nech už by ste sa rozhodli pre ktorúkoľvek zo spomínaných, musíte sa pripraviť na to, že chladničky v takomto prevedení patria medzi veľmi drahé spotrebiče, ktoré môžu stáť rádovo niekoľko tisíc eur.  

Efektívnejšie umytý kuchynský riad

Povedzme si pravdu, umývačky riadu ovládané hlasom by sme hľadali márne. Avšak také, ktoré dávkujú správne množstvo čistiaceho prostriedku a vody podľa toho koľko riadu sa v umývačke nachádza existujú už dnes. Nielenže je takáto umývačka riadu šetrnejšia k životnému prostrediu, pozitívne sa prejaví aj vo vašej peňaženke. 

Varenie a pečenie ako nikdy predtým 

V oblasti varných dosiek a rúr na pečenie je možné nájsť množstvo takých, ktoré spĺňajú štandardy súčasnosti a zároveň ponúkajú aj niečo navyše. Napríklad viacúčelová inteligentná parná rúra, ktorá umožňuje pečenie a grilovanie ovládané pomocou aplikácií a QR kódov. Alebo čo takto pec s dotykovou obrazovkou a aplikáciou, ktorá vám umožní prístup do knižnice receptov a predvolieb varenia?

Existujú taktiež mikrovlnné rúry, ktoré je možné jednoducho ovládať pomocou aplikácie alebo hlasových príkazov. Výber je len na vás. Výhodou je, že inteligentné spotrebiče tohto druhu zväčša nepredstavujú výrazne vyššie náklady v porovnaní s tými štandardnými.

Dávkovač saponátu 

Už sa nemusíte fľaše so saponátom ani dotknúť. Stačí položiť hubku priamo pod senzor a dávkovač spraví prácu za vás. Možno to nie je najviac smart riešenie aké dnes môžete mať. Vo väčšine prípadov ani nie je možné takýto dávkovač pripojiť k wifi, avšak zabránite pomocou tejto vymoženosti šíreniu baktérií po celej vašej kuchyni. 

Hriankovač aký tu ešte nebol

Áno, aj inteligentné hriankovače skutočne existujú! Tie najlepšie majú dotykovú obrazovku. Tá skutočná smart funkcia však prichádza s možnosťou inteligentných snímačov varenia, ktoré perfektne ohrejú chlieb, žemle, oblátky alebo toasty, podľa vašich predstáv. Zároveň disponujú funkciou 15-sekundového opätovného ohrevu, aby váš toast nikdy nevychladol.

Snímač v odpadkovom koši

Znie to ako úlet technologických vynálezcov? Možno to nie je až taký zlý nápad ako sa zdá. Určite poznáte ten pocit, keď ste vyhodili prázdnu fľašu od kečupu a zabudli ste si kúpiť novú. Pomocou skenera umiestneného v odpadkovom koši sa viete takýmto problémom vyvarovať. Zariadenie dokáže zaznamenať všetky obaly z vyhodených produktov a automaticky ich prideliť do vášho nákupného zoznamu v telefóne. Jednoduché a veľmi efektívne.   

autor: Andrej

Jul 30, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 20 436 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Martin S.

Firma
Trenčiansky kraj
5,0

Zapojenie spotrebičov

Poskytujem rôzne služby do domácnosti. Od výmeny žiarovky až po maliarské práce. Moja práca mi je koníčkom no zároveň mám...Zobraziť viac

Poskytujem rôzne služby do domácnosti. Od výmeny žiarovky až po maliarské práce. Moja práca mi je koníčkom no zároveň mám požadované vzdelanie na elektrotechnické montáže a demontáže. Samozrejmosťou je paragraf 22.

#
#
#
Zadať dopyt

Andrej V.

Živnostník
Bratislava
5,0

Hodinový manžel

Mám skúsenosti z mnohých odborov. Rád vám pomôžem s rôznymi vodouinštaláčnými prácami (opravy vodovodných batérii, sifónov, vymeny WC atď.) s...Zobraziť viac

Mám skúsenosti z mnohých odborov. Rád vám pomôžem s rôznymi vodouinštaláčnými prácami (opravy vodovodných batérii, sifónov, vymeny WC atď.) s opravami sadrokartónov, inštaláciou svietidiel, garniži, držiakov televízorov, montážou nábytku a podobne.

#
#
#
Zadať dopyt

Marek V.

Firma
Košice
5,0

Elektrikár

Kompletná rekonštrukcia elektrických rozvodov, montáž zásuviek, vypínačov a svietidiel, napájanie elektrospotrebičov, výroba ističových skriniek (bytových rozvodníc), montáž LED osvetlenia...Zobraziť viac

Kompletná rekonštrukcia elektrických rozvodov, montáž zásuviek, vypínačov a svietidiel, napájanie elektrospotrebičov, výroba ističových skriniek (bytových rozvodníc), montáž LED osvetlenia kuchynských liniek, riešenie porúch

#
#
#
Zadať dopyt

Michal H.

Živnostník
Nové Mesto nad Váhom
5,0

Hodinový manžel

Montáž sanitárnej techniky. Montáž plávajúcej podlahy.Vodoinstalaterske práce. Montaz ponornych cerpadiel a vodární. Cistenie narazanych a vrtanych studní. Akakolvek preprava vlastnou...Zobraziť viac

Montáž sanitárnej techniky. Montáž plávajúcej podlahy.Vodoinstalaterske práce. Montaz ponornych cerpadiel a vodární. Cistenie narazanych a vrtanych studní. Akakolvek preprava vlastnou dodavkou Peugeot Maxi.

#
#
#
Zadať dopyt

Juraj P.

Firma
Bratislavský kraj
5,0

Elektrikár

Poskytujem elektrikárske a elektroinštalačné služby. Mám 10 ročné skúsenosti a platný certifikát na výkon činnosti §23. Zabezpečujem el. projekt a...Zobraziť viac

Poskytujem elektrikárske a elektroinštalačné služby. Mám 10 ročné skúsenosti a platný certifikát na výkon činnosti §23. Zabezpečujem el. projekt a aj revíznu správu.

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš V.

Živnostník
Veľké Ripňany
5,0

Elektroinštalácia

Pracujem ako elektrikár, viac ako 5 rokov. Pracujem aj na veľkých projektoch, ale nemám problém ani s menšími domami, alebo...Zobraziť viac

Pracujem ako elektrikár, viac ako 5 rokov. Pracujem aj na veľkých projektoch, ale nemám problém ani s menšími domami, alebo len zo zapojením el. spotrebičov v domácnostiach, prípadne hľadaní chýb a závad, ktoré sa môžu časom vyskytnúť. Mám elektrikársku vyhlášku $23, ktorú si pravidelne aktualizujem. Kurz NIKO HOME CONTROL (inteligentná domácnosť), Jablotron (Zabezpečovacie systémy), skúsenosti z rôznych druhov video-vrátnikov a mnoho ďalšieho... Nieje nič čo by sa nedalo zapojiť, tak aby to splnilo chcený účel..

#
#
#
Zadať dopyt

Eduard R.

Firma
Piešťany
5,0

Vodár, inštalatér

Vodoinštalacie,čistenie odpadov a kanalizácie, chemické čistenie kúrenia a kotlov, monitoring kanalizácie Poruchová služba non-stop

#
#
#
Zadať dopyt

Pavol K.

Firma
Bratislava
5,0

Oprava práčiek

Servisom spotrebičov sa zaoberám uz 10 rokov ,zameriavam sa na Bielu techniky ci malu alebo velku. Spolupracujem s firmou Bosch...Zobraziť viac

Servisom spotrebičov sa zaoberám uz 10 rokov ,zameriavam sa na Bielu techniky ci malu alebo velku. Spolupracujem s firmou Bosch ,Siemens co sa týka záručného servisu a nieje pre mňa problem opraviť aj inu značku pozaruke. A to samozrejme všetko u Vas doma.

#
#
#
Zadať dopyt

Miroslav T.

Živnostník
Prešovský kraj
5,0

Elektroinštalácia

Som elektrotechnik s mnohoročnou praxou,realizujem elektrinštalácie,zapojenie svietidiel,zásuviek,zástrčiek,vypínačov,prúdových ističov. Tiež natáčam videa,so strihmi,efektívnymi strihmi a titulkami.Natáčam aj rodinné udalosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Ivan Š.

Živnostník
Košice
5,0

Montáž, skladanie nábytku

Robím rôzne práce potrebné v domácnosti (tzv.,,hodinový manžel") Z mojej profesie viem zabezpečiť aj pracovnú dosku na kuchynskú linku z rôznych...Zobraziť viac

Robím rôzne práce potrebné v domácnosti (tzv.,,hodinový manžel") Z mojej profesie viem zabezpečiť aj pracovnú dosku na kuchynskú linku z rôznych materiálov.

#
#
#
Zadať dopyt

Marián D.

Živnostník
Ploské
5,0

Hodinový manžel

Prerábka bytového jadra aj v rodinných domoch.Nová montáž rozvodov vody,kanalizácie, plynu,kúrenia,montáž radiátorov či podlahového kúrenia ,solárnych systémov

#
#
#
Zadať dopyt

Marta N.

Firma
Bratislava
4,9

Hodinový manžel

Profesionálna vodoinštalatérska spoločnosť. Odborné vzdelanie s oprávnením na vykonávanie remeselnej činnosti (VODOINŠTALATÉRSTVO) ...Zobraziť viac

Profesionálna vodoinštalatérska spoločnosť. Odborné vzdelanie s oprávnením na vykonávanie remeselnej činnosti (VODOINŠTALATÉRSTVO) Pracujeme spoľahlivo a zodpovedne. Naša práca je aj naša vizitka. ( Mob. kontakt v profile je priamo na spoľahlivého vodára, ktorý je Vám k dispzícii )

#
#
#
Zadať dopyt

Juraj Š.

Firma
Bratislava
4,9

Hodinový manžel

Dobry den, Volam sa Juraj a vystudoval som v odbore oznamovaci a zabezpecovaci elektromechanik. Zivnost mam od r. 1992. Mam prax a...Zobraziť viac

Dobry den, Volam sa Juraj a vystudoval som v odbore oznamovaci a zabezpecovaci elektromechanik. Zivnost mam od r. 1992. Mam prax a remeselnu zrucnost v roznych technicky zameranych profesiach. Na vykon prac pouzivam profi naradie zn. Bosch, ktore mi umoznuje odviest kvalitnu pracu. Po ukonceni prac miesto prace vzdy vycistim. V ramci moznosti zakaznikovi poradim a vysvetlim ako budem postupovat pri praci Mojou dlhorocnou zalubou a zaroven aj dalsou pracovnou cinnostou je fotografovanie. Podla Vasich poziadaviek Vam nafotim svadby, rozne spolocenske akcie, eventy, produkty a tovary, portrety a p. Mam mobilne studiove osvetlenie, co mi umoznuje nasvietit fotografovanu scenu, objekty a predmety priamo na mieste podla potrieb zakaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Roman T.

Firma
Bratislava
4,9

Hodinový manžel

Som vyštudovaný elektrotechnik, s vyhláškou 508, paragraf 21. Najvyššie dosiahnuté vzdelanie mám vysokoškolské II. stupňa. Bavia ma práce všetkého druhu,...Zobraziť viac

Som vyštudovaný elektrotechnik, s vyhláškou 508, paragraf 21. Najvyššie dosiahnuté vzdelanie mám vysokoškolské II. stupňa. Bavia ma práce všetkého druhu, od starostlivosti o záhradu, cez elektroinštalácie, až po hodinového manžela :)

#
#
#
Zadať dopyt

Ján B.

Živnostník
Bratislava
4,9

Elektrikár

Som elektrikár s viac ako 7 ročnými skúsenosťami. Vykonávam rôzne menšie elektroinštalačné práce a zapájanie spotrebičov. Urobím pre Vás aj...Zobraziť viac

Som elektrikár s viac ako 7 ročnými skúsenosťami. Vykonávam rôzne menšie elektroinštalačné práce a zapájanie spotrebičov. Urobím pre Vás aj odborné revízie elektrických zariadení keďže disponujem osvedčením podľa §24 Revizny technik.

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš H.

Živnostník
Skalica
4,9

Hodinový manžel

Mám 10r skúsenosti s prácou na stavbách. Som vyučený elektrotechnik. Mám paragraf 23- Elektrotechnik na riadenie činnosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Peter Š.

Živnostník
Myjava
4,9

Montáž okien

Zaoberám sa servisom plastových okien a dverí, opravou a inštaláciou žalúzií, elektroinštaláciami, prácami hodinového manžela a autodopravcov do 3,5t. Pracovný okruh...Zobraziť viac

Zaoberám sa servisom plastových okien a dverí, opravou a inštaláciou žalúzií, elektroinštaláciami, prácami hodinového manžela a autodopravcov do 3,5t. Pracovný okruh od ZA po BA.

#
#
#
Zadať dopyt

Juraj O.

Živnostník
Súlovce
4,9

Vodoinštalácia

Realizujem dodávku, montáž, záručný aj pozáručný servis kondenzačných kotlov a tepelných čerpadiel. Podlahové, stenové a stropné kúrenie aj chladenie od...Zobraziť viac

Realizujem dodávku, montáž, záručný aj pozáručný servis kondenzačných kotlov a tepelných čerpadiel. Podlahové, stenové a stropné kúrenie aj chladenie od návrhu až po revíznu správu.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin Š.

Firma
Rača
4,9

Elektrikár

Som elektrikár s dlhoročnými skúsenosťami. Poskytujem opravy/montáž elektrických rozvodov (vypínače, zásuvky, stropné ventilátory, svietidlá atď.) zapájaním spotrebičov ako aj kompletnými...Zobraziť viac

Som elektrikár s dlhoročnými skúsenosťami. Poskytujem opravy/montáž elektrických rozvodov (vypínače, zásuvky, stropné ventilátory, svietidlá atď.) zapájaním spotrebičov ako aj kompletnými elektroinštaláciámi pri stavbách, renováciach.

#
#
#
Zadať dopyt

Miroslav O.

Firma
Letanovce
4,9

Elektroinštalácia

Elektroinštalácie, infra vykurovanie, rekuperácie, jadrové vŕtanie, elektroinštalačný materiál toto všetko vám vieme poskytnúť na základe našich dlhoročných skúseností zo sveta...Zobraziť viac

Elektroinštalácie, infra vykurovanie, rekuperácie, jadrové vŕtanie, elektroinštalačný materiál toto všetko vám vieme poskytnúť na základe našich dlhoročných skúseností zo sveta elektroinštalácii a sveta stavieb po celej Európe. Vaša spokojnosť je naša priorita.

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Zapojenie spotrebičov

Nízka cena12,70 €/úkon
Priemerná cena25,68 €/úkon
Vysoká cena40,00 €/úkon

Pošlite dopyt 20436 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte opravára na zapojenie spotrebičov? V tejto kategórii máme 20 436 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt