Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Novostavba

Stavba domu – krok za krokom

Hľadáte staviteľa na novostavbu? V tejto kategórii máme 23 093 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Stavba domu – krok za krokom
Novostavba

Stavba domu – krok za krokom

Stavba vlastného bývania predstavuje veľký životný krok, z ktorého sa každý teší. No okrem radosti so sebou prináša aj množstvo doposiaľ nepoznaných starostí. Viete, ako postupovať pri stavbe domu tak, aby ste na nič nezabudli, nenechali sa nachytať a mohli si nový domček čím skôr naplno užiť?

Pripravili sme pre vás stručný návod, ako postupovať pri stavbe domu od kúpy pozemku až po sťahovanie sa do nového.

Postup pri stavbe domu, krok za krokom

Výber pozemku

Keďže dom v budúcnosti len tak nezdvihnete a nepreložíte, výber pozemku na stavbu predstavuje jedno z kľúčových rozhodnutí. Vybraný pozemok by mal spĺňať vaše kritéria na občiansku vybavenosť, dopravnú dostupnosť, veľkosť a tvar, rušnosť lokality. Práve lokalita najviac ovplyvňuje aj cenu pozemku. Žiadané pozemky v mestách sú o poznanie drahšie než pozemky v zabudnutých dedinách. No cena by nemala byť jediným rozhodujúcim faktorom.

Príprava projektu domu

Po tom, ako ste našli svoj vytúžený pozemok nasleduje príprava projektu domu. Na výber máte z dvoch možností – kúpa katalógového projektu alebo príprava projektu na mieru. Ideálny dom spĺňajúci všetky vaše požiadavky v katalógu len tak nenájdete preto, ak nechcete robiť veľké kompromisy investujte do prípravy projektu na mieru.

Predsa len, ide o investíciu na celý život a nechcete ďalších mnoho rokov stráviť nadávaním napríklad na nevyhovujúcu veľkosť priestoru medzi vaňou a umývadlom. Pred návštevou architekta si ujasnite základné požiadavky, ktoré by váš nový domov mal spĺňať a s architektom si následne ujasnite všetky vaše požiadavky.

Povolenia a prípojky

Po príprave projektu je pred samotným začiatkom prác ešte potrebné vybaviť stavebné povolenie. Žiadosť o stavebné povolenie sa podáva na príslušnom stavebnom úrade a je k nej potrebné doložiť aj súhlasné stanoviská všetkých dotknutých orgánov. Informáciu o tom, aké všetky prílohy ste povinný k žiadosti doložiť, vám poskytnú na stavebnom úrade.

V tejto fáze sa je taktiež potrebné zamerať aj na komunikáciu s elektrárňami, plynárňami, vodárňami a všetkými inštitúciami, od ktorých budete potrebovať zrealizovať na vašom pozemku prípojku.

Odpoveď na otázku, kto to celé postaví

Ak ste sa doteraz nerozhodli, či sa do stavby pustíte svojpomocne alebo využijete služby dodávateľskej spoločnosti, nastáva najvyšší čas na doriešenie tejto zásadnej otázky. Prenechanie stavby firme je síce finančne náročnejšie, no zároveň pomáha ušetriť množstvo času. Ak sa rozhodnete pre stavebnú firmu, zamerajte sa na jej dôkladný výber. Zverenie prác prvej firme, na ktorú natrafíte, sa vám nemusí vyplatiť. Preto sledujte recenzie, porovnávajte a vyberajte zodpovedne. Opäť by cena nemala byť jediným rozhodovacím kritériom.

Úprava pozemku

Terénne úpravy pozemku zahŕňajú očistenie od prípadných stromov, krovín, kameňov, koreňov, buriny, jednoducho všetkého, čo zabraňuje vytvoriť vhodný priestor pre stavbu.

Výber materiálov

Kvalita stavebných materiálov má zásadný vplyv na kvalitu a životnosť postavenej stavby, preto by ste k jeho výberu mali pristupovať maximálne zodpovedne. Vyberať nemusíte všetok materiál nazad. Postačí jeho postupný výber podľa aktuálnej realizácie stavebných prác.

Realizácia stavby

Či už budete stavať svojpomocne, alebo sa do stavby pustí stavebná spoločnosť, postup pri stavbe rodinného dobu bude zhruba nasledovný:

 1. Základná doska a prípojky
 2. Hrubá stavba
 3. Strecha
 4. Okná a dvere
 5. Rozvody v stenách
 6. Omietky
 7. Hydroizolácia
 8. Podlahové kúrenie, rozvody vetrania
 9. Potery
 10. Kotolňa
 11. Sadrokartónové stropy, zateplenie stropov
 12. Kuchyňa, kúpeľňa
 13. Podlahy
 14. Zateplenie
 15. Obloženia a dvere
 16. Vonkajšie úpravy

Stavba rodinného domu je náročný projekt, a preto si jeho realizácia vyžaduje dobré plánovanie. Pred realizáciou si nezabudnite zhodnotiť časovú a finančnú náročnosť jednotlivých fáz. Ak sa pri svojpomocnej realizácií stavby rozhodnete využiť pomoc niektorých remeselníkov, nezabudnite pri objednávaní ich služieb plánovať aj s istou časovou rezervou. Predsa len, môžete plánovať, že osadenie okien bude trvať jeden deň, no vždy sa môžu vyskytnúť neočakávané problémy, preto je dobré nechať si aj istú časovú rezervu.

Kolaudácia

Dom je pripravený na kolaudáciu v momente, keď je hotová strecha, komíny, okná a dvere, schodiská a balkóny so zábradlím, povrchové úpravy stien, podláh, stropov a inštalácie. Hotové musia byť prípojky inžinierskych sietí a osadené umývadlá, toalety a sprchy či vane. Podobne, ako žiadosť o stavebné povolenie, aj žiadosť o kolaudáciu musí byť doplnená o požadované prílohy.

Sťahovanie

A na záver prichádza už len tá najkrajšia časť realizácie vlastného bývania – zariadenie a sťahovanie.

Rodinný dom, to je investícia na celý život. Nikdy sa do jednotlivých krokov vedúcich k vášmu domu snov nepúšťajte bezhlavo, ale každý si najskôr dôkladne premyslíte. Ako sa hovorí, aspoň raz sa na každé rozhodnutie vyspite. 

Ak sa odhodláte pre tento životný krok, budete potrebovať dodávateľov, ktorí odvedú kvalitnú prácu za rozumnú cenu. Webová a mobilná aplikácia Wilio, ktorá už sprostredkovala riešenie vyše 26 000 projektov, vám pomôže rýchlo a spoľahlivo nájsť odborných dodávateľov vo vašom okolí a uľahčí vám výber pomocou overených užívateľských recenzii. Vyskúšajte si to na www.wilio.sk

 

Nechajte si poradiť od nášho overeného odborníka zo spoločnosti QUATTRO-H, s.r.o.


Akých chýb sa najčastejšie dopúšťajú ľudia pri stavbe domu?

Najčastejšími chybami pri stavbe domu je v prvom rade nedostatok priestoru, teda nesprávny výber projektu. Skôr ako sa rozhodnete pre konkrétny projekt, zamyslite sa nad veľkosťou priestoru, ktorý potrebujete na výstavbu Vášho vysnívaného domu. Dom by mal mať optimálnu veľkosť pre splnenie všetkých Vašich požiadaviek, snov a túžob.

Hoci dnes môžu byť financie pre mnohých ľudí problémom, na veľkosti miestností vo Vašom dome sa šetriť neodporúča. Nezabúdajte ani na dostatok úložných a odkladacích priestorov, či už je to garáž, pivnica, záhradný domček alebo akákoľvek úložná miestnosť. Taktiež sa snažte zvoliť vhodné rozloženie miestností, aby Vám vznikol v dome čo najtvorenejší priestor.

Ďalšou veľkou chybou je nesprávne osadenie domu na pozemok. Ak si umiestnenie dobre premyslíte, viete sa tak vyhnúť zbytočným problémom, ako sú nedostatočné presvetlenie domu alebo zbytočné náklady spotrebu energií. Dbajte tiež na umiestnenie domu vzhľadom na tvar pozemku, pripojenie na inžinierske siete a v neposlednom rade na dodržanie minimálnych odstupov od susedných stavieb.

Prečo by sme mali zveriť stavbu domu do rúk odborníkovi?

Hoci si mnohí z nás myslia, že stavba domu svojpomocne je dobrou voľbou, nemýlia sa. Pri tejto voľbe môže nastať nespočetné množstvo problémov, poškodení či neočakávaných situácií. Preto je podľa nášho názoru lepšie zveriť výstavbu Vášho vysnívaného domova do rúk odborníkom, ktorí Vás dokážu odbremeniť od zbytočných stresov, únavy a časových tiesní.

Obrovskými výhodami pri oslovení stavebných firiem je okrem profesionality, odbornosti, kvality a skúseností aj pravdepodobnosť vysokej zľavy na materiály, vďaka mnohým vzájomným spoluprácam, ktoré stavebné firmy majú s dodávateľmi materiálov. Stavená firma Vám tiež poskytuje dodatkové služby, ako sú výber správneho pozemku, či projektu, no zároveň podáva pomocnú ruku v riešení potrebných dokumentov a povolení k stavbe. Zamerajte sa na precízny výber odborníkov, kde nie vždy platí - čo je lacné / drahé je aj kvalitné.

Na čo všetko treba dbať pri stavbe domu?

To, čo je raz postavené, už nepostavíte znova. Preto je pri výstavbe domu veľmi dôležité dbať na výber vhodného a kvalitného materiálu, s ktorým budete počas výstavby pracovať. Vyberajte materiály, ktoré spĺňajú požiadavky na energetickú hospodárnosť budov. Ak staviate dom svojpomocne, neváhajte sa poradiť s odborníkmi. Na trhu nájdete mnoho kvalitných materiálov, vďaka ktorým budú mať obvodové steny domu výborné tepelnoizolačné vlastnosti.

V neposlednom rade dbajte na dostatočné utesnenie stavebných otvorov, ktoré by v opačnom prípade mohli spôsobiť zbytočný únik tepla z domu. Vzduchotesnosť stavby tiež vplýva na množstvo spotrebovanej energie na vykurovanie, reguláciu vlhkosti a zníženie prieniku hluku z okolia. Dbajte preto na použitie správneho postupu a materiálov pri montáži okien aj vchodových dverí.

Spoločnosť QUATTRO-H, s.r.o. - špecialisti na výstavby domov na kľúč, rekonštrukcie a plánovanie búracích a stavebných prác

autor: Roman

Aug 10, 2021

Boli pre vás tieto informácie užitočné?

Poskytovatelia

Viac ako 23 093 overenych poskytovateľov vo vašom okolí

Filip K.

Živnostník
Bratislava
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.)...Zobraziť viac

Venujem sa rekonštrukciám a stavebným prácam už 16 rokov.Mojou špecializáciou sú hlavne obklady a dlažby (mozaiky,jolly hrany,murované pulty a pod.) ale taktiež maliarske a sadrokartonárske práce.Dokončujem aj holodomy na klúč.Spolupracujem s kvalitnými vodármi,elektrikármi,stolármi.Moja práca ma velmi baví a ku každej zákazke pristupujem k maximálnej spokojnosti zákaznika.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Pavel V.

Firma
Váhovce
5,0

Maliarske práce, maliar

VITAJTE, VOLÁM SA PAVEL VALKO a v prvom rade chcem poďakovať za recenzie mojim klientom, pretože ich spokojnosť je pre...Zobraziť viac

VITAJTE, VOLÁM SA PAVEL VALKO a v prvom rade chcem poďakovať za recenzie mojim klientom, pretože ich spokojnosť je pre nás prvoradý cieľ k úspechu (robím maximum preto, aby tomu tak bolo) a pre nových je zároveň zárukou spokojnosti. Preto Vám, ponúkame naše služby, ktoré zahŕňajú komplexné riešenie pre váš čistý domov,firmu, stavbu, maliarske práce. Sme partia ľudí ktorí majú široké spektrum služieb a skúsenosti. Vopred sa tešíme na spoluprácu !🙂

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Patrik P.

Firma
Zborov nad Bystricou
5,0

Dom na kľúč

Spoločnosť, ktorá vznikla za účelom stavebno obchodnej činnosti. Postupne rozširujeme svoje portfólio s lídrami v oblasti stavebníctva a obchodu na...Zobraziť viac

Spoločnosť, ktorá vznikla za účelom stavebno obchodnej činnosti. Postupne rozširujeme svoje portfólio s lídrami v oblasti stavebníctva a obchodu na Slovenskom a Českom trhu. Spolupracujeme tiež s významnou nemeckou spoločnosťou Wallpen, ktorá si patentovala revolučnú metódu tlačenia na vertikálne povrchy. Držíme prvensto na domácom a Českom trhu, kde sme prvá a jediná spoločnosť realizujúca vertikálnu tlač. Naším cieľom je poskytovať kvalitne odvedenú prácu za použitia najlepších matárialov a pracovných postupov. Máme viacero referenčných objektov, kde sa budúci zákazník môže osobne presvedčiť o našich kvalitách a výsledneho dojmu zrealizovaného diela.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Ladislav K.

Firma
Žilina
5,0

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody...Zobraziť viac

15 rokov praxe na Slovensku a 5 rokov v zahraničí 😉tak že vieme čo robíme všetko je len otázka dohody vieme prispieť aj vlastnými nápadmi. PS: všetko sa dá len treba chcieť 👍

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Daniel H.

Živnostník
Veľký Kýr
5,0

Sadrokartón, montáž sadrokartónu

Pôsobíme na trhu od roku 2018 - Airless striekané maľovanie Tenkovrstvé omietky Stierky Nástreky Nátery Montáž sadrokartonu Montáž plávajúcich podláh Montáž obložkových zárubní

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Lukas D.

Firma
Ilija
5,0

Maliarske práce, maliar

Murar.venujem sa uz tomu 10 rokov.realizujeme-zateplovanie.domy na kluc.zamkova dlazba.obklady a dlazby ,sadrokarton Vybavime stavebne povolenie kolaudaciu.a ponukame stavebneho dozora

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Peter S.

Firma
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie...Zobraziť viac

37 ročný, flexibilný mladý muž,zo 14 ročnými skúsenosťami zo zahraničia,stavebnou priemyslovkou, certifikáty na zateplovanie (domov, bytov), rekonštrukcie podkroví, kompletné rekonštrukcie bytov, domov,maľovanie a natieranie, špecializácia a certifikáty na štukove omietky (caparol)z dodržiavania všetkých technologických postupov a patričných vyhlášok.Teším sa na vašu spoluprácu

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Gustin L.

Firma
Miloslavov
4,9

Pokládka dlažby a obkladov

ahojte, nam 40 rokov a robim pokladku zamkovej dlazby, kachliciek, chodníky, ploty, zahrada, taktiez viem aj malovat interiéri, plus viem...Zobraziť viac

ahojte, nam 40 rokov a robim pokladku zamkovej dlazby, kachliciek, chodníky, ploty, zahrada, taktiez viem aj malovat interiéri, plus viem robit aj veškere prace v dome a byte ako hodinový manžel teda okrem elektriky a plynu :)

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Pavol H.

Živnostník
Košice
4,9

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Som stavebný majster s 25 ročnou stavebnou praxou, a projektami po celej Europe. Mám 43 rokov začínal som ako pomocník...Zobraziť viac

Som stavebný majster s 25 ročnou stavebnou praxou, a projektami po celej Europe. Mám 43 rokov začínal som ako pomocník a prešiel som si vsetkými stavebnými prácami pokým som sa nevypracoval na stavebného majstra. Vykonávam tieto stavebné práce : -murárske -tesárske -betonárske -obkladačské -úprava stien a podláh -pokládka podlahy -všetky drobné stavebné úpravy -maliarske a štukatérske práce -zatepľovanie -sadrokartón -drevené obklady -mnoho ďalších okrem elektra a vodoinštalácie -montáž sanity -šalovanie -základové dosky -skladanie aj preprava nabytku -pokládka zámkovej dlažby -búracie práce -odborné prerábky starych a vaľkovych domov Nakoľko som väčšinu času cca 17 rokov pracoval v zahraničí certifikáty mám v cuzdom (nemeckom) jazyku

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Miroslava B.

Živnostník
Bratislava
4,9

Maliarske práce, maliar

Dobrý deň, naša stavebná firma Vám ponúka svoje komplexné služby v oblasti stavebníctva. Našou hlavnou činnosťou sú výstavby domov na...Zobraziť viac

Dobrý deň, naša stavebná firma Vám ponúka svoje komplexné služby v oblasti stavebníctva. Našou hlavnou činnosťou sú výstavby domov na kľúč, rekonštrukcie starých domov, bytov a bytových jadier. Poskytujeme Vám viac ako 10 ročné skúsenosti!

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Matúš K.

Firma
Malachov
4,8

Murárske práce, murár

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako...Zobraziť viac

Sme malá stavebná spoločnosť, ktorá vie urobiť práce rôzneho druhu. Všetko záleží na dohode. Prácu sa snažíme odviesť najlepšie ako vieme. -Inžinierska činnosť -Projekčná činnosť - Stavebné práce - Dokončovacie práce Neváhajte nás osloviť. S pozdravom

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Vladimír P.

Firma
Trenčín
4,8

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč,...Zobraziť viac

Sme spoľahlivá stavebná firma ktorá si zakladá na kvalitnom prevedení našich prác a služieb ktoré ponúkame. Realizujeme výstavby domov na kľúč, elektroinštalačné práce, maliarske práce, návrh a výroba nábytku na mieru, sadrokartónové práce, terénne úpravy okolo domu, strechy, skrátka od A po Z čo sa týka stavebníctva. Používame prvotriedne materiály a ponúkame dlhoročné skúsenosti. U nás budete mať všetko z jednej ruky !

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Attila H.

Firma
Šamorín
4,7

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás...Zobraziť viac

Sme moderná a dynamická firma pôsobiaca v oblasti stavebníctva a exteriérových úprav viac ako 20 rokov. Tieto dlhoročné skúsenosti nás naučili profesionalite. Poskytujeme široké spektrum stavebných služieb, ktoré vykonávame s maximálnou spoľahlivosťou. Od zákazníka nežiadame dopredu zálohy. Špecializujeme sa na: Výstavba domov a záhrad na kľúč Rekonštrukcie domov a bytov Obkladačské, maliarske a sadrokartonárske práce Kompletné elektroinštalačné a vodoinštalačné práce Ploty, zámkovú dlažbu a ostatné exteriérové podlahy Zatepľovanie fasád Záhradné domčeky, altánky, prístrešky, bazény a prekrytia Búracie, terénne a upratovacie služby a iné Našou výhodou oproti konkurencii, je náš novootvorený showroom v Šamoríne. Tu si môžete pozrieť našu prácu, ale zároveň si môžete vybrať materiály a technologické postupy. Portfólio činností sme rozšírili a teraz vieme Váš dom vizuálne spracovať, 3D vymodelovať, vytlačiť na 3D tlačiarni a špeciálne odprezentovať.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Martin J.

Firma
Košice
4,5

Murárske práce, murár

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné...Zobraziť viac

Poskytujeme komplexné stavebné a rekonštrukčné práce, od 3D vizualizácií, cez poradenstvo až po samotnú realizáciu projektu. Kvalitná práca za prijateľné ceny je samozrejmosťou.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Jaroslav M.

Firma
Kežmarok
4,5

Murárske práce, murár

Mám pet členu partiu ovládané murárske práce obklady dlažby omietky fasády montáž demontáž okien,betonarske práce maľovanie bytov sadrokarton podlahy.Pracovali sme...Zobraziť viac

Mám pet členu partiu ovládané murárske práce obklady dlažby omietky fasády montáž demontáž okien,betonarske práce maľovanie bytov sadrokarton podlahy.Pracovali sme 5roky v Nemecku ovládam stavebné plány a moja prax je 23 rokov.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Lukaš B.

Firma
Ruskov
4,4

Pokládka dlažby a obkladov

Realizujeme stavebne prace Sme stavebná firma, ktorá poskytuje komplexné služby v obore stavebníctva. S dôverou sa môžete na nás...Zobraziť viac

Realizujeme stavebne prace Sme stavebná firma, ktorá poskytuje komplexné služby v obore stavebníctva. S dôverou sa môžete na nás obrátiť, či už chcete stavať rodinný dom, vykonať jeho rekonštrukciu, alebo chcete zmodernizovať bytový dom. Naše služby: - Maliarske práce - Montáž sádrokartónov - Murárske práce - Obklady a dlažby - Podlahy - Rekonštrukcie - Zemne práce okolo domu - Kompletné rekonštrukcie domov a bytov vrátanie dodávky materiálov - Stavba domov a budov na klúč

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Miroslav T.

Firma
Prešov
4,3

Murárske práce, murár

Ponúkame kvalitné služby v stavebníctve: vystavba domov, zakladove dosky, murovanie, rekonštrukcie bytov, zateplovanie. Cenova ponuka po obhliadke, alebo...Zobraziť viac

Ponúkame kvalitné služby v stavebníctve: vystavba domov, zakladove dosky, murovanie, rekonštrukcie bytov, zateplovanie. Cenova ponuka po obhliadke, alebo zaslani projektu.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Ivan Č.

Živnostník
Malacky
4,3

Rekonštrukcia kúpeľne

Ponúkame prácu v oblasti obklady dlažby rekonštrukcie kúpeľní a bytového jadra terasy cena za M2 podľa formátu dohodou, dlhodobé skúsenosti...Zobraziť viac

Ponúkame prácu v oblasti obklady dlažby rekonštrukcie kúpeľní a bytového jadra terasy cena za M2 podľa formátu dohodou, dlhodobé skúsenosti v oblasti

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Patrik P.

Firma
Šaľa
4,0

Drevené prístrešky

Ponúkame výrobu drevostavieb na mieru,altánky, pergoly,prístrešky,strechy,krovy. Cenovu ponuku vam vypocitame na mieru. Prístrešky na kľúč, nemusíte sa o nič starať, všetko...Zobraziť viac

Ponúkame výrobu drevostavieb na mieru,altánky, pergoly,prístrešky,strechy,krovy. Cenovu ponuku vam vypocitame na mieru. Prístrešky na kľúč, nemusíte sa o nič starať, všetko vybavíme za Vás

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Priemerné ceny

Cena za: Novostavba

Nízka cena45 787,00 €/ks
Priemerná cena63 352,80 €/ks
Vysoká cena87 890,00 €/ks

Pošlite dopyt 23093 poskytovateľom v tejto kategórii!

Hľadáte staviteľa na novostavbu? V tejto kategórii máme 23 093 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt