Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Rekonštrukcia kúpeľne

Na čo myslieť pri rekonštrukcii kúpeľne?

Hľadáte obkladača na rekonštrukciu kúpeľne? V tejto kategórii máme 20729 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Na čo myslieť pri rekonštrukcii kúpeľne?
Rekonštrukcia kúpeľne

Na čo myslieť pri rekonštrukcii kúpeľne?

Všetci sme už niekedy boli v kúpeľni, v ktorej bola toaleta osadená nakrivo, obklad nerovnomerný či umývadlo príliš vysoko. Ak máte skúsenosť so svojpomocnou renováciou, viete, že váš pohľad neustále smeruje na nedostatky a chyby, ktoré vašou prácou vznikli. Položte si preto otázku, či dokážete denne využívať priestory, ktorých rekonštrukcia vyzerá neprofesionálne

Podarí sa vám dosiahnuť profesionálny vzhľad, ak sa rozhodnete rekonštruovať svoju kúpeľnú svojpomocne?  Ak vám prekážajú nedokonalosti a nechcete sa na tieto chyby každý deň pozerať, zvážte oslovenie skúseného odborníka. 

Ako veľmi si ceníte svoj čas?

Ak sa svojpomocnej rekonštrukcii budete venovať počas voľných chvíľ, môže to znamenať, že budete tráviť menej času so svojimi deťmi, partnerom či priateľmi. Profesionálna prestavba kúpeľne môže trvať štyri až päť týždňov. Ak si však budete projekt realizovať sami, práce budú pravdepodobne trvať mesiace. O to dôležitejšie je to vo chvíli, keď prerábate svoju jedinú kúpeľnú. Dokážete žiť tak dlho na “stavenisku”? Kompletná prestavba kúpeľne je totižto komplexná činnosť, ktorá si vyžaduje odborný dohľad. 

Peniaze môžete ušetriť tým, že si svojpomocne vymeníte vodovodné batérie, alebo vymaľujete steny. Práce na podlahe či vodovodnom a odpadovom potrubí, však nechajte radšej na profesionálov. Spočiatku možno ušetríte peniaze, avšak investícia do svojpomocnej prestavby nemusí byť správnou voľbou, ak zrekonštruovaný priestor vo výsledku nevyzerá pekne. 

Spomedzi všetkých miestností v byte sa kúpeľne radia medzi tie s najvyššou pridanou hodnotou. Tento faktor môže mať vplyv na zhodnotenie vášho bytu či domu. V prípade potenciálneho budúceho predaja nehnuteľnosti sa tak stav kúpeľne významne odrazí na celkovej cene. Myslite na to!

Nenechajte sa pomýliť

Prerábanie kúpeľne vás bude stáť čas, peniaze a možno aj niekoľko šedín. Cena sa môže pohybovať od jednotiek tisíc eur za zveľadenie existujúcej kúpeľne, až po desiatky tisíc eur pri kompletnej rekonštrukcii luxusnej hlavnej kúpeľne. Ak si však správne vyhodnotíte náklady a potreby, investícia sa pravdepodobne oplatí. 

Kľúčom je zvoliť si správnu renováciu, ktorá bude v súlade s vašim životným štýlom a rutinami. Možno budete potrebovať vaňu, pretože pravidelný relax vo vani, patrí k vaším obľúbeným činnostiam. Možno však potrebujete vhodne veľkú niku na odkladanie šampónov či dve umývadlá, keďže ranné čistenie zubov sa pravidelne mení na boj o miesto. Preto musí byť funkčnosť vždy na prvom mieste!

Z mnohých prieskumov vyplýva, že viac ako polovica spotrebiteľov po renovácií kúpeľne pociťuje “väčšiu túžbu byť doma”.

Predtým ako začnete

Než začnete surfovať po internete či listovať v magazínoch, aby ste načerpali inšpiráciu pre vašu kúpeľnu, skúste osloviť dizajnéra. Možno si ani neuvedomíte, aký vhodný môže byť v tomto smere názor odborníka. Na základe vašich potrieb a denných rutín vám dokáže odporučiť a navrhnúť, ktorým smerom sa uberať. Aké rozmiestnenie jednotlivých prvkov bude pre vás vhodné a estetické zároveň. Na základe takéhoto rozhovoru je neskôr možné hľadať inšpirácie z ďalších zdrojov. Jednoducho si tak vyhodnotíte čo je vo vašom prípade realizovateľné a čo by naopak bolo krokom vedľa. Možno vás dizajnér nasmeruje úplné novým smerom a zistíte, že prvky, ktoré ste považovali za nevhodné, dávajú naopak absolútny význam. 

Položte si nasledovné otázky

Aký máte rozpočet? 

Je lepšie zostaviť si detailný rozpočet na začiatku, ako byť neskôr sklamaný. 

Koľko úložného priestoru potrebujete? 

Vždy je jednoduchšie pridať trochu úložného priestoru navyše počas rekonštrukcie, ako sa snažiť vytvárať priestor navyše, ak je už renovácia dokončená. 

Koľko ľudí bude kúpeľňu využívať? 

Budete sa musieť rozhodnúť: dvojité umývadlá a zrkadlá alebo bude stačiť jedno? 

Čo sa vám vo vašej súčasnej kúpeľni nepáči? 

Musíte sa vyvarovať tomu, aby sa takéto prvky nenachádzali vo vašej novej kúpeľni a neopakovali ste tak chyby z tej predošlej. 

Vaňa alebo sprchový kút? 

Ak máte dostatok priestoru, samostatne stojaca vaňa je ideálnou voľbou, v prípade, že sa nehnuteľnosť nachádza v susedstve, kde žije množstvo rodín s malými deťmi. Zvyšujete tak potenciál predaja nehnuteľnosti v budúcnosti. Na druhú stranu, ak váš priestor nie je dostatočne veľký na priestrannú sprchu a samostatnú vaňu, ideálnou voľbou bude vaňa kombinovaná so sprchou. 

Pár desiatok rokov späť boli veľké samostatne stojace vane absolútnym hitom. Trendy sa však menia a v súčasnosti sa neustále zvyšuje dopyt po kúpeľniach so sprchovým kútom. V dostatočne veľkých priestoroch sa zvyknú umiestňovať veľké vane aj v súčasnosti, avšak prioritou číslo jedna sa stali priestranné sprchové kúty s bezbariérovým prístupom. 

Zamerajme sa preto na sprchový kút. Aj keď sa to môže javiť ako detail, výber správneho prekrytia pre kombinovanú vaňu so sprchou, alebo samostatný sprchový kút je veľmi podstatný. Poznáme viacero prevedení: 

  • Závesy - tie sú vhodné najmä pre kombinované vane so sprchou. Mäkký a pružný záves uľahčuje kúpanie detí, na rozdiel od sklenených dverí. Ich veľkou výhodou je taktiež fakt, že ak sa vám zmení vkus, alebo jednoducho dostanete chuť na niečo nové, veľmi ľahko ich vymeníte. 
  • Sklenené dvere - vďaka nim pôsobí sprcha priestrannejšie a vzdušnejšie. Jemne zútulnia priestor aj doplnkové detaily, ako kovové mriežky, pekná sprchová konzola, alebo rámovanie okolo sprchových dverí. 
  • Žiadne dvere - používajú sa predovšetkým v miestach kde je dostatok priestoru. Tu je veľmi dôležité zvoliť vodotesné povrchy a vybudovať centrálny odtok, aby ste sa nemuseli báť zamočenia častí, ktoré nie sú na to určené. 

V neposlednom rade by ste mali skontrolovať, či má vaša sprcha správne vybavenie. Okrem štandardných batérií a sprchových hlavíc existujú aj doplnky, ktorými je možné nahradiť už existujúce. Jednoducho sa tak môžete vyhnúť celkovej rekonštrukcii. Takýmto príkladom môže byť termostatický sprchový ventil. Znie to možno komplikovane, ale v princípe takýto ventil zabezpečí dokonalú teplotu vody. Inštalácia termostatického ventilu zvýši celkové náklady o pár stoviek eur, ale zabezpečí automatické upravovanie teplej a studenej vody tak, aby sa zabránilo obareniu v prípade zmien tlaku. 

Zvoľte si správne materiály

Veľmi obľúbeným povrchom kúpeľní je v súčasnosti prírodný kameň. Použitím správneho tmelu sa prírodnému kameňu bude dobre dariť vo vlhkom prostredí. V takom prípade bude priestor pôsobiť esteticky s nízkymi nákladmi na údržbu. 

Obklad a dlažba 

Štandardný obklad je rokmi overený “evergreen”, ktorým nič nepokazíte. Môžete však použiť napríklad vzorované malé dlaždice, ktoré sa opäť vracajú do módy. V tomto prípade ide o výbornú voľbu z hľadiska ceny. Štandardnú dlažbu a obklad zoženiete už od 5€ za meter štvorcový. Vzhľadom na ich priateľské ceny a odolnosť vo vlhkom prostredí môžu byť skvelou alternatívou k drahším kúpeľňovým materiálom, akým je napríklad práve spomínaný prírodný kameň.

Tapeta

Áno, tapetu môžete tiež použiť v kúpeľni! Kľúčovým faktorom je jej správne umiestnenie. Musíte sa uistiť, že sa tapeta bude nachádzať na mieste, kde nebude dochádzať k priamemu kontaktu s vodou. Tu je taktiež potrebné dbať na dostatočné vetranie, aby sa tak zabránilo hromadeniu vlhkosti. Správne použitým vzorom na tapete však krásne oživíte priestor. Týmto prvkom spravíte z vašej kúpeľne jedinečný priestor. 

Úložný priestor 

Vo väčšine kúpeľní je úložný priestor obmedzený. Vybudovaním sprchovej niky, získate priestor navyše, ktorý je ideálny na odkladanie šampónu, či iných hygienických potrieb. Budete ich mať tak po ruke práve tam, kde ich najviac potrebujete. Musíte sa však uistiť, či je úložný priestor dostatočne veľký na to, aby pojal všetky vaše hygienické potreby.  

Bude vám stačiť regál, v ktorom budete mať základné hygienické potreby, alebo potrebujete skrinku na mieru, či veľký odkladací priestor pod umývadlom do ktorého si uschováte aj čistiace prostriedky alebo uteráky? Je preto potrebné dobre si prehodnotiť čo všetko budete v kúpeľni potrebovať a podľa toho si zvoliť dostatočné množstvo a veľkosť úložných priestorov. 

Zopár tipov na záver

Ak chcete vašu novú kúpeľnú ozvláštniť a zároveň jej zvýšiť hodnotu, odporúčame vám nasledovné vylepšenia, ktoré budú hitom roku 2021:

Inteligentné sprchy

- sú čoraz populárnejším luxusom. Hlasové a Wi-Fi ovládanie vám umožňuje presné nastavenie teploty, či hudby podľa aktuálnej nálady. 

Protišmykové podlahy

– keďže sa v kúpeľniach nachádza najvyššia vlhkosť spomedzi všetkých miestností v byte, je potrebné tento faktor zohľadniť.  Preto má investícia do protišmykovej podlahy veľký význam i z hľadiska bezpečnosti.

Výklopné zásuvky

– elektrické zásuvky uvidíte iba vtedy, keď ich práve potrebujete. Výklopné zásuvky sú nenápadným prvkom, vďaka ktorému nenarúšajú celkový vzhľad kúpeľne. V prípade potreby použitia fénu, či holiaceho strojčeka zásuvkový mechanizmus jednoduchým stlačením dotykovej plochy vyklopíte a následne po použití tým istým dotykom opäť skryjete do pôvodného tvaru.  

Body Jets

- obrovské hydromasážne a perličkové vane sú už minulosťou. Naopak sprchové trysky sa vracajú späť a stávajú sa čoraz väčším hitom. Pri ich umiestnení je však potrebné dobre zohľadniť proporcie a výšku postavy človeka, ktorý bude takúto sprchu využívať.

Vyhrievané podlahy

– zabezpečia príjemný pocit „teplých nôh“. Veľkou výhodou vyhrievanej podlahy je rýchlejšie schnutie, následkom čoho vzniká menšie riziko pošmyknutia. 

 

autor: Lenka

Apr 27, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 20729 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Marko H.

Firma
Prešov
5,0

Hodinový manžel

22 rokov. SPŠ Stavebná Priemyslovka. Na stavbách pracujem od 15tich rokov v skoro všetkých oblastiach. Popritom opravujem elektroniku- konkrétne smartfóny/tablety (výmena...Zobraziť viac

22 rokov. SPŠ Stavebná Priemyslovka. Na stavbách pracujem od 15tich rokov v skoro všetkých oblastiach. Popritom opravujem elektroniku- konkrétne smartfóny/tablety (výmena displejov, batérií...)

#
#
#
Zadať dopyt

Martin V.

Firma
Prešov
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na...Zobraziť viac

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom. Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh.... Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753 Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

#
#
#
Zadať dopyt

Juraj T.

Firma
Nýrovce
5,0

Murárske práce, murár

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam...Zobraziť viac

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam perfektne, a všetko okolo domu, záhrada.,vyrábame aj záhradné domčeky a altánky na mieru. Veľmi rád poskytnem moje služby a skúsenosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Michal O.

Živnostník
Vranov nad Topľou
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý deň...Ponúkame naše služby v oblasti rekonštrukčných a stavebných prác...Zateplenie,Fasáda,Sadrokarton,Stierky,Murovanie,Obklady a Dlažby,Maľovanie,Zámkova dlažba a mnohé ďalšie...Práce sa plánujú na určitý...Zobraziť viac

Dobrý deň...Ponúkame naše služby v oblasti rekonštrukčných a stavebných prác...Zateplenie,Fasáda,Sadrokarton,Stierky,Murovanie,Obklady a Dlažby,Maľovanie,Zámkova dlažba a mnohé ďalšie...Práce sa plánujú na určitý čas dopredu,tak vás prosíme volať aj mesiace skôr,ak niečo chcete, plánujete robiť ;) Pracujeme Len s kvalitným materiálom a každý jeden technologicky a pracovný postup sa dokumentuje! Poctivá práca je naša reklama... Tešíme sa na spoluprácu :)

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir G.

Živnostník
Prešov
5,0

Stavba plotu

Zdravim som všestranný murár obkladac a spaľovacie práce betonas zámkovej dlažby atď vaša spokojnosť robievala som aj v zahraničí so...Zobraziť viac

Zdravim som všestranný murár obkladac a spaľovacie práce betonas zámkovej dlažby atď vaša spokojnosť robievala som aj v zahraničí so z Prešova mám aj vlastné náradie

#
#
#
Zadať dopyt

Sabína K.

Živnostník
Myjava
5,0

Murárske práce, murár

Sme firma ktorá ma 10 ročnú prax v staubarčine ceny sú po dohode ponuka: omietky rekonštrukcia kupelni...Zobraziť viac

Sme firma ktorá ma 10 ročnú prax v staubarčine ceny sú po dohode ponuka: omietky rekonštrukcia kupelni rekonštrukcia bytového jadra zamkova dlažba upravy terenov okrasne ploty brány zateplenie domu izolácia strecha a.t.d.

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir P.

Živnostník
Bratislava
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Mam 21 rokov skúseností v stavebníctve. Pracoval som aj v Nemecku,Anglicku aj Švajčiarskom Bazileji. Mám ukončených niekoľko stavieb na kľúč...Zobraziť viac

Mam 21 rokov skúseností v stavebníctve. Pracoval som aj v Nemecku,Anglicku aj Švajčiarskom Bazileji. Mám ukončených niekoľko stavieb na kľúč rekonštrukcie bytov ,domov, kúpeľní.Robíme precízne s dôrazom na kvalitu a detail. Vykonávame aj menšie stavebné úpravy, murárske práce aj obklady a dlažby na terasách,ako aj rôzne iné stavebné práce..

#
#
#
Zadať dopyt

Erik B.

Firma
Banská Štiavnica
5,0

Murárske práce, murár

Dobrý deň, sme stavebná spoločnosť ktorý poskytuje vysokú kvalitu a prevedenie svojich služieb. Robíme stavebné práce od vonkajšku po interiér....Zobraziť viac

Dobrý deň, sme stavebná spoločnosť ktorý poskytuje vysokú kvalitu a prevedenie svojich služieb. Robíme stavebné práce od vonkajšku po interiér. Pre bližšie informácie bud na webe alebo telefonicky. Tešíme sa na vás kontakt

#
#
#
Zadať dopyt

Domo S.

Živnostník
Klasov
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Sme rodinna stavebná firma ktora sa zaoberá od prerabania, rekonštruovania, zateplenia rod domov/bytov murarske prace šalovanie a...Zobraziť viac

Sme rodinna stavebná firma ktora sa zaoberá od prerabania, rekonštruovania, zateplenia rod domov/bytov murarske prace šalovanie a az po domy na kluč

#
#
#
Zadať dopyt

Emil G.

Firma
Prievidza
5,0

Murárske práce, murár

Stavebné práce Maliarske práce Búračské práce Výkopové práce Sadrokartónové práce Upratovanie domácností a veľkých budov

#
#
#
Zadať dopyt

daniel g.

Firma
Žilinský kraj
5,0

Zámková dlažba

Profesionálne čistenie fasád od plesní,zateplovanie fasád,výstavba plotov,pokladka dlažieb,výškové práce. Zakladanie stavieb. Výkopové práce,rekonštrukcie bytov

#
#
#
Zadať dopyt

Vasyl K.

Firma
Bratislava
5,0

Kovovýroba

Ponúkame kvalitné služby v oblasti : pieskovanie, stavebné práce, práškové lakovanie, zváranie a kovovýroba. Vyrábame kovový nábytok, záhradné posedenie v Loft...Zobraziť viac

Ponúkame kvalitné služby v oblasti : pieskovanie, stavebné práce, práškové lakovanie, zváranie a kovovýroba. Vyrábame kovový nábytok, záhradné posedenie v Loft style.

#
#
#
Zadať dopyt

Majky t.

Firma
Jelšovce
5,0

Murárske práce, murár

36 rokov, návrhy-realizacie, zabezpečenie tovaru,koordinácia stavieb.15 rokov skúsenosť na stavbách-Domi na kľúč, rekonštrukcie bytov, kúpeľni, fasád.Vodarenske, kanalizačné práce.Vonkajsie úpravy.

#
#
#
Zadať dopyt

Emil K.

Živnostník
Trnava
5,0

Sadrokartón, montáž sadrokartónu

Dobrý den, síce tu mám profil ja (Emil) ale chcel by som vám predatavit náš tým 3 odborníkov vo svojej...Zobraziť viac

Dobrý den, síce tu mám profil ja (Emil) ale chcel by som vám predatavit náš tým 3 odborníkov vo svojej oblasti. Ja som Emil mám 27r vyštudoval som stavebnú učnovku a následovne nadstavbové štúdium(stavitelstvo) vdaka čomu mam všeobecný rozhlad v stavebnej problematike, od jednoduchých prvkou až po zložite statické prvky. Druhý z nás je Andrej ktorý ma 22r a špecializuje sa na sadrokartónové systémy. Tretí z nás je Matej ktorý doštudoval ako umelecký stolár a vdaka jeho šikovním rukám zvládame aj tie najzložitejšie detajly. Máme za sebou vela úspešných projektov doma a vo svete (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Česká Republika, Lichtenštajsko)

#
#
#
Zadať dopyt

Domy S.

Živnostník
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Realizujeme tieto sluzby Maliarske práce, Fasády, stierky Ponúkame vám: - Stierkovanie - Byty na komplet - Domy na kľúč - vrátane alebo kopane ...Zobraziť viac

Realizujeme tieto sluzby Maliarske práce, Fasády, stierky Ponúkame vám: - Stierkovanie - Byty na komplet - Domy na kľúč - vrátane alebo kopane studne - kanalizácie - Orezy stromov - Betonove ploty - Potery - Zimné záhrady podľa vašich predstáv - Asfaltovie - Demolačne prace -upratovanie - EPOXIDOVÉ dlažby - Anhydrove potere - Kamene koberce - Sadrokartón a montáž sadrokartónu - Zatepľovacie práce a zateplovanie fasád - Pokladanie zámkovej dlažby + osadenie obrubníkov - Murovky a stavby rodinných domov - Rekonštrukčné práce - Zemné a výkopové práce - A iné podľa dohody Pre viac info ma neváhajte kontaktovať správe

#
#
#
Zadať dopyt

Peter J.

Živnostník
Bratislava
4,9

Inštalácia vodovodnej batérie, umývadla

15 rokov praxe voda,kúrenie,kanalizácia,plyn Čistenie kanalizácie tlakom vody do priemeru 125mm-20m Kamera do kanalizácie do 5m

#
#
#
Zadať dopyt

Juraj O.

Živnostník
Súlovce
4,9

Vodoinštalácia

Realizujem dodávku, montáž, záručný aj pozáručný servis kondenzačných kotlov a tepelných čerpadiel. Podlahové, stenové a stropné kúrenie aj chladenie od...Zobraziť viac

Realizujem dodávku, montáž, záručný aj pozáručný servis kondenzačných kotlov a tepelných čerpadiel. Podlahové, stenové a stropné kúrenie aj chladenie od návrhu až po revíznu správu.

#
#
#
Zadať dopyt

Dominik K.

Firma
Ružomberok
4,9

Pokládka dlažby a obkladov

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som...Zobraziť viac

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som vyučený murár. Všetko prispôsobím podľa priania zákazníka. Cena práce po dohode

#
#
#
Zadať dopyt

Lukáš M.

Firma
Stupava
4,9

Pokládka dlažby a obkladov

Zdravím, poskytujem profesionálne služby na platforme Wilio. Ponúkam Vám murárske služby viac info po tel.alebo po osobnej obhliadke. Pri osobnej obhliadke...Zobraziť viac

Zdravím, poskytujem profesionálne služby na platforme Wilio. Ponúkam Vám murárske služby viac info po tel.alebo po osobnej obhliadke. Pri osobnej obhliadke poprosím co najmenej osôb. Z dôvodu covid 19.

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Rekonštrukcia kúpeľne

Nízka cena3 200,00 €/práca
Priemerná cena4 864,00 €/práca
Vysoká cena6 200,00 €/práca

Pošlite dopyt 20729 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte obkladača na rekonštrukciu kúpeľne? V tejto kategórii máme 20729 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt