Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Ploty a brány

Moderné ploty a brány - správna voľba pre estetiku a bezpečnosť

Hľadáte staviteľa na ploty a brány? V tejto kategórii máme množstvo profesionálov. Pošlite dopyt.

Moderné ploty a brány - správna voľba pre estetiku a bezpečnosť
Ploty a brányModerné ploty a brány - správna voľba pre estetiku a bezpečnosť

V dnešnej dobe, kde estetika a bezpečnosť idú ruka v ruke, je výber moderných plotov a brán kľúčovým faktorom pri vytváraní útulného a zabezpečeného domovského prostredia. Okrem funkčnosti sú moderné ploty a brány dôležité aj z vizuálneho hľadiska, a preto je nevyhnutné porozmýšľať nad rôznymi možnosťami, ktoré trh ponúka.

Rozmanitosť materiálov a štýlov

Cena je samozrejme faktorom, ktorý hrá rozhodujúcu úlohu pri výbere plotov a brán. Na trhu nájdeme rôzne možnosti, vrátane hliníkových, kovových, drevených, a dokonca aj gabiónových plotov a brán. Každý materiál má svoje vlastné výhody a špecifiká, ktoré je potrebné zvážiť predtým, než sa rozhodneme.

Hliníkové a kovové ploty a brány - spoľahlivosť a moderný vzhľad

Hliníkové a kovové ploty a brány sa vyznačujú svojou pevnosťou a dlhou životnosťou. Sú odolné voči poveternostným vplyvom a vyžadujú minimálnu údržbu. Ich moderný vzhľad môže pridať vášmu domovu sofistikovaný nádych. Cena sa môže líšiť v závislosti od štýlu a zvolených doplnkov.

Hliníkové ploty sú známe svojou eleganciou a moderným vzhľadom. Hliník je ľahký materiál, ktorý je zároveň odolný voči korózii, čo zabezpečuje dlhú životnosť vašich plotov. Ich ďalšou výhodou je variabilita povrchových úprav - môžete si vybrať z rôznych farieb a textúr, ktoré sa najlepšie hodia k architektúre vášho domova.

Drevené brány a ploty - prírodná elegancia

Drevené brány a ploty prinášajú do záhrady prírodnú eleganciu a teplý vzhľad. Sú ideálnym výberom pre tých, ktorí preferujú rustikálny štýl. Je však dôležité mať na pamäti, že drevo vyžaduje pravidelnú údržbu a ochranu pred vlhkosťou a hmyzom.

Okrasná záhrada pri plote - harmonický priestor

K plotom a bránam sa často viaže aj okrasná záhrada. Táto kombinácia dokáže vytvoriť harmonický priestor, ktorý vášmu domovu dodáva osobitý charakter. Okrasné záhradné ploty často obsahujú plotové dielce alebo výplne, ktoré môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, a tak sa prispôsobiť štýlu domova.

Okrasné záhrady pri plotoch sa stávajú stále populárnejším trendom v záhradníctve. Táto kombinácia umožňuje vytvoriť harmonický priestor, ktorý nielenže obohacuje vizuálny dojem vášho domova, ale tiež pridáva pôvab a zelene do každodenného života.

Pohony na brány - komfort a bezpečnosť

Moderné brány môžu byť vybavené automatizovanými pohonmi, čo prináša výhodu pohodlia a bezpečnosti. Pohony na brány umožňujú ich otváranie a zatváranie na diaľku, čím eliminujú potrebu manuálneho ovládania.

Lacné brány a ploty - rozumný výber

Ak hľadáte cenovo dostupné riešenie, lacné brány a ploty môžu byť skvelou alternatívou. Dôležité je však zabezpečiť, aby ich cena neovplyvnila ich kvalitu a trvanlivosť.

Lacný nepriehľadný plot - zabezpečte si súkromie a estetiku za rozumnú cenu

Pre mnohých majiteľov domovov je súkromie jednou z najvyšších priorít. Lacný nepriehľadný plot môže byť výborným riešením pre dosiahnutie tejto cieľovej funkcionality. Tieto ploty často kombinujú rôzne materiály a techniky, ktoré zaručia, že váš pozemok zostane pred zvedavými pohľadmi uzavretý. Zároveň však môžete stále dbať na estetický vzhľad plotu a prispôsobiť ho štýlu vášho domova.

Výber moderných plotov a brán by mal zohľadňovať nielen estetické a funkčné aspekty, ale aj individuálne preferencie a rozpočet. Bez ohľadu na to, či preferujete hliníkové, kovové, drevené alebo iné ploty a brány, dôležité je, aby ste sa cítili v bezpečí a aby váš domov odrážal váš osobitý štýl. Zároveň môžete vytvoriť okrasnú záhradu pri plote a vychutnávať si spojenie s prírodou. Pohony na brány pridávajú komfort, a lacné brány a ploty predstavujú rozumný kompromis medzi kvalitou a cenou. Nech už je váš výber akýkoľvek, moderné ploty a brány predstavujú významný prvok vášho domova.

Plotové panely a ich výhody - funkčnosť a estetika

Naďalej sa budeme venovať rôznym aspektom moderných plotov a brán a ich výhodám pre domácnosti a ich majiteľov. V kontexte moderných trendov sú plotové panely jedným zo zaujímavých riešení, ktoré kombinujú funkčnosť a estetiku.

Plotové panely - výber pre jednoduchosť a rýchlosť montáže

Plotové panely, vyrobené z materiálov ako kov, hliník alebo drevo, sa stali populárnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú jednoduchšie a rýchlejšie riešenie. Ich montáž nie je tak pracná a náročná ako pri tradičných spôsoboch stavby plotov. To predstavuje veľkú výhodu pre tých, ktorí oceňujú rýchlosť a pohodlie.

Variabilita výberu - okrasné výplne a dielce

Plotové panely umožňujú variabilný výber okrasných vyplní a dielcov. Tieto doplnky môžu pridať do vášho plotu štýlový a osobitý nádych. Okrasné výplne môžu byť vytvorené z rôznych materiálov, vrátane skla, kovu alebo dreva. Týmto spôsobom môžete svoj plot prispôsobiť podľa svojich preferencií a štýlu vášho domova.

Gabionové ploty - syntéza estetiky a prirodzenosti

Ak hľadáte zaujímavú kombináciu estetiky a prirodzenosti, gabionové ploty by mohli byť správnym riešením. Gabiony sú v podstate kovové koše naplnené kameňmi alebo inými prírodnými materiálmi. Tento druh plotu ponúka unikátny vzhľad a môže sa dobre zapadnúť do záhradného prostredia. Cena takýchto plotov môže byť ovplyvnená typom a veľkosťou kameňov či iných materiálov, ktoré budete používať.

Tvárnice na ploty - individualita a kreativita

Ak by ste radi vytvorili plot s osobitým charakterom, môžete zvážiť použitie tvarníc na ploty. Tieto špeciálne tvarované prvky pridávajú plotu jedinečný vzhľad a odrážajú vašu kreativitu. Tvárnice môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, čo vám umožní zvoliť si ten, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu domovu a záhrade.

Tvarnice na ploty sú ako stvorené pre tých, ktorí sa radi vyhrávajú s dizajnom a chcú, aby ich plot bol jedinečný. Tieto tvarované prvky môžu mať rôzne tvary a vzory, čo umožňuje kreatívnu personalizáciu vášho plotu. Môžete ich využiť na vytvorenie geometrických vzorov, alebo dokonca formou umeleckých diel vytvoriť nádherný a zaujímavý vzhľad vášho plotu.

Betónové panely - trvanlivosť a bezúdržbová povaha

Betonové panely patria medzi trvanlivejšie možnosti pre moderné ploty. Ich odolnosť voči poveternostným vplyvom a nízka potreba údržby sú veľkými výhodami. Betonové panely môžu byť obohatené rôznymi povrchovými úpravami, ktoré zabezpečia ich estetickú príťažlivosť.

Pohony na brány: Komfort a bezpečnosť v jednom balení

Automatizované pohony na brány pridávajú do vášho domáceho prostredia komfort a bezpečnosť. Nielenže eliminujú potrebu manuálneho otvárania a zatvárania brány, ale tiež pridávajú prvkovu technológie do vášho života. Moderné pohony umožňujú ovládanie brán na diaľku pomocou diaľkového ovládača, smartfónu alebo dokonca cez internet. To znamená, že môžete mať pod kontrolou prístup do svojho domova kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Rozmanitosť je kľúčom

Výber moderných plotov a brán ponúka nespočetné množstvo možností, z ktorých si môžete vybrať podľa svojich preferencií, potrieb a rozpočtu. Plotové panely sú ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú rýchlu montáž a variabilitu vo výbere. Gabionové ploty prinášajú do priestoru prírodný nádych, tvarnice na ploty zase odrážajú individualitu a kreativitu. Betonové panely sú symbolom trvanlivosti a minimálnej údržby.

Nezáleží na tom, aký štýl preferujete či aké materiály si vyberiete. Moderné ploty a brány sú investíciou do vášho domova, ktorá zabezpečí nielen bezpečnosť, ale aj osobitý štýl vášho životného prostredia. A nezabudnite, že kvalitné a esteticky príťažlivé riešenia si v konečnom dôsledku cenovo vyžadujú menej údržby a prinášajú dlhodobú spokojnosť.

 

autor: Veronika

Aug 14, 2023

Boli pre vás tieto informácie užitočné?
PoskytovateliaViac ako 26 266 overenych poskytovateľov vo vašom okolí
profile image

Patrik S.

Živnostník
Bratislava
5,0
Elektrikár

Ahojte som Patrik s dlhorčnou praxou cez 9 rokov, poskytujem opravu El. Rozvodov, výmena alebo zapojenie zástrčiek, vypínačov, montáž LED pásov, zapojenie spotrebičov, atď.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Ľubomír Z.

Živnostník
Košice
5,0
Rekonštrukcia bytu

Kompletne zabezpečovanie projektov a ich realizácia. Developerská činnosť, sprostredkovanie obchodu, gastro segment, prieskum trhu, faktoring a forfaiting, b2b,…

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Pavol J.

Firma
Trnovec nad Váhom
5,0
Zámočník

Zákazková výroba šitá na mieru kazdého zákazníka, zámočnícke práce, kovovýroba, ploty, brány, zábradlia, schody, kované, nerezové a hliníkové.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Emil G.

Firma
Prievidza
5,0
Murárske práce

Stavebné práce Maliarske práce Búračské práce Výkopové práce Sadrokartónové práce Upratovanie domácností a veľkých budov

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Erik K.

Živnostník
Slovenský Grob
4,9
Hodinový manžel

Menšie Stavebné a inštalačné práce v domácnosti, rôzne opravy skladanie nábytku, maliarske práce, menšie elektrikárske práce a ďalšie stavebné práce...

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Vladimír G.

Živnostník
Drienovská Nová Ves
4,9
Elektrikár

Viac informácií sa dozviete v osobnej komunikácii. Som zručný chlap - pochádzam z domu, kde je potreba ovládať všetky práce. Mám papiere na revízie elektrických zariadení ako aj zdvíhacích zariadení.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Igor T.

Firma
Modra
4,9
Maliar, Maliarske práce

Maliar-natierač. Maľovanie interiérov a exteriérov, stierkovanie, dekoratívne úpravy. Obklady, dlažby. Sadrokarton. Profesionálny prístup, spoľahlivosť. Možnosť prác aj typu " hodinový manžel", práce drobných opráv.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Szabolcs S.

Firma
Čierna Voda
4,9
Zámočník

Výroba brán, plotov a zábradlii v kovanom ale aj v modernom štýle od roku 2008. Rýchle dodanie, zinkovanie a prášková farba samozrejnosťou. Precízna práca podľa požiadaviek zákazníka.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Peter P.

Firma
Senec
4,8
Montáž, skladanie nábytku

Mam skúsenosti z mnohých oborov .Rád vám pomôžem.Prax stavebné práce vodoinstalacne prace komplet prerabky bytov kupelky montáž zarubni pokladka podlahy montaz kuchyn montaz nabytkov montaz svietidiel zasuviek vypinacov led pasov.Robim Kvalitne Rychlo a Cisto.Bavi ma to .Rad vam pomozem pripadne poradim

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Jan H.

Živnostník
Bratislava
4,8
Rekonštrukcia bytu

Rekonštrukcie bytov a domov. Opravár, inštalatér, stavbár, búracie a demolačné práce , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy, chaty ale aj komerčné priestory. Bratislava okolie.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Július Š.

Živnostník
Bratislava
4,8
Maliar, Maliarske práce

Skúsenosti : stavebná prax , rodinné domy, rekonštrukcie bytových priestorov od A po Z, likvidácia stavebných materiálov + upratovanie od hrubej špiny + hĺbkové upratovanie, projekty, návrhy, riešenia, vysvetlenie stavebných postupov a použitých materiálov +férové cenové kalkulácie

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Vladimír F.

Firma
Bratislava
4,8
Murárske práce

Sme firma šikovných majstrov. Robíme od 2007 stavebné práce, sadrokartón, obklady, sanity, kompletné prerábky bytov, stavbu garáží, fasádne práce a mnoho iných. Radi Vám pomôžeme s vašimi projektmi.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Martin B.

Živnostník
Košice
4,8
Hodinový manžel

Už 10 rokov poskytujem svoje služby ako montáž interiérových dverí, pokládka podlahy, skladanie nábytku a rôzne údržbárske práce.Som pedant a preto kvalita vykonanej práce je pre mňa dôležitá.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Matúš K.

Firma
Malachov
4,8
Murárske práce

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako vieme. -Inžinierska činnosť -Projekčná činnosť - Stavebné práce - Dokončovacie práce Neváhajte nás osloviť. S pozdravom

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Marcel S.

Živnostník
Modra
4,8
Záhrada a vonkajšie práce

Kosenie krovinorezom, rotačnou kosačkov. Ponúkame služby všetkého druhu. Údržby pozemkov a firemných areálov.Čistenie pozemkov od naletovich drevín, tráv rezanie stromov vývoz odpadu.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Martin V.

Firma
Prešov
4,8
Obklady, dlažby

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom. Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh.... Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753 Disponujeme už aj z nákladným autom do 12t Auto z rukou Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Radoslav Z.

Živnostník
Žilinský kraj
4,8
Zateplenie, izolácia

Robím murárske práce ako: -Bytove jadrá -Buranie priečok -Murovanie priečok -Znizovanie stropu sadrokartonom -Omietky vnútorné aj vonkajšie -Obklady a dlažby -Malovanie -Plavajuce podlahy. Robím stavebné práce ako: -Vyhotovenie zakladovej platné pre rodinne domy -Vyhotovenie terasy k rodinným domom -Odvodnenie a izolácia pre rodinne domy -Rozne oplotenia všetkého druhu -Murovanie obvodových múrov -Murovanie priečok -Pokladka obrubnikov -Pokladka zámkovej dlažby -Asfaltujem v jazdy do rodinných domov. Robím stavebné práce ako: -Vykopove práce bagrom -Buram rodinné domy -Buram staré oplotenia -Buram hospodárske budovy -Zabezpecim odvoz stavebnej sute -Terenne úpravy pozemku. To všetko robím v okolí: PP,LM,RK,DK,BB,MT,ZA

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Vladimír P.

Živnostník
Bratislava
4,8
Murárske práce

Dobrý deň. V úvode by som Vám chcel predstaviť moju stavebnú partiu. Máme bohaté skúsenosti zo zahraničných krajín ako sú Švajčiarko, Nemecko ale aj Rakúsko. Pracovná skupina pozostáva z ludí ktorý maju prax s vonkajšími prácami ako sú napríklad zateplovacie systémy ale aj kompletletnými interierovými prácami či už sa jedná o omietky, stierky, maľovanie alebo aj o niečo komplexnejšie práce s dlažbami a obkladmi. Vieme spracovať vaše nové bývanie k Vašej spokojnosti. Chápeme, že každému zákazníkovy záleži najviac na tom svojom a preto robíme maximum aby sme Vám splnili Vaše sny.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Martin D.

Firma
Banská Bystrica
4,8
Výrub stromu

Máme skúsenosti z mnohých oborov. Zaoberáme sa predovšetkým rôznymi stavebnými prácami, či už ide o maliarske práce, montáž sadrokartónu, úprava pozemku, kosenie, príprava dreva a mnoho ďalšieho. V neposladnejm rade poskytujeme sťahovacie, prepravné či upratovancie služby vrátane tepovania či upratovania áut. Vždy nájdeme cestu ku vašej spokojnosti.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
profile image

Kristián P.

Firma
Sabinov
4,8
Rekonštrukcia bytu

Naša stavebná ponúka kompletnú stavebnú činnosť. Firma má skúsenosti s výstavbou, rekonštrukciou a opravou rodinných domov, administratívnych a priemyselných stavieb. Za tie roky máme za sebou veľký počet úspešne zrealizovaných projektov.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať projekt
Zobraziť viac
Zadajte svoj projekt bezplatne za pár sekúnd
Zadať projekt