Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Rekonštrukcia domu

Rekonštrukcia rodinného domu – takto sa vyhnete problémom

Hľadáte staviteľa na rekonštrukciu domu? V tejto kategórii máme 22 502 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Rekonštrukcia rodinného domu – takto sa vyhnete problémom
Rekonštrukcia domu

Rekonštrukcia rodinného domu – takto sa vyhnete problémom

Podobne, ako stavba domu, aj jeho rekonštrukcia si vyžaduje dôsledné premyslenie a plánovanie. Zbúranie priečok a otvorenie priestoru môže vyzerať lákavo, no čo ak táto priečka mala nosnú funkciu? A to nie je jediný problém, ktorý môže pri rekonštrukcii nastať. Predtým, ako sa pustíte do rekonštrukcie, si najskôr ujasnite odpovede na nasledujúce otázky.

banner

Čo od rekonštrukcie očakávate?

Základ vydarenej rekonštrukcie, to je splnenie pôvodných očakávaní. Práve preto je pred samotným začiatkom rekonštrukcie potrebné zamyslieť sa nad všetkými vašimi očakávaniami a ich reálnosťou. Taktiež by ste sa mali upriamiť nielen na estetickosť, ale aj funkčné využitie jednotlivých priestorov. Predtým, ako sa pustíte do akýchkoľvek prác, preskúmajte možnosti. Nakreslite si priestor, spíšte požiadavky, prelistujte katalógy, vyberte zariadenie, prípadne sa poraďte s bytovým architektom a dizajnérom.

V tomto kroku je taktiež potrebné ujasniť si aj rozsah rekonštrukcie. Je rozdiel či sa rozhodnete rekonštruovať dom ako celok alebo rekonštruovať len jednu konkrétnu miestnosť a taktiež aj požadovaný rozsah prác v danej miestnosti.

Pred zakomponovaním akýchkoľvek dispozičných a stavebných úprav si overte ich realizovateľnosť – napríklad možnosť posunutia alebo demolácie priečky, zväčšenie okna a podobne. Ak sa chystáte na rozsiahlu rekonštrukciu, požiadajte o pomoc s plánovaním odborníkov. Vypracovanie projektu rekonštrukcie uľahčí prácu a taktiež je súčasťou žiadosti o stavebné povolenie.

Koľko financií ste ochotný investovať?

Stanoviť si rozpočet, ktorý ste ochotný do rekonštrukcie investovať to je základ. Od neho sa následne odvíja celá rekonštrukcia – od jej rozsiahlosti, až po výber materiálov a jej realizáciu.

Pri plánovaní rekonštrukcie počítajte aj s istou finančnou rezervou. Pri prácach sa vždy môžu vyskytnúť aj neočakávané udalosti, ktoré bude potrebné riešiť. Vyhnite sa preto rozplánovaniu celého rozpočtu do posledného centu, ale nejakú jeho časť, ideálne 10 % si nechajte aj pre prípad núdze.

Ak vám príde odloženie financií bokom ako ich mrhanie, naplánujete si ich využitie na niečo, čo nie je nutnou požiadavkou vašej rekonštrukcie, ale urobilo by vám to radosť. Napríklad v prípade rekonštrukcie kúpeľne môže ísť o kúpu sušičky na prádlo. Ak tieto rezervné financie nebudete pri rekonštrukcii potrebovať, na záver si spravíte radosť malou odmenou. Ak financie počas rekonštrukcie využijete na nečakané udalosti nebudú vám chýbať, pretože rekonštrukciu je možné dokončiť aj bez nich.

Aké povolenia budete potrebovať?

Kým pri niektorých stavebných prácach nepotrebujete povolenie žiadne, na ďalšie postačuje oznámenie stavebnému úradu, pri rozsiahlejších úpravách budete musieť čakať na vydanie stavebného povolenia. Povinnosti, ktoré musíte pri rekonštrukcii splniť presne definuje stavebný zákon.

Ak máte pochybnosti o tom, či potrebuje práce súvisiace s prerábkou vášho domu ohlásiť alebo potrebujete stavebné povolenie, všetky potrebné informácie vám poskytnú na príslušnom stavebnom úrade. Zamestnanci stavebného úradu vás taktiež informujú aj o prílohách, ktoré bude k vašej žiadosti potrebné doložiť. Obchádzanie stavebného zákona sa pri rekonštrukcii rozhodne nevypláca, splňte si preto túto povinnosť skôr, ako sa pustíte do akýchkoľvek prác.

Zvládnete práce svojpomocne, alebo ich prenecháte na odborníkov?

Otázka, či sa pustiť do prác svojpomocne, alebo s pomocou odborníkov, je vždy tou najdiskutovanejšou. Pri svojpomocnej rekonštrukcii môžete ušetriť nejaké tie financie, ale nie vždy tomu musí byť tak. Najmä, ak nie ste veľmi zručný, svojpomocné práce vám môžu priniesť viac problémov, ako osohu a v konečnom dôsledku môžu vyjsť drahšie, ako keby ste ich od začiatku nechali na profesionálov. V tomto prípade si prípadné škody budete musieť hradiť sami, ale keby ich spôsobili odborníci, vyriešili by ste vzniknutý problém v rámci reklamácie.

Preto, ak si v niektorej stavebnej oblasti nie ste istý, nebojte sa osloviť skúsených remeselníkov. Ich výber si však dobre premyslite. Stavte na referencie a odporúčania od známych. Vyhnite sa spolupráci s remeselníkmi bez podpisu zmluvy. Správne formulovaná zmluva bude pre vás poistkou kvality odvedenia prác a pomôže k prípadnému riešeniu reklamácie.

Koľko času vám rekonštrukcia zaberie?

Pred začiatkom realizácie rekonštrukcie si spracujte plán prác, aby ste vedeli odhadnúť čas, ktorý vám rekonštrukcia zaberie. Pri spracovaní plánu, podobne ako pri rozpočte, nezabudnite pracovať aj s istou časovou rezervou.

Pri rozsiahlej rekonštrukcii starého domu musíte rátať s množstvom stavebných prác. Náročnosť takejto rekonštrukcie je niekoľko mesiacov, pokojne aj rok. Menšie rekonštrukcie, ako je napríklad rekonštrukcia kúpeľne, sa zmestia do jedného mesiaca.

Každý dom sa časom opotrebuje a vyžaduje si menšie či väčšie stavebné úpravy. Predtým, ako sa pustíte do akejkoľvek rekonštrukcie, je nutné si všetky práce dôkladne premyslieť. Zároveň treba myslieť aj na fakt, že zrekonštruovať celú miestnosť sa často oplatí viac, ako len vymeniť jej časť. Ak sa napríklad chystáte meniť sprchový kút v kúpeľni, zamyslite sa rovno nad stavom celej miestnosti. Nebude vhodné rovno vymeniť aj kachličky? Nie sú steny špinavé a zaplesnené? 

Podobné odporúčanie platí aj pri rekonštrukcii starého domu. Vymeniť okná, všetky rozvody a ďalšie problémové časti sa oplatí viac ako zrekonštruovať jednu miestnosť. 

Nechajte si poradiť od nášho overeného odborníka Ing. Vladimíra Hellebrandta zo spoločnosti VH Centrum

Na čo myslieť pri navrhovaní rozpočtu rekonštrukcie?

Na základe mojich dlhoročných praktických skúseností by som pri navrhovaní rozpočtu rekonštrukcie odporučil brať do úvahy aj prípadné „skryté komplikácie“. Aby som nehovoril vo všeobecnosti, spomeniem dva konkrétne prípady:

  1. Pri rekonštrukcii podlahy netreba zabudnúť na skutočnosť, že základová betónová platňa môže byť značne nerovná (viac ako 5 cm) a bude ju potrebné najskôr vyrovnať (nivelizačný alebo klasický poter) čo môže zvýšiť celkové náklady aj o 30%. Tento nedostatok je často vyskytuje pri rekonštrukcii panelákových bytov z 80 alebo 90-tych rokov minulého storočia. Laminátová podlaha sa samozrejme môže položiť aj na krivú betónovú platňu potom však treba počítať s rôznymi nemilými prekvapeniami ako napríklad, že sa nedajú otvoriť dvere, nábytok stojí krivo, podlaha vŕzga a podobne.
  2. Pri realizácii interiérových omietok sa zvyčajne počíta len s nákladmi na sieťku (stavebné lepidlo, Kleber) a natiahnutie omietky. Aj v tomto prípade je dobré najskôr zistiť či sú steny rovné a až potom robiť rozpočet. Vyrovnanie stien sanačnou omietkou je finančne náročná činnosť, ktorú je potrebné do rozpočtu zahrnúť. 
Aké sú momentálne trendy v rekonštrukcii interiérov?

Trendom v rekonštrukcii starších domov a bytov je odstrániť všetky zbytočné priečky, ktoré nie sú nosné a nebudeme ich potrebovať. Tým sa vytvorí väčší otvorený priestor, ktorý sa dá dotvoriť pestrejšie a atraktívnejšie tak, aby sa v ňom majitelia nehnuteľností cítili lepšie. Príkladom takéhoto zväčšenia a prepojenia priestoru býva spojenie kuchyne a obývačky, ktoré vám umožní kontakt s rodinou či návštevou počas prípravy jedla. 

Pri takomto väčšom otvorenom priestore je vhodné kombinovať steny s rôznou farebnosťou a štruktúrou (stará tehla alebo prírodný kameň) s klasickou interiérovou omietkou. Tí odvážnejší sa môžu pustiť do interiérových kvetinových živých stien alebo živých stien ozdobených drevenými samorastami. Moderné je tiež použitie 3D tapiet. Fantázii sa tu medze nekladú.

Ktoré činnosti rekonštrukcie zvládne aj laik, a na ktoré je lepšie zavolať odborníka?

Laikov by som si dovolil rozdeliť na dve skupiny a to menej zručných s minimálnymi praktickými skúsenosťami a viac zručných s bohatšími skúsenosťami v oblasti remeselných prác. 

Prvej skupine by som odporučil urobiť svojpomocne nasledovné práce: vymaľovanie stien, výmena líšt, rekonštrukciu starších okien, výmenu zámku na dverách a iné podobne jednoduché práce. Druhá skupina by okrem spomenutých prác mala zvládnuť položenie plávajúcej podlahy, realizáciu vnútorných omietok, položenie dlažby a obkladov, výmenu dvier a zárubní.

Práce ako je kompletná rekonštrukcia kúpeľne alebo kuchyne treba zveriť iba skúseným odborníkom. Okrem stavebných prác (murovanie stien, sadrokartónové stropy, stierky, položenie keramickej dlažby a obkladu) je potrebné zvládnuť aj vodárenské (prívod studenej a teplej vody a položenie odpadových potrubí z vane, umývadla, práčky a WC) a elektromontážne práce (správne natiahnuť  a zapojiť elektrické káble pre zásuvky, osvetlenie, ventilátory, elektrickú rúru a pod.). 

Odborníci vám vedia povedať aj to či je existujúca rozvodová skrinka s poistkami dostatočná a utiahne aj nové spotrebiče. Okrem toho je potrebné inštalovať aj sanitu: sprchový kút alebo vaňu, umývadlá, vodovodné batérie, WC misu, práčku.

Je toho naozaj dosť a človek by potreboval ovládať niekoľko remesiel, aby všetko zvládol svojpomocne a zároveň práce vykonal profesionálne. Preto by som si dovolil varovať všetkých laikov, nepúšťajte sa do spomínaných náročných prác bez potrebných skúseností a kvalitného náradia.

Spoločnosť VH Centrum - špecialisti na stavebné a rekonštrukčné práce pre dom, byt a záhradu

autor: Jakub

Aug 10, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 22 502 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Živnostník
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Ľubomír Z.

Živnostník
Košice
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Kompletne zabezpečovanie projektov a ich realizácia. Developerská činnosť, sprostredkovanie obchodu, gastro segment, prieskum trhu, faktoring a forfaiting, b2b,…

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš K.

Živnostník
Humenné
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Zdravím ponúkam Vám moje služby v oblasti zateplenia, sadrokartónu, omietky a veľa ďalších prác . Svoju prácu robím zodpovedne a...Zobraziť viac

Zdravím ponúkam Vám moje služby v oblasti zateplenia, sadrokartónu, omietky a veľa ďalších prác . Svoju prácu robím zodpovedne a vždy chcem pre zákazníka, aby bola u neho 100% spokojnosť

#
#
#
Zadať dopyt

Ladislav K.

Firma
Žilina
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody...Zobraziť viac

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody vieme prispieť aj vlastnými nápadmi. PS: všetko sa dá len treba chcieť 👍

#
#
#
Zadať dopyt

Pavol Č.

Živnostník
Čachtice
5,0

Maliarske práce, maliar

Dobrý deň som poskytovateľ stavebných prác , som nový klient pre vás v stavebných činnostiach .Som už 10rokov...Zobraziť viac

Dobrý deň som poskytovateľ stavebných prác , som nový klient pre vás v stavebných činnostiach .Som už 10rokov na trhu budem rad za každú spoluprácu s každým klientom

#
#
#
Zadať dopyt

Roman H.

Firma
Bratislava
5,0

Výroba nábytku

Poslednych 26 rokov sa venujem dizajnu, interierovym dekoraciam a vyrobe nabytku. Snazim sa pochopit a realizovat priania klientov ..Mam...Zobraziť viac

Poslednych 26 rokov sa venujem dizajnu, interierovym dekoraciam a vyrobe nabytku. Snazim sa pochopit a realizovat priania klientov ..Mam skusenosti s dizajnovym software AutCAD, PYTHA a 3D studio MAX. Nabytok vyrabame podlsa vlastnych dizajnov, ale aj na zaklade klientovych navrhov.

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

Dominik K.

Firma
Ružomberok
4,9

Pokládka dlažby a obkladov

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som...Zobraziť viac

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som vyučený murár. Všetko prispôsobím podľa priania zákazníka. Cena práce po dohode

#
#
#
Zadať dopyt

Martin S.

Živnostník
Košice
4,9

Elektroinštalácia

Elektroinštalačné práce Rekonštrukcia a oprava elektroinštalácie Prípojky NN Slaboprúdové rozvody PC,SAT,TEL Podlahové elektrické vykurovanie

#
#
#
Zadať dopyt

Dušan L.

Firma
Vyšný Kazimír
4,9

Výroba nábytku

Som spoľahlivý zákazníkom vychádzam v ústrety. Ešte som nemal zákazníka ktorý by nebol spokojný či z cenou alebo kvalitou...Zobraziť viac

Som spoľahlivý zákazníkom vychádzam v ústrety. Ešte som nemal zákazníka ktorý by nebol spokojný či z cenou alebo kvalitou vykonanej práce...............

#
#
#
Zadať dopyt

Gerhard L.

Firma
Bratislava
4,9

Interierový dizajn a návrh interiéru

Projekty rodinných domov | inžinierska a manažérska činnosť | Rakúsko & Slovensko Architektonické štúdie ✓ Projekt na stavebné povolenie ✓ Realizačné projekty a...Zobraziť viac

Projekty rodinných domov | inžinierska a manažérska činnosť | Rakúsko & Slovensko Architektonické štúdie ✓ Projekt na stavebné povolenie ✓ Realizačné projekty a detaily ✓ Vizualizácie interiérov a exteriérov ✓ Zabezpečenie projekt. dokument. profesii ✓ Komunikácia s príslušnými úradmi ✓

#
#
#
Zadať dopyt

Pavol H.

Živnostník
Košice
4,9

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Som stavebný majster s 25 ročnou stavebnou praxou, a projektami po celej Europe. Mám 43 rokov začínal som ako pomocník...Zobraziť viac

Som stavebný majster s 25 ročnou stavebnou praxou, a projektami po celej Europe. Mám 43 rokov začínal som ako pomocník a prešiel som si vsetkými stavebnými prácami pokým som sa nevypracoval na stavebného majstra. Vykonávam tieto stavebné práce : -murárske -tesárske -betonárske -obkladačské -úprava stien a podláh -pokládka podlahy -všetky drobné stavebné úpravy -maliarske a štukatérske práce -zatepľovanie -sadrokartón -drevené obklady -mnoho ďalších okrem elektra a vodoinštalácie -montáž sanity -šalovanie -základové dosky -skladanie aj preprava nabytku -pokládka zámkovej dlažby -búracie práce -odborné prerábky starych a vaľkovych domov Nakoľko som väčšinu času cca 17 rokov pracoval v zahraničí certifikáty mám v cuzdom (nemeckom) jazyku

#
#
#
Zadať dopyt

Peter K.

Firma
Nové Zámky
4,9

Maliarske práce, maliar

Naša firma ponúka: Predaj,pokládka podlahových krytín -Laminátové podlahy -Lepenie vinylovej podlahy -Lepenie PVC pásov -Celoplošne lepenie koberca v pásoch - Lepenie kobercových štvorcov...Zobraziť viac

Naša firma ponúka: Predaj,pokládka podlahových krytín -Laminátové podlahy -Lepenie vinylovej podlahy -Lepenie PVC pásov -Celoplošne lepenie koberca v pásoch - Lepenie kobercových štvorcov - Nivelizácia podlahy -Malovky,stierky,tapety

#
#
#
Zadať dopyt

Jan H.

Živnostník
Bratislava
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Opravár, inštalatér, stavbár, montér nábytku a rôznych iných konštrukcií (drevo,kov) , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy,...Zobraziť viac

Opravár, inštalatér, stavbár, montér nábytku a rôznych iných konštrukcií (drevo,kov) , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy, chaty ale aj komerčné priestory. Bratislava

#
#
#
Zadať dopyt

Roman L.

Firma
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Som maliar,murar.Viac ako 8rokov skúsenosti. Malovanie,tapetovsnie,uprava stien,murarske murárske práce a velo ineho.Robim aj ine stavebne práce po dohode.

#
#
#
Zadať dopyt

Matúš K.

Firma
Malachov
4,8

Murárske práce, murár

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako...Zobraziť viac

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako vieme. -Inžinierska činnosť -Projekčná činnosť - Stavebné práce - Dokončovacie práce Neváhajte nás osloviť. S pozdravom

#
#
#
Zadať dopyt

Martin V.

Firma
Košice
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Dobrý deň prajem zaoberáme sa stavebnými úpravami, ktoré začínajú vykopovymi prácami a končia finalizaciou interiéru. Radi Vám pomôžeme s Vašimi...Zobraziť viac

Dobrý deň prajem zaoberáme sa stavebnými úpravami, ktoré začínajú vykopovymi prácami a končia finalizaciou interiéru. Radi Vám pomôžeme s Vašimi požiadavkami tak, aby ste boli maximálne spokojní, pričom však na prvom mieste je výber kvalitných materiálov a nie stále jeho cena. Prajem pekný deň.

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimír P.

Firma
Trenčín
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč,...Zobraziť viac

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč, elektroinštalačné práce, maliarske práce, návrh a výroba nábytku na mieru, sadrokartónové práce, terénne úpravy okolo domu, strechy, skrátka od A po Z čo sa týka stavebníctva. Používame prvotriedne materiály a ponúkame dlhoročné skúsenosti. U nás budete mať všetko z jednej ruky !

#
#
#
Zadať dopyt

Peter A.

Firma
Košice
4,7

Hodinový manžel

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem...Zobraziť viac

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem zo všetkým čo potrebujete.

#
#
#
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce, murár

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a...Zobraziť viac

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
banner
Priemerné ceny

Cena za: Rekonštrukcia domu

Nízka cena7 500,00 €/kpl
Priemerná cena13 180,00 €/kpl
Vysoká cena21 000,00 €/kpl

Pošlite dopyt 22502 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte staviteľa na rekonštrukciu domu? V tejto kategórii máme 22 502 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt