Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Pokládka dlažby

Návod na pokládku dlažby bez problémov

Hľadáte obkladača na pokládku dlažby? V tejto kategórii máme 22 258 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Návod na pokládku dlažby bez problémov
Pokládka dlažby

Návod na pokládku dlažby bez problémov

Pokládka dlažby nie je činnosťou, do ktorej sa môže pustiť hocikto bez prípravy. Aj tí, ktorí tieto práce vykonávajú profesionálne, musia byť skutočne precízni, aby dosiahli dokonalý vzhľad pokládky. Ak však nieste profesionálom, no napriek tomu ste si otvorili tento článok, ste tu správne. V tomto článku vám totiž priblížime základné, dôležité informácie, predchádzajúce prípravu pokládky, spolu s vhodnými radami a jednoduchým návodom o tom, ako na skvelú pokládku. Tak hor sa na to. 

Na čo myslieť pred pokladaním dlažby 

Príprava 

Ako prvé spomenieme prípravu pred prácou. Tá by sa mala zahŕňať dva zásadné kroky. Prvým je rozumné plánovanie vopred, čo znamená, premyslieť si všetky detaily vašej pokládky ešte predtým, ako sa pustíte do práce. Každá chybička môže mať zlý vplyv na finálne dielo, preto si naštudujte celú problematiku.

Zistite, či je vami vybraná dlažba vhodná pre aplikáciu do konkrétneho priestoru. Skontrolujte, či pre Váš priestor budete potrebovať napríklad vode odolnú dlažbu, pretože k tomu musíte prispôsobiť kúpu správneho lepidla a škárovacej hmoty. Nehrňte sa rýchlo do práce, premyslite si, ako budete dlažbu ukladať, kde začnete a aký smer pokladania zvolíte. Buďte rozvážny a každý krok si dvakrát potvrďte. 

Po naštudovaní celej problematiky a vytvorení plánu, by mal nasledovať Váš druhý krok. A to zamerať sa na prípravu podkladu, pretože ten zaisťuje rovnomerné a kvalitné položenie dlažby. Akýkoľvek povrch musí byť pred pokladaním dlažby úplne vyčistený. To znamená, zbaviť sa prachu, olejovitých dekontaminovaných povrchov, povrch zbaviť všetkých nečistôt a vytrieť ho vlhkou handrou. Okrem čistoty je dôležité zaistiť rovnosť povrchu bez prasklín. Následne povrch podľa jeho typu ošetriť. 

Aký materiál a náradie budete potrebovať

Zoznam potrebného materiálu

•    Dlaždice 

Hlavným materiálom, ktorý pri práci budete potrebovať a zároveň to, čo je základom tohto článku je dlažba. Dlaždice sa podľa istých kritérií rozdeľujú na interiérové, exteriérové, dlaždice na stenu alebo na podlahu.  Okrem tejto klasifikácie sa dodatočne stanovujú podľa rozmerov, odolnosti voči fyzikálnym vplyvom a podľa ich chemických vlastností. A samozrejme aj podľa dizajnu a  vášho vkusu. 

•    Nivelačná hmota

V sekcii ´Na čo myslieť pred pokladaním dlažby´ sa spomína dôležitosť čistoty povrchu, s ktorým pracujete, rovnako ako jeho rovnosť. Pokladanie dlažby na krivý povrch môže vo finále spôsobovať praskanie a lámanie dlaždíc. Ideálnym riešením tohto problému je použitie nivelačnej stierky, ktorá vyrovná drobné aj väčšie nerovnosti plochy. Pri veľmi veľkých odchýlkach však odporúčame vyrovnať povrch vrstvou nového betónu. 

•    Penetračný náter 

Penetračný náter využijete na ošetrenie povrchu a zvýšenie jeho priľnavosti. Typ náteru, ktorým povrch pred pokládkou ošetríte závisí od druhu podkladu. Cementové stierky, vápenaté stierky či sadrokartón pripravíte penetračným náterom. Pri hladkých podkladoch, akými sú napríklad betón môžete využiť na ošetrenie adhézny náter. 

•    Lepidlo na dlaždice

Na pripravený povrch po etapách nanášate lepidlo, ktoré upevní dlaždicu na určené miesto. Príprava lepidla na použitie sa líši podľa vybraného druhu. Niektoré lepidlá sú pripravené na priame nanášanie, iné je potrebné premiešať s vodou pomocou vŕtačky s miešacím nadstavcom. Rozdiel je takisto medzi lepidlami používanými na exteriérové a interiérové povrchy. 

•    Vymedzovacie krížiky / kliny

Pomocou vymedzovacích krížikov viete udržiavať súmerné rozmiestnení jednotlivých dlaždíc. Krížiky jednoducho umiestňujete medzi dlaždice pre správne odstupy a pred škárovaním z vložených miest odstraňujete. 

•    Škárovacia malta

Keďže nechcete, aby sa vám medzi položenými dlaždicami tvorila pohyblivosť či pnutie, medzery medzi jednotlivými dlaždicami sa vypĺňajú škárovacou maltou. Dôležité je vhodne prispôsobiť typ škárovacej malty k použitému náteru a lepidlu.

Ďaľšie potrebné materiály

Tesnenie, silikón, maliarska páska

Zoznam potrebného náradia 

 • Rezačka / kliešte 
 • Gumová stierka
 • Štetec / valček
 • Vŕtačka s miešacím nadstavcom
 • Gumové kladivko 
 • Murárska lyžica
 • Zúbková špachtľa
 • Vodováha
 • Hladítko na škáry

Typy dlažieb pre jednotlivé povrchy

Je veľmi dôležité, aby ste si vybrali správny typ dlaždíc s vhodnými vlastnosťami pre zadaný účel použitia. Pri výbere zohrávajú zásadnú rolu rozličné faktory. Jedným z nich je miesto umiestnenia dlaždíc. To znamená, že váš výber dlažby by mal vychádzať z vedomosti, či budú dlaždice umiestnené vo vnútornom priestranstve, von, aj to či budú použité ako podlahový povrch, alebo nalepené na stene.

Ďalší faktor je typ povrchu, na ktorý budú dlaždice lepené – idete lepiť dlažbu na existujúcu dlažbu? Budete pokladať dlažbu na betónový povrch, na omietku či tehlový podklad? Typ povrchu, spolu s jeho únosnosťou je zásadným faktorom. Do tretice netreba zabúdať na zaťaženie miesta, na ktoré dlaždice vyberáte, pretože je rozdielom či budú vybrané dlaždice použité v kúpeľni, alebo v priemyselných priestoroch. A našimi radami nekončíme, posledným faktorom, s ktorým by ste pri výbere dlaždíc mali rátať je spôsob, akým budete dlaždice pokladať. Budete dlažbu pokladať do cementovej malty, alebo ju lepiť na tenkú vrstvu. Snažte sa pri výbere zohľadniť všetky tieto faktory. 

V našom článku sa Vám to pokúsime zjednodušiť a priblížiť, ako sa podľa vlastností dlažieb na jednotlivé účely, delia dlaždice na použitie pre jednotlivé povrchy:

 • Trieda 0 – dlaždice vhodné na povrchy s veľmi nízkym zaťažením, ako sú obklady stien. 
 • Trieda 1 – dlaždice vhodné na nízko zaťažený povrch, v ktorom sa nenachádzajú veľké nečistoty ako sú podlahové krytiny, napríklad v kúpeľni, sprchovom kúte, spálni.
 • Trieda 2 – dlaždice vhodné pre podlahové krytiny v priestoroch so stredne nízkym zaťažením a nízkym znečistením, to znamená, že na podlahovú krytinu sa bežne nestúpa obuvou. Využiteľné sú pre priestory ako obývacia izba, hotelová izba či spálňa.
 • Trieda 3 – dlaždice vhodné pre podlahové krytiny s vyšším zaťažením. Vhodné pre priestory, v ktorých sa frekventovanejšie chodí v obuvi  a objavujú sa mierne známky znečistenia. Medzi takéto povrchy patrí podlahová krytina v kuchyni, v kanceláriách, v predsieňach, sú to taktiež terasy, balkóny či lodžie. 
 • Trieda 4 – dlaždice pre povrchy s vysokým zaťažením a takisto vyšším znečistením, ktoré môže nepriaznivo vplývať na znehodnotenie povrchu dlaždíc. Medzi takéto podlahové krytiny patria napríklad vstupné haly hotelov alebo vchody. 
 • Trieda 5 – dlaždice určené pre podlahové krytiny s veľmi vysokým zaťažením. Medzi ne patria povrchy nákupných centier a obchodov, reštaurácie, školy alebo priemyselné haly. 

Návod na pokládku dlažby 

1.    Vyrovnanie povrchu 

Medzi prípravné práce podkadu patrí jeho vyrovnanie. Keďže chcete predísť neskorším poškodeniam dlaždíc, je dôležité klásť ich iba na rovný povrch bez prasklín a nečistôt. Nerovný povrch napravíte pomocou nivelačnej hmoty. 

2.    Ošetrenie penetráciou

Účelom ošetrenia penetráciou je zregulovať nasiakavosť podkladu. Odstránenie nasiakavosti zaistí skvelé spojenie lepidla a dlaždíc s podkladom. Penetráciu rozotierate pomocou štetca, gumovej stierky alebo valčeka. Po natretí musí plocha schnúť po dobu 24-48h. 

3.    Plán pokladania dlažby

Pred pokládkou si skontrolujte či farebné odtiene dlaždíc sedia s údajmi výrobcu. Čo sa týka spôsobu kladenia dlaždíc, neexistuje fixná metóda, ktorá je tou najsprávnejšou. My Vám však poradíme, ako dosiahnuť čo najlepší výsledok.
Na dosiahnutie čo najlepšieho výsledku si potrebujete zmerať povrch pokládky a zistiť aké množstvo dlaždíc budete potrebovať. Do nákupu zahrňte aj rezervu, pretože musíte počítať s odpadom, alebo neskoršími mechanickými poškodeniami. 

Podkladanie do pravého uhla

Pri tomto type pokládky začnite s ukladaním dlaždíc v strede miestnosti podľa tesárskej šnúry napnutej uprostred miestnosti rovnobežne s bočnými stenami. Pri ukladaní dlažby postupujete podľa škár dlaždíc. 

Pokladanie diagonálne

Pri tomto type pokládky si najskôr určíte pozdĺžnu a priečnu os v miestnosti. Takýmto spôsobom si vyznačíte svoj 45° uhol. Dlaždice kladiete rovno podľa vyznačeného uhlu a diagonálne podľa pozdĺžnej a priečnej osi. 

4.    Lepenie dlaždíc 

Lepidlo si pripravíte miešaním vody a materiálu pomocou vŕtačky s miešacím nadstavcom. Vytvorenú homogénnu hmotu nanášate pomocou ozubeného hladítka na povrch, ktorý dokážete spracovať. 

5.    Pokládka dlaždíc

Dlaždice pokladáte miernym vtláčaním na lepidlový povrch a následným jemným poklepaním po dlaždici gumovým kladivkom tak, aby sa dlaždica nezasunula až na podklad. Medzi jednotlivým umiestňovaním dlaždíc zanechávate škárový priestor. Na dodržiavanie škárových rozostupov slúžia vymedzovacie krížiky. 

Pri pokládke dôjdete aj k miestam, v ktorých musia byť dlaždice zrezané. Na tento úkon môžete použiť rezačku alebo kliešte. 

Snažte sa postupovať pokladaním dvoch radov, skontrolovaním rovnosti dlaždíc, ďalším nanesením lepidla a pokračovaním pokládky.

6.    Škárovanie 

Takmer finálny bod pokládky je škárovanie, s ktorým môžete začať po tom, čo lepidlo vytvrdne. Škárovaciu hmotu rozotierate po vytvorenej dlažbe a gumovou stierkou zapĺňate škáry medzi dlaždicami, poprípade ňou odstraňujete prebytočné množstvo škárovacej hmoty. Následne zvyšky hmoty očistíte z dlaždíc navlhčenou špongiou a po zaschnutí podlahu namočenou špongiou pretriete ešte raz. 

7.    Silikónovanie 

Posledným bodom pokládky je vyplnenie zvislých škár v rohoch pomocou sanitárneho silikónu. 

 

autor: Lukáš

Apr 27, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 22 258 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Karol J.

Živnostník
Košice
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Zdravím, mám 31 rokov a ponúkam rôzne stavebné práce. Omietky,sieťky, práca so sadrokartonom, znížené stropy, podlahy, obklad dlažba kúpeľňa wc,...Zobraziť viac

Zdravím, mám 31 rokov a ponúkam rôzne stavebné práce. Omietky,sieťky, práca so sadrokartonom, znížené stropy, podlahy, obklad dlažba kúpeľňa wc, a mnoho ďalšieho. V prípade ak by ste mali záujem po telefonickom alebo mailovom dohovore viem prísť pozrieť vami zadanú prácu, pripraviť zdarma cenovú ponuku.

#
#
#
Zadať dopyt

Patrik P.

Živnostník
Šaľa
5,0

Tesár

Ponúkame výrobu drevostavieb na mieru,altánky, pergoly,prístrešky,strechy,krovy. Cenovu ponuku vam vypocitame na mieru. Prístrešky na kľúč, nemusíte sa o nič starať, všetko...Zobraziť viac

Ponúkame výrobu drevostavieb na mieru,altánky, pergoly,prístrešky,strechy,krovy. Cenovu ponuku vam vypocitame na mieru. Prístrešky na kľúč, nemusíte sa o nič starať, všetko vybavíme za Vás

#
#
#
Zadať dopyt

Jan S.

Firma
Košice
5,0

Murárske práce, murár

Mam vyse 15 rokou prax v vstavebnictve, zaoberam sa vecsinou pracev interiery, pracujeme v dvojici, nasim cielom je splnit zakazku...Zobraziť viac

Mam vyse 15 rokou prax v vstavebnictve, zaoberam sa vecsinou pracev interiery, pracujeme v dvojici, nasim cielom je splnit zakazku zakaznikom co najlepsie a kvalitne

#
#
#
Zadať dopyt

Erik B.

Firma
Banská Štiavnica
5,0

Murárske práce, murár

Dobrý deň, sme stavebná spoločnosť ktorý poskytuje vysokú kvalitu a prevedenie svojich služieb. Robíme stavebné práce od vonkajšku po interiér....Zobraziť viac

Dobrý deň, sme stavebná spoločnosť ktorý poskytuje vysokú kvalitu a prevedenie svojich služieb. Robíme stavebné práce od vonkajšku po interiér. Pre bližšie informácie bud na webe alebo telefonicky. Tešíme sa na vás kontakt

#
#
#
Zadať dopyt

Ján B.

Firma
Kežmarok
5,0

Murárske práce, murár

Sme partia stavbárov. Realizujeme hrubé stavby, vonkajšie dokončovacie (ploty, zámkové dlažby, obrubníky) a vnútorné dokončovacie práce (sadrokartón, oblady, maľovanie, stierkovanie)

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir G.

Živnostník
Prešov
5,0

Stavba plotu

Zdravim som všestranný murár obkladac a spaľovacie práce betonas zámkovej dlažby atď vaša spokojnosť robievala som aj v zahraničí so...Zobraziť viac

Zdravim som všestranný murár obkladac a spaľovacie práce betonas zámkovej dlažby atď vaša spokojnosť robievala som aj v zahraničí so z Prešova mám aj vlastné náradie

#
#
#
Zadať dopyt

Milan D.

Firma
Šaštín - Stráže
5,0

Zámková dlažba

Som živnostník robím všetky murarske práce vykopové práce buracie zamkove dlažby úprava terénov upratovacie práce aj maliarske mám...Zobraziť viac

Som živnostník robím všetky murarske práce vykopové práce buracie zamkove dlažby úprava terénov upratovacie práce aj maliarske mám partiu je nas 5 robíme za dobré ceny určite sa dohodneme

#
#
#
Zadať dopyt

Rastislav B.

Živnostník
Hrabovčík
5,0

Dlažba na terasu

Poradíme a urobíme podľa vašich predstav, cenová ponuka zdarma celé východne Slovensko, čistota a kvalita je pre nás prvoradá Pre našich...Zobraziť viac

Poradíme a urobíme podľa vašich predstav, cenová ponuka zdarma celé východne Slovensko, čistota a kvalita je pre nás prvoradá Pre našich zákazníkov chceme len to najlepšie

#
#
#
Zadať dopyt

Alexandra P.

Živnostník
Bratislava
5,0

Maliarske práce, maliar

Radi Vám pomôžeme v realizácií Vašich projektov v priestore, od A po Z, všetky práce realizujeme k Vašej spokojnosti z...Zobraziť viac

Radi Vám pomôžeme v realizácií Vašich projektov v priestore, od A po Z, všetky práce realizujeme k Vašej spokojnosti z úplným a dôkladným vysvetlením pracovnych postup,použitých materiálov a výslednej cenovej kalkulácie🌐

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš H.

Živnostník
Skalica
4,9

Hodinový manžel

Mám 10r skúsenosti s prácou na stavbách. Som vyučený elektrotechnik. Mám paragraf 23- Elektrotechnik na riadenie činnosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

Tibor P.

Živnostník
Kolta
4,9

Murárske práce, murár

Pracujem v zahraničí ponukam aj prace na slovensku vieme split každé vase źelanie Pobpripade nás mozete kontaktovať nieje projekt ktorý by...Zobraziť viac

Pracujem v zahraničí ponukam aj prace na slovensku vieme split každé vase źelanie Pobpripade nás mozete kontaktovať nieje projekt ktorý by sa nedal realizovat

#
#
#
Zadať dopyt

Peter M.

Firma
Banská Bystrica
4,9

Murárske práce, murár

Som stavebný technik,20 ročná skúsenosť. Stavby na kľúč, hrubé stavby,práca s drevom ,krovy, altánky, drevené prístrešky pre autá, zemné a...Zobraziť viac

Som stavebný technik,20 ročná skúsenosť. Stavby na kľúč, hrubé stavby,práca s drevom ,krovy, altánky, drevené prístrešky pre autá, zemné a výkopové práce, zámkove dlažby, Stavby z liateho betónu, oporné múry.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin T.

Firma
Lužianky
4,9

Zateplenie, izolácia

Sme firma z Nitry ktorá sa zaoberá stavebnými prácami od roku 1997. Vykonávame zateplenie budov, rekonštrukcie bytových priestorov, sadrokartonárske práce,...Zobraziť viac

Sme firma z Nitry ktorá sa zaoberá stavebnými prácami od roku 1997. Vykonávame zateplenie budov, rekonštrukcie bytových priestorov, sadrokartonárske práce, obklady, dlažby veľa iných stavebných prác. Roky praxe nás naučili lojálnemu prístupu k zákazníkovi a kvalitne odvedenej práce a preto nás neváhajte kontaktovať a nechať si vypracovať nezáveznú cenovú ponuku. Ak potrebujete poradiť, ponúkame naše dlhoročné skúsenosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimir D.

Živnostník
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Maliar,restaurator,malovanie na bielo farebne,benatsky stuk,malba interierov kreativna omietka,stierkovanie,tapetovanie

#
#
#
Zadať dopyt

Tamara H.

Firma
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je...Zobraziť viac

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je kvalitná práca, aby naši zákazníci dostali službu čo najskôr a za prijateľnú cenu. Našim cieľom je spokojný zákazník !!! Vaša spokojnosť je na našom prvom mieste !!! Tešíme sa na spoluprácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Ján K.

Živnostník
Malacky
4,8

Klampiar, strechár

stavebné práce exteriér aj interiér. Zamkova dlažba Altánky Záhradné domčeky Strechy Terasy Ploty Orezavanie stromov Asvaltovanie Malovanie

#
#
#
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,8

Murárske práce, murár

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás...Zobraziť viac

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

#
#
#
Zadať dopyt

Martin V.

Firma
Prešov
4,8

Pokládka dlažby a obkladov

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na...Zobraziť viac

Dobrý den prajem, Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov. Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom. Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh.... Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753 Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Pokládka dlažby

Nízka cena11,00 €/m2
Priemerná cena15,02 €/m2
Vysoká cena20,00 €/m2

Pošlite dopyt 22258 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte obkladača na pokládku dlažby? V tejto kategórii máme 22 258 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt