Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Výroba nábytku

Nápady na nábytok z paliet

Hľadáte stolára na výrobu nábytku? V tejto kategórii máme 16 477 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Nápady na nábytok z paliet
Výroba nábytku

Nápady na nábytok z paliet

Niektoré tieto nápady vám môžu pomôžu zmeniť bežné prepravné palety na niečo mimoriadne, čo bude vo vašej domácnosti vyzerať skvele alebo bude úžasným darčekom. Paletový nábytok je momentálne veľmi štýlový a jeho výroba je jednoduchá a mimoriadne lacná.

Existuje široká škála paletových plánov, ktoré vám pomôžu vyrobiť držiak na záhradnú chladničku, štýlový bar, hojdaciu posteľ, vonkajší nábytok, záhradný nábytok, konferenčný stolík, jedálenský stôl, posteľ, komodu, policu, lavicu na víno, stojan na víno, pohovku, a dokonca aj celú hospodársku miestnosť.

Držiak na záhradnú chladničku z paliet

Do držiaka môžete, samozrejme, zabudovať akúkoľvek chladničku, len ho musíte zostaviť podľa presne podľa požadovaných rozmerov. Treba si však uvedomiť, že chladničku už nikdy nebudete môcť používať normálne, pretože pre čo najtesnejšie uchytenie bude potrebné demontovať rukoväť, pánty, prípadné kolieska a akékoľvek ďalšie veci, ktoré sa na chladničke nachádzajú a ktoré by vám mohli zavadzať. Budete musieť odstrániť a vŕtať do dvierok.

Držiak chladničky z paliet dokonca ráta i s odtokom, aby ste ho mohli vyprázdniť a vypustiť vodu z neho bez toho, aby ste museli rozoberať celú konštrukciu. K tomu môžete pridať aj ďalšie veci, ako napríklad držiak na uzáver fľaše a nastaviteľné nožičky.
Na výrobu takéhoto držiaka záhradnej chladničky sa odporúča mať k dispozícii niekoľko paliet.

Keďže laná, ktoré držia celú konštrukciu, vyžadujú na všetkých koncoch trochu miesta na upevnenie, k dispozícii musíte mať dve palety, najlepšie však tri, aby ste dosiahli ten správny rozmer. Keď už ste zmerali správnu dĺžku a všetky dosky sú na svojom mieste, jednoducho priviažte lano, konce zviažte k sebe a celú konštrukciu zaveste na určené miesto.

Paletový vonkajší terasový nábytok

Aj keď to môže vyzerať ako obrovský a možno drahý projekt, vyhotovenie tohto projektu paletového záhradného nábytku trvá asi šesť hodín a stojí okolo 50 eur.

Budete potrebovať približne 15 paliet, ktoré bude treba naskladať na seba do troch vrstiev, aby sedadlá dosiahli prijateľnú výšku a šírku. Samozrejme, je to na vás, podľa toho, aké rozmery sedenia požadujete. Dôležité je aj určiť si miesto, kam budete chcieť nábytok umiestniť, aby sa vám po skončení práce nestalo, že ho nebudete mať kam dať.

Paletový bar s vrchnou doskou

Potrebujete päť paliet, ktoré navzájom pospájate do tvaru barového pultu. Navrch dáte toľko líšt, koľko sa vám tam zmestí, aby ste vytvorili konštrukciu, na ktorú neskôr položíte barovú dosku. Môže to byť drevená, kovová, ale i betónová platňa, ktorá vám dobre poslúži na odkladanie šálok, tanierov i pohárov. Jednoducho na všetko, čo sa nájde na dobrej záhradnej párty.  

Paletový konferenčný stolík

Jeden stolík z paliet sme tu už mali, ale nezaškodí skúsiť aj iný model. Tiež má klasickú vrchnú dosku, pod ktorou na nachádza ďalšia na odkladanie kníh, časopisov, notebookov, mobilov, prípadne diaľkových ovládaní od všetkých možných domácich spotrebičov, avšak tento je mobilný. Na nohách má kolieska, a tak s ním môžete migrovať po dome, prípadne ho i vytlačiť na terasu a užívať si teplý letný deň s paletovým stolíkom, na ktorom budete mať položený drink a niečo drobné pod zub.

Paletový jedálenský stôl

Neexistuje nič jednoduchšie, ako si vyrobiť jedálenský stôl z paliet s klasickými stolovými nožičkami. Očistite, upravte paletu, namaľujte ju a primontujte na ňu nohy, ktoré ste si ešte predtým priniesli z nákupného centra alebo z obchodu predávajúceho veci pre domácich majstrov. 

Paletová posteľ

Paletová posteľ je niečo, čo zvládne aj úplný laik. Jednoducho spojíte dohromady toľko paliet, koľko potrebujete na pohodlnú širokú posteľ a prípadne na nožičky ešte umiestnite kolieska kvôli lepším a jednoduchším presunom. Položte matrace a dobrú noc. 

Polička

Úplne jednoduchá vec. Vezmite dve dosky z palety. Spojte ich k sebe tak, aby tvorili deväťdesiat stupňov. Na jednu časť upevnite vešiačiky, pripevnite na stenu a na vrchnú časť si môžete položiť menší kvet, knihu, prípadne fotorámik. 

Držiak na koše na bielizeň

Postup výroby aj výzor tohto držiaka je skoro zhodný s lavičkou na kvety, ibaže medzi vrchnou a spodnou poličkou nie je úplne voľný priestor, ale po krajoch sú umiestnené tyčky, na ktoré dokážete zavesiť koše na bielizeň. Výšku tohto držiaka si vymerajte na základe výšky a počtu košov na bielizeň, ktoré na takúto poličku plánujete zavesiť a odložiť.


 

autor: Marián

Jun 1, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 16 477 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Peto M.

Živnostník
Bratislava
5,0

Výroba nábytku

Vstavané skrine na mieru. Dvojdverové, viacdverové. Drevo-drevotrieska, sklo, zrkadlo. Vnutorné policové zostavy podľa priania zakazníka. Cena sa pohybuje cca 50%...Zobraziť viac

Vstavané skrine na mieru. Dvojdverové, viacdverové. Drevo-drevotrieska, sklo, zrkadlo. Vnutorné policové zostavy podľa priania zakazníka. Cena sa pohybuje cca 50% dodávateľov v nákupnych centrách. Jednoduché police, skrinky. Vsetky druhy dekorov. Demontaz vstavanych skrin a inych nabytkov a ich opatovna montaz na inom mieste. Opravy posuvnych systemov. Nasadzovanie vyskocenych posuvnych dveri. Montaz noveho nabytku napr. z IKEA.

#
#
#
Zadať dopyt

Ivan P.

Živnostník
Bratislava
5,0

Výroba nábytku

Rôzne opravy, vypadnuté dvierka, pánty, výmena silonu na žalúzii. Montáž nábytku, osadenie poličiek, výmena zásuvky, šnúry na žehličke, lampe,...Zobraziť viac

Rôzne opravy, vypadnuté dvierka, pánty, výmena silonu na žalúzii. Montáž nábytku, osadenie poličiek, výmena zásuvky, šnúry na žehličke, lampe, rôzne práce možné aj nemožné v domácnosti, na chalupe.Všetko sa dá opraviť, nájdem spôsob ako to ide a nie sto výhovoriek ako to nejde :-).

#
#
#
Zadať dopyt

Roman H.

Firma
Bratislava
5,0

Výroba nábytku

Poslednych 26 rokov sa venujem dizajnu, interierovym dekoraciam a vyrobe nabytku. Snazim sa pochopit a realizovat priania klientov ..Mam...Zobraziť viac

Poslednych 26 rokov sa venujem dizajnu, interierovym dekoraciam a vyrobe nabytku. Snazim sa pochopit a realizovat priania klientov ..Mam skusenosti s dizajnovym software AutCAD, PYTHA a 3D studio MAX. Nabytok vyrabame podlsa vlastnych dizajnov, ale aj na zaklade klientovych navrhov.

#
#
#
Zadať dopyt

Dušan L.

Firma
Vyšný Kazimír
5,0

Výroba nábytku

Som spoľahlivý zákazníkom vychádzam v ústrety. Ešte som nemal zákazníka ktorý by nebol spokojný či z cenou alebo kvalitou...Zobraziť viac

Som spoľahlivý zákazníkom vychádzam v ústrety. Ešte som nemal zákazníka ktorý by nebol spokojný či z cenou alebo kvalitou vykonanej práce...............

#
#
#
Zadať dopyt

Richard B.

Živnostník
Sabinov
5,0

Výroba nábytku

Ponúkam: - výroba nábytku na mieru ...Zobraziť viac

Ponúkam: - výroba nábytku na mieru - montáž drevených obkladov a podláh - výroba psích búd , latrín - výroba dekoračných predmetov do záhrad - výroba dreveńych obalov

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimír B.

Živnostník
Vlčkovce
4,9

Výroba nábytku

Som vyučený 32 ročný stolár s praxou. 17 rokov sa venujem drevu a povrchovej úprave dreva, inováciám a stále novým technológiam...Zobraziť viac

Som vyučený 32 ročný stolár s praxou. 17 rokov sa venujem drevu a povrchovej úprave dreva, inováciám a stále novým technológiam v odbore, kvalita je u mňa na prvom mieste, čo sa týka práce pre požadovaného zákazníka. Plaťte si za kvalitu, nie za rýchlo odrobenú neodbornú prácu, s ktorou nebudete časom spokojný. Preto Vám ponúkam moje služby s praxou. Prajem Vám pekný deň a budem rád ak budem môcť práve pre Vás vytvoriť niečo pekné do Vášho rodinného domu, bytu alebo do Vašej firmy.

#
#
#
Zadať dopyt

Ľudovít T.

Firma
Macov
4,9

Výroba nábytku

Dobrý deň, ponúkame výrobu kuchyne a ostatného nábytku na mieru - podľa Vašich predstáv. Súčasťou ponuky je 3D vizualizácia po...Zobraziť viac

Dobrý deň, ponúkame výrobu kuchyne a ostatného nábytku na mieru - podľa Vašich predstáv. Súčasťou ponuky je 3D vizualizácia po zameraní, dovoz aj montáž.

#
#
#
Zadať dopyt

Marian M.

Živnostník
Medzany
4,9

Výroba nábytku

Výroba nábytku na mieru. Kuchyne, vstavené skrine, všetko na mieru. Oprava starého dreveného nabytku.

#
#
#
Zadať dopyt

Matej S.

Firma
Bratislava
4,8

Výroba nábytku

Vyučený stolár s vlastnou kompletne zariadenou stolárskou dielňou so zameraním na nábytok, kuchynské linky, vstavané skrine a podobne. Momentálne je práca...Zobraziť viac

Vyučený stolár s vlastnou kompletne zariadenou stolárskou dielňou so zameraním na nábytok, kuchynské linky, vstavané skrine a podobne. Momentálne je práca s masívom v obmedzenom režime.

#
#
#
Zadať dopyt

Radoslav M.

Živnostník
Biely kostol
4,8

Výroba nábytku

Dlhé roky sa venujeme výrobe masívnych jedálenských stolov, konferenčných stolikov, masívnych kúpeľňových políc, barových pultov a iné vychytávky podľa vášho...Zobraziť viac

Dlhé roky sa venujeme výrobe masívnych jedálenských stolov, konferenčných stolikov, masívnych kúpeľňových políc, barových pultov a iné vychytávky podľa vášho želania. Máme za sebou stovky spokojných zákazníkov. Budeme radi, ak spolu vymyslíme kvalitný a zaujímavý projekt pre vaše potreby. Neváhajte sa nám ozvať. Ďakujeme.

#
#
#
Zadať dopyt

Peter Š.

Firma
Košice
4,6

Výroba nábytku

Výroba nábytku a zariadenie interiéru na mieru podľa vašich predstáv -...Zobraziť viac

Výroba nábytku a zariadenie interiéru na mieru podľa vašich predstáv - kuchyne , šatníky , vstavané skrine s posuvnými dverami , komody , postele , montáž obložkových zárubní a dverí, jedinečný exkluzívny interiérový prvok obkladové 3D dosky z masívu , proste komplet všetko pre interiér vášho bytu , domu ,kancelárie alebo obchodného priestoru. Kvalitné materiály a špičkové kovanie GRASS. Serioznosť , kvalita , profesionalita a bezkonkurenčná cena je ZARUČENÁ.

#
#
#
Zadať dopyt

Lukáš O.

Firma
Topoľčany
4,3

Výroba nábytku

Dobrý deň. Mám 26 rokov a ako stolár fungujem 3 roky. Pracoval som vo švajčiarsku a následne som pokračoval na...Zobraziť viac

Dobrý deň. Mám 26 rokov a ako stolár fungujem 3 roky. Pracoval som vo švajčiarsku a následne som pokračoval na slovensku. nemám problém so žiadnym nábytkom. V poslednej dobe však robím najviac kuchyne vstavane skrine a bary. Robím aj vyzualizacie. S cenami tiež nemal zatedy nikto problém .

#
#
#
Zadať dopyt

Igor Š.

Živnostník
Bratislava
4,1

Výroba nábytku

Dobrý deň, som vyučený stolár. Venujem sa od výroby až po samotnú montáž nábytku na mieru a aj samostatnú montáž...Zobraziť viac

Dobrý deň, som vyučený stolár. Venujem sa od výroby až po samotnú montáž nábytku na mieru a aj samostatnú montáž vami zakúpeného nábytku, montáž plávajúcej podlahy. Výroba: kancelársky nábytok, nábytok do domácnosti, nábytok do Ubytovní, nábytok do obchodných prevádzok. Montáž vaseho nábytku: kancelárie, kuchyne, drobný nábytok (garnize, poličky),postele, sedačky. Výmena pracovných dosiek, opravy/renovácie nábytku Bratislava a okolie

#
#
#
Zadať dopyt

Michal B.

Firma
Kučín
5,0

Montáž, skladanie nábytku

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o...Zobraziť viac

Robím kvalitnú prácu so zmyslom pre detail. Som vyučený stolár síce s kratšou praxou(venujem sa aj inej profesii), ale o to s väčším odhodlaním urobiť pre Vás maximum. Za svojou prácou si stojím a záruka na vykonanú prácu je u mňa samozrejmosťou. Teším sa na spoluprácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin R.

Živnostník
Trnava
5,0

Montáž, skladanie nábytku

Pomôžem s montážou nábytku, zvládam zakladne opravy v domacnosti, rad pracujem s drevom, natieranie a všetky možné práce okolo domu,...Zobraziť viac

Pomôžem s montážou nábytku, zvládam zakladne opravy v domacnosti, rad pracujem s drevom, natieranie a všetky možné práce okolo domu, či bytu. Som manuálne zručný, seriózny,férový a taký prístup vyžadujem aj ja. Mám zmysel pre dizajn, estetiku, rád tvorím nové veci zo starých. prerabam, obnovujem, recyklujem stare veci a nabytok a dávam druhu šancu...

#
#
#
Zadať dopyt

Pavol J.

Firma
Trnovec nad Váhom
5,0

Zámočník

Zákazková výroba šitá na mieru kazdého zákazníka, zámočnícke práce, kovovýroba, ploty, brány, zábradlia, schody, kované, nerezové a hliníkové.

#
#
#
Zadať dopyt

Ján S.

Živnostník
Voderady
4,9

Hodinový manžel

Šikovné ruky pre vašu domácnosť, firmu, kanceláriu a záhradku. Spoľahlivosť, férovosť a vždy načas s dobrou náladou.

#
#
#
Zadať dopyt

T P.

Živnostník
Bratislava
4,9

Upratovanie

Som cielavedomy, spolahlivy a mam chut pracova, Sluzby Komplet upratovanie bytu, domu, chaty, kancelarie, profesionalne umytie okien, tepovanie a ine. Mam rad...Zobraziť viac

Som cielavedomy, spolahlivy a mam chut pracova, Sluzby Komplet upratovanie bytu, domu, chaty, kancelarie, profesionalne umytie okien, tepovanie a ine. Mam rad cistotu, poriadok a veci na svojom mieste. Mam rad sport, otuzovanie, psy🙂 Nebojim sa roboty a vzdy sa vieme dohodnut na cene.

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

D K.

Živnostník
Bratislava
4,9

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Hodinový Manžel aj čiastočné či celkové rekonštrukcie , opravy , zhotovenia montáže a poradenský servis takmer všetkých stavebných činnosti...Zobraziť viac

Hodinový Manžel aj čiastočné či celkové rekonštrukcie , opravy , zhotovenia montáže a poradenský servis takmer všetkých stavebných činnosti vrátane inštalačných . V domoch , bytoch , kanceláriách a firmách . S profesionálnym prístupom . Na základe dlhoročných zahraničných skúsenosti., ktoré chcem využit aj na Slovenskom trhu prace . Ako to má byť ! Heslom ,, Náš zákazník , náš pán ! "

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Výroba nábytku

Nízka cena100,00 €/bm
Priemerná cena127,00 €/bm
Vysoká cena150,00 €/bm

Pošlite dopyt 16477 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte stolára na výrobu nábytku? V tejto kategórii máme 16 477 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt