Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Rekonštrukcia kuchyne

Sprievodca renováciou kuchyne

Hľadáte stolára na rekonštrukciu kuchyne? V tejto kategórii máme 20425 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Sprievodca renováciou kuchyne
Rekonštrukcia kuchyne

Sprievodca renováciou kuchyne

Súčasní majitelia domov majú tendenciu pozerať sa na kuchyňu ako na srdce domova, na miesto určené nie výlučne na prácu, ale na miesto, v ktorom sa budú cítiť dobre. Nebolo to však vždy tak. Ak ste teda zdedili alebo kúpili dom či byt a našli ste v ňom kuchyňu, ktorá bola jasne navrhnutá iba s ohľadom na funkčnosť, zrejme sa to budete snažiť zmeniť. Ako na to?

Najbežnejším spôsobom, ako získať prehľad o aktuálnych možnostiach a dizajnoch kuchynských zostáv, je prostredníctvom dodávateľa kuchyne alebo priamo výrobcu. Ak sa obrátite na špecializovanú kuchynskú spoločnosť s vašimi predbežnými návrhmi, zvyčajne vám ponúkne niekoľko možností, ktoré by ste mali zvážiť – všetko na základe rozmerov miestnosti, vašich individuálnych potrieb a financií. Tieto návrhy výrobcovia zvyčajne vedia spraviť zadarmo, prípadne za protihodnotu pri nákupe od ich spoločnosti.

Môžete však požiadať aj špecializovaných architektov, návrhárov interiérov alebo dizajnérov. Títo si však za svoje návrhy zvyčajne dajú zaplatiť. Ako poslednú možnosť máte vypracovanie vlastného návrhu a jeho odovzdanie dodávateľovi, ktorý vám na jeho základe poskytne cenovú ponuku.

Stručný návrh kuchynského dizajnu

Ak chcete získať kuchyňu svojich snov, budete musieť stručne uviesť všetky vaše požiadavky. Začnite základom:

 • Každá kuchyňa potrebuje sporák, chladničku s mrazničkou a drez. Začnite týmito položkami a pridajte k nim ďalšie spotrebiče, ktoré plánujete využívať.
 • Pozrite sa, čo dokážete využiť zo starej kuchyne. Existujú nejaké zaujímavé architektonické detaily, ktoré by sa dali začleniť do nového dizajnu, napríklad staré trámy alebo výklenky?
 • Dostatočný kuchynský úložný priestor je nevyhnutnosťou. Základom skladovacích priestorov je veľkosť vašej domácnosti, počet ľudí, ktorí v nej žijú, množstvo kuchynského vybavenia, ktoré vlastníte, a to, ako máte vo zvyku skladovať jedlo. A hlavne, aké množstvo máte v zásobách. 

Budete tiež musieť vziať do úvahy, aké aktivity sa v nej budú konať okrem varenia:

 • Budete využívať kuchyňu iba ako miestnosť na skladovanie, prípravu a varenie jedla, alebo bude súčasne slúžiť i ako jedálenský, prípadne aj obývací priestor?
 • Bude to tiež priestor, v ktorom sa budete chcieť tiež zabaviť so svojimi priateľmi alebo s deťmi?
 • Uvažujete nad jedným pultom určeným na rýchle naraňajkovanie sa, ostrovnou jednotkou so stoličkami, alebo plánujete plnohodnotný stôl na väčšie rodinné stolovanie?

Zvážte rozmery miestnosti a potom si vytvorte zoznam želaní podľa priority.

Ako odstrániť starú kuchyňu

Čím opatrnejší budete pri odstraňovaní starej kuchyne, tým ľahšie sa bude montovať nová. Skôr ako začnete demontovať a kompletne likvidovať starú kuchyňu, nezabudnite, že môžu existovať veci, ktoré stojí za to zachrániť. Ak renovujete kuchyňu a máte nízky rozpočet, oplatí sa pozrieť, v akom stave sú základy pôvodnej kuchyne. Dvierka na skrinkách síce môžu byť v zlom stave alebo nie príliš podľa vášho vkusu, korpusy však môžu byť viac než zachovalé a pripravené ešte dlho slúžiť.

Poradie prác pri renovácii kuchyne

 1. Odstráňte skrinky zo stien
 2. Odstráňte pracovnú dosku a stojacie skrinky
 3. Odstráňte podlahovú krytinu
 4. Najskôr opravte elektrinu
 5. Pokračujte inštalatérskymi prácami
 6. Položte novú podlahu
 7. Namontujte skrinky na steny
 8. Namontujte stojacie skrinky
 9. Namontujte osvetlenie
 10. Prispôsobte si pracovnú dosku
 11. Namontujte drez a kompletné rozvody vody na vodovodné batérie, odtoky a prístroje
 12. Nainštalujte spotrebiče
 13. Nasaďte digestor
 14. Nalepte dlažbu

Začnite odstránením skriniek zo steny. Ak najskôr vyhodíte stojacie skrinky a pracovnú dosku, nebudete mať neskôr o čo oprieť ťažké skrinky odmontované zo stien.

Pri demontáži skriniek najskôr odstráňte všetky vnútorné police. Každá časť bude pravdepodobne pripevnená k susednej buď skrutkami do dreva, alebo inými spojovacími prvkami. Staršie skrinky sa kedysi pripevňovali na stenu dlhými skrutkami, modernejšie sú obvykle namontované na stenu nastaviteľným systémom háčikov a konzol.

Pred odmontovaním umývadla sa uistite, či je zastavená voda. Otočte ventilmi a počkajte, kým prestane úplne tiecť. Je dobré mať vedľa seba niekoľko zaslepovacích koncoviek, aby ste upchali potrubie, a zabránili tak vytekaniu vody. Potom budete musieť odmontovať odpadové potrubie. To sa dá ľahko urobiť otočením hornej plastovej časti so závitom proti smeru hodinových ručičiek a umiestnením vedra pod ním, aby sa zachytila všetka špinavá voda. Ďalej odstráňte pracovné dosky a dajte pozor, aby ste pri postupe nepoškodilo potrubie, ktoré vedie pod, za alebo cez ne.

Odstránenie stojacích skriniek je podobný proces ako pri nástenných. Najskôr sa zbavte dvierok, potom vyberte poličky. Odstráňte všetky upevňovacie prvky a potom kompletné skrinky. Pri demontáži drezu buďte opatrní, aby ste nepoškodili potrubie.

Odstraňovanie obkladov by malo byť jednoduché, zvládnete to pomocou kladivka a majzla. Vypnite elektrické napájanie, pretože môžete pracovať v blízkosti zásuviek, a vždy noste ochranné okuliare a rukavice. 

Inštalácia nového kúrenia v starej kuchyni

Aj vykurovanie je potrebné dôsledne zvážiť a naplánovať. Niektorí ľudia sa rozhodnú, že v kuchyni nebudú mať vôbec kúrenie, keďže je to miestnosť, v ktorej je pri varení často až príliš teplo. Majú pocit, že je to zbytočné. Tí, ktorí používajú svoje kuchyne na viac ako len na varenie, majú niekoľko možností:

 • Najlacnejšie a najjednoduchšie je vybaviť radiátor termostatickým ventilom tak, aby sa dal ľahko nastaviť. Budete však potrebovať dostatočný priestor na stenu.
 • Použiť sa dajú i ohrievače, ktoré úhľadne zapadnú do priestoru medzi spodnou časťou stojacích skriniek a podlahou. Ohrievače môžu byť elektrické na spôsob ventilátora, ovládané spínačom alebo spojené so zvyškom systému ústredného kúrenia.
 • Môžete použiť i vyhrievané rebríkové radiátory na uteráky a utierky. Existuje celý rad spoločností, ktoré sa nimi zaoberajú a ktoré dokážu ponúknuť riešenia i pre najtesnejšie a najužšie priestory.
 • Podlahové kúrenie je ďalšou populárnou voľbou generujúcou rovnomerné a príjemné teplo. Ak sa rozhodnete pre elektrické vykurovanie, na rozdiel od systému ohrievaného vodou môžete celú inštaláciu zvládnuť svojpomocne iba vďaka svojej šikovnosti.

Dobré odvetrávanie zabezpečí, že kuchyňa bude príjemným miestom na život a trávenie času, odstráni pachy a paru a udrží rovnomernú teplotu. Veľkosť a výkon vášho digestora alebo ventilátora budú vo veľkej miere závisieť od veľkosti miestnosti a od toho, koľko varíte a koľko času trávite v kuchyni.

Inštalácia nových elektrických rozvodov do starej kuchyne

Pred namontovaním novej kuchyne je potrebné najskôr vykonať elektrické práce. Elektrikár bude musieť skontrolovať existujúci systém, pretože pri renovácii sa v mnohých projektoch i tak vyžaduje kompletné prekáblovanie alebo výmena rozvodov.

Dajte elektrikárovi plán znázorňujúci počet a polohu všetkých elektrických spínačov a zásuviek. Budete potrebovať zásuvky pre všetky spotrebiče a, samozrejme, i ďalšie, ktoré v prípade potreby využijete.

Aj keď väčšinu práce vykoná kvalifikovaný elektrikár, môžete ušetriť tým, ak si niektoré veci, dokážete zmajstrovať vo vlastnej réžii. Pred namontovaním pracovných dosiek by sa mal elektrikár k vám ešte raz vrátiť a dokončiť pripojenia k zásuvkám či bodovým svetlám. Pri kúpe zásuviek nezabudnite, že niektoré spotrebiče, napríklad sporák, budú vyžadovať istič, ktorý vám umožní ich vypnutie bez toho, aby ste ich vytiahli zo zásuvky.

Vybavenie kuchynských armatúr

Inštalatérske práce vo vašej kuchyni musia zabezpečovať dve funkcie – dodávku vody a odvádzanie odpadu. Budete potrebovať prívod teplej a studenej vody a musí existovať odvod na odpad z drezu do kanalizácie, žumpy či čističky. Ak máte v kuchyni i práčku, bude ju treba pripojiť buď na teplú, alebo studenú vodu, alebo iba na studenú.

Pokiaľ ide o umývačky riadu, väčšina si vyžaduje iba prípojku na studenú vodu. Požiadajte inštalatéra, aby sa pozrel na vaše potrubia a rozhodol sa, či sa ich oplatí využiť, alebo položiť úplne nanovo.

Hlavnou vecou, ktorú budete musieť zvážiť, je, či existujúce usporiadanie potrubí nebude prekážať plánovanému usporiadaniu novej kuchyne. Ak teda nebudete dávať všetko späť na rovnaké miesto. V opačnom prípade pravdepodobne zistíte, že potrubie budete musieť prerobiť a presmerovať. Skontrolujte staré rúrky, či nie sú zalomené a pretlačené, a tiež skontrolujete spoje a dajte pozor na priesaky a netesnosti. 

Kuchynské osvetlenie

Kvalitné osvetlenie kuchyne je nevyhnutné. Tu existuje priestor, kde sa naozaj môžete intenzívne realizovať.

Pozrite sa, koľko prirodzeného svetla je v miestnosti. Ak je ho veľmi málo, zvážte spôsoby, ako ho získať viac, napríklad pomocou strešného okna alebo zaťahovacích dverí.

Vyhýbajte sa lustru v strede miestnosti. Svetlo, ktoré produkuje, nie je dostatočné, má tendenciu vrhať tiene po stranách miestnosti. Zvážte viac svetiel s nastaviteľnou úrovňou. 

Použite bodové osvetlenie alebo osvetlenie vo forme hada pod skrinkou, na ešte lepšie osvetlenie pracovných dosiek. Ak váš digestor neobsahuje svetlo, zabezpečte dostatočné osvetlenie nad sporákom.

Ktorá podlaha je do kuchyne najvhodnejšia?

Pri výbere podlahy stavte na praktickosť a odolnosť. Podlaha v kuchyni musí odolávať vlhkosti, mastnote a škvrnám. Medzi najzaujímavejšie možnosti patria:

 • prírodný kameň, napríklad bridlica alebo vápenec (obidve budú vyžadovať škárovanie),
 • linoleum,
 • keramická alebo porcelánová dlažba,
 • parkety alebo plávajúce podlahy.

Môže sa stať, že už máte existujúcu podlahu, ktorú stačí jednoducho iba obnoviť – vyčistiť, zaškárovať, prebrúsiť a nalakovať. Nerobte si prácu zbytočne. Nevyhadzujte všetko. Ušetríte čas i peniaze. 

Čo s malou kuchyňou

Ak máte len malý priestor, zvážte, či by sa niektoré veci, napríklad pranie bielizne, nemohli vykonávať niekde inde. Zamyslite sa, či by kuchyňu nebolo možné rozšíriť o ďalšiu miestnosť, a vytvoriť tak otvorenú kuchyňu alebo kuchyňu spojenú s obývacím priestorom.

Nech sa už rozhodnete akokoľvek, vytvorte si kuchyňu, v ktorej sa vám bude nielen dobre pracovať, ale aj dobre žiť a zabávať sa.

autor: Michaela

Jun 24, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 20425 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Firma
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

#
#
#
Zadať dopyt

Marko H.

Firma
Prešov
5,0

Hodinový manžel

22 rokov. SPŠ Stavebná Priemyslovka. Na stavbách pracujem od 15tich rokov v skoro všetkých oblastiach. Popritom opravujem elektroniku- konkrétne smartfóny/tablety (výmena...Zobraziť viac

22 rokov. SPŠ Stavebná Priemyslovka. Na stavbách pracujem od 15tich rokov v skoro všetkých oblastiach. Popritom opravujem elektroniku- konkrétne smartfóny/tablety (výmena displejov, batérií...)

#
#
#
Zadať dopyt

D S.

Živnostník
Klasov
5,0

Pokládka dlažby a obkladov

Sme rodinna stavebná firma ktora sa zaoberá od prerabania, rekonštruovania, zateplenia rod domov/bytov murarske prace šalovanie a...Zobraziť viac

Sme rodinna stavebná firma ktora sa zaoberá od prerabania, rekonštruovania, zateplenia rod domov/bytov murarske prace šalovanie a az po domy na kluč

#
#
#
Zadať dopyt

Richard B.

Živnostník
Sabinov
5,0

Výroba nábytku

Ponúkam: - výroba nábytku na mieru ...Zobraziť viac

Ponúkam: - výroba nábytku na mieru - montáž drevených obkladov a podláh - výroba psích búd , latrín - výroba dekoračných predmetov do záhrad - výroba dreveńych obalov

#
#
#
Zadať dopyt

Tomáš H.

Živnostník
Skalica
4,9

Hodinový manžel

Mám 10r skúsenosti s prácou na stavbách. Som vyučený elektrotechnik. Mám paragraf 23- Elektrotechnik na riadenie činnosti.

#
#
#
Zadať dopyt

Dominik K.

Firma
Ružomberok
4,9

Pokládka dlažby a obkladov

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som...Zobraziť viac

Ponúkam stavebné, montážne a inštalatérske práce v rozsahu: -rekonštrukcie bytov a rod.domov(interier,exterier) -obklady,dlažby(Travertín atď...) kamenné koberce, pláv.podlahy... -stierky, omietky(sanačné, minerálne,sadrové,váp.cementové...) -murovanie -zateplovanie -malovanie -montáž nábytku. Som vyučený murár. Všetko prispôsobím podľa priania zákazníka. Cena práce po dohode

#
#
#
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

#
#
#
Zadať dopyt

D K.

Živnostník
Bratislava
4,9

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Hodinový Manžel aj čiastočné či celkové rekonštrukcie , opravy , zhotovenia montáže a poradenský servis takmer všetkých stavebných činnosti...Zobraziť viac

Hodinový Manžel aj čiastočné či celkové rekonštrukcie , opravy , zhotovenia montáže a poradenský servis takmer všetkých stavebných činnosti vrátane inštalačných . V domoch , bytoch , kanceláriách a firmách . S profesionálnym prístupom . Na základe dlhoročných zahraničných skúsenosti., ktoré chcem využit aj na Slovenskom trhu prace . Ako to má byť ! Heslom ,, Náš zákazník , náš pán ! "

#
#
#
Zadať dopyt

Štefan P.

Firma
Bratislava
4,8

Montáž svietidiel

Ponúkané služby: - výmena a zapojenie ističov, prúdových chráničov, - výmena a zapojenie vypínačov, zásuviek, - zapojenie svietidiel, - montáž a zapojenie spotrebičov, - a...Zobraziť viac

Ponúkané služby: - výmena a zapojenie ističov, prúdových chráničov, - výmena a zapojenie vypínačov, zásuviek, - zapojenie svietidiel, - montáž a zapojenie spotrebičov, - a mnoho ďalších elektrikárskych prác...

#
#
#
Zadať dopyt

Tamara H.

Firma
Bratislava
4,8

Maliarske práce, maliar

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je...Zobraziť viac

Sme rodinná firma s dlhoročnými skúsenosťami, sme tím ktorý si svoju prácu robí kvalitne a spoľahlivo. Na prvom mieste je kvalitná práca, aby naši zákazníci dostali službu čo najskôr a za prijateľnú cenu. Našim cieľom je spokojný zákazník !!! Vaša spokojnosť je na našom prvom mieste !!! Tešíme sa na spoluprácu.

#
#
#
Zadať dopyt

Marek P.

Živnostník
Ružomberok
4,8

Maliarske práce, maliar

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku, montáž kuchýň...Zobraziť viac

Montáž plávajúcich podláh , zárubní , dverí ,výroba a montáž nábytku,maľovanie ,skladanie a montáž IKEA a podobného nábytku, montáž kuchýň ,maľovanie montáž sanity a sadrokartónu

#
#
#
Zadať dopyt

Lukáš R.

Živnostník
Bratislava
4,8

Hodinový manžel

Dobrý deň, na platforme willio ponúkam tieto služby: - údrzbárske práce ( voda v domácnosti, drobné opravy ) výmena batérie, oprava...Zobraziť viac

Dobrý deň, na platforme willio ponúkam tieto služby: - údrzbárske práce ( voda v domácnosti, drobné opravy ) výmena batérie, oprava WC splachovaca.. - elektroinštalačné práce v domoch a bytoch (opravy elektroinštalácií, odstraňovanie porúch, pripojenie a výmena spotrebičov, svetiel,zásuviek, vypínačov..) - pokladanie plavajucich podláh - skladanie nábytku, detských ihrísk, -skladanie kuch. linky Ikea (oprava, výmena spotrebičov, drezu, výmena prac. dosky..) a ine.

#
#
#
Zadať dopyt

Mikuláš J.

Firma
Stupava
4,8

Pokládka dlažby a obkladov

Mám 25 ročnú prax v stavebníctve, hlavne interiérové a dokončovacie práce. Montáž nábytku, podláh, zárubní a dverí, vodoinštalačné a elektroinštalačné...Zobraziť viac

Mám 25 ročnú prax v stavebníctve, hlavne interiérové a dokončovacie práce. Montáž nábytku, podláh, zárubní a dverí, vodoinštalačné a elektroinštalačné práce. Viem zabezpečiť dovoz materiálu vlastnou dodávkou.

#
#
#
Zadať dopyt

Vladimír P.

Firma
Trenčín
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč,...Zobraziť viac

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč, elektroinštalačné práce, maliarske práce, návrh a výroba nábytku na mieru, sadrokartónové práce, terénne úpravy okolo domu, strechy, skrátka od A po Z čo sa týka stavebníctva. Používame prvotriedne materiály a ponúkame dlhoročné skúsenosti. U nás budete mať všetko z jednej ruky !

#
#
#
Zadať dopyt

Milan T.

Živnostník
Piešťany
4,7

Murárske práce, murár

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a...Zobraziť viac

Každa zákazka si vždy vyžaduje svoju pozornosť slovíčko nepoznám alebo nedá sa neexistuje každému zákazníkovi rad pomôžem vyriešiť zákazku a rad pomôžem aj keď nebude dostupná

#
#
#
Zadať dopyt

Peter M.

Firma
Bratislava
4,7

Upratovanie

Vykonávam pravidelné alebo jednorazové údržby na objektoch v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkam nasledovné práce: ◦ kompletné upratovacie služby,◦ kompletné záhradnícke...Zobraziť viac

Vykonávam pravidelné alebo jednorazové údržby na objektoch v Bratislave a blízkom okolí. Ponúkam nasledovné práce: ◦ kompletné upratovacie služby,◦ kompletné záhradnícke služby, ◦ starostlivosť o interiérové rastliny, ◦ projektovanie a realizáciu okrasných záhrad, ◦ realizáciu a servis automatických závlah, ◦ orezávanie stromov, strihanie stromov a živých plotov, ◦ čistenie zanedbaných pozemkov, ◦ zemné práce, dovoz zeminy, štrkov, pieskov, okrasného kameniva, ◦ rôzne iné práce v interiéroch a exteriéroch nehnuteľností. Prácam sa venujem od roku 2016 v minulosti som pôsobil na objekte administratívnej budovy BBC, momentálne so svojim tímom zabezpečujem údržbu pre bytový dom Na Križovatkách, bytové domy Jégeho Alej, bytový dom Dubravia a rôzne iné nehnuteľnosti v Bratislave. V spolupráci s pražiarňou kávy GORIFEE zabezpečíme pre vašu oslavu, event, svadbu, firemnú akciu či inú akciu zaujímavý kávový catering. Teším sa na spoluprácu s Vami.

#
#
#
Zadať dopyt

Branislav H.

Firma
Bratislava
4,7

Pokládka dlažby a obkladov

Viac ako 20 rocne skusenosti s rekonstrukciami a upravou interierov a exterierov Kreativny pristup Kvalita

#
#
#
Zadať dopyt

Jan H.

Živnostník
Bratislava
4,7

Rekonštrukcia kúpeľne

Opravár, inštalatér, stavbár, montér nábytku a rôznych iných konštrukcií (drevo,kov) , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy,...Zobraziť viac

Opravár, inštalatér, stavbár, montér nábytku a rôznych iných konštrukcií (drevo,kov) , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy, chaty ale aj komerčné priestory. Bratislava

#
#
#
Zadať dopyt

Matúš K.

Firma
Malachov
4,7

Murárske práce, murár

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako...Zobraziť viac

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako vieme. -Inžinierska činnosť -Projekčná činnosť - Stavebné práce - Dokončovacie práce Neváhajte nás osloviť. S pozdravom

#
#
#
Zadať dopyt

Martin J.

Živnostník
Košice
4,7

Murárske práce, murár

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné...Zobraziť viac

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné ceny je samozrejmosťou.

#
#
#
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Rekonštrukcia kuchyne

Nízka cena1 500,00 €/práca
Priemerná cena4 270,00 €/práca
Vysoká cena7 150,00 €/práca

Pošlite dopyt 20425 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte stolára na rekonštrukciu kuchyne? V tejto kategórii máme 20425 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt