Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Interiérový dizajn

Prečo sa pri zariaďovaní obrátiť na interiérového dizajnéra?

Hľadáte dizajnéra na interierový dizajn a návrh interiéru? V tejto kategórii máme 12 977 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Prečo sa pri zariaďovaní obrátiť na interiérového dizajnéra?
Interiérový dizajn

Prečo sa pri zariaďovaní obrátiť na interiérového dizajnéra?

Ak aj vy bezradne tápate v množstve doplnkov a kusoch nábytku a ich rozmiestnení, inšpiráciou a praktickým pomocníkom by pre vás mohol byť interiérový dizajnér. V opačnom prípade by sa mohlo stať, že by ste sa pri zariaďovaní domácnosti mohli dopustiť niekoľko chýb, ktoré by kvalite vášho bývania veru nepridali. Chcete predsa, aby vaša domácnosť, ktorú si teraz zariaďujete, bola funkčná a pekná aj po niekoľko ďalších rokov, no nie? 

Keď nakupujú oči

Poznáte to mnohí – prídete do obchodu s nábytkom a dekoráciami a jednoducho neodoláte. Už vidíte svoj dom a byt, zariadený krásnou komodou a všakovakými doplnkami, ktoré ste nakúpili a nebolo ich málo. Ešte predtým si však treba položiť zásadnú otázku – hodia sa všetky tieto kusy nábytku a doplnky do vášho bytu či domu? Budete mať pre ne vhodné miesto?

Preto by ste si mali každý nákup dôkladne naplánovať alebo sa obrátiť na profesionálneho interiérového dizajnéra. Nielen, že vám ešte pred nákupom pomôže s vizualizáciou interiéru, ktorá poslúži ako ukážka toho, čo sa dokonale hodí do vašich priestorov tak, aby interiér nepôsobil chladno, no zároveň ani zbytočne prekombinovane. Inak sa môže stať, že vašu zbierku doplnkov budete roky len odkladať v krabiciach, pretože pre ne jednoducho nenájdete vhodnejšie miesto. 

Nevhodné rozmery nábytku

Zdá sa vám na fotkách v katalógu alebo naživo v predajni tá krásna sedačka menšia, než je v skutočnosti? Môže to byť aj tým, že je vystavená vo veľkom priestore. Veľkou chybou pri zariaďovaní je tiež nerešpektovanie rozmerov nábytku alebo zlý odtieň nábytku. Nezabúdajte, že príliš tmavý a robustný nábytok malé miestnosti opticky zmenšuje.

Odmerajte si, aké rozmery pohovky alebo postele si môžete do vašich priestorov dovoliť. Nezabúdajte ani na rozkladaciu časť, či otváranie dvierok na skrinkách a podobne. Každý interiérový dizajnér ráta s každým kúskom a rozmerom nábytku, v závislosti od rozmerov vášho priestoru.

Na počítačovej vizualizácii vám načrtne, ako si môžete svoj domov zariadiť pekným kúskom, ktorý vám nezaberie veľa miesta, no zároveň je pekný, nadčasový a praktický. Rovnako vám ukáže, ako zo zdanlivo malých priestorov jednoducho vyčarovať krásny otvorený priestor, alebo naopak, ako jednoducho predeliť jednotlivé časti vášho domu či bytu bez toho, aby sa muselo búrať či stavať.  

Umiestnenie kuchynských spotrebičov

Každá kuchyňa by mala byť praktická a bezpečná zároveň. Ak máte deti, o to viac. Nezabudnite spotrebiče umiestniť tak, aby na ne nemali vaše ratolesti dosah, najlepšie ich položiť na pracovnú dosku alebo zabudovať do kuchynskej linky tak, aby ich spodná časť bola vo výške pracovnej dosky.

Chcete doma veľkú americkú chladničku? Keďže tento spotrebič sa otvára viac, ako klasická chladnička (pravý uhol), nemôžete ju postaviť vedľa steny alebo v jednej rovine s kuchynskou linkou, keďže ju budete otvárať z oboch strán.

Toto sú len niekoľké z chýb, ktorých sa môžete pri zariaďovaní kuchyne dopustiť. Preto je základom dobrý návrh a pomoc od interiérového dizajnéra, ktorý vám pomôže zariadiť váš priestor tak, ako by vám to možno predtým ani nenapadlo.

Ak chcete samé uzavreté skrinky do malej kuchyne, interiérový dizajnér vám môže poradiť, aby ste niektoré z nich vymenili za otvorené police či regále, ktoré takto prevzdušnia váš interiér a váš domov tak získa opäť iný šmrnc. 

Rady a tipy interiérových dizajnérov

Prirodzené svetlo hrá v našich životoch aj domácnostiach veľkú rolu. Aj preto je súčasným trendom mať čo najviac okien a presklených plôch. Tie však vedia skomplikovať napríklad zariaďovanie obývačky – oproti televízoru by ste nemali mať okno, z ktorého by vám naň dopadalo svetlo a vy by ste si museli tieniť vždy, keď by ste televízor chceli cez deň pozerať.

Rovnako je to aj s počítačom v pracovni. Dobrý interiérový dizajnér pracuje so všetkými aspektami, ktoré váš priestor ponúka a snaží sa z nich vyťažiť čo najviac. Nezabúda pritom ani na dobré osvetlenie dôležitých miest, ako je pracovná doska, jedálenský stôl, pracovný kútik alebo rozmerný šatník.

Premyslené detaily tvoria celok a treba mať na pamäti, že do interiéru neinvestuje len pár stoviek, ale niekoľko tisíc. Interiér by mal preto byť navrhnutý nadčasovo a tak, aby sme sa v ňom cítili komfortne i za pár rokov. S tým vám ľahko môže poradiť profesionálny interiérový dizajnér, s ktorým bude zariaďovanie vašej domácnosti radostné, zábavné a kreatívne zároveň. 

Nechajte si poradiť od nášho overeného odborníka zo spoločnosti Dekoroom

Aké sú hlavné výhody online interiérového dizajn? 

Hlavnou výhodou online interiérového dizajnu je, že svojho dizajnéra môžete kontaktovať z akéhokoľvek miesta, jedinou podmienkou je, že máte internet. Nezáleží, či ste práve uspali dieťa, máte obedňajšiu pauzu v práci alebo ste na chate, nemusíte sa nikam presúvať a ušetríte kopec času. 

Čo je najdôležitejšie premyslieť si, ak riešime online interiérový návrh? 

Najdôležitejšie je mať pripravených zopár podkladov, ktoré nám pomôžu predstaviť si riešený priestor. Ideálne zameranie a zopár fotografií, video miestnosti býva tiež veľmi nápomocné. Všetko ostatné si vieme spolu s klientom krok po kroku ujasniť počas procesu navrhovania. I keď na začiatku nemá jasnú predstavu o budúcom vzhľade miestnosti, postupne sa veci vyjasnia a dopracujeme sa k návrhu, s ktorým je spokojný.

Čo znamená staging a pre koho môže byť zaujímavý?

Home staging je profesionálna úprava miestností v byte alebo celých nehnuteľností, väčšinou zameraná na podporu predaja. Táto úprava zahŕňa cielené použitie nábytku, farieb, svetla, dizajnu stien a podlahy. Staging sa môže používať napríklad aj na účely profesionálnych fotografií alebo filmovnia daného priestoru.  

Spoločnosť Dekoroom - špecialisti na služby pre štandardný, online aj komerčný interiérový dizajn 

autor: Lucia

Oct 24, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 16 161 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

I S.

Firma
Trenčín
5,0

Interiérový dizajn

Poskytovanie služieb v oblasti interiérového dizajnu, dizajnu a výroby nábytku na mieru, ako i technickej prípravy projektov.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Jana D.

Živnostník
Žarnovica
5,0

Interiérový dizajn

Artist and architect. Professional interior design practice since 2016. I offer full package of services, including architectural and interior modelling, visualisations, drawings, projects for building permission, as well as creating artistic decorations, painting, lighting, wall hangings etc. I enjoy all kind of unsual and challeging solutions for architecture!

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Štefan P.

Firma
Hurbanovo
5,0

Interiérový dizajn

Mám ukončenú spš stavebnú- odbor pozemné stavby.Fotorealistická 3D vizualizácia je pre Vás najlepším riešením, ak chcete Váš budúci domov vidieť pred samotnou realizáciou. Získate odpovede na Vaše pochybnosti o správnosti kombinácií obkladov a dlažieb, umiestnenia a dispozície kuchynskej linky, nábytku a dekorácií. Uvidíte to, čo je najdôležitejšie, UVIDÍTE KONCEPT VÁŠHO BUDÚCEHO BÝVANIA. Fotorealistické 3D vizualizácie Vám vypracujem profesionálne a v najkratšom možnom čase.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Gerhard L.

Firma
Bratislava
4,9

Interiérový dizajn

Projekty rodinných domov | inžinierska a manažérska činnosť | Rakúsko & Slovensko Architektonické štúdie ✓ Projekt na stavebné povolenie ✓ Realizačné projekty a detaily ✓ Vizualizácie interiérov a exteriérov ✓ Zabezpečenie projekt. dokument. profesii ✓ Komunikácia s príslušnými úradmi ✓

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Timea F.

Firma
Košice
4,9

Interiérový dizajn

Vypracovanie 3D vizualizácií interiérov- bytov, rodinných domov, kancelárskych priestorov, reštaurácií, 3D vizualizácia určená na prezentáciu bytu na podporu predaja alebo prezentácie výrobku, nábytku. Vypracujem Vám návrh na mieru podľa Vašich predstáv. Pomocou 3D grafického programu vytvorím 3D objekty, materiály, textúry, potom nasleduje osvetlenie scény. Následne sa vytvoria fotorealistické zábery pomocou renderovania- čiže tvorba obrazu. Doba dodania: 1-2 týždne, od dodania všetkých podkladov, od potvrdenia začatia prác a uhradenia zálohovej faktúry. Projekty posudzujeme individuálne podľa náročnosti zadania.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Anastasiia D.

Firma
Bratislava
4,9

Interiérový dizajn

Som interiérový dizajnér. Viem, ako urobiť nielen krásny dizajn, ale aj tak, aby bol pohodlný. Ak chcete vidieť viac mojich prác, navštívte moje portfólio:http://.... Aj z tej najmenšej miestnosti môžem vytvoriť nezabudnuteľný priestor.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Viktória K.

Firma
Košice
4,8

Interiérový dizajn

Som Viktória Kováčová - vyštudovaná dizajnérka s vášňou pre navrhovanie interiérov a interiérový dizajn. Po 10 ročných skúsenostiach v rôznych interiérových, či kuchynských štúdiách a obchodoch s nábytkom som prešla na vlastnú cestu a venujem sa interiérovému dizajnu, 3D modelovaniu a tvorbe vizualizácií. Popri interiérových návrhoch vytváram aj realizácie, na ktorých spolupracujem s tímom profesistov, prípadne aj ďaľších dizajnérov. Mojím hlavným cieľom pri vytváraní dizajnu interiéru je funkčnosť priestoru, využitie každého centimetra s dôrazom na jednoduchosť, estetiku a štýl... Navrhujem interiéry pre Vás, na základe Vašich požiadaviek s cieľom splniť Vaše predstavy a očakávania. Jedinečnosť každého klienta či zadania podporím individuálnym prístupom. Na priestor sa snažím pozerať ako na celok, ktorý zaplním originálnými a funkčnými riešeniami na mieru. Zakladám si na vytvorení domova pre Vás, aby ste sa tam cítili skvelo. Teším sa na nové výzvy v nových zadaniach bytov, domov a rekonštrukciách...

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Slavomír Š.

Živnostník
Košice
5,0

Výrub stromu

Pekný deň, poskytujem rôzne služby. V prípade záujmu stačí napísať a dohodneme sa na podmienkach. Problemom niesú ani väčšie projekty alebo vzdialenosť nakoľko zákazky beriem nielen na slovensku ale aj mimo SR.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Roman H.

Firma
Bratislava
5,0

Nábytok

Poslednych 26 rokov sa venujem dizajnu, interierovym dekoraciam a vyrobe nabytku. Snazim sa pochopit a realizovat priania klientov ..Mam skusenosti s dizajnovym software AutCAD, PYTHA a 3D studio MAX. Nabytok vyrabame podlsa vlastnych dizajnov, ale aj na zaklade klientovych navrhov.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Matúš K.

Firma
Malachov
4,8

Murárske práce

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako vieme. -Inžinierska činnosť -Projekčná činnosť - Stavebné práce - Dokončovacie práce Neváhajte nás osloviť. S pozdravom

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Branislav H.

Firma
Bratislava
4,7

Obklady, dlažby

Viac ako 20 rocne skusenosti s rekonstrukciami a upravou interierov a exterierov Kreativny pristup Kvalita

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,7

Rekonštrukcia bytu

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Lukáš V.

Firma
Galanta
4,6

Murárske práce

sme partia skusenich viucenich murarov , obkladacou venujeme.sa vistavbe ale aj kompletnim.rekonstrukciam bytov , domou , dokoncenie holodomou a holo bytov

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Matúš C.

Firma
Holice
4,5

Maliar, Maliarske práce

Dobrý deň, volám sa Matúš Csölle, zaoberám sa s prerábkami a s komplexnými stavebnými prácami. Robíme maliarské, aj murárske, aj izolatérske, aj montérské a aj podlaharské práce. Žiadna práca pre mňa nie je príliš veľká ani malá. Mám 7 ročnú skúsenosť. V prípade záujmu ma kontaktujte telefonicky. Ďakujem!

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Robo H.

Firma
Bratislava
4,5

Vodár

Realizujem vodoinštalačne prace a kurenarske prace, vymena radiatorov, vymena baterii, rozvodov vody a odpadu, montaz kotla montaz podlahoveho kurenia, podomietkovych systemov, prerabky kupelni

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Ivan P.

Firma
Banská Bystrica
4,5

Maliar, Maliarske práce

Mladý šikovný stavbár mám skúsenosti z viac odborov. Ale hlavne Maľovanie, tapetovanie, ( školenia HELA) zateplenia fasád, striech, práca s sadrokartónom ( certifikát od isoveru a rigips) drobné úpravy elektriny (paragraf 21) kompletné prerábky jadier bytov a domov. Obkladanie keramické obklady, laminátový obklad, pokládka zámkovej dlažby. A mnoho iného, žiadna stavebná práca nie je pre nás problém. Máme za sebou viac ako 60 projektov.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

T S.

Firma
Trnava
4,2

Rekonštrukcia bytu

Kompletné extrierové a interiérové práce, obklady, dlažby, ploty, zateplenie fasády, malé stavby, malovky, prerábky bytov, vizualizácie, elektrika a pod.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Interiérový dizajn

Nižšia cena16,00 €/m2
Priemerná cena30,20 €/m2
Vyššia cena50,00 €/m2

Pošlite dopyt 16161 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte dizajnéra na interierový dizajn a návrh interiéru? V tejto kategórii máme 12 977 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt