Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Maliarske práce, maliar

Nápady na maľovanie detskej izby

Hľadáte maliara na maliarske práce? V tejto kategórii máme 22732 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Nápady na maľovanie detskej izby
Maliarske práce, maliar

Nápady na maľovanie detskej izby

Čakáte prírastok a chcete aby bolo všetko pripravené na jeho príchod? Pred príchodom bábätka na svet je treba urobiť ešte veľa vecí, aby ste sa dokonale pripravili. Jednou z najväčších úloh je príprava detskej izby.

Ako väčšina rodičov, i tí nastávajúci by boli najradšej, keby prvá izba dieťaťa bola dokonalá – jednoducho miesto, ktoré je pre dieťa upokojujúce a prebúdza sa v ňom šťastné. Aby sme vám uľahčili prácu, zostavili sme niekoľko tipov, ako vymaľovať detskú izbu a pripraviť sa na príchod vášho dieťatka.

Nápady na maľovanie detskej izby

Izba vášho dieťaťa bude miestom, kde bude zaspávať a prebúdzať sa, takže je zrejmé, že budete chcieť, aby to bol krásny priestor. Detská izba je tiež miesto, kde budú rodičia tráviť veľa času so svojimi ratolesťami, takže je dôležité zvoliť si farebný odtieň, ktorý môže rodičom i dieťaťu vyhovovať a vytvoriť tak priestor, v ktorom sa budú cítiť príjemne.

Existuje mnoho rôznych štýlov, podľa ktorých môžete detskú izbu vymaľovať. Môžete si zvoliť, či má byť izba vymaľovaná podľa pohlavia dieťatka alebo vytvoriť farebnú schému, ktorá je rodovo neutrálna. Okrem farieb môžete použiť aj motívy, ako napríklad plážový motív s modrými a piesočnými žltými farbami či motív džungle so zelenými a jasnými farbami. Ak chcete farbu izby doladiť ešte viac, nič nepokazíte maľbami, nálepkami, tapetami či inými dekoráciami. 

Palety farieb pre detskú izbu

Pri maľovaní detskej izby je potrebné najskôr zvoliť farby a farebnú paletu. Farebná paleta je škála farieb, ktoré sa navzájom dobre kombinujú. Najlepší spôsob, ako postupovať pri výbere palety farieb, je myslieť pritom na doplnky. V detskej izbe máte nielen steny, na ktoré musíte myslieť, ale tiež prípadne soklové lišty, obrazové rámy, steny s prvkami, dvere, skrinky, detské postieľky a dokonca aj stoličky. Všetko predsa musí dokonale spolu ladiť, no nie? 

Detská izba pre dievčatká

Ak čakáte dievčatko a chcete z jej izby urobiť krásny dievčenský raj, môžete si vybrať z mnohých tém a farebných schém. Dievčenské izby sú tradične plné jemnejších farieb, ako ružová, fialová či perleťovo biela. Tu je niekoľko tradičných a trochu modernejších nápadov do kráľovstva vášho dievčatka.

Izba pre princezné

Izba pre vašu malú princeznú môže byť vymaľovaná jemnými farbami, odtieňmi ružovej a fialovej či dokonca aj so zlatými odtieňmi. Nábytok v typickej princezninej miestnosti je často biely alebo perlový, v elegantnejších prevedeniach. Súčasťou dekorácie sú malé umelé lustre a nástenné zrkadlá, rovnako ako luxusné vankúše a mäkký koberec alebo koberčeky s dlhými vlasmi. Výber jemnejších farieb v miestnosti pre princeznú jej dá príjemný upokojujúci pocit a použitie bielej farby na nábytok až po soklové lišty a strop pomôže vytvoriť dojem, že izba nie je prehnane ružová. 

Kvetinová izba

Nie je žiadnym tajomstvom, že dievčatá milujú kvetiny. Izba s kvetinovým dizajnom môže byť ideálna pre tých, ktorí uprednostňujú viac farieb. S veľkou funkčnou stenou sa môžete naozaj pohrať. Zvážte vymaľovanie jednej celej steny kvetinovými vzormi, ktoré spestria každý deň vášho dieťaťa. Či už to budú jemné fialky, ruže, slnečnice alebo fuchsie. Jedna stena môže byť kvetinová, ostatné môžu byť v jednom odtieni – ružovej, bielej, šedej, bledoružovej – ešte, že tých farieb je dnes na výber nespočetne veľa, že áno? Kreativite sa medze nekladú, ak máte maliarsky talent, sami dekorácie namaľujete, ak nie, pomôžu vám šablóny, nálepky či tapety. 

Dobrodzružné dievča

Dizajny teepee stanov a šípov sú momentálne v trende a sú jednoducho rozkošné. Prispôsobte detskú izbu „divokej“ stránke vášho dieťaťa! Že indiánske motívy sú len pre chlapcov? Dnes sa už rúcajú stereotypy a ozdobovanie stien detskej izby je často univerzálne, hlavne, že to vášmu dieťaťu vyčarí úsmev na tvári. Vy sami si vyberiete, či zvolíte jemnejšie farby alebo odvážnejšie – žiarivo ružové, červené, oranžové, zelené či hnedé a žlté alebo modré. 

Detská izba pre chlapcov

Ak máte na ceste chlapčeka a chcete zaplniť jeho izbu všetkými tými vecami, ktoré bude v blízkom čase milovať a objavovať, potom je tu pre vás zopár nápadov.

Intergalaktická miestnosť

Chlapci majú často hlboký záujem o vesmír, tak prečo s ním nezačať odmala a nezaplniť ich izbu planétami a mimozemšťanmi? Skvelou štartovacou paletou pre vesmírnu miestnosť sú tmavošedé, jasne červené, primárne modré a nejaká mimozemská zelená, ktoré sú vhodne zladené. Ak chcete byť úplne kreatívni, môžete kedykoľvek vytvoriť kompletnú stenu s planétami a raketovými loďami, ktoré letia vesmírom a zvyšné farby miestnosti doladiť neutrálne. 

Izba kovbojov a indiánov

O niečo „drsnejšia“ verzia detskej izby pre dievčatá, ktorá môže byť doplnená stanmi teepee s výraznými pásikmi, vintage kresbami westernov a odvážnymi vzormi. Môžete si vybrať, či chcete výrazné farby pre jednu alebo viac stien, horčicové a modré farby spolu vyzerajú skvele v tomto druhu miestnosti. 

Námornícka izba

Túžite po trochu tradičnejšom a jemnejšom vyskúšaní námorníckej modrej témy pre vášho chlapčeka? Pomocou tradičných jemných detských modrých odtieňov na stenách natretých do bloku alebo zmiešaných s veľkými modro-bielymi pruhmi vyčarujete skutočne nádherný priestor. Táto izba je o niečo menej tematická než westernová izba a trochu upokojujúcejšia, ale stále je veľmi roztomilá. Ozdobte steny obrázkami kotiev, plachetníc a majákov a ak chcete ešte niekoľko farebných detailov, vyskúšajte tmavomodré a červené ozdoby, ktoré dodajú miestnosti trochu viac hĺbky.

Rodovo neutrálne nápady na detské izby

Ak sa snažíte nevedieť pohlavie svojho dieťaťa až do narodenia, alebo ak by ste pri navrhovaní detskej izby nechceli ísť do stereotypov, vyskúšajte rodovo neutrálnu izbu. Ak budete o niečo viac miešať a ladiť farby a vyhýbať sa tradičným modrým a ružovým, môžete vytvoriť nádhernú detskú izbu, bez ohľadu na pohlavie.

Geometrická miestnosť

Vyskúšajte si v detskej izbe svojho dieťaťa geometrickú maľbu. V trende je dnes žltá a šedá farba, pretože ani jedna z nich nediskriminuje a vedľa seba vydávajú odvážne, ale nie prehnané krikľavo. Skúste postieľku natrieť do jemnej sivej farby a ozdobte ju žltými vankúšmi a pomocou rôznych odtieňov sivej dajte miestnosti väčší rozmer.

Farebné guľôčky a bodky

Pre veľmi veselú a živo vyzerajúcu miestnosť skúste na steny umiestniť nejaké farebné guľôčky alebo bodky. Môžete to urobiť pomocou šablóny v rovnomernom bodovom dizajne alebo použite „freestyle vzor“ a náhodne ich rozmiestnite po miestnosti. Vyzerá to skvele, či už použijete jednu farbu alebo bodky a guľôčky vymaľujete viacfarebne – kreativite a fantázii sa medze nekladú. 

Myslite na bezpečný výber farby

Vaše dieťa je vaše všetko a chcete preň len to najlepšie, takže výber farby, ktorá je bezpečná a netoxická pre detskú izbu, je veľmi dôležitá. Prvá vec, na ktorú by ste sa mali pri výbere pozrieť, je, či je založená na vode a či neobsahuje žiadne prchavé organické zlúčeniny . V miestnom obchode farby-laky bude na výber veľa možností, takže sa porozprávajte s odborníkom na farby, ktoré farby obsahujú najmenšie množstvo chemikálií.

Najlepšie bezpečné farby pre detské postieľky

Rovnako ako maľovanie stien, aj netoxická farba na detskú postieľku je dôležitá. A ešte viac, keď vidíte, ako deti vyrastajú, cmúľajú a žujú všetko, čo im príde do úst, a tým máme na mysli i detskú postieľku vášho dieťaťa. 

Tipy na maľovanie stien a stropov izieb

Teraz, keď ste si vybrali farebnú paletu a tému novej izby vášho dieťaťa, je čas naniesť farbu na steny. Skôr, ako sa však budete venovať maľovaniu stien, najskôr sa pozrite na strop! Ten by sa mal natrieť ako prvý, ak si to vyžaduje. Pretože stropy sú väčšinou svetlé a neutrálnej farby, je logickejšie, aby táto farba bola nanášaná ako prvá, takže ak narazíte na náhodné nezrovnalosti a škvrny na stenách, môžete ich ľahko pretrieť neutrálnou farbou.

Jednoduché kroky pre maľovanie na stenu 

Niekoľko jednoduchých krokov na vymaľovanie stien detskej izby sa môže javiť ako zrejmé, ale vždy je dobré mať na pamäti tieto body: 

  • Vyvetrajte miestnosti. Vždy sa uistite, že máte otvorené niektoré okná a dokonca môžete použiť aj ventilátor, ak maľujete miestnosť, cez ktorú neprúdi veľa vzduchu. Aj pri najbezpečnejších náteroch môžu byť výpary stále veľmi silné.
  • Prekryte podlahu plachtou, papierom alebo fóliou a zabráňte zašpineniu podlahy farbou. Aby vám papier či fólia lepšie držali a viac chránili vašu podlahu, prilepte ich na podlahy páskou.
  • Lepenie okrajov dverí, okien a líšt. Toto urobte ešte pred maľovaním. Pásky pozdĺž soklových líšt a stropu podlepte vhodnými maliarskymi páskami, aby ste zabránili tomu, aby sa farba dostala tam, kam by sa nemala. 
  • Valček. Používanie valčeka sa môže zdať jednoduché, mali by ste však byť opatrní. Je dôležité dokončiť jednu časť steny pekne po sebe, aby na stene nevznikli nerovnomerné „šmuhy.“
  • Dvojitý náter. Nechajte prvý náter vyschnúť a potom sa rozhodnite, či farbu pretriete ešte raz alebo vám vyhovuje prvý náter. Po prvom nátere, keď farba vyschne, môže byť bledá a môžu na nej byť nerovnomernosti. Druhý náter farbu zosilní a prekryje prvotné nedokonalosti.  

Vzory a obrázky

Ak sa rozhodnete trochu viac rozjasniť detskú izbu a pridať na steny dieťaťa nejaké vzory alebo obrázky, potom to najlepšie urobíte pomocou šablóny alebo pásky. Existuje množstvo šablón, ktoré môžete použiť takmer s akýmikoľvek vzormi alebo obrázkami. Ak ste šikovný, môžete si pomocou kartónu vyrobiť vlastné šablóny. Najdôležitejšou vecou, ktorú musíte mať na pamäti pri používaní šablón, je ich rovnomerne a pevne zalepiť páskou, aby sa neposunuli, a tiež nepoužívať príliš veľa farieb, aby vám nepokvapkali a nezničili váš vzor. 

Nástenné maľby môžu byť skvelým spôsobom, ale ak si sami v tomto veľmi neveríte, namaľujte izbu najprv neutrálnou farbou a potom vyskúšajte rôzne maľby. Takto je ľahké zmeniť tému miestnosti a osviežiť ju bez toho, aby ste museli robiť veľké úpravy.
Použitie pásky na definovanie čiar je skvelé, ak chcete urobiť veľké pruhy na stenách alebo geometrické vzory. Najprv však nezabudnite presne zmerať, aby vaše vzory boli presné a dokonalé.

Maľovanie detských postieľok a iného nábytku 

Chcete vymaľovať nábytok tak, aby ladil s farebnou schémou a témou novej izby vášho dieťaťa? Môžu to byť staršie stoličky alebo prebaľovacie pulty, ktoré vám zostali po predchádzajúcom dieťati alebo ste ich dostali od priateľov. Alebo je váš nábytok nový, ale jeho farba nie je úplne správna a vy mu chcete dodať čerstvý odtien farieb tak, aby dokonale zapadol do interiéru detskej izby? Existuje niekoľko užitočných rád pri premaľovaní detskej postieľky a detského nábytku.

Výber správnej farby pre detskú postieľku

Pri výbere farby postieľky je najlepšie zvoliť jemnejšiu a neutrálnejšiu farbu, ktorá sa bude jednoducho kombinovať. Nič nepokazí biela či šedá. Ak chcete zachovať pôvodný drevený ráz nábytku, stačí ho prelakovať (poprípade ošmirgľovať, ak si to vyžaduje).  

Ak chcete postieľku vášho dieťaťa vymaľovať tak, aby ladila so zvyškom izby, je najlepšie to urobiť na otvorenom priestranstve. Ak máte otvorenú garáž alebo dokonca záhradku, je lepšie maľovať tam, kde je to dobre vetrané. Nábytok si môžete vonku v kľude rozložiť a nechať schnúť a nič vnútri nezašpiníte. 

Ak ste detskú postieľku v minulosti už niekoľkokrát natreli, môžete ju trochu obrúsiť, aby farba nezačala šupinkovať. Uistite sa, že máte nejaké staré tehly alebo škatule, ktoré môžete použiť na podopretie strán postieľky nahor, aby ste uľahčili maľovanie, a vždy potom počkajte odporúčaný čas, kým farba vyschne. Možno budete potrebovať dva alebo tri nátery v závislosti od dreva, ale nešetrite farbami, inak budete neskôr ľutovať, že ste robili polovičato.

 

autor: Martina

Jun 3, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 22732 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Ján K.

Živnostník
Bratislava
5,0

Maliarske práce, maliar

Robim kompletné prerábky bytov a interiérov. Aj jednotlivé práce v interiéri. Miesto pôsobiska Bratislava

#
#
#
Zadať dopyt

Miroslav M.

Firma
Martin
5,0

Maliarske práce, maliar

Profesionálny maliar ponuka maľovanie interiérov exterierov stierkovanie 20rocna prax dalej ponúkame záhradníckej práce kosenie trávnikov strihanie oporné kaskady

#
#
#
Zadať dopyt

Mario Z.

Živnostník
Košice
5,0

Maliarske práce, maliar

Dobry den mam 38 rokov a vykonavam maliarske a natieracske prace bytovych aj nebytovych priestorov, sietkovanie, omietky a tak tiez...Zobraziť viac

Dobry den mam 38 rokov a vykonavam maliarske a natieracske prace bytovych aj nebytovych priestorov, sietkovanie, omietky a tak tiez vykonavam pokladku laminatovej plavajucej podlahy. Mam niekolko rocne skusenosti a zakaznikovy vzdy aj poradim...tesim sa na spolupracu😊

#
#
#
Zadať dopyt

Bojan G.

Firma
Bratislava
5,0

Maliarske práce, maliar

Dlhoročné skúsenosti v oblasti stavebníctva, získané v zahraničí. Záruka čistej, kvalitnej a rýchlo odvedenej práce.

#
#
#
Zadať dopyt

Michal K.

Živnostník
Prešov
5,0

Maliarske práce, maliar

15rokov prax v obore maliar skúsenosti z eu. Profi služby za Top ceny. Víac na FB : NA3 maliarske služby...Zobraziť viac

15rokov prax v obore maliar skúsenosti z eu. Profi služby za Top ceny. Víac na FB : NA3 maliarske služby

#
#
#
Zadať dopyt

Adam K.

Firma
Šurany
5,0

Maliarske práce, maliar

Venujem sa striekanému malovaniu už 4 roky a mám len spokojných zákazníkov. Pracujem so strojovím malovaním, novou technologiou AIR LESS.

#
#
#
Zadať dopyt

Peter L.

Živnostník
Pezinok
5,0

Maliarske práce, maliar

Dobrý deň,som maliar s dlouhodobou praxou,som zodpovedný,pracujem rýchlo a kvalitne.Na cene sa viem vždy dohodnúť,po sebe zanecháva cisto.

#
#
#
Zadať dopyt

Alexander D.

Živnostník
Kuchyňa
5,0

Maliarske práce, maliar

Dobrý večer prajem. Ak chcete maľovať stierkovať alebo sadrokarton šrobovat kontaktujte mňa nebudete banovat. Týmto prácam sa venujem už 10...Zobraziť viac

Dobrý večer prajem. Ak chcete maľovať stierkovať alebo sadrokarton šrobovat kontaktujte mňa nebudete banovat. Týmto prácam sa venujem už 10 rokov takže žiadny začiatočník, sme traja parťaci a kolegovia tiež majú bohaté skúsenosti. Dakujem a teším sa na spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

Lukáš N.

Firma
Most pri Bratislave
4,9

Maliarske práce, maliar

Realizujem profesionálne maliarske-natieračske, tapetárske práce, stierkovanie a pokládka laminátových podláh. V obore som vyučený a som členom cechu maliarov Slovenska...Zobraziť viac

Realizujem profesionálne maliarske-natieračske, tapetárske práce, stierkovanie a pokládka laminátových podláh. V obore som vyučený a som členom cechu maliarov Slovenska CEMAS.

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

Štefan K.

Živnostník
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

Robím kvalitné maliarske práce a drobné murárske práce. Mám 10 ročnú prax. Pracujem čisto a kvalitne. Ponúkam maľovanie,stierkovanie,sieťkovanie a ostatné...Zobraziť viac

Robím kvalitné maliarske práce a drobné murárske práce. Mám 10 ročnú prax. Pracujem čisto a kvalitne. Ponúkam maľovanie,stierkovanie,sieťkovanie a ostatné maliarske práce. Obhliadky robím zdarma .

#
#
#
Zadať dopyt

Ivan N.

Živnostník
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

Zaoberáme sa realizáciou stavebných prác, epoxidové podlahy, hydroizolácie, obklady dlažby,stavby plotov a rekonštrukčné práce. Na foto viď. malá...Zobraziť viac

Zaoberáme sa realizáciou stavebných prác, epoxidové podlahy, hydroizolácie, obklady dlažby,stavby plotov a rekonštrukčné práce. Na foto viď. malá ochutnávka.

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir F.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

Dobrý deň všem budoucím zákazníkům. Provádím zednické (Murarske)tesařské zateplovací práce malířské a sádrokartonarske práce. Každý zákazník je pro mne...Zobraziť viac

Dobrý deň všem budoucím zákazníkům. Provádím zednické (Murarske)tesařské zateplovací práce malířské a sádrokartonarske práce. Každý zákazník je pro mne jiný a tak i také přistupují k práci. Vzdy velmi rád poskytnu reference

#
#
#
Zadať dopyt

Milan B.

Firma
Prešov
4,9

Maliarske práce, maliar

Želám pekný deň Sústreďujem sa prevažne na maliarske práce, elektroinštalácie (aj komplet rozvody), elektrické podlahové kúrenie, zabezpečovacie a kamerové syst3my, pokládku...Zobraziť viac

Želám pekný deň Sústreďujem sa prevažne na maliarske práce, elektroinštalácie (aj komplet rozvody), elektrické podlahové kúrenie, zabezpečovacie a kamerové syst3my, pokládku podláh a tiež aj ako hodinový manžel. V obľube mám tiež práce okolo domu. Neponúkam stierky, obklady a murárske práce. Nie žeby som to nezvládol, ale neponúkam tieto práce profesionálne ;-) Som orientovaný na spokojnosť zákazníka a pracujem vždy po dohode. Pre akékoľvek bližšie informácie ma pokojne kontaktujte. Milan

#
#
#
Zadať dopyt

Mario Z.

Živnostník
Košice
4,9

Maliarske práce, maliar

Dobry den vykonavam maliarske a natieracske prace interierov aj exterierov ako aj stierky, vyspravky, sietkovanie, omietky. Tak tiez robim pokladku...Zobraziť viac

Dobry den vykonavam maliarske a natieracske prace interierov aj exterierov ako aj stierky, vyspravky, sietkovanie, omietky. Tak tiez robim pokladku plavajucej laminatovej podlahy a mensie domace opravy ako hodinovy manzel...pracejum kvalitne, cisto a rad poradim..

#
#
#
Zadať dopyt

Martin T.

Živnostník
Košice
4,9

Maliarske práce, maliar

37 rokov Pokladky roznych druhov podlah Stierky a malby, zateplovanie Šofér-osobna aj nákladná preprava, rekonštrukcie rôzneho druhu Hodinovy manžel 😋😁

#
#
#
Zadať dopyt

Marko B.

Živnostník
Domaniža
4,9

Maliarske práce, maliar

Som vyštudovaný umelecký Maliar a Dizajnér s 10 ročnými skúenosťami. Ponúkám Vám komplexne riešena interiérových prerábok a malieb na mieru. Mojím prioritným...Zobraziť viac

Som vyštudovaný umelecký Maliar a Dizajnér s 10 ročnými skúenosťami. Ponúkám Vám komplexne riešena interiérových prerábok a malieb na mieru. Mojím prioritným cieľom je navodiť atmosféru a waw efekt. V projektoch som pracovali od 3D návrhu miestnosti návrhom loga a grafickou identitou ktorá nasledne prepája rôzne priestory v jeden celok. Taktiež zvládnem Nárhy polepov, frézovaných detailov, Ornamentálne stierky, Tapety, Fototapety, Rezaná grafika. Pracoval som na množstve projektov aj v spolupráci s dizajnérmi a architektmi rozumiem sa staviteľstvu a projektovaniu nielen z praxe daný odbor som študoval na Stavebnej priemyslovej škole.

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš Ž.

Firma
Košice
4,9

Maliarske práce, maliar

Mladý ,vynaliezavý ,šikovný a iniciatívny Výrobky z kameňa Maľovanie Montáže Podlahy Oblkaldy Atd..

#
#
#
Zadať dopyt

Karin K.

Živnostník
Svidník
4,9

Maliarske práce, maliar

Obrusíme a natrieme všetko podľa vašich predstav, stačí sa nám ozvať a dohodnúť sa na termíne Všetko po sebe hneď...Zobraziť viac

Obrusíme a natrieme všetko podľa vašich predstav, stačí sa nám ozvať a dohodnúť sa na termíne Všetko po sebe hneď upratujeme Cenová ponuka zdarma

#
#
#
Zadať dopyt

Peter K.

Firma
Nové Zámky
4,9

Maliarske práce, maliar

Naša firma ponúka: Predaj,pokládka podlahových krytín -Laminátové podlahy -Lepenie vinylovej podlahy -Lepenie PVC pásov -Celoplošne lepenie koberca v pásoch - Lepenie kobercových štvorcov...Zobraziť viac

Naša firma ponúka: Predaj,pokládka podlahových krytín -Laminátové podlahy -Lepenie vinylovej podlahy -Lepenie PVC pásov -Celoplošne lepenie koberca v pásoch - Lepenie kobercových štvorcov - Nivelizácia podlahy -Malovky,stierky,tapety

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Maliarske práce, maliar

Nízka cena1,00 €/m2
Priemerná cena1,45 €/m2
Vysoká cena2,00 €/m2

Pošlite dopyt 22732 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte maliara na maliarske práce? V tejto kategórii máme 22732 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt